Spoločnosť OKEx spúšťa ťažbu Jumpstart, pridáva COMP k zarobeniu a uvádza 6 tokenov DeFi

Týždenná aktualizácia OKEx poskytuje prehľad propagačných akcií, súťaží, zoznamov a diskusií organizovaných každý týždeň.

Tento týždeň sme v OKEx spustili náš vôbec prvý projekt ťažby likvidity OKEx Jumpstart ZYRO a doposiaľ sme videli viac ako 100 miliónov OKB v stávkovej hodnote. Našu sekciu OKEx Earn sme tiež posilnili novým produktom na zarábanie pasívnych príjmov pomocou protokolu Compound, zatiaľ čo v OKEx Pool pribudla služba stávkovania Waves.

Náš ekosystém DeFi sa tento týždeň tiež rozšíril o šesť nových tokenov, vrátane SWRV, BOT, SUN, NMR, MLN a REP popri obchodovaní s maržami, úsporách a večných swapových produktoch pre 16 tokenov DeFi.

Nové optimalizácie pôžičiek C2C navyše umožňujú dve nové možnosti zabezpečenia a trojdňovú výpožičnú dobu. Na záver sa pozrite na náš kanál YouTube, kde nájdete štvrtý darček OKExAlts, a navštívte našu poslednú diskusiu DeFi Talk s Luisom Cuendeom, spoluzakladateľom Aragona.

Ťažobný projekt OKEx Jumpstart # 1: ZYRO

Spustili sme náš prvý projekt ťažby likvidity OKEx Jumpstart – Zyro.finance (ZYRO) – protokol novej generácie pre automatizovanú likviditu postavený na Zilliqa, vysoko výkonnom verejnom blockchaine.

Používatelia teraz môžu vkladať svoje OKB na ťažbu ZYRO a užívať si stávky bez poplatkov bez doby blokovania, bez minimálneho stávkovania a vysokého výťažku. Používatelia sa môžu dozvedieť viac informácií o projekte ZYRO a začať vkladať už teraz.

Zloženie: Nový prírastok do programu OKEx Earn

Naše nedávne rozšírenie spoločnosti OKEx Earn umožňuje používateľom zarábať pasívne príjmy prostredníctvom populárneho projektu DeFi Compound bez toho, aby museli platiť nadmerné poplatky za plyn..

Používatelia môžu vložením BAT, DAI, ETH, USDC, USDT alebo ZRX zarobte si úrok z pôžičky a časovo obmedzený bonus za žetón COMP.

Vkladanie vĺn

Spoločnosť OKEx Pool oficiálne spustila službu Waves Staking, ktorá poskytuje flexibilné stávkové obdobie s ročným výnosom až 5,36%. Uč sa viac o pravidlách a podrobnostiach.

Propagácie

OKExAlts, štvrtý videohovor YouTube

Sledujte našu štvrtú #OKExAlts video keď vás prevedieme štyrmi bežnejšími typmi altcoinov: bezpečnostné tokeny, obslužné tokeny, tokeny riadenia DeFi a výmenné tokeny.

Môžete sa tiež prihlásiť na odber našich Kanál YouTube, označte, že sa vám video páči, a podľa pravidiel v poli s popisom zadajte náš časovo obmedzený darček 100 USD. Propagačná akcia potrvá do 23. septembra 23:59 UTC.

Žrebovanie P2P DeFi tomboly OKEx India

Pretože na OKEx figuruje niekoľko projektov DeFi, rozšírili sme propagáciu P2P DeFi Raffle Draw. Dokončite transakciu P2P ešte dnes a zdieľajte výherný fond v hodnote 355 000 indických rupií INR v USDT! Zobraziť podrobnosti a pripojiť sa tu do 20. septembra. 

Hlasujte za svoju obľúbenú mikinu OKEx

Hlasujte za svoju obľúbenú mikinu OKEx, aby ste mali šancu vyhrať OKB a víťaznú mikinu OKEx. Hlasujte pred 14:00 UTC 14. septembra.

Nové výpisy tento týždeň

Spoločnosť OKEx tento týždeň uviedla šesť nových tokenov DeFi, vrátane SWRV, BOT, SUN, NMR, MLN a REP, spolu s maržovými obchodmi, úsporami a večnými swapovými produktmi pre 16 tokov DeFi.

