OKEx uvádza 6 tokenov DeFi, premenuje OKChain a pokračuje v ťažbe Jumpstart

Týždenná aktualizácia OKEx poskytuje prehľad propagačných akcií, súťaží, zoznamov a diskusií organizovaných každý týždeň.

Tento týždeň v OKEx sme odštartovali náš druhý projekt ťažby likvidity OKEx Jumpstart Realio Network a od úspešného spustenia zaregistrovali viac ako 150 miliónov OKB v stávkovej hodnote. Medzitým spoločnosť OKExChain po svojom premenovaní zaznamenala osem nových upgradov, zatiaľ čo spoločnosť OKEx Earn pridala produkty Curve a YFII pre používateľov, ktorí tak majú pasívny príjem..

Náš ekosystém DeFi tento týždeň tiež privítal šesť nových tokenov, vrátane UNI, DHT, CNTM, WING, FRONT a WBTC spolu s permanentnými swapmi na mince za YFII a SUN.

Dodatočne sme implementovali ďalšiu optimalizáciu stop príkazov a prebieha nová vlna súťaží a propagačných akcií DeFi. Na záver sa nezabudnite pozrieť náš kanál YouTube pre novú sériu OKExDeFiScoop a znovu navštívte našu poslednú DeFi Talk so základnými členmi YFII.

Ťažba druhého skokového štartu – Realio Network (RIO)

Našu druhú iniciatívu Jumpstart Mining sme zahájili sieťou Realio Network (RIO), distribuovanou hlavnou knihou navrhnutou na zabezpečenie súladu s predpismi v decentralizovaných ekosystémoch, a otvorila sa 13,75-násobnou predajnou cenou.

Držitelia OKB môžu teraz vkladať svoje OKB na ťaženie tokenov RIO a užívať si stávky bez poplatkov bez doby blokovania alebo minimálneho vkladu. Získajte viac informácií o projekte RIO a začnite vkladať teraz.

OKChain premenovaný na OKExChain

OKChain, verejný blockchain open-source vyvinutý spoločnosťou OKEx, bol oficiálne premenovaný na OKExChain. Okrem prielomov v mnohých oblastiach, vrátane transakcií za sekundu, riadenia celého reťazca a mechanizmov viacerých reťazcov, má OKExChain osem kľúčových funkcií, ako je uvedené nižšie..

Krivka & YFII: Nové prírastky do programu OKEx Earn

Používatelia sa teraz môžu prihlásiť na odber kriviek a YFII na platforme OKEx Earn vkladom USDC, USDT, DAI alebo TUSD na získanie úrokov a bonusových tokenov.

Zastavte optimalizáciu predvoľby objednávky pre TP / SL

Implementovali sme novú optimalizáciu stop príkazu na OKEx, ktorá používateľom umožňuje prednastaviť podmienky stop-loss a / alebo profit pri otvorení novej pozície. Zistite, ako fungujú stop objednávky.

Propagácie

OKEx DeFi karneval

Séria súťaží DeFi prichádza výhradne k našim oficiálna telegramová skupina. V sezóne 1 účastníci zdieľajú prize pool vo výške 3 000 dolárov, keď sa dozvedia o službe DeFi, zatiaľ čo sezóna 2 zahŕňa výzvu na vklad a obchodovanie so zdieľaným prize poolom vo výške 25 000 dolárov. Prihláste sa do súťaží a dozviete sa viac.

Oslava polovice jesene OKEx

Začíname oslavu polovice jesene OKEx, aby sme zdieľali viac ako 40 000 USDT v spoločnostiach OKB, TRX, HDAO, BTM a BTT. Počas obdobia propagácie sa bude konať niekoľko obchodných udalostí a prvá z nich, s organizáciou TRON (TRX), práve prebieha. Prihláste sa na akciu TRON a dozviete sa viac o harmonograme propagácie a podrobnostiach.

Uniswap obchodná udalosť

Jednoducho vložte alebo obchodujte s UNI, aby ste sa pripojili k našej oslave výpisu protokolu Uniswap a zdieľajte prize pool 100 000 USDT.

OKEx TGIF: Vďaka Bohu, že letí!

Hlasujte za token, o ktorom si myslíte, že môže prekonať ostatných, medzi 19. a 20. septembrom a zdieľajte prize pool až do výšky 100 dolárov. Pripojte sa k tejto udalosti na našom.

India DeFi karneval: Žrebovanie P2P DeFi tomboly (2. kolo)

Pripojte sa k akcii P2P DeFi Raffle Draw a zdieľajte prizepool v hodnote 355 000 indických rupií – INR v USDT do 20. septembra. Dokončite P2P transakciu ešte dnes a vyplňte formulár tu podieľať sa.

Nové výpisy tento týždeň

Spoločnosť OKEx tento týždeň uviedla šesť nových tokenov DeFi, vrátane UNI, DHT, CNTM, WING, FRONT a WBTC, spolu s permanentnými swapmi na mince s YFII a SUN.

