Rekapitulácia AMA: Alysa Xu & ONT – ONT swapové obchodovanie na OKEx

26. mája sa naša CSO Alysa Xu pripojila k relácii live ask-me-anything (AMA), ktorú usporiadala ONT, vysoko výkonná verejná blockchainová a distribuovaná platforma pre spoluprácu, a odpovedala na otázky na svojom telegramovom kanáli s viac ako 23 000 členmi a spoluzakladateľom Andy Ji (https://t.me/OntologyNetwork). Počas celého rozhovoru predstavila Alysa trvalé obchodovanie swapov ONT / USD a ONT / USDT spoločnosti OKEx, ako aj výhody obchodovania s krypto derivátmi.

Zaujímalo by vás, prečo je ONT swapové obchodovanie lepšie? Ako obchodovať s derivátmi ONT na OKEx? Pozrite si nižšie uvedenú otázku Q&Ako sme pre vás pripravili, so všetkými otázkami odpovedala Alysa v chate.

Contents

1. časť: Otázky na Twitteri

1. Aké sú výhody obchodovania ONT Swap? Prečo je ONT Swap obchodovanie lepšie ako iné obchody? (@ M123Aleksey)

Alysa: Ďakujeme za vašu otázku @ M123Aleksey na Twitteri. K tejto téme môžem hovoriť veľa.

Najprv pákový efekt.

V zmluvných transakciách môžu používatelia zosilniť svoj príjem úpravou pákového efektu. Napríklad keď je cena ONT 1 dolár, používateľ A získa kontrakt v hodnote 10 ONT s maržou 1 dolár a 10-násobnou pákou. Ak ONT cena stúpne o 10% (z 1 USD na 1,1 USD), zisk z tejto zmluvy bude 10110% = 1 USD. Takže užívateľ A zarobí 1 $ 10x pákovým efektom, keď ONT cena stúpne o 10%. Je potrebné poznamenať, že keď sa výnos zdvojnásobí s využitím finančnej páky, riziko sa tiež zdvojnásobí. Využívajte preto páku racionálne.

Po druhé, zaistenie.

Používatelia, ktorí majú digitálne aktíva, môžu pomocou futures dosiahnuť hedging, najmä keď trh klesá. Zaistenie označuje zaistenie fluktuácií cieľovej ceny kryptomeny kontraktu, aby sa zabránilo rizikám spôsobeným fluktuáciami počas tohto obdobia.

To znamená, že zákazník vytvorí opačnú zmluvnú pozíciu, takže zisk a strata generovaná kryptomenou bude práve opačná k zisku a strate generovanej kontraktom pri fluktuácii cien a celkovému zisku a strate kryptomeny a zmluva zostáva rovnaká.

Dajte to do scenára. Povedzme, že súčasná cena ONT je 1 $, používateľ A drží 10 ONT a očakáva, že budúca cena ONT klesne, takže aby sa predišlo strate spôsobenej poklesom ONT, používateľ A predá kontrakt v hodnote 10 ONT; Predpokladá sa, že po 1 mesiaci skutočná cena ONT klesne na 0,8 USD, potom výnosy zo zmluvy budú 2,5 ONT, čo zodpovedá 2 USD. Pôvodný ONT stratí 2 doláre a užívateľ A sa vyrovná. Nastavením reverznej pozície kontraktu vopred môžete uzamknúť svoje konečné výnosy v USD.

2. Aká je konkurenčná výhoda ONT v OKEx? A existujú nejaké obchodné udalosti, ktoré vítajú príchod ontológie?

Alysa: Pretože ste ochotní zúčastniť sa tohto AMA, môžem sa uistiť, že ste jedným z ONT evanjelistov ALEBO aspoň zvedaví na tento kvalitný projekt. ONT je jedinečný špičkový projekt, ktorý prevádzkujú profesionálni špecialisti v rôznych doménach, napríklad Andy – ktorý za svoj konečný cieľ pre používateľov považuje decentralizované sieťové prostredie, ktoré rieši kľúčové problémy bezpečnosti identity a integrity údajov..