Swerve (SWRV)

Swerve Finance je vidličkou spoločnosti Curve, ktorú vlastní 100% komunita. Má jednoduchú dodávku 33 000 000, ktorú vlastnia výlučne držitelia, komunita poskytovateľov likvidity a používatelia. Ak držitelia poskytnú spoločnosti Swerve likviditu, získajú žetóny ySWRV, ktoré je možné vložiť do DAO spoločnosti Swerve a zarobiť $ SWRV.

Bounce Token (BOT)

Cieľom spoločnosti Bounce je ponúkať rôzne typy aukcií pre jednotlivcov a projekty. BOT je token riadenia platformy Bounce.finance s mechanizmom na ťažbu likvidity na výrobu BOT tokenu.

NEDEĽA (NEDEĽA)

SUN je sociálny experiment zameraný na DeFi potenciál TRONu. Spoločnosť SUN, navrhnutá ako zásadný ekvivalent bitcoinu v sieti TRON, má nulové investície do VC, nulové investície do PE, žiadnu ťažbu alebo rezervy pre tím a je plne prevádzkovaná komunitou prostredníctvom inteligentných kontraktov otvoreného zdroja. Zobraziť podrobnosti záznamu.

Numeraire (NMR)

Spoločnosť Numerai navrhuje Numeraire, nový kryptografický token, ktorý je možné použiť v novom aukčnom mechanizme na to, aby bol prebytok ekonomicky iracionálny. Aukčný mechanizmus vedie k rovnovážnemu ponukovému správaniu, ktoré odhaľuje dôveru vedcov v oblasti racionálnych údajov v schopnosť ich modelov podávať dobré výsledky v oblasti nových údajov. Aukčný mechanizmus tiež poskytuje prirodzené argumenty pre ekonomickú hodnotu tokenu Numeraire.

Melón (MLN)

Melón je protokol založený na ethereu pre decentralizovanú správu aktív na reťazci. Je to protokol pre ľudí alebo subjekty, pomocou ktorého môžu spravovať svoje bohatstvo a blaho ostatných v prispôsobiteľnom a bezpečnom prostredí. Melón umožňuje komukoľvek nastavovať, spravovať a investovať do prispôsobených on-chain investičných nástrojov.

Augur (REP)

Augur je dôveryhodný, decentralizovaný Oracle a platforma pre predikčné trhy. Výsledky predikčných trhov spoločnosti Augur vyberajú používatelia, ktorí majú natívny token reputácie spoločnosti Augur. Títo používatelia vkladajú svoje žetóny na skutočne pozorovaný výsledok a na oplátku dostávajú poplatky za vyrovnanie z trhov.

Marginové obchodovanie, úspory a USDT-marginálne permanentné swapy

Našim globálnym používateľom naďalej poskytujeme väčšiu flexibilitu pridávaním večných swapov, obchodovania s maržami a úspor pre 16 sľubných tokenov DeFi – RSR, WNXM, BAL, STORJ, BTM, LRC, ZIL a BTT, JST, REN, TRB, KSM, BAND, YFV, SWRV a SUN – to všetko poskytuje až 75-násobný vplyv.

Aktualizácia produktu

Aktualizácie pôžičiek C2C

Implementovali sme dve aktualizácie pôžičkovej služby C2C, ktoré ako možnosti zabezpečenia doplnili BCH a LTC a nové trojdňové výpožičné obdobie. Skúsenosti úplne nový spôsob požičiavania naprieč platformami DeFi a CeFi s OKEx ešte dnes.

Obchodovanie s opciami bolo pozastavené z dôvodu údržby systému

Aby sme optimalizovali naše služby a zlepšili obchodné skúsenosti používateľov, spoločnosť OKEx 9. septembra implementovala údržbu systému o 9:00 UTC.

OKEx na akciách

Minulá udalosť – okrúhly stôl OKExDeFi: Aragón

V tomto okrúhly stôl, pozvali sme Luisa Cuendeho, spoluzakladateľa Aragona, jedného z najvýraznejších projektov v oblasti DAO, aby sa podelil o svoje postrehy o Aragoninom súčasnom pokroku a budúcom vývoji.

Prihláste sa na odber oficiálny kanál YouTube pre celú epizódu a ďalšie videá z našej série Okrúhly stôl OKExDeFi.

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map