Uniswap (UNI)

Uviedli sme spotové obchodovanie Uniswap spolu s obchodovaním s maržami UNI, úsporami, permanentným swapom s maržou USDT a permanentným swapom s maržou s mincami na OKEx. Teraz môžete začať obchodovať UNI s nulovými obchodnými poplatkami a až 75-násobnou pákou.

dHedge (DHT)

Jediné miesto pre správu investičných aktivít na blockchaine Ethereum, dHedge je miesto, kde môžete dať svoj kapitál do práce pomocou rôznych stratégií založených na záznamoch výkonnosti. Prezrite si podrobnosti výpisu a začnite obchodovať.

Pripojte sa k propagácii vkladu do 10. septembra 10:00 UTC, vyhrajte 20 USD DHT a zdieľajte prizepool 10 000 USD DHT.

Connectome (CNTM)

Connectome je platforma robo-poradcu na báze AI, ktorá vám umožňuje hodnotiť decentralizované finančné deriváty a ťažbu likvidity a ponúka robota-poradcu a inteligentný zákaznícky servis na jedno kliknutie. Získajte viac informácií o zozname.

Krídlo (WING)

Spoločnosť Wing navrhla a buduje platformu DeFi zameranú na trh požičiavania digitálnych aktív, ktorá podporuje vzájomné krížové interakcie medzi rôznymi produktmi DeFi. Zámerom modelu decentralizovaného riadenia a mechanizmu riadenia rizík spoločnosti Wing je podporovať vzájomne výhodný vzťah medzi dlžníkmi, veriteľmi a ručiteľmi. Zobraziť podrobnosti záznamu a začať obchodovať.

Frontier (FRONT)

Frontier je reťazovo agnostická DeFi agregačná vrstva. Hlavným poslaním spoločnosti Frontier je prinášať základné časti DeFi používateľom na ľubovoľné platformy, ktoré uprednostňujú. Frontier k dnešnému dňu pridal podporu pre DeFi na platformách Ethereum, BandChain, Kava a Harmony. Vďaka aplikáciám Frontier sa používatelia môžu podieľať na sledovaní a správe protokolov, stávkovaní, zámene aktív za najlepšiu cenu, poskytovaní likvidity, vytváraní a monitorovaní CDP a ďalších. Získajte viac informácií o zozname a začnite obchodovať.

Zabalený bitcoin (WBTC)

WBTC prináša do ekosystému éteru väčšiu likviditu vrátane decentralizovaných búrz (DEX) a finančných aplikácií. WBTC umožňuje používať bitcoin na tokenové obchody štandardizáciou bitcoinu do formátu ERC-20 a vytváraním inteligentných kontraktov. Zobraziť podrobnosti záznamu a začať obchodovať.

YFII & SUN Perpetuals s maržou

Trvalé swapy s maržami na mince pre YFII a SUN sú aktívne 17. septembra od 11:00 UTC a používatelia ich môžu začať obchodovať s pákovým efektom až 75x. Zobraziť podrobnosti záznamu.

OKEx na udalostiach

Minulá udalosť: séria OKExDeFiScoop

Naša nová séria #OKExDeFiScoop na YouTube je navrhnutá tak, aby sa stala cieľovou oblasťou pre všetko #DeFi.

V prvej epizóde sme pozvali Evana Kereiakesa, vedúceho pre rast ekosystému Ázie v spoločnosti Celo Labs, aby nám vysvetlil založenie platformy Celo, jej mobilný prístup a globálnu alianciu viac ako 100 partnerov, ktorí pracujú so spoločnou misiou dosahovania finančných začlenenie. Prihláste sa na odber Kanál YouTube a pozri si celú epizódu.

V druhej epizóde máme Nicka Martitscha, spolupracovníka pre rozvoj podnikania v spoločnosti Compound Finance, ktorý hovorí o súčasnom ekosystéme spoločnosti, zaujímavých veciach v spoločnostiach Compound a OKEx a o tom, ako tento projekt búra bariéry brániace adopcii v hlavnom prúde.. Pozrite sa na celú epizódu.

Kruhový stôl OKEx DeFi 9: YFII

Na okrúhlom stole OKEx DeFi 9 s názvom "IYO Revolution: Inovatívne poľné pole DeFi," náš generálny riaditeľ Jay Hao hovoril s hlavnými členmi komunity YFII a diskutoval o témach, ako sú bezpečnostné audity v DeFi a DeFi v Číne.

Prihláste sa na odber oficiálny kanál YouTube pre túto a ďalšie epizódy z našej série Okrúhly stôl OKExDeFi.

Nadchádzajúca udalosť: Séria AMA OKExDeFi s Bounce Token (BOT)

22. septembra sa budeme rozprávať s Chandlerom Songom, spoluiniciátorom Bounce Token oficiálny telegramový kanál. Pripojte sa od 6:00 UTC k živej diskusii o tomto DAO pre finančné aukcie a vyrovnania.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map