DeFi, Jumpstart Mining a OKB Otázky zodpovedané vedúcim produktu OKEx

Rekapitulácia relácie AskOKEx Ask Me Anything s vedúcim produktu OKEx, Waynom

Oficiálna skupina OKEx Telegram nedávno usporiadala reláciu Spýtaj sa ma na čokoľvek s vedúcim produktu spoločnosti Waynom. Počas AMA mohli používatelia a členovia komunity OKEx nechať Wayne odpovedať na všetky ich pálčivé otázky týkajúce sa budúcnosti platformy, podpory decentralizovaného financovania a ďalších tém..

Tu sú najdôležitejšie body Waynovho AMA s komunitou OKEx Telegram:

Ahoj Wayne, som rád, že si tu dnes! Predtým, ako zahájime AMA, mohli by ste nám povedať niečo viac o sebe? Ako ste vstúpili do krypto priemyslu?

Po 10 rokoch strávených v investičnom bankovníctve som nastúpil do spoločnosti OKEx na začiatku roka 2018 a odvtedy som nadšený, že som svedkom rýchleho rozvoja tohto vzrušujúceho odvetvia, ktoré sa od jednoduchého spotového obchodovania k rôznym formám obchodovania s derivátmi rozrástlo a v dnešnej dobe na všetky druhy scenárov aplikácií decentralizovaného financovania.

Som veľmi nadšený, že sa dnes s vami všetci môžem porozprávať o vývoji produktov spoločnosti OKEx a ďalej.

Wow! Je dobré vedieť, že máte skúsenosti aj v tradičnom finančnom priemysle – transformácia je úžasná! Dobre, prvú časť tohto AMA začneme otázkami od používateľov. Prvá znie: Aké sú vaše budúce projekty a produkty? Môžete sa s nami podeliť?

Je ich veľa! DeFi, ako horúca téma, bude chvíľu prevládať a klientom poskytneme viac brán, aby mali ľahký prístup do tejto oblasti – treba však postupovať opatrne, pretože bubliny sa môžu nafúknuť, keď sú všetci nadšení.

Okrem DeFi vylepšujeme aj užívateľský komfort. Napríklad pridávame jazyky pre tých, ktorí nehovoria anglicky, a postupne systematicky vylepšujeme jazyky na webe a v aplikácii.

V súčasnosti už iné trhy poskytujú obchodovanie metódami peer-to-peer a poskytujú transakcie pomocou tradičných elektronických peňaženiek – ako sú PayPal, OVO, Perfect Money atď. Bude to nasledovať aj OKEx, ktorý používateľom uľahčí nákup kryptomeny?

V budúcnosti sa rozšíri o ďalšie spôsoby vkladu fiat mien založené na krajinách, vrátane P2P a kreditných kariet, a tiež budeme podporovať miestne platobné kanály na zlepšenie zážitku z vkladu – napríklad QIWI na ruskom trhu.

Čo je to demo obchodovanie?

Pri výmene s celou sadou obchodných produktov by pre nového klienta mohlo byť trochu ohromujúce a váhal by vyskúšať skutočné peniaze. Funkcia Demo Trading umožňuje menej skúseným klientom plne stráviť všetky funkcie bez akejkoľvek straty. Keď sa po niektorých simulačných obchodoch cítia istejšie, môžu sa presunúť na skutočný trh.

Môžete zvýrazniť produkty, ktoré ekosystém OKEx v súčasnosti má? Aké produkty sa vyvíjajú, aby sa ekosystém OKEx mohol stále zlepšovať?

Dobrá otázka!

Užívateľskú skúsenosť berieme vážne. Okrem jazykových vylepšení intenzívne investujeme do skúseností s pripojením, obchodovaním a zarábaním webových stránok a aplikácií. Nedávne vylepšenie dizajnu našich webových stránok a aplikácií prinieslo množstvo pochvál.

Pokiaľ ide o obchodné produkty, na konci tohto roka uvedieme na trh úplne novú sadu vylepšených nástrojov na riadenie rizík, aby sme zlepšili používateľskú skúsenosť. To tiež dramaticky zvýši kapitálovú efektívnosť pre obchodníkov, ktorí obchodujú s rôznymi produktmi a obchodnými líniami. Ospravedlňujem sa, že tu nemôžem prezradiť príliš veľa podrobností, ale ubezpečujem vás, že to bude najlepšie v celom priemysle výmeny kryptomien..

Ďalej plánujeme rozšíriť naše investície a existenciu do decentralizovaného financovania. Vzhľadom na nedávne nadšenie pre spoločnosť DeFi sa snažíme vybudovať solídnu bránu pre klientov z centralizovaného aj decentralizovaného finančného sveta, aby ocenili krásu blockchainovej technológie a kryptomeny. Bude to prevládajúci projekt pre nasledujúci rok.

Poďme teraz k živému Q&Časť tohto AMA! Môžete vysvetliť, ako funguje ťažba OKEx Jumpstart?

Je to veľmi jednoduché – stačí kúpiť OKB z spotového trhu. Potom presuňte OKB z vášho Spot účtu na váš vkladový účet. Potom choďte na Zarobiť alebo jednoducho otvorte tento odkaz.

Šťastnú ťažbu!

Ako chráni trh futures na deriváty OKEx špekulantov pred veľkými stratami v derivátoch? Čo sú mechanizmy kontroly rizika?

Práve sme spustili veľmi príjemnú funkciu – Stop Loss / Take Profit s funkciou OCO – pomocou ktorej môžete ľahko nastaviť pohodlné spúšťacie ceny a upokojiť svoju myseľ.

Decentralizované financovanie a decentralizované aplikácie sú dva piliere zamerané na riadenie kryptomien – aká je vaša stratégia pre DeFi a DApps?

Práve sme poskytli niekoľko príjemných ponúk s našim produktom Earn. Tiež tvrdo pracujeme na zavedení swapov pre produkty DeFi.

Som si dosť istý, že DeFi bude novým bojiskom pre významné výmeny a sme pripravení na túto výzvu. Inovácia sa nikdy nezastaví v blockchaine a kryptomene.

Ako bude tím OKEx cieliť a vzdelávať ľudí, ktorí nevedia o kryptomene a blockchaine?

Prezrite si Akadémiu OKEx!

V tejto skupine Telegramov je veľa kolegov OKEx, ktorí radi odpovedia na vaše otázky, a som si tiež istý, že mnoho srdečných používateľov v tejto skupine je ochotných zdieľať / ponúknuť pomoc.

Na ktoré oblasti sa momentálne najviac zameriavate a aké sú vaše ciele pre tento rok?

Zahraničná expanzia, uspokojovanie potrieb klientov, veľké investície do technológie a produktov DeFi a solídnejšia obchodná sada pre maloobchod aj profesionálne obchodné domy.

Ďakujem, Wayne, že si našiel čas, aby si tu bol s nami a poskytli nám viac poznatkov a príležitosť dozvedieť sa viac o produkte OKEx.!

Keď optimalizujeme produkt a vylepšujeme obchodné skúsenosti používateľov OKEx, verím, že budú zverejnené ďalšie zaujímavé funkcie. Zostaňte naladení!

Komunita OKEx je najlepším miestom. Ďakujem – bolo mi potešením byť tu!

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map