Pokiaľ ide o popularitu ONT, technický rozvoj a adopcie, udržiavame veľmi dobrý a dlhý vzťah, odkedy sme sa stretli. My OKEx zaviedli rôzne produkty a páry ONT obchodovania, ako napríklad spotový a trvalý swap atď. A na našej platforme bude prebiehať propagačná činnosť obchodovania so swapmi ONT! Podrobnosti oznámime do konca tohto AMA. Používatelia môžu zdieľať až USDT fond obchodovaním s ONT večnými swapovými zmluvami. Kto skôr príde, bude skôr obslúžený. Pripojte sa k aktivite prostredníctvom tohto odkazu – https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

3. Väčšina investorov sa zameriava iba na krátkodobú cenu tokenu namiesto na skutočnú hodnotu projektu. Môžete nám povedať dlhodobú motiváciu a výhody pre investorov? (@ memenci6)

Andy: Hmm, o cenovom trende sa ťažko hovorí. Chceme však zabezpečiť, aby naša komunita bola poháňaná nástrojmi, a nie finančnými prostriedkami. Preskočením ONT namiesto akéhokoľvek typu získavania finančných prostriedkov sme dali náš token do rúk osvedčeným používateľom kryptomeny alebo skutočným investorom, nielen do rúk špekulantov.

Náš dizajn s dvoma tokenmi zaisťuje rozvoj infraštruktúry a poskytuje viac služieb na ospravedlnenie hodnoty infraštruktúry. Vytyčovanie je základným modelom riadenia a môže tiež rozvinúť celý rad hodnotovo orientovaných podnikov. Plánujeme vydať veľké zlepšenie stávkového modelu s cieľom zvýšiť dlhodobé záujmy našich HODL. Z dlhodobého hľadiska budeme naďalej monitorovať a zvyšovať hodnotu siete.

Okrem toho ontológia neustále postupuje podľa nášho plánu. Sme verejný reťazec s jednou z najkomplexnejších a najpevnejších základných infraštruktúr. To je rozhodujúce pre dlhodobý rozvoj projektu a používa sa tiež na podporu uplatňovania neskoršej fázy s cieľom zabezpečiť v najväčšej miere záujmy investorov..

Máme dostatok finančných prostriedkov na podporu nášho dlhodobého „idealizovaného experimentu“. Prečo sa nepripojiť k našej revolúcii zdieľania údajov a nestať sa šampiónom maratónu? Je to tvoja voľba.

4. Spotové obchodovanie je zvyčajne na ONT moje najobľúbenejšie, ale derivátové produkty, ako sú zmluvy, mi až tak nie sú známe. Čo je to zmluva? (@TraThoa)

Alysa: Skvelá otázka od @TraThoa. Pre začiatočníkov v kryptomene zvyčajne obchodujeme s spotmi, ale mali by sme si uvedomiť, čo sa deje aj na derivátových trhoch. Futures, permanentné swapy, opcie … Vráťte sa späť k kontraktom alias futures. Čo je to?

Zmluva je produktom odvodeným z digitálnej meny. Používatelia môžu zarobiť na zvýšení alebo poklese ceny kúpou dlhej zmluvy alebo predajom krátkej zmluvy. Dlhý nákup znamená, že investori očakávajú, že trh v budúcnosti vzrastie, a kúpia určité množstvo zmlúv s dlhými digitálnymi aktívami.

Vezmite si ako príklad transakciu so zmluvou ONT. Ak je ONT cena 1 $, kupujeme kontrakt v hodnote 1 ONT. Ak cena ONT stúpne na 1,1 USD, predajom zmluvy ONT môžeme získať zisk 0,1 USD. Krátky predaj sa týka investorov, ktorí očakávajú, že trh v budúcnosti poklesne, a predajú určité množstvo krátkych zmlúv o digitálnych aktívach. Ak vezmeme príklad transakcie zmluvy ONT, keď je cena ONT 1,1 USD, predávame kontrakt v hodnote 1 ONT. Ak ONT cena klesne na 0,9 USD, kúpou kontraktu v hodnote 1 ONT môžeme získať zisk 0,2 $.

