Jay Hao v televízii PAXE: Rozšírenie OKEx v Kórei 2020

25. apríla náš generálny riaditeľ Jay Hao pohovoril so spoločnosťou Pax Economic TV (PAXE TV), známym kórejským vysielacím kanálom zameraným na kryptomeny a trendy blockchainu, s cieľom prediskutovať trhové poznatky a plán spoločnosti OKEx expandovať do Kórey v roku 2020. Počas celého V rozhovore Jay hovoril aj o novom partnerstve OKEx s MeconCash, vysoko kvalitným blockchainovým projektom, ktorý nám pomáha rozširovať našu fiat bránu v Kórei.

Ste nadšení z našich nových smerov? Čo si Jay myslí o blockchainovom ekosystéme v roku 2020? Pozrite si rozhovor uvedený nižšie a otázku Q&Ako sme pre vás napísali, na všetky otázky, na ktoré Jay odpovedal.

Kompletné zábery z rozhovoru nájdete na stránke: http://www.paxetv.com/tv/view.html?idxno=24148

S generálnym riaditeľom OKEx Jayom Haom pohovorila televízia PAXE

1. Predstavte sa divákom v Kórei

Samozrejme. A-ni-ha-sya-vy, som Jay Hao, generálny riaditeľ spoločnosti OKEx. Ďakujem, že si ma tu mal.

2. Prosím, predstavte OKEx pre divákov v Kórei.

OKEx je globálna burza digitálnych aktív, ktorá ponúka obchodné služby ako spotové obchodovanie, deriváty ako futures, perpetual swap, obchodovanie s opciami, trhy C2C atď..

Ako zdravý blockchainový ekosystém má OKEx tiež svoj vlastný ťažobný bazén, peňaženku a verejný reťazec.

Neváhajte ma nasledovať (@ Jayhao8) alebo OKEx () na Twitteri sa dozviete viac;)

3. Myslíte si, že v roku 2020 dôjde k zásadnej zmene v blockchainovom ekosystéme? Ak áno, čo by to bolo?

Bezpochýb.

Pokiaľ ide o rok 2020, svetovú ekonomiku veľmi ovplyvnil koronavírus. Akciový trh, trh práce … naozaj ťažké. V tejto ťažkej dobe bude „pasívny príjem“ kľúčom v našom blockchainovom ekosystéme počas celého roka.

DeFi sa rozvíjala veľmi rýchlo a veríme, že sa stane rozhodujúcim prvkom tradičného finančného systému. Spustili sme rôzne produkty, ktoré umožňujú používateľom ľahko zarobiť pasívne peniaze požičiavaním, vkladom a vkladom spoločnosti Defi.

4. Ako plánujete rozšíriť svoje podnikanie v Kórei?

No, 200 miliárd dolárov – to je suma, ktorú minulý rok dosiahla trhová kapitalizácia kryptotrhu. Je zrejmé, že tento trh stále obrovsky a rýchlo rastie. Údaje spoločnosti OKEx naznačujú, že Kórea je jednou z veľmi aktívnych krajín v našom priemysle.

Veľmi si vážime nadšenie používateľov v Kórei. A tu je vždy jeden z najlepších trhov, ktoré si najviac vážime. Bez ohľadu na akýkoľvek sľubný projekt alebo komunitu, vždy sú motiváciou, vďaka ktorej dokážeme všetkým ponúknuť vynikajúcu úroveň služieb. Náš partner OKEx Korea sa bude tiež snažiť, aby poskytoval kórejským používateľom čo najjednoduchší prístup ku kryptomenám.

5. Čo umožňuje spoločnosti OKEx spolupracovať s MeconCash? Čo si myslíte o partnerstve?

Cieľom OKEx je stimulovať rast blockchainového priemyslu, ako aj ekonomiky podporovanej blockchainom. Je nám potešením spolupracovať s vysoko kvalitnými blockchainovými projektmi, ako je MeconCash. Táto spolupráca medzi spoločnosťami OKB a Meconcash bude prospešná pre všetkých.

