OKEx Earn získava UNI a YFI, zatiaľ čo MixTrust Mining prichádza na Jumpstart

Týždenná aktualizácia OKEx poskytuje prehľad propagačných akcií, súťaží, zoznamov a diskusií organizovaných každý týždeň.

Tento týždeň v spoločnosti OKEx pokračovala naša obľúbená iniciatíva OKEx Jumpstart Mining dvoma ďalšími sľubnými protokolmi DeFi: MixTrust a Flamingo. Spoločnosť OKEx Earn medzitým pridala Uniswap a yearn.finance pre používateľov, ktorí majú pasívny príjem s vysokými výnosmi a väčšou flexibilitou.

Náš ekosystém DeFi tiež tento týždeň privítal tri nové tokeny, vrátane AVAX, ANW a INX, spolu s permanentnými swapmi s maržou USDT pre AVAX.

Ďalej pre vás organizujeme niekoľko propagačných akcií na získanie ďalších odmien v OKB na stránkach OKEx Earn, ako aj DIA tokeny, SRM tokeny a ďalšie.

Na záver vás pozývame naladenie našej premiéry série Okrúhly stôl OKExDeFi, na ktorej náš generálny riaditeľ Jay Hao hovorí s Hartom Lamburom, spoluzakladateľom spoločnosti Universal Market Access (UMA), dňa náš kanál YouTube.

Nové projekty Jumpstart Mining

Na OKEx Jumpstart sme privítali ďalšie dva nádejné projekty DeFi: MixTrust a Plameniak.

MixTrust (MTX)

MixTrust je decentralizovaný protokol o vydávaní syntetických aktív založený na ethereu a poskytuje decentralizovanú obchodnú platformu naprieč reťazcami, bezproblémovú syntézu aktív, decentralizované transakcie naprieč reťazcami a hypotekárne úvery naprieč reťazcami..

Držitelia OKB môžu teraz vkladať svoje OKB na ťaženie tokenov MTX a užívať si vklad bez poplatkov bez doby blokovania alebo minimálneho vkladu. Získajte viac informácií o projekte MTX a začnite vkladať teraz.

Plameniak (FLM)

Flamingo je interoperabilný decentralizovaný finančný protokol s plným zásobníkom postavený na Neo blockchaine. FLM je riadiacim symbolom spoločnosti Flamingo a bude plne distribuovaná komunite na základe účasti.

Ťažba FLM sa začala 25. septembra o 13:00 UTC. Držitelia môžu vsadiť OKB, aby na oplátku ťažil tokeny FLM. Získajte viac informácií o projekte FLM a začnite vkladať teraz.

UNI & YFI: Nové prírastky do programu OKEx Earn

Spoločnosť OKEx Earn dokončila integráciu s programami yearn.finance (YFI) a Uniswap (UNI), ktoré umožňujú používateľom vkladať tokeny na získanie pasívneho príjmu s vysokým výnosom. Používatelia môžu vkladať tokeny USDT, DAI a USDC na on-chain protokol YFI alebo sa prihlásiť na odber UNI s dostupnými pármi vrátane ETH – USDT, ETH – USDC, ETH – DAI a ETH – WBTC cez OKEX Earn.

Propagácie

Zarobte dvakrát na OKEx Zarobte

Počas obdobia propagácie jednoducho kliknite na ikonu "Registrovať" Kliknite na tlačidlo na tejto stránke a prihláste sa na odber akýchkoľvek produktov Zarábajte na OKEx Zarobte si rozdelením 50 000 odmien Pool OKB a zároveň si užívajte vysoký výnos z poľnohospodárstva. Odmeny sa budú rozdávať podľa poradia príchodu.

Sezóna kryptonmonzónov OKEx – 1. týždeň

Počas sezóny kryptomien OKEx môžu používatelia OKEx v Indii zdieľať prize pool v hodnote 50 000 dolárov séra (SRM) počas štyroch týždňov. Pre vstup musíte vykonať P2P obchod a môžete zdieľať SRM tokeny z prize poolu podľa vášho objemu obchodovania. Registrovať na tejto stránke a dozviete sa viac o pravidlách propagácie.

OKExDefiScoop Spustiť kvíz č. 1

Naša nová séria #OKExDeFiScoop na YouTube je cieľovou destináciou pre všetky veci #DeFi. Prvá epizóda odštartovala s našim partnerom Celom. Teraz rozdávame 10 USDT 10 víťazom.

Ak chcete vstúpiť, pozrite si video, odpovedzte na otázky tu a postupujte podľa pravidiel, aby ste vyhrali!

Podržte OKB & Obchod DIA

Noví používatelia môžu teraz držať najmenej 10 OKB a vykonávať spotové obchodovanie s minimálne 50 DIA, aby mali šancu zdieľať 20.000 DIA prize pool. Ak chcete vyhrať ceny, zaregistrujte sa a dozviete sa viac o pravidlách a podrobnostiach do 30. septembra 15:59 UTC.

OKEx TGIF: Vďaka Bohu, že letí!

Hlasujte za token, o ktorom si myslíte, že najviac stúpne tento víkend, medzi 26. a 27. septembrom, a zdieľajte prize pool až do výšky 100 dolárov. Pripojte sa k tejto udalosti na našom.

Nové výpisy tento týždeň

Spoločnosť OKEx tento týždeň uviedla tri nové tokeny DeFi, vrátane AVAX, ANW a INX, spolu s permanentnými swapmi s maržou USDT na AVAX.

Lavína (AVAX)

Uviedli sme spotové obchodovanie AVAX spolu s obchodovaním, úsporami a permanentnými swapmi s maržami USDT na OKEx. Teraz môžete začať obchodovať s AVAX s pákovým efektom až 75x.

Anchor Neural World (ANW)

Anchor Neural World buduje ekosystém decentralizovaných služieb, ktoré sa točia predovšetkým okolo implementácie služieb založených na umelej inteligencii a strojovom učení. Môžete si pozrieť podrobnosti záznamu a začať obchodovať s ANW / USDT od 25. septembra od 10:00 UTC.

Insight Protocol (INX)

Protokol Insight Protocol vydáva tokeny INX na aktiváciu informačného ekosystému odmien zameraných na používateľa. Prvým účelom vydania tokenu je tokenizácia dátovej hodnoty účastníkov služby a vybudovanie ekosystému Insight Protocol okolo tokenu. Druhým cieľom je dosiahnuť, aby bola služba Insight Protocol prístupnejšia pre používateľov, inzerentov a zainteresované strany. Prezrite si podrobnosti výpisu a začnite obchodovať.

OKEx na akciách

Nadchádzajúca udalosť: séria OKExDeFi AMA – dHedge

25. septembra sa budeme rozprávať s Henrikom Anderssonom, spoluzakladateľom spoločnosti dHedge (DHT), na našej oficiálny telegramový kanál. Pripojte sa k nám o 13:00 UTC a diskutujte naživo o mimosúdnom mimetickom obchodovaní so syntetickými látkami.

Séria okrúhlych stolov OKExDeFi s univerzálnym prístupom na trh (UMA)

V tomto okrúhlom stole sme pozvali Hart Lambura, spoluzakladateľa spoločnosti UMA, aby sa podelil o svoje postrehy o sile decentralizovaných finančných zmlúv. Prihláste sa na odber Kanál YouTube pre premiéra 25. septembra.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map