5. Aký je hlavný cieľ vášho projektu vo výške $ ONT v tomto roku 2020? a aká je vaša VÍZIA a POSLANIE v #ONT Marketing? (@enesdre)

Andy: Ontology je podnikový verejný reťazec, ktorý sa venuje poskytovaniu riešení pre rozsiahle scenáre podnikových aplikácií. Sme hrdí na to, že sme vždy nasledovali náš plán od prvého dňa projektu. V roku 2020 sa budeme viac zameriavať na obchodnú stránku, ako je automobilový priemysel, stablecoin a digitálna mena a zdieľanie údajov. Tieto dva alebo tri scenáre poskytujú hotovostný tok, strategickú hodnotu a vysokú výkonnosť.

Diskutovali sme s Libra, Celo, Bitcoin Suisse, Paxos, Circle a Transfero o integrácii inkluzívneho platobného nástroja. Medzitým sme vydali platformu FinTech – Rail.One, ktorá bude obchodným partnerom poskytovať debetnú kartu, predplatenú kartu VISA / Master a riešenie virtuálnej kreditnej karty. To znamená, že môžete ukladať, platiť a investovať prostredníctvom karty založenej na ONT.

Navrhujem Alyse vyskúšať náš nový tovar.

Ďalšia téma – DATA je súkromie každého človeka, ktorému nemôže dominovať nikto iný a môže byť prevedené do aktív s technológiou blockchain, dokonca aj výmenou, a ziskom, ak bude ochotný. Ontológia im poskytuje riešenie bez ohľadu na 2B alebo 2C s našou technologickou silou, najmä ONT ID, a produkty hovoria ONTO a SAGA.

Pokiaľ ide o globálny trend, budeme naďalej komunikovať s globálnymi regulátormi. Zistili sme, že inštitúcie môžu viesť túto kruhovú krypto revolúciu. Hovoríme teda s inštitucionálne priateľskejšou infraštruktúrou, ako je napríklad úschova dodávateľa – ukotvenie , úschova coinbase , bitgo , fireblock a sklad bakkt; Predajca ETF – bitové a vanEck; Regulovaná burza – Coinbase, Bitstamp, Gemini; Trust investuje – odtiene sivej. Uvidíme ďalšie partnerstvo.

6. Aké výhody prinášajú používatelia obchodujúci ONT Perpetual swap na OKEx lepšie ako iné burzy s derivátmi? (@ShinoTohkaNC)

Alysa: Páči sa mi táto otázka, @ShinoTohkaNC! Sme popredná svetová burza kryptomien a poskytujeme obchodníkom globálne pokročilé a spoľahlivé finančné služby založené na technológii blockchain. Určite by ste tu vymenili ONT perpetual swap namiesto iných platforiem, pretože máme najvyššiu úroveň zabezpečenia v tomto odbore – používatelia našej burzy môžu obchodovať bez obáv z odcudzenia majetku. Okrem toho máme v obchodnom procese opatrenia na kontrolu rizík na najvyššej úrovni, napríklad bránenie extrémnych trhových podmienok cenovou hodnotou, dosiahnutie nulovej alokácie používateľov s odstupňovanými maržami a vysoko výkonným mechanizmom uzávierky a predchádzanie riziku likvidácie. s dostatočnou rezervou na riziká.

Máme rôzne typy objednávok – niekoľko pokročilých typov objednávok, ktoré uľahčujú používateľom pohodlnejšie obchodovanie. Používatelia môžu zadávať objednávky so ziskom a zastavením straty na kontrolu rizík a blokovanie ziskov.

Máme rôzne produktové nástroje – rôzne obchodné nástroje, ktoré pomáhajú používateľom vykonávať transakcie rýchlejšie a pohodlnejšie:

Zmluvná kalkulačka: Používatelia môžu pomocou kalkulačky rýchlo vypočítať zisk, konečnú cenu a likvidačnú cenu podľa svojich pozícií bez zložitých výpočtových operácií.

