OKEx Jumpstart: Vysvetlené nové pravidlá

4 body, ktoré si musíte uvedomiť, aby ste zabezpečili svoj prídel pri predaji tokenov spoločnosti OKEx

Stručne

  • Už neexistuje žiadna relácia prihlásenia sa na odber, ktorá príde.
  • Vaše pridelené množstvo sa určí na základe výšky a obdobia držby OKB alebo objemu obchodovania.
  • Nové pravidlá začnú platiť od nadchádzajúceho predaja 9. tokenu.

Od svojho uvedenia na trh spoločnosť OKEx Jumpstart už udržala osem predajov tokenov za šesť mesiacov. Aj keď nám lichotí drvivá podpora našich používateľov, vždy hľadáme priestor na vylepšenie našich produktov a služieb.

Po preskúmaní spätnej väzby od našich komunít sme zistili, že mnoho používateľov malo problémy so zabezpečením prideleného množstva, najmä keď k vypredaniu došlo len za pár sekúnd. S cieľom umožniť širšiu účasť na predaji tokenov, od nadchádzajúceho 9. predaja tokenov OKEx Jumpstart a ďalej, implementujeme vylepšené pravidlá. Tu je niekoľko dôležitých poznámok:

1. Dve úplne nové relácie predplatného s nižšou prahovou hodnotou

Predstavujeme dve relácie predplatného OKEx Jumpstart: Exkluzívna relácia pridelenia OKBelievers a Relácia Pridelenie privilégií OKTraders.

V porovnaní s minulým predajom sa vyžaduje, aby sa zúčastnení používatelia zúčastnili na predaji tokenov denné minimum iba 100 OKB za posledných 5 po sebe nasledujúcich dní (vs. 100 OKB už 30 dní predtým) pred každým dňom predaja tokenov. Nižší prah, ako ponúkajú nové pravidlá, môžete zabezpečiť väčší prídel podržaním väčšieho množstva OKB v päťdňovom období.

Podľa nových pravidiel by navyše to, ako splníte požiadavku, zmenilo váš koeficient pridelenia v týchto dvoch reláciách. Ďalšie podrobnosti budú rozpracované nižšie.

2. Výpočet držby OKB: držte viac dlhšie, lepšie ako hromadný nákup na poslednú chvíľu

V minulosti sa pozorovalo, že niektorí používatelia sa snažili dosiahnuť denné priemerné držanie OKB hromadným nákupom OKB v posledných niekoľkých dňoch pred predajom. Vďaka novým pravidlám vyzývame zainteresovaných používateľov, aby držali požadovanú sumu OKB nepretržite.

Pamätajte na nové Exkluzívna relácia pridelenia OKBelievers spomenuté vyššie? Pravidlá pre túto reláciu sú podobné pravidlám prvej relácie predplatného v minulých predajoch. Avšak, nepretržitým držaním požadovanej sumy OKB je možné zabezpečiť vyšší prídelový koeficient a tým aj väčší prídel.

Nasledujúca tabuľka zobrazuje rozdiel v koeficientoch nepretržitým podržaním OKB (vľavo) a hromadným nákupom na poslednú chvíľu (vpravo):

V prípade, že sa vaše koeficienty minimálneho držania a priemerného držania líšia, bude vám pridelený koeficient podľa toho, ktorý z nich je vyšší. Svoje koeficienty a záznamy snímok OKB môžete kedykoľvek skontrolovať na webovej stránke OKEx Jumpstart.

Ako vždy, ak prestanete držať alebo nedosahujete požadovaný denný priemerný objem držby OKB, môžete získať späť svoju oprávnenosť hromadným nákupom OKB pred dňom predaja, aby ste dosiahli požadovanú priemernú požiadavku denného držania.

3. Nová relácia založená na objeme obchodovania

Na rozdiel od predchádzajúcej druhej relácie predplatného je nová relácia OKTraders Allotment Privilege relácia špeciálnou reláciou predplatného pre iba tokenný predaj väčšej ponuky predaja.

V tejto relácii sa poskytuje výhoda pridelenia tým, ktorí veľa obchodujú na OKEx, pretože koeficienty pridelenia pre túto reláciu závisia od kumulatívneho objemu spotového obchodovania OKEx (v bitcoinoch) od založenia OKEx. Svoje koeficienty môžete nájsť na webovej stránke OKEx Jumpstart.

Zodpovedajúce koeficienty sú nasledujúce:

4. Nový vzorec prideľovania: predaj už nie je určený skôr

Po preskúmaní spätnej väzby od našich komunít sme sa obávali, že mnoho našich používateľov nie je spokojných s vylúčením z minulého predaja. Preto sme sa rozhodli opustiť model „kto príde, ten prv melie“ a umožnil čo najväčšiemu počtu účastníkov zapojiť sa do nášho predaja tokenov zmenou vzoru pridelenia..

Nový vzorec pridelenia je nasledovný:

Tento vzorec platí pre reláciu exkluzívneho pridelenia OKBelievers a reláciu pridelenia privilégií OKTraders..

Jednoducho povedané, vaše pridelenie bude určené vašim koeficientom, predplatenou sumou a celkovou zásobou relácie bez ohľadu na postupnosť účasti na relácii..

5. Lepšia ochrana pred podvádzaním

Sme si tiež vedomí sťažností, ktoré sa niektorí používatelia pokúsili zabezpečiť pridelením manipulácie s viacerými účtami. V záujme ochrany všeobecných používateľov sa požiadavka na overenie KYC spoločnosti OKEx Jumpstart zruší na KYC2. Dúfame, že sa nám to podarí dosiahnuť spravodlivosť medzi inštitucionálnymi aj maloobchodnými používateľmi.

Okrem toho sa čas predplatného pre obe relácie predĺži z 10 minút na 30 minút a už žiadny limit predplatného bude umožnené širšie zapojenie všetkých používateľov.

Podrobné pravidlá nájdete na nasledujúcom odkaze:Vylepšenie pravidiel predaja tokenu OKEx Jumpstart

Budeme počúvať ďalej

OKEx Jumpstart by sa nestal úspešnou a dôveryhodnou platformou bez podpory našich používateľov, inštitucionálnych aj maloobchodných. Veríme, že spravodlivé prostredie je jediný spôsob, ako môžeme ďalej a ďalej rásť v našom priemysle.

Ako vždy by sme vás chceli pozvať, aby ste poskytli svoje cenné predstavy o nových pravidlách. Neváhajte a nechajte svoje myšlienky na našich sociálnych sieťach.

Sledujte OKEx dňa:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map