Spýtajte sa na čokoľvek so šéfom OKEx Jayom Haom – rekapitulácia

Pre prípad, že ste to, bohužiaľ, nestihli – hostili sme reláciu živého rozhovoru typu „pýtaj sa ma na nič“ (AMA) s Jayom Haom, generálnym riaditeľom spoločnosti OKEx, v našej skupine English Telegram (t.me/okexofficial_en) 29. augusta Sme veľmi ohromení proaktívnou účasťou viac ako 3 000 sledovateľov. Počas celého podujatia AMA sme zhromaždili stovky otázok od našich používateľov z celého sveta.

Počas debutu v Telegrame pre Jay sa relácia AMA zamerala na našu budúcnosť a neustálu výmenu, ale sme tiež nadšení, že môžeme prijímať a odpovedať na niektoré otázky týkajúce sa spoločnosti OKB, zoznamu, našich inovácií a budúceho vývoja. Pre tých, ktorí to nestihli alebo ktorí sa chceli vrátiť k vzrušujúcemu Q&Pripravili sme pre vás túto rekapituláciu odpovedí na všetkých 25 otázok, ktoré Jay vybral z našich komunít.

Contents

O Jayovi, našom generálnom riaditeľovi

Jay je technický veterán a ostrieľaný líder v odbore. Pred OKEx sa zameral na blockchainové aplikácie pre živé vysielanie videa a mobilné hry. Predtým, ako sa dostal do odvetvia blockchainov, už mal 21 rokov solídnych skúseností v polovodičovom priemysle a vyvíjal širokú škálu UVLED, ASIC, FPGA, multimediálnych kodekov, ako aj komplexný dizajn systému na čipe (SOC) pre multimediálne procesory. a bezdrôtové komunikačné systémy. Je tiež uznávaným lídrom s úspešnými skúsenosťami v produktovom manažmente.

Jay ako CEO spoločnosti OKEx a pevne veriaci v blockchain predpokladá, že táto technológia odstráni transakčné bariéry, zvýši efektivitu a nakoniec bude mať podstatný vplyv na globálnu ekonomiku. Za tri piliere OKEx berie bezpečnosť, inovácie a spoľahlivosť. a je odhodlaný priviesť platformu aj priemysel k ďalšiemu prielomu.

Otázky & Odpovede – všetky pôvodné

Z dôvodu zachovania pravosti dialógu sme nevyleštili 25 vybraných otázok a Jayových odpovedí. Otázky sú rozdelené do štyroch častí: deriváty, OKB, zoznam, ako aj inovácie a vývoj.

1. Deriváty – futures, perpetual swap & Viac

Bude nejaká zľava z poplatku za budúcu / swapovú pozíciu (úrok), ak ten, kto drží $ OKB? (Používateľ Twitteru: @TweetRamyz)

Pre držiteľov OKB máme program zliav. Všetci držitelia OKB dostávajú pri obchodovaní na OKEx zľavy z poplatkov. Rôzne diskontné sadzby pre rôzne úrovne, čím vyššia je úroveň, tým väčšia je zľava.

Pre náš termínový trh sa neplatí žiadny pozičný poplatok.

Pri večných swapoch sa vyžaduje „“ poplatok za financovanie “, ktorý je kľúčovou súčasťou swapov a pomáha stabilizovať bázu pomocou spotového indexu. Frekvencia financovania trvalej výmeny je 3-krát denne. Poplatok za financovanie neberie spoločnosť OKEx, ale namiesto nej vaša protistrana zmluvy. Je mi ľúto, ale nemôžeme ponúknuť žiadnu zľavu z poplatku za financovanie.

Ako funguje financovanie Okexom? A aká je jedinečnosť budúcnosti a trvalá pre ostatných? (Používateľ Twitteru:@ Ganbatt30810469)

Financovaním sa domnievam, že máte na mysli neustále financovanie výmeny? Na našom webe máme veľmi podrobný úvod do nášho večného obchodovania so swapmi, na ktorý sa môžete obrátiť: https://support.okex.com/hc/en-us/sections/360003039191-Perpetual-Swap-Trading

A vďaka čomu je OKEx jedinečný, dobrá otázka. Spoločnosť OKEx má najkompletnejší ekosystém a produktový balík na trhu. Obchodníci môžu obchodovať s fiat-to-tokenmi, spotmi, futures, permanentnými swapmi a dokonca pomocou OKEx PiggyBank vyhľadávať rôzne úrovne výnosov.

Okrem toho máme širšiu škálu kótovaných digitálnych aktív a sofistikovanejší systém riadenia rizík, ktorý pomáha používateľom bezpečne vybavovať všetky obchody..

v blízkej budúcnosti, aký plán plánuje Okex urobiť s vkladom okb, poskytovaním pôžičiek alebo podobným spôsobom? Čo si myslíte o budúcej zmluve o novej funkcii požičiavania USD namiesto mince alebo žetónu? (Používateľ Twitteru:@ BchTr2)

Toto je veľmi dobrá otázka.