Údaje o multidimenzionálnych transakciách: Desať hlavných údajov o trhu môže obchodníkom pomôcť komplexne analyzovať situáciu na trhu a zodpovedajúcim spôsobom upraviť ich obchodné plány..

Máme špičkovú likviditu, spready a výkonnosť produktov – spoločnosť OKEx si získala uznanie používateľov vynikajúcimi produktmi s popredným svetovým objemom obchodovania so zmluvami, ktoré tvoria viac ako 30% celého objemu obchodovania na trhu. Priemerné rozpätie futures / permanentného swapu OKEx je oveľa menšie ako pri iných burzách. A radi počujeme vaše návrhy :)

7. Celková ponuka je 1 miliarda ONT. Existujú teda nejaké plány spätného odkúpenia na spálenie alebo blokovanie tokenov s cieľom zvýšiť hodnotu ONT? (@ Johaneri01)

Andy: Prostredníctvom našich investícií do ekosystémov sme dosiahli návratnosť viac ako 3 milióny USD. Bude použitý na spätný nákup nášho ONT tokenu. Naše aktualizácie spätného výkupu nájdete každý mesiac v našich oznámeniach na Twitteri a Telegrame. Zverejnili sme tiež našu finančnú správu (https://link.medium.com/pdl56o5gD6) len nedávno.

V záujme ďalšieho rozširovania našich globálnych vplyvov a budovania lepšieho ekosystému pozývame ďalších členov komunity, aby s nami spolupracovali ako s našimi globálnymi prispievateľmi z komunity a uzlami GCC. Venezuela Blockchain, CryptoMondays Madrid a CryptoDiffer sú medzi prvými štyrmi uzlami GCC s cieľom urýchliť proces aplikácie technológie blockchain na konkrétne prípady použitia na európskych, latinskoamerických a východoeurópskych trhoch..

Ontológia si veľmi cení spätnú väzbu od komunity. 10 000 ONG je k dispozícii do 31. mája na zlepšenie riadenia a integrácie ekonomického modelu spoločnosti Ontology. Hlasujte a dajte nám vedieť svoje nové návrhy: https://forms.gle/4Lq4LoDhDeFqDnbm9 Chceme počuť viac hlasu od komunity.

8. V súčasnosti spoločnosť OKEx otvorila swapovú zmluvu iba pre pár ONT / USDT. Očakáva sa, že v budúcnosti bude pre token ONT spustených viac párov? (@ cryptoboy237)

Alysa: Opäť vy @ cryptoboy237! Myslím, že budeme. Pred spustením akejkoľvek servisnej alebo obchodnej dvojice však musí náš tím dôkladne preskúmať riadenie rizík, udržateľnosť a užívateľskú prívetivosť produktov. Bude to trvať veľa času, kým budete všetci počúvať hlas, čo je to, čo robíme každý deň. Ak budeme mať nejaké nové oznámenia, zverejníme ich na všetkých našich kanáloch, aby sme vás čoskoro informovali :)

9. Počul som o novom produkte, ktorý SAGA prinesie Team ONT. Ako to pomôže v budúcnosti osvojiť si ekosystém ONT? Poskytnite prosím spoločenstvu stručný nápad? (@ Johaneri01)

Andy: Dátový trh SAGA je založený na úplnom protokole interakcie údajov založenom na verejnom reťazci ontológie. Proces oceňovania údajov, zdieľania zisku, bezpečnosti údajov a ochrany súkromia je plne decentralizovaný prostredníctvom blockchainu Ontology. Jednotlivci a spoločnosti využívajúce dátový trh SAGA môžu ťažiť zo služieb a poznatkov o spracovaní nespracovaných údajov a údajov pri zachovaní úplnej kontroly nad svojimi dátami využitím jedinečných funkcií verejného blockchainu Ontology..

