OKEx: Vaše komplexné miesto na nákup, obchodovanie a zarábanie kryptomeny

Hľadáte komplexné trhovisko, kde môžete nakupovať, obchodovať a dokonca zarobiť viac kryptomeny?

Po zavedení nášho veľmi očakávaného systému OKChain vo februári sme konečne dokončili výstavbu naj all inclusive platformy pre krypto služby v tomto odbore. Naše rozsiahle služby majú všetko nainštalované pre všetkých obchodníkov s kryptomenami, od nákupu vašich prvých bitcoinov až po obchodovanie s inými kryptami, maximalizáciu vášho výnosu alebo dobiehanie trhu, OKEx vás pokryje. Poďme sa ponoriť do kryptomeny v OKEx!

Nakupujte krypto: Nakupujte krypto ľahko pomocou fiat mien

Či už chcete HODL alebo obchodovať s bitcoinmi, úplne prvým krokom, ktorý musíte urobiť, je previesť svoj fiat na kryptomenu. Naša intuitívna brána typu fiat-to-crypto je prepojená s dôveryhodnými platobnými kanálmi, ktoré sú zjednodušené, aby ste si mohli vychutnať bezpečné a efektívne obchodovanie s kryptami..

Tento obrázok má prázdny atribút alt; názov súboru je Screenshot-2020-03-26-at-7.05.36-PM.png? x-oss-process = image / quality, q_85

Kryptomena Out Buy podporuje výmenu 6 mainstreamových tokenov– Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USDT, Ripple (XRP), litecoin (LTC) a OKB s 30 fiat menami vo viac ako 180 krajinách a oblastiach vrátane USD, EUR, GBP, RUB, TRY a ďalších. Uzavreli sme partnerstvo so 6 najdôveryhodnejšími platobnými kanálmi, vrátane globálneho lídra Simplex, Koinal, Banxa, Koinal, Mercuryo a MoonPay, aby sme ponúkli až 17 platobných možností pokrývajúcich VISA, MasterCard, bankový prevod, Apple Pay a ďalšie. , poskytujúci rýchle a spoľahlivé služby na zaistenie bezpečnosti vašich finančných prostriedkov a transakcií.

Počas celej transakcie sa nevyžaduje žiadne overenie KYC na OKEx. Môžete teda preskočiť všetky postupy overovania, aby ste mohli kúpiť svoje kryptomeny a okamžite začať obchodovať s derivátmi na rade OKEx.

Obchodné trhy: Obchodujte ako profesionál

Pretože sa technológia blockchain neustále vyvíja a prijíma, na trh bude k dispozícii viac tokenov na obchodovanie. V spoločnosti OKEx sa zaväzujeme poskytovať vynaliezavú, užívateľsky prívetivú a vyhovujúcu platformu na obchodovanie a pomáhať blockchainovým projektom rásť. Vďaka svojej novo vymenenej kryptomene môžete na našom komplexe obchodovať s hlavnými kryptomenami miesto a deriváty trhy vrátane rozpätie, futures, večná zámena, a najnovšie uvedenie, možnosti obchodovanie.

V súčasnej dobe ponúkajú naše špičkové futures produkty inverzný alebo obrátiť zmluvy s rôznymi dátumami vyrovnania podľa vášho výberu, vrátane týždenne, každé dva týždne, štvrťročne, a dvojštvrťročne spolu so širokým výberom typov objednávok, aby si používatelia mohli vychutnať veľkú flexibilitu pri formulovaní svojich stratégií s cieľom maximalizovať zisky a zmierniť riziká. Náš spotový trh navyše ponúka 290+ obchodných párov a 10-násobný vplyv na obchodovanie s maržami.

Nástroje na správu majetku: Všetky nástroje, ktoré potrebujete na ukladanie aktív, uchovanie hodnoty alebo ďalšie výhody pre svoje krypto portfólio

Spôsoby, ako generovať ďalšie príjmy v blockchaine, rastú a každým dňom si získavajú na popularite. Okrem mentality nákupu a predaja HODL by ste mohli skutočne zostaviť plán pasívneho príjmu a prepracovať sa k väčším úsporám. Okrem našich renomovaných obchodných trhov ponúkame používateľom rad kryptografických služieb, ktoré pre používateľov získavajú množstvo služieb s pridanou hodnotou.

EARN je úplne nová služba, ktorá zhromažďuje všetky naše finančné ponuky na jednom mieste, takže používatelia môžu využiť svoje náhradné mince na získanie ďalších. Používatelia môžu používať Úspory automaticky rozširovať aktíva vo svojej peňaženke bez obchodovania; použitie Vytyčovanie držať coiny na získanie vyššieho výnosu v OKEx Pool, inovatívnom banskom združení, ktoré poskytuje stabilné a transparentné ťažobné služby pre viac druhov s rôznymi menami; alebo použiť Termínovaný vklad akumulovať pasívny príjem vkladom na dobu určitú.

Akadémia OKEx: Vybavte sa poznatkami o blockchaine a trendmi na trhu

OKEx nie je iba obchodná platforma. Chápeme, že používatelia môžu byť niekedy frustrovaní orientovať sa v kryptosvete, preto chceme vybudovať otvorený vzdelávací portál, ktorý poskytuje širokú škálu poznatkov o blockchaine pre každého. Či už ste začiatočníci kryptomeny alebo pokročilí obchodníci, tu na akadémii OKEx sa dozviete všetko o blockchainu, obchodných stratégiách, analýze trhu a samozrejme návody, ktoré vám pomôžu začať s OKEx.

Zažite to najlepšie z OKEx už dnes!

Sledujte OKEx dňa:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map