Pre stavenie – V skutočnosti preverujeme možnosť spustenia OKB na OKEx PiggyBank (s denným úrokom), pretože $ OKB nie je PoS.

Na zapožičanie – zodpovedané vyššie.

V prípade futures kontraktov – áno, uvažujeme o trhu USDT. Náš systém je veľmi flexibilný. Po potvrdení ho teda môžeme spustiť kedykoľvek okamžite.

Čo by som mal urobiť ako používateľ pre úspešnú výmenu? (Používateľ Twitteru: @Parpalyga)

Keby som vedel ako, teraz by som tu nepracoval. hahaha!

Vtip bokom, poviem to takto. Ako burza sa snažíme čo najlepšie zaručiť profesionálnu obchodnú infraštruktúru a prostredie pre obchodníkov, aby dosiahli svoje obchodné ciele.

Nezaručujeme však žiadny zisk / stratu ani výkyvy / poklesy pri používaní našich obchodných produktov a nemôžem dať žiadne tipy na obchodovanie. Môžem povedať, že si urobte domáce úlohy skôr, ako začnete obchodovať. Investujte do toho, čo viete. “

Máte v pláne zmeniť prírastok minimálnej ceny futures / swapov BTC a ETH na rovnakú hodnotu ako spot? V súčasnosti je prírastok ceny 0,01 USD, čo znamená, že je viditeľných iba prvých 20 USD za knihu. Bitmex si môžete pozrieť celú knihu! (Užívateľ Reddit: u / joyser)

Váš návrh bude vypočutý. Čoskoro inovujeme našu knihu objednávok na celú hĺbku knihy objednávok. Ďalšie podrobnosti budú nasledovať.

Ahoj, máte v pláne ponúknuť ďalšie deriváty, napr. Opcie? (Reddit užívateľ: u / okex_newbie)

Áno, trh s opciami zavádzame veľmi skoro.

Až na bežnú možnosť. S cieľom pomôcť našim používateľom maximalizovať využitie fondu, možnosť OKEx spustí maržu portfólia, ktorá si vyžaduje výrazne nižšiu maržu pri zaistených pozíciách. Profesionálni obchodníci by si mali určite vyskúšať.

Čo ak je pomer marže na mojom účte nižší ako požadovaný pomer marže? Máte podporu pre tento druh situácie? User Používateľ telegramu: @ davidc510)

Pomer rezervy na údržbu je minimálny pomer rezervy na udržanie otvorenej pozície. Ak nedosiahne, vaša poloha bude (čiastočne) vynútene zatvorená. Viac podrobností o mechanizme nájdete tu:

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360028014232-Tiered-Maintenance-Margin-Ratio-System-Partial-Liquidation

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360028531292-Adjustment-of-Perpetual-Swap-Tiered-Maintenance-Margin-Ratio-Schedule

Momentálne trvalá zámena & futures stále nepodporuje obchodníka pri zadávaní pokročilých príkazov ako stop limit, trainling stop … ako MT4 alebo bitmex výmenná platforma. Takže v budúcom čase Okex pridá rovnaký nástroj obchodníkovi? Akú stratégiu musí Okex prilákať obchodníkov a konkurovať iným platformám obchodovania s maržami, ako je bitmex…? (Používateľ telegramu: @ NguyenKhang1610)

Tento rok sme už na našich spotových, futures a večných swapových trhoch spustili pokročilé limitné a stop-limitové objednávky spolu s ďalšími možnosťami algo objednávky. Môžete sa odvolať na tieto odkazy:

Stop-limit objednávka: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360027766731-Token-Trading-What-is-Stop-Limit-

Pokročilé limitné poradie: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360027767671

Čo ovplyvňuje poplatok za pôžičku Perpetual Swaps, bude mať Okex plán na zníženie poplatku za Perpetual Swaps a Future, ako napríklad použitie OKB na platenie poplatkov? (Používateľ telegramu: @VoDanhReal)

Naše webové stránky podrobne opisujú mieru financovania pre večné výmeny. Môžete skontrolovať tu: https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360020412631-XI-Funding-Rate-Calculations

Financovanie je určené na stabilizáciu a zúženie základne medzi cenou swapu a cenou spotového indexu. Bohužiaľ sa obávam, že s OKB nemôžete uhradiť poplatok za financovanie.