Unikátne produkty spoločnosti Ontology pre digitálnu identitu a spoluprácu údajov pomáhajú trhu SAGA v jeho dôležitom cieli zabezpečiť vysokú bezpečnosť a súlad s predpismi. Prostredníctvom siete Ontology Distributed Data Exchange Network a ONT ID dosahuje dátový trh SAGA:

Vlastníctvo údajov a overenie pravosti

Bezpečnosť údajov a ochrana súkromia

Peer to peer multiplatformová technológia obchodovania s dátami

Dátový token sa stane vašim budúcim digitálnym zlatom.

10. Videl som, že OKEx podporuje 2 typy kontraktov – futures / swapy s maržami na mince a futures / swapy s maržami na USDT. Aký je medzi nimi rozdiel? (@ M123Aleksey)

Alysa: Spoločnosť OKEx podporuje 2 typy zmlúv: futures / swapy s maržami na mince a futures / swapy na marže s USDT.

Futures / swapy s coinmi na opačnej strane (reverzné) sa vyrovnávajú v podkladovej kryptomene, to je mena otvorenia a vyrovnania určitou menou. Napríklad: investori chcú vykonávať zmluvné transakcie BTC a otvárať pozície s BTC ako maržou, konečné vyrovnanie ziskov a strát bude tiež v BTC; ak chcú investori vykonávať transakcie ONT na základe zmluvy a otvárať pozície s ONT ako maržou, konečné zúčtovanie ziskov a strát bude tiež v ONT.

Výhody futures / swapu s marginálnymi coinmi: Futures / swap s marginálnymi coinmi sú vhodné pre používateľov, ktorí potrebujú dlho držať určitú menu kvôli zaisteniu a môžu sa tešiť zo zisku z rastu ceny a držanie dlhých pozícií kontraktov s marginálnou rezervou.

Na druhej strane kontrakt s maržou USDT sa nazýva forwardový kontrakt. Marža a vyrovnanie zmluvy s USDT s maržou sú v USDT, to znamená: pri použití USDT ako marže na otvorenie pozície bude výnos tiež v USDT. Hodnota marže USDT je ​​stabilná a môže znížiť riziko zníženia marže pozície používateľa na prepadovom trhu; transakcie vo viacerých menách môžete vykonávať iba držaním USDT, čo tiež znižuje náklady na obchodovanie pri zmene pozícií; zmluva o marži USDT sa dá ľahko zmeniť a vypočítať zisk a stratu, ktorá je vhodná pre začiatočníkov. Ak ste novým používateľom, ktorý nikdy nemal zmluvné transakcie, na začiatok sa odporúča zmluva s maržou USDT.

Ak chcete získať viac informácií, neváhajte navštíviť našu Akadémiu a dozviete sa viac – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

2. časť: Živé otázky

Ahoj @alysaxuokex. Môžete stručne povedať, ako je systém OKEx navrhnutý tak, aby bol stabilný a spoľahlivý pre obchodníkov so swapom / futures aj v nestabilných časoch?

Alysa: V procese obchodovania máme opatrenia na kontrolu rizika na najvyššej úrovni, napríklad bránenie extrémnych trhových podmienok pomocou ceny značky, pravidlá cenových limitov, dosiahnutie nulovej alokácie používateľov s odstupňovanými maržami a vysoko výkonným mechanizmom uzávierky a predchádzanie riziku likvidácie. s dostatočnou rezervou na riziká. a tento rok sme náš systém optimalizovali, rýchlosť porovnávania je oveľa rýchlejšia a stabilnejšia.

S objavením sa mnohých blockchainových projektov, najmä platobných projektov, ktoré majú najnovšiu technológiu, škálovateľnosť, efektívnosť, dokonca žiadny poplatok za transakciu. Cíti ontológia z tohto tlaku na rasu globálnych platobných riešení?

Andy: Necítime tlak. Naše riešenie vrstvy 2 je nedávno živé a môžete zažiť rýchle a lacné platby založené na blockchaine Ontology. Podľa nášho testu je to rýchlejšie ako väčšina nových platobných blockchainových projektov. Medzitým Ontology s radosťou spolupracuje s týmito projektmi z hľadiska interoperability a poskytuje služby rozvinutým a rozvojovým krajinám.

