Spoločnosť OKEx pridáva dosku pre obchodovanie s DeFi a tokeny popri nových upgradoch platforiem

Týždenná aktualizácia OKEx poskytuje prehľad propagačných akcií, súťaží, zoznamov a diskusií organizovaných každý týždeň

Tento týždeň sme v spoločnosti OKEx implementovali rôzne optimalizácie a upgrady spolu s rozšírením priestoru DeFi o nové zoznamy. Tento týždeň sme tiež predstavili DeFi Trading Board, aby sme používateľom pomohli sledovať tokeny DeFi, pretože sme uviedli deväť nových: OM, BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII a TRB. Nové optimalizácie – napríklad tie, ktoré boli dokončené pre funkciu stop príkazu – sú navyše zamerané na uľahčenie obchodníkom, ktorí hľadajú pokročilé nástroje na vykonávanie svojich obchodných stratégií.

Nové funkcie

Zastaviť optimalizáciu objednávok

Tento týždeň sme dokončili tri optimalizácie stop-pokynu – OCO Order, Position Stop Order a Trigger Order – poskytujeme používateľom ďalšiu flexibilitu pri plnení ich obchodných cieľov. Tri optimalizácie sú stručne vysvetlené v infografike nižšie.

Rada pre obchodovanie s DeFi

Rada DeFi Trading Board je doplnkom obchodného panela a predstavuje populárne tokeny DeFi naprieč spotovými, maržovými a permanentnými swapovými trhmi. Doska v podstate umožňuje používateľom rýchlo filtrovať a porovnávať uvedené tokeny DeFi.

Aktualizácia OKChain Testnet

OkChain Testnet V0.11.0 je tu a najnovšia verzia podporuje OpenDEX-Desktop v0.0.2 spolu so zavedením push notifikácií pre miestne uzly.

Teraz môžu používatelia testnetu dostávať oznámenia o trhových novinkách, ukazovateľoch technickej analýzy (napríklad K-line) a transakčných záznamoch. Používatelia si môžu prečítať kompletný prehľad, kde nájdu ďalšie podrobnosti.

Nové výpisy tento týždeň


Spoločnosť OKEx tento týždeň uviedla deväť nových DeFi tokenov – BAND, JST, REN, RSR, YFI, wNXM, YFII, TRB a OM – s rozdaním OM v hodnote 200 000 tokenov.

Pásmový protokol (BAND)

Band Protocol je bezpečný a škálovateľný decentralizovaný Oracle, ktorý slúži ako protokol vrstvy 2 na verejných blockchainoch.

IBA (JST)

JUST je decentralizovaná platforma stablecoinu fungujúca na blockchaine TRON. Vložením tokenu JST môžu používatelia hlasovať o sieťových špecifikáciách a iniciatívach riadenia, vrátane poplatku za stabilitu, mier zabezpečenia, prostriedkov, ktoré sa môžu použiť ako záruka, atď..

REN (REN)

Projekt Ren je ekosystémom pre súkromnú a interoperabilnú likviditu v decentralizovanom financovaní. Umožňuje používateľom prenášať tokeny s nulovými vedomosťami, dôveryhodne zamieňať medzi blockchainmi a obchodovať na tmavom poli.

Rezervné práva (RSR)

Reserve Rights (RSR) je úžitkový token z Reserve Protocol, platformy stablecoinu na Etherea. Rezervný protokol obsahuje model s dvojitým tokenom: token RSR utility a RSV stablecoin, ktorý je krytý košom aktív ako kolaterál.

Ročné financovanie (YFI)

Yearn.finance je decentralizovaná finančná platforma, ktorá si kladie za cieľ budovať produkty na agregovanom zabezpečení likvidity, sprostredkovanom obchodovaní, automatizovanom marketingovom procese a ďalších..

Nexus Mutual (wNXM)

Nexus Mutual využíva silu Etherea, takže ľudia môžu zdieľať riziká spoločne bez potreby poisťovacej spoločnosti. 