Vzhľadom na pohodlie pri prechode a nové opatrenia na riadenie rizík to znamená, že Perpetual Swap je lepším nástrojom ako súčasné futures? (Používateľ telegramu: @hunterrcoin)

Sú to dva rôzne derivátové nástroje na splnenie rôznych obchodných potrieb. Futures má zmluvné obdobie a termín dodania s väčšou základňou, zatiaľ čo permanentná výmena nemá žiadnu kratšiu dobu platnosti zmluvy a zahŕňa poplatky za financovanie. Môžete si vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

100-násobný vplyv je pre obchodníkov taký veľký a trochu riskantný. Môže niekto obchodovať pomocou večného swapu? (Používateľ telegramu: @tuckergomar)

100-násobná páka je iba možnosťou, nie nevyhnutnosťou pre každého večného obchodníka so swapmi. Dôrazne odporúčam všetkým používateľom, aby pochopili svoju toleranciu voči riziku a vývoj na trhu skôr, ako použijú tak veľkú páku.

A aby sa minimalizovali súvisiace trhové riziká, je stokrát väčší pákový efekt k dispozícii iba pre malé pozície.

Večná výmena & futures program zvyšuje rýchlosť peňazí a aktív. Ako chránite aktíva používateľov, akú architektúru alebo systémy používate? Každý vie, že ak uvidíme inú burzu, má záruku SAFU (Secure Assets Fund for Users). (Používateľ Twitteru: @živiteľ rodiny 1602)

Bezpečnosť fondu berieme veľmi vážne.

Máme dlhoročné skúsenosti v bezpečnostnej technike a na ochranu finančných prostriedkov sme vyvinuli vlastné horúce a studené peňaženky a technológie multi-sig. Zatiaľ s hrdosťou môžem povedať, že máme čisté záznamy o žiadnom narušení bezpečnosti. Sme si istí, že si v budúcnosti udržíme čistý štít.

Pokiaľ ide o bezpečnostný fond, nezriadili sme konkrétny fond a nepredali sme ho médiám. Môžem vás však ubezpečiť, že máme viac ako dostatočnú rezervu na riešenie akýchkoľvek neočakávaných situácií.

Tona búrz s derivátmi zaznamenala počas volatilných pohybov problémy, najmä keď je ich indexová cena založená iba na 2 alebo 3 výmenách. Ako bude spoločnosť @OKEx chrániť obchodníkov & zabezpečiť, aby mali spravodlivé prostredie na obchodovanie? (Používateľ Twitteru: TheGemClub)

Uisťujeme vás, že zloženie našich indexových cien je na trhu špičkové.

Pre každý index digitálnych aktív máme 3 až 5 zložiek, v závislosti od aktíva. Spolu s cenou značky, systémom pomeru udržovacích marží a mechanizmom čiastočnej likvidácie prešli naše trhy bezpečne niektorými z najprchavejších momentov poslednej doby.

Ďalšie informácie o tom, ako funguje náš systém riadenia rizík, nájdete v tomto článku: https://medium.com/okex-blog/perfecting-okex-futures-market-cc23f179e4eb

2. OKB

V blízkej budúcnosti bude mať Okex vynikajúce prielomy, aby sa stala dokonalou obchodnou platformou na prekonanie Binance alebo nie. Čo konkrétne urobí Okex, aby mena OKB mala hodnotu v porovnaní s BNB? (Používateľ Twitteru: @ dinhnam1996)

Verím, že každá burza má svoje vlastné postavenie na trhu.

V spoločnosti OKEx ponúkame obchodníkom najširšiu škálu obchodných produktov. Toto je jeden zo spôsobov, ako predstihujeme Binance. Ale samozrejme, majú na trhu svoje silné stránky a my milujeme silných konkurentov. Poslednému projektu OKEx Jumpstart sa darí naozaj dobre, dúfam, že ste z neho mali úžitok.

Som rád, že všetkým záleží na cene OKB. Aj keď sme to nikdy neurobili ako výmenu a nikdy nebudeme mať kontrolu nad cenou OKB.

Všetko, čo robíme, je #buidl. Neustále vynakladáme obrovské úsilie na budovanie ekosystému OKB a posilnenie tokenu, čo z neho robí jedno z najcennejších digitálnych aktív na trhu. V OKB vidím veľký potenciál a myslím si, že každý by mal vidieť to isté.

aké stratégie by ste použili, keby $ OKB malo veľmi drastický pokles ceny, napríklad: až o -12%? (Používateľ Twitteru: @ danar808)

Aj keby sa to skutočne stalo, neurobíme nič pre to, aby sme manipulovali s cenou.

Hodnota OKB je určená jeho užitočnosťou, takže budeme naďalej oprávňovať OKB a rozvíjať ekosystém OKB, aby bola OBK na trhu cennejšia..

