OKEx uvádza 7 DeFi tokenov a pridáva 4 nové kolaterály pre pôžičkovú službu C2C

Týždenná aktualizácia OKEx poskytuje prehľad propagačných akcií, súťaží, zoznamov a diskusií organizovaných každý týždeň.

Tento týždeň sme v spoločnosti OKEx privítali sedem vzrušujúcich tokenov DeFi a pridali sme podporu pre štyri nové možnosti zabezpečenia pôžičky OKEx C2C, vrátane XRP, LINK, TRX a FIL. Taktiež predlžujeme našu prvú kampaň Happy Friday do 14. decembra, ktorej sa môžu používatelia zúčastniť, zdieľať dvojnásobné odmeny a mať šancu vyhrať iPhone 12 Pro Max. 

Aby sme našim váženým používateľom OKB priniesli viac výhod, spojili sme sa s NOWPayments, aby sme držiteľom OKB umožnili uskutočňovať rýchle a pohodlné online platby u všetkých online obchodníkov v partnerstve s NOWPayments..

Na záver vás pozývame naladiť sa na našu komunitu OKEx Community AMA, kde sa porozprávame s Erikom Trautmanom, generálnym riaditeľom spoločnosti Near Foundation, aby sme prediskutovali všetko o vývoji projektu..

Program Happy Friday predĺžený

Používatelia si môžu ešte do 14. decembra vychutnať našu prvú kampaň Happy Friday, aby sa podelili o 20% z celkového príjmu OKEx z transakčných poplatkov za futures a perpetuum swaps a dostali šancu vyhrať iPhone 12 Pro Max alebo zdieľať zľavové karty v celkovej hodnote 20 000 USD. 

Nové kolaterály v pôžičke OKEx C2C: XRP, LINK, TRX a FIL

Do pôžičkovej služby OKEx C2C sme pridali štyri nové tokeny ako kolaterály, medzi ktoré patria XRP, Chainlink (LINK), TRON (TRX) a Filecoin (FIL).

Partnerstvo s NOWPayments

Uzavreli sme partnerstvo s nevlastným poskytovateľom kryptových platobných služieb TERAZPlatby. Od 15. decembra si budú môcť používatelia vymeniť svoje OKB za tovary a služby od ktoréhokoľvek z online obchodníkov, ktorí sú partnermi NOWPayments. Viac informácií o tomto partnerstve sa dozviete tu.

Propagácie

Obchod & Výzva na vklad: COVER, HEGIC, KP3R, API3 a PICKLE

Počas tejto propagácie môžu účastníci OKEx zdieľať prize pool 20 000 USDT obchodovaním a vkladaním ktoréhokoľvek z týchto novo uvedených tokenov: COVER, HEGIC, KP3R, API3 alebo PICKLE. Zaregistrujte sa, prečítajte si podrobnosti a pripojte sa k výzve do 18. decembra do 8:00 UTC.

#OKExDeFiScoop: darček 100 USDT

Sledujte video DeFiScoop s našim partnerom Frontier, ako jeho zakladateľ a generálny riaditeľ Ravindra Kumar nás prevedie jeho platformou a poslaním.

Rozdávame 10 USDT 10 víťazom. Zdieľať 100 USDT, pozri si video do odpovedajte na otázky a dodržujte pravidlá, aby ste vyhrali

Demonštrácia zjednotenej konkurencie účtov

Keď spustíme novú funkčnosť zjednoteného účtu, usporiadame demo obchodnú súťaž, aby si používatelia vyskúšali túto novú funkciu a zdieľali ceny vo výške 260 000 USD. Sledujte nás a sledujte nábor od 14. do 17. decembra.

XYM výsadok pre držiteľov XEM

Spoločnosť OKEx bude podporovať výsadok Symbol (XYM) pre držiteľov NEM (XEM). Vklady a výbery XEM budú pozastavené 14. januára 2021 o 8:00 UTC. Snímka všetkých tokenov XEM bude urobená v ten istý deň.

Nové výpisy tento týždeň

Spoločnosť OKEx tento týždeň uviedla sedem tokenov DeFi, vrátane COVER, HEGIC, KP3R, API3, PICKLE, LOON a NU, popri obchodovaní s maržami, úsporách a večných swapoch pre AAVE, CVC a FIL..