OKEx sa v súčasnosti darí a venuje sa mu pozitívna pozornosť. Čo urobíte, aby ste sa dostali viac do povedomia a adopcie? Aká je správa Okex pre spoločenstvo dnes?

Alysa: Rád to počujem, pretože každý deň pracujeme veľmi tvrdo! A čo OKEx? Rozmýšľali sme, ako lepšie slúžiť našim existujúcim používateľom, ale kde sú limity trhu? Ako vytvoríme nový trhový priestor? Na našej výkonnej konferencii začiatkom roka sme navrhli globálnu stratégiu celého cyklu, ktorá pokrýva všetky smery nášho podnikania.

Na druhej strane pokračujeme v globálnej expanzii. „Skutočná globalizácia“ znamená lokalizáciu vášho produktu v každej krajine, aby slúžila miestnym používateľom. Je pre nás novou výzvou zakoreniť sa na rozvíjajúcich sa trhoch, pretože sa musíme priblížiť miestnej kultúre, zvykom používateľov a porozumieť konkurentom miestneho trhu..

Ako vždy, s podnikateľským myslením a schopnosťou učiť sa, nikdy neprestaneme objavovať nové produkty a trendy na trhu. Zároveň sme dali nášmu systému riadenia rizík prioritu. V rovnováhe medzi dlhodobým vývojom a krátkodobými výhodami si vždy vyberieme to prvé.

Jedným z najväčších problémov s DApps je neaktívny a zbytočný stav. Ľudia vytvárajú iba DApps, ale nemá žiadny prípad použitia ani príspevok do blockchainového ekosystému. Čo urobí váš tím, aby sa predišlo a vyriešilo tento problém, ktorý sa môže vyskytnúť na platforme Ontology?

Andy: To je pravda. Po jednoročnom vývoji dApp sme spustili viac ako 80 dApp v oblasti herných, obsahových, DeFi a freelancerových platforiem. Úprimne povedané, súčasné aplikácie dApps nie sú také aktívne a zatiaľ nemôžu podporovať ich rozsiahle použitie. Objavili sme však niekoľko vertikálnych dApps s veľkým potenciálom, ako napríklad stablecoin a výmena dát atď. Už čoskoro spustíme ďalšie vysoko kvalitné dApps na blockchainovej platforme Ontology, ako napríklad OGQ a vysoko kvalitná japonská hra..

Trh v nadchádzajúcej dynamickej sezóne bude dosť volatilný, väčšina investorov bude v posledných dňoch tohto roka menej aktívna, takže Okex plánuje zorganizovať akékoľvek nadchádzajúce udalosti, aby bol vzrušujúcejší ako trh. koniec roka alebo nie?

Alysa: Moji kolegovia teraz plánujú niekoľko udalostí! Spoločnosť OKEx má konkrétne obchodné udalosti pre obchodníkov ONT. Používatelia môžu obchodovať so swapmi ONT a zdieľať tak cenový fond USDT. k udalosti sa môžete pripojiť pomocou tohto odkazu: https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

A čoskoro sa chystá ďalšia elitná súťaž obchodných tímov, ktorú organizuje spoločnosť OKEx. Môžete sa pripojiť k tímu a vyhrať odmeny. celkový výherný fond pre túto elitnú tímovú súťaž je až 150 000 USD. ďalšie podrobnosti nájdete na tomto odkaze: https://www.okex.com/trading-contest/team/1365

Sledujte ďalšie pripravované udalosti a sledujte náš Twitter C-suite! @alysaxuokex & @ jayhao8

Prečo ste sa rozhodli zvoliť si radšej burzu OKEx ako iné burzy? Aké výhody prináša OKEx pre ontológiu a naopak?

