OKEx hovorí DeFi s generálnym riaditeľom séra, chodí DeFi s novými výpismi tokenov

Týždenná aktualizácia OKEx poskytuje prehľad propagačných akcií, súťaží, zoznamov a diskusií organizovaných každý týždeň.

Tento týždeň sme na OKEx uviedli viac DeFi tokenov, ako aj derivátov pre projekty ako Chainlink, Maker a Synthetix, spolu s uskutočnením niekoľkých nových súťaží a propagačných akcií. OKEx DeFiesta sa vracia a pokračujeme v sérii OKEx Talks a DeFi Roundtable a tento týždeň robíme pohovory s generálnym riaditeľom séra Samom Bankmanom-Friedom.

Súťaže a propagácie tento týždeň

OKEx DeFiesta 2. kolo

V druhom kole OKEx DeFiesta môžu používatelia nakupovať a držať 20 alebo viac dolárov z našich vybraných tokenov DeFi – vrátane LEND, CRV, ANT, SRM, DIA a PNK – a získať tak 80% ročné výnosy a zľavovú kartu za poplatok za obchodovanie v hodnote 50 dolárov.

Propagácia 2. kola DeFiesta potrvá 29. augusta do 10:00 UTC.

LINK Súťaž v obchodovaní s derivátmi

Najlepších 300 účastníkov obchodnej súťaže s derivátmi LINK môže vyhrať podiel z prize poolu 50 000 USDT. Táto akcia bude trvať do 3. augusta 3:00 UTC a používatelia sa môžu zúčastniť obchodovania s derivátmi LINK a podľa týchto pravidiel.

Propagácia stávok QTUM

Spoločnosť OKEx Pool oficiálne spustila stávkovú službu QTUM 19. augusta. Na oslavu sme tiež spustili akciu pre používateľov, aby vkladali a vyhrávali trojité odmeny a zdieľali 5 000 QTUM (v hodnote viac ako 21 000 dolárov) v bonusoch.

Používatelia sa môžu propagácie zúčastniť do 26. augusta pred 15:59 UTC a tu sa dozvedia viac.

DOT Čistý karneval vkladu

Na podporu rozdelenia DOT Denomination spustila spoločnosť OKEx podporu reťazového prenosu tokenov DOT a podporu čistého vkladu, aby mohli používatelia získať 10% zľavu z vkladu.

Používatelia sa môžu na podujatie zaregistrovať do 26. augusta do 3:00 UTC.

Aave Net Buy LEND Propagácia

Na oslavu záznamu LEND spustila spoločnosť OKEx akciu Net Buy LEND, v ktorej môžu používatelia vyhrať podiel z prize poolu 10 000 USDT. Ak sa chcete zúčastniť, zaregistrujte sa do 27. augusta 4:00 UTC.

Nové výpisy tento týždeň

Kleros (PNK)

Spoločnosť OKEx tento týždeň uviedla spoločnosti Kleros (PNK), ktorá používateľom umožňuje vkladať PNK a začať obchodovať 19. augusta.

Kleros je decentralizovaná aplikácia postavená na vrchole Etherea, ktorá funguje ako systém riešenia sporov tretích strán na rozhodovanie sporov v akejkoľvek zmluve.

Teraz môžete začať obchodovať s PNK alebo sa dozvedieť viac informácií o zozname.

Decentralizované informačné aktívum (DIA)

Používatelia spoločnosti OKEx v Indii môžu teraz na našej platforme obchodovať s informáciami o decentralizovaných informáciách (DIA) a mať šanca vyhrať podiel z prizepoolu 17 500 dolárov DIA.

DIA je open-source platforma pre transparentné cenové ponuky overené komunitou pre aplikácie DeFi.

Môžete sa dozvedieť viac informácií o zozname alebo začať obchodovať DIA už teraz.

Sérum (SRM): Margin Trading, Savings and Perpetual Swap

Obchodovanie s maržami a úspory pre trvalé obchodovanie so swapmi SRM a SRM / USDT boli oficiálne zverejnené na webových stránkach OKEx a API 17. augusta UTC 17. augusta..

Sérum je prvou úplne decentralizovanou burzou derivátov na svete s dôveryhodným cross-chain obchodom, ktorú vám prinieslo v spolupráci s konzorciom odborníkov na kryptoobchod a DeFi..

Môžete začať používať obchodovanie s maržami SRM a trvalé swapy a dozvedieť sa viac informácií o týchto produktoch.

ZRX / MKR / SNX / ANT: Margin Trading, Savings and USDT-margined Perpetual Swap

Obchodovanie s maržami, úspory a permanentné swapy s maržou v USDT pre spoločnosti 0x (ZRX), Maker (MKR), Synthetix (SNX) a Aragon (ANT) sú oficiálne zverejnené na webe OKEx a API od 21. augusta.

Tu sa dozviete viac podrobností a požiadavky na úroveň poplatkov.

Chainlink (LINK): Futures

Spoločnosť OKEx 20. augusta uviedla futures na LINK / USD a LINK / USDT a upravila pravidlá poplatkov a odstupňované pravidlá MMR pre večný swap LINK 20. augusta.

Môžete začať obchodovať s futures na LINK a dozviete sa viac o úprave úrovní poplatkov a stupňovitých pravidlách MMR.

Polkadot (DOT)

Po uvedení natívneho tokenu Polkadotu na OKEx v júli je teraz k dispozícii vklad DOT. Používatelia môžu teraz začať obchodovať DOT.

OKEx na akciách

Minulá udalosť: Rozhovory OKEx – projektové sérum s Lennixom Lai a Samom Bankmanom-Friedom

21. augusta mal riaditeľ OKEx pre finančné trhy Lennix Lai to potešenie z rozhovoru so Sam Bankman-Fried, zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Serum (SRM). Môžete sledovať kompletné video dozvedieť sa viac o motiváciách a cieľoch budovania Séra, jeho technologických vlastnostiach, inováciách a plánoch budúcej spolupráce s OKEx.

Okrúhly stôl OKExDeFi 7

Pre okrúhly stôl OKEx DeFi 7 s názvom "Komunity nasledujúcej úrovne: Nová éra decentralizovanej autonómnej správy," náš výkonný riaditeľ Jay Hao hovoril s Luisom Cuendeom, spoluzakladateľom Aragónu.

Prihláste sa na odber nášho oficiálny kanál YouTube pre túto a ďalšie epizódy z našej série Okrúhly stôl OKExDeFi.

Nadchádzajúca udalosť: OKExDeFi AMA Series: Aave

24. augusta sa porozprávame s technickým evanjelistom z Aave Marcom Zellerom, aby sme prediskutovali všetko o populárnom projekte DeFi. Môžete sa pripojiť k AMA od 13:00 do 14:00 UTC na našom webe oficiálny telegramový kanál.

Okrúhly stôl OKExDeFi 8

28. augusta sa zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Aave, Stani Kulechov, plánuje pripojiť k ôsmej časti okrúhleho stola OKExDeFi, aby diskutovali "Skladateľnosť DeFi: Prijímame inovácie v oblasti požičiavania kryptomien."

Používatelia sa môžu prihlásiť na odber našich služieb oficiálny kanál YouTube zobraziť všetky epizódy z tejto série.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map