KRYT, HEGIC, KP3R, API3 a PICKLE

Krycí protokol (KRYT)

Protokol COVER je decentralizovaným trhom pokrytia rizika pre inteligentné zmluvy Ethereum, ktorý umožňuje pokrytie typu peer-to-peer s nákladmi na ochranu, ktorých cena je úplne stanovená na trhu. COVER je natívny token riadenia ERC-20 protokolu COVER. Získajte viac informácií o zozname a začnite obchodovať. 

Hegic (HEGIC)

Hegic je automatizovaný tvorca trhu a burza pre obchodovanie s kryptomenami na báze reťazca na platforme Ethereum. Hegic v súčasnosti umožňuje obchodovanie s opciami WBTC a ETH. Držitelia podporovaných aktív môžu vkladať a kolateralizovať svoje aktíva, aby poskytli likviditu na obchodovanie s opciami a získali odmeny. Získajte viac informácií o zozname a začnite obchodovať. 

Keep3rV1 (KP3R)

Keep3rV1 je decentralizovaná platforma zodpovedajúca úlohám na pripojenie externých zariadení DevOps k projektom, ktoré potrebujú pomoc pri dokončení rôznych úloh. KP3R sa ťaží poskytovaním likvidity v Uniswap pre akceptované páry (v súčasnosti KP3R-ETH). Držitelia tokenov môžu hlasovať za zahrnutie párov ako KP3R-SNX, KP3R-AAVE, KP3R-YFI atď. Získajte viac informácií o zozname a začnite obchodovať. 

API3 (API3)

API3 bude poháňať spoločné úsilie na vytvorenie novej generácie blockchain-native, decentralizovaných API alebo dAPI. API3 umožní platformám inteligentných kontraktov využívať API na vytváranie zmysluplných aplikácií skutočne decentralizovaným spôsobom s minimálnou dôverou. Používatelia môžu vytvárať výkonné decentralizované aplikácie s decentralizovaným a kvantifikovateľne zabezpečeným dátovým kanálom API3. Získajte viac informácií o zozname a začnite obchodovať. 

Financie na nakladanie (PICKLE)

Pickle Finance je protokol navrhnutý tak, aby pomocou poľnohospodárskych stimulov pomohol udržať peg stablecoinov (DAI, USDC, USDT, sUSD). PICKLE je token riadenia distribuovaný ako stimul pre poskytovateľov likvidity na Uniswap V2. Získajte viac informácií o zozname a začnite obchodovať. 

Loon Network (LOON)

Loon Network je dlhodobý koncept, ktorého cieľom je vybudovanie siete decentralizovaných pôžičiek medzi blokmi. Táto sieť si kladie za cieľ zabezpečiť prenos dát, tok úverov a prepojenie majetku spolu so základnou sieťovou podporou. Prezrite si podrobnosti výpisu a začnite obchodovať.

NuCypher (NU)

NuCypher je decentralizovaný systém správy kľúčov, šifrovania a kontroly prístupu. Umožňuje zdieľanie súkromných údajov medzi ľubovoľným počtom účastníkov vo verejných konsenzuálnych sieťach pomocou opätovného šifrovania proxy na delegovanie dešifrovacích práv spôsobom, ktorý sa nedá dosiahnuť tradičnými symetrickými šifrovacími schémami alebo schémami verejného kľúča..

Natívne tokeny sa používajú na motivovanie účastníkov siete k vykonávaniu operácií správy kľúčov a delegovania / zrušenia prístupu. Prezrite si podrobnosti výpisu a začnite obchodovať.

Maržové obchodovanie, úspory a trvalé swapy: AAVE, CVC a FIL

Funkcie obchodovania a sporenia s maržami AAVE, CVC a FIL sú k dispozícii od 10.00 UTC 10. decembra a používatelia ich môžu začať obchodovať s pákovým efektom až 75x. Zobraziť podrobnosti záznamu.

OKEx na akciách

Nadchádzajúca udalosť: OKEx Community AMA – Near Foundation

11. decembra sa porozprávame s Erikom Trautmanom, generálnym riaditeľom spoločnosti Near Foundation, aby sme prediskutovali všetko o súčasnom stave projektu. Nalaďte si AMA, ktoré sa začne o 13:00 UTC, v našom oficiálny telegramový kanál.  

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map