Alysa: OKEx je popredná svetová burza kryptomien, ktorá poskytuje obchodníkom globálne pokročilé a spoľahlivé finančné služby založené na technológii blockchain. Určite by ste tu vymenili ONT perpetual swap namiesto iných platforiem.

Máme najvyššiu úroveň zabezpečenia v tomto odbore – používatelia našej burzy môžu obchodovať bez obáv o krádež majetku.

Máme špičkovú likviditu, spready a výkonnosť produktov – OKEx si získal uznanie používateľov vynikajúcimi produktmi s popredným svetovým objemom obchodovania so zmluvami, ktoré tvoria viac ako 30% celého objemu obchodovania na trhu. Priemerné rozpätie futures / permanentného swapu OKEx je oveľa menšie ako pri iných burzách.

Ahoj! @kristinaontológia, vidím, že terminológia #Ontológia je veľmi filozofická (t. j. Socrates, Platón, Aristoteles), prečo je to tak? Existuje nejaký budúci plán expanzie na americké trhy? Vďaka

Andy: Ontológia je výraz uprednostňovaný filozofmi, počítačovými geekmi a básnikmi. Dúfame, že zistíme skutočnú hodnotu blockchainu preskúmaním ontológie. V roku 2020 sa zameriame na vstup na regulačný trh USA. Pripojili sme sa k Digitálnej komore, aby sme rozšírili aplikačné scenáre na trhu v USA, pričom sme spolu s Bison Trails a Kingdom Trust vstúpili do oblasti inštitúcií. Dúfam, že na Coinbase uvidíme názov ONT.

Ahoj [chránené e-mailom], koľko stojí obchodný poplatok ONT Swap na OKEx? Má spoločnosť OKEx poplatky za obchodovanie s funkciami s tokenom OKB?

Alysa: Poplatok za príjem účastníkov zmluvy ONT Swap na všetkých úrovniach je 0% a zľava za objednávku môže byť až 0,035%. pre držiteľov OKb máme sadzbu zľavneného poplatku. Viac nájdete na našom webe tu – https://www.okex.com/sk/fees.html

Aký plán máte na podporu prijatia ONT v Južnej Amerike, aby ste využili skutočnosť, že sa kryptomena v poslednej dobe zvyšuje, a využite týchto potenciálnych investorov, čo by bolo veľmi užitočné pre budúcnosť ONT?

Andy: Spustíme pracovnú platformu na voľnej nohe s Mircroworkers pre používateľov latem, aby sme pomohli ďalším používateľom v Latinskej Amerike nájsť pracovné príležitosti a zaplatiť ľahko, nákladovo efektívnejšie a poskytnúť stabilnýcoin bez inflácie so službami. Spolupracujeme s Venezuela Blockchain a Settle Network z Argentíny, niekoľkými brazílskymi spoločnosťami, aby sme ďalej preskúmali možnosti výmeny a výmeny medzi ONT a miestnymi možnosťami fiat. Taktiež spustíme program ONTO v španielčine, aby sme ľuďom v Latinskej Amerike poskytli lepší používateľský komfort a zlepšili úroveň ich každodenného života. Dúfam, že sa vám naše služby páčia.

Ak budete mať zodpovedané všetky svoje otázky, môžu byť vaše obchodné skúsenosti príjemné. Stalo sa štandardom pre rozsiahle výmenné platformy na poskytovanie nepretržitej podpory zákazníkom so znalosťami ľudí, ktorí riešia technické problémy v reálnom čase. Môžete nám povedať niečo o zákazníckej podpore OKEx?

Alysa: Máme medzinárodný a profesionálny tím zákazníckej podpory, ktorý rieši prípady každého používateľa, a myslím si, že najúžasnejšie je, že sa naša podpora rozširuje na náš telegramový kanál! Môžete iba poslať súkromnú správu našim referentom pre vzťahy s klientmi v Telegrame DM. Časté otázky, formulár žiadosti, Sprievodca pre začiatočníkov, dokumentácia API, popis problému a skvelá a prehľadná databáza často kladených otázok!

Sledujte OKEx dňa:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map