3. Výpis

Kedy uvediete EOS dappy ako EOSBet? (Používateľ Twitteru: @Discoverweeklyx)

Vážime si každého záujmu o zaradenie na zoznam OKEx. Pokiaľ ide o zaradenie do zoznamu, považujeme sa za nestrannú výmenu, ktorá ponúka rovnaké príležitosti na zaradenie dobrých projektov. Máme vlastné pravidlá vytvárania zoznamov, ktoré nájdete na našom webe a ďalších oficiálnych kanáloch. Budeme naďalej pravidelne kontrolovať a aktualizovať naše pravidlá a skúmať najnovšie príležitosti na trhu. EOS dapps bude určite jedným z našich zainteresovaných projektov.

Kedy je možné zmeniť pravidlá IEO? (Používateľ Twitteru: @ Cherria11)

4. Inovácie & nové produkty

V poslednej dobe niektoré špičkové obchodné burzy plánujú spustiť poskytovanie úverov, ste na to pripravení? (Používateľ Twitteru: @hiamPluto)

Veľmi skoro uvádzame na trh vlastný úverový produkt. Zostaňte naladení.

Plánujete vybudovanie vlastnej decentralizovanej obchodnej platformy? (Používateľ Twitteru: @hiamPluto)

Samozrejme. To je nevyhnutný trend.

Ako už bolo oznámené, keďže náš vlastný verejný reťazec OKChain je teraz v záverečnej fáze testovania, založíme na OKChain našu decentralizovanú výmennú platformu OKDEX a spustíme ju, keď náš tím súhlasí s tým, že obchodné skúsenosti sú dosť veľké.

ČO ROK VYPRACUJE BUDÚCI PLÁN. TAK veľa výmen robí TO (Používateľ Twitteru: @ ARVINDS67194835)

Nedávno sme spustili vklad EOS PoS na platforme OK Pool. A ďalšie PoS coiny budú podporované v budúcnosti.

Kedy bude OKex Sunny Stoploss pre Ios? Okex Existuje nejaká budúcnosť pre investorov? (Používateľ Twitteru: @ XunPht10)

Rozumiem tejto otázke z prvej polovice: Do aplikácie OKEx iOS čoskoro pribudne typ objednávky Stop-loss.

Mohli by ste mi prosím @ me na Twitteri dovoliť bližšie vysvetliť druhú polovicu vašej otázky? Odpoviem ti potom. Vďaka!

Rozvoj spoločnosti OKEx

Je Okex na ceste k tomu, aby sa v budúcnosti stal najlepšou svetovou digitálnou bankou 3? (Používateľ telegramu: @HissizAdam)

Zaujímavá otázka.

Podľa môjho názoru nemôžete porovnávať digitálny svet s tradičným svetom. V mnohom sa líšia.

A nechceme „banku“. „Banka“ je príliš malá a obmedzená na to, čím chceme byť.

Kedy bude spoločnosť Okex Indonesia podporovať vklad alebo výber z indonézskeho Fiatu a banky? (Používateľ telegramu: @ MrBrown22)

Spoločnosť OKEx sa zameriava iba na obchodovanie z kryptomeny na kryptomenu, podporujeme však obchodovanie fiat-na-kryptomeny C2C pre niekoľko fiat mien. Možnosti meny nájdete na našom trhu C2C tu: https://www.okex.com/otc

Aký je váš podiel na 90% falošnom objeme pri alegácii @OKEx? (Používateľ Twitteru: AshishS17228231)

Som veľmi rád, že ste nám položili túto otázku.

V spoločnosti OKEx na našej platforme nevykonávame samoobchod, umývanie ani žiadny iný druh manipulácie s trhom.

Pokiaľ ide o tieto fámy, môžete sa jednoducho pozrieť na šírku a hĺbku našej knihy objednávok. Naše veľkosti tickov sú veľmi minimálne, t. J. 0,1 pre naše spotové a permanentné swapové trhy a 0,01 pre futures trhy, stále však môžete nájsť hrubú hĺbku.

Myslím si, že je veľmi zrejmé, že máme na trhu špičkovú likviditu. Neverte fámam.

Rovnako ako ostatní konkurenti ako Bybit, ¿Ako by sa vaša platforma vyhla možnému preťaženiu systému, pri umiestňovaní objednávok, keď vrcholí volatilita ?? (Používateľ Twitteru: martinvergaX)

Po rokoch vylepšovania bol výkon nášho systému vysoko optimalizovaný a zriedka sa vyskytuje latencia. Už nejaký čas nemáme problém s preťažením.

Príde viac AMA

Chceli by sme poďakovať všetkým v našich komunitách za uskutočnenie AMA a za komunikáciu vašich nápadov s nami. Vzhľadom na tieto pôsobivé výsledky budeme v budúcnosti hostiť viac relácií AMA. Ak máte nejaké návrhy na zlepšenie našej dohody AMA, neváhajte nás kontaktovať na všetkých našich kanáloch sociálnych médií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map