Z času na čas dodržiavame vysoký štandard procesu kontroly projektu. Postupy sú stanovené na ochranu záujmov našich obchodníkov a zároveň zaručujú vysokú kvalitu našich spolupracujúcich projektov. A MeconCash nám pomáha rozširovať našu bránu fiat v Kórei.

6. Čo si myslíte o MeconCash?

Veľmi si vážime, čo spoločnosť MeconCash prispela do tohto odvetvia, najmä čo sa týka fungovania fiat brány v Kórei so strojmi ATM. Vďaka tomu môžu ľudia v Kórei získať prístup ku kryptomene jednoduchšie vďaka hromadnému prijatiu.

Zdieľame rovnaký cieľ a spoločne budujeme priemyselné odvetvie.

7. Čo je OKB? Aký je jeho budúci plán?

OKB je úžitkový token vydaný nadáciou OK Blockchain Foundation a spoločnosť OKEx ho prijala ako podstatnú súčasť ekosystému OKChain. Spoločnosť OKB od dnešného dňa vyvinula až 13 aplikačných scenárov na platforme spolu s 35 prípadmi použitia externých aplikácií, ako je nákup produktov alebo služieb s tokenmi..

Byť kótovaný na 50 spotových burzách, 9 burzách typu „fiat-to-crypto“, ktoré pokrývajú 141 krajín a regiónov po celom svete … ukazuje, ako dobre je OKB dostupná.

Pre lepšiu údržbu tokenového systému máme aj plán spätného odkúpenia spoločnosti OKB – 30% výnosov z transakčných poplatkov zo spotového trhu OKEx by sa použilo na pravidelný spätný nákup spoločnosti OKB.

OKB, je naša budúcnosť.

8. Povedzte nám viac o tom, ako bude spoločnosť OKEx naďalej prispievať do odvetvia blockchainov.

Našim používateľom teraz ponúkame veľmi komplexné produktové portfólio – C2C, spotové, maržové a deriváty, ako sú futures, opcie a perpetuum swap. Momentálne aktívne rozvíjame banský fond aj verejný reťazec.

Pre verejný reťazec sme spustili náš vlastný – OKChain a jeho prvý DApp – OKEx DEX. OKChain je otvorený pre všetky blockchainové komunity a podporuje rôzne druhy dapps. Používatelia môžu vydávať svoje vlastné tokeny, vytvárať obchodné páry a voľne obchodovať cez OKChain. Dúfam, že v budúcnosti budú v prevádzke ďalšie decentralizované aplikácie, ktoré stimulujú rýchly rozvoj odvetvia.

Dúfame, že zostaneme vzájomne prospešní pre tradičný finančný trh, najmä existuje viac ako miliardy ľudí, ktorí nie sú schopní získať prístup k tradičným finančným službám. Preto im pomôžeme zbaviť sa finančného začlenenia a potom si užívať ich pasívny príjem. ZISK – naša novo uvedená funkcia je jednotné kontaktné miesto, ktoré umožňuje používateľom prístup ku všetkým finančným produktom spoločnosti OKEx vrátane vkladov a úspor, kde môžu používatelia získavať úrokové príjmy.

9. Ak chcete niečo povedať kórejským divákom naposledy, povedzte im to.

Blockchain priemysel urobil minulý rok veľký pokrok, napriek tomu je stále mladý. Povedal by som, že technológia blockchain má pred sebou ešte dlhú cestu s obrovským potenciálom rastu.

Sme radi, že vidíme čoraz viac vysoko kvalitných blockchainových projektov ako Meconcash, ktoré boli inkubované v Kórei a prispeli k priemyslu na celom svete. Ako hráč sme veľmi ochotní ísť spolu s kórejskými projektmi aj používateľmi, aby sme posunuli vývoj blockchainového priemyslu na ďalšiu úroveň.

Sledujte OKEx dňa:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map