YFII (YFII)

YFII je vidličkou yearn.finance s rovnakým základným modelom a funkčnosťou.

Tellor (TRB)

Tellor je Oracle, ktorý vytvára systém, kde strany môžu požadovať hodnotu dátového bodu mimo reťazca a baníci súťažia o pridanie tejto hodnoty do databázy reťazcov prístupnej všetkým inteligentným zmluvám Ethereum.

Mantra DAO (OM)

Mantra DAO je komunitne riadená platforma DeFi zameraná na vklad, poskytovanie pôžičiek a správu vecí verejných. Vytvára komunitne riadený, transparentný a decentralizovaný ekosystém pre Web 3.0.

Na oslavu zaradenia do zoznamu sme uzavreli partnerstvo so spoločnosťou OM a ponúkli sme darček 200 000 OM. Ak sa chcete zúčastniť, prečítajte si podrobnosti o propagácii tu.

Propagačná akcia potrvá 1. septembra do 10:00 UTC. Môžete začnite obchodovať s OM alebo sa o zozname dozviete viac.

Polkadot: Margin Trading, Savings, DOTUSDT Swap

Obchodovanie s maržami a úspory pri neustálom swapovom obchodovaní DOT a DOT / USDT boli oficiálne zverejnené na webe OKEx a API od 25. augusta od 7:00 UTC.

Polkadot je zlomkový protokol, ktorý umožňuje bezproblémovú spoluprácu blockchainových sietí. Môžete začať používať DOT margin obchodovanie a perpetuitné swapy resp naučiť sa viac o týchto výrobkov.

Minulé súťaže

OKExElite Trading Contest Rozbil rekord v celkovom objeme obchodovania

Mesačná súťaž vyvolala rekordný záujem, 8 082 účastníkov tvorilo 231 tímov a generovalo historický 703 658 154 dolárov v pomyslovom objeme obchodovania.

Aktualizácia systému

Možnosti OKEx a swapové obchodovanie prešli 25. augusta údržbou systému.

OKEx na udalostiach

Minulá udalosť: OKEx CELO Ask-Me-Anything & Rozdávanie

27. augusta sa k nám pripojili Markus Franke a Juldy z tímu cLabs v spoločnosti CELO v skupine OKEx India Telegram na večer otázok týkajúcich sa ich projektov.

Exkluzívny darček CELO teraz prebieha do 23:59 IST 28. augusta.

Okrúhly stôl OKExDeFi 8

V rámci okrúhleho stola OKEx DeFi 8 náš CEO Jay Hao hovoril so Stani Kulechov, zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Aave, a ponoril sa do inovácií skladateľnosti DeFi a inovácií poskytovania kryptomien..

Prihláste sa na odber oficiálny kanál YouTube pre celú epizódu a ďalšie videá z našej série Okrúhly stôl OKExDeFi.

Rozhovory OKEx: Zrenie infraštruktúry obchodovania s kryptomenami 2020

V našom vôbec prvom ruskom rozhovore pri krbe 28. augusta hovoril náš manažér pre rozvoj podnikania Nicko Dekarhanov s Michaelom Alefirenkom, zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Velvet Formula; Andrey Dronin, obchodný náskok v spoločnosti AMT Capital; a Ivan Grigorev, riaditeľ rozvoja podnikania v Àlber Blanc, o rozvoji kryptoobchodnej infraštruktúry.

Celé video nájdete tu.

Nadchádzajúca udalosť: OKExDeFi AMA Series: Balancer (BAL)

28. augusta sa budeme rozprávať s Fernandom Cervignim Martinellim, výkonným riaditeľom a spoluzakladateľom spoločnosti Balancer Labs. Pripojte sa k nám od 12:00 do 13:00 UTC a diskutujte naživo o tomto protokole o programovateľnej likvidite.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map