Týždenná aktualizácia OKEx: 8. februára – 14. februára

Tu je všetko, čo by vám tento týždeň nemalo chýbať na OKEx

OKChain testnet & OKExDex spustený

Náš vlastný blockchain, OKChain & Práve sa spustila decentralizovaná burza OKExDex. OKT bude natívnym tokenom OKChain, 100% bloku Genesis bude namapovaných na držiteľov OKB.

Všetci používatelia sú vyzvaní, aby vyskúšali výkonnosť technológie OKChain. Zúčastnení používatelia môžu tiež zadarmo dostať mincu OKT testnet!

Detaily: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039635351-OKChain-Testnet-Now-Live

OKChain AMA s Jayom Haom

Prešli sme reláciou AMA, kde sa každý môže pýtať na OKChain, OKDEX a ďalšie. Ak ste to nestihli, pozrite si odkaz uvedený nižšie a prečítajte si odpovede na všetky úžasné otázky.

Detaily: https://twitter.com/JayHao8/status/1226878259347873795

Podrobnosti o predaji tokenu OKEx Jumpstart x HyperDAO (HDAO)

S potešením oznamujeme, že HyperDAO (HDAO) bude projektom nášho 10. predaja tokenov na OKEx Jumpstart a bude spustený 25. februára 2020 (UTC). Relácia OKBelievers Exclusive Allotment sa otvorí o 04:00 (UTC) a relácia OKTraders Privilege Allotment sa otvorí o 05:00 (UTC).

Detaily: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039127232-OKEx-Jumpstart-x-HyperDAO-HDAO-Token-Sale-Details?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociálne&utm_campaign = okexjumpstart-welcome- @ hdao_officia

RavenCoin (RVN) je teraz k dispozícii

S potešením oznamujeme, že RavenCoin (RVN) je teraz uvedený na zozname OKEx. RVN je protokol založený na kódovej vidlici bitcoinu, ktorý je vytvorený na uľahčenie jednoduchého vydávania a správy obchodovateľných aktív založených na blockchaine.

Detaily: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039818371

OKEx x Ravencoin (RVN) – reklamné predmety na vklad RVN s bonusom za nové registrácie

Na oslavu zaradenia Ravencoinu sme pripravili vklad & nový exkluzívny bonus za registrácie pre vás všetkých. Používatelia s čistým vkladom vyšším ako 1 500 RVN sú oprávnení zapojiť sa do propagácie.

Detaily: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039412172?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociálne&utm_campaign = nový výpis-dvojitý bonus na oslavu

Vyradenie obchodných párov – 8. šarža

Neustále sledujeme výkonnosť uvedených projektov. Niektoré projekty budú odstránené o 18:00 18. februára (UTC), pretože nespĺňajú naše kritériá pre zaradenie do zoznamu. Výbery dotknutých aktív budú uzavreté od 06:00 1. marca (UTC).

Detaily: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039753411-Delisting-of-Trading-Pairs-8th-Batch?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociálne&utm_campaign = oznámenie-neustále-sledujeme

Úpravy termínových pravidiel pre futures a pravidlá permanentného swapu

Aby sme lepšie chránili záujem používateľov & vylepšíme kontrolu riadenia rizík, upravíme pravidlá cenových limitov pre futures & večné swapové obchody.

Detaily: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039317072?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociálne&utm_campaign = oznámenie na lepšiu ochranu používateľov-i

Časovo obmedzená ponuka skupiny OKEx – podiely IOST na dvojnásobný výnos

S cieľom podporiť komunitu IOST spustíme akciu „Stake IOST Double Yield“. Jeden užívateľ si môže vychutnať dvojnásobný výnos pri maximálnej stávkovej hodnote 6 miliónov IOST.

Detaily: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039638411?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociálne&utm_campaign = okexpool-dobré správy! -prevádzali-dou

OKEx & Výrobca DAO AMA

Zaviesť medzi nami ekosystémové partnerstvo & MakerDAO & exkluzívna sadzba DSR na OKExPool, hostíme AMA s ich vedúcim Chao Panom 14. februára, 10:00 (UTC). Odošlite svoje otázky do odkazu nižšie a máte šancu vyhrať 20 DAI!

Detaily:

https://twitter.com/OKEx/status/1226763009772617734

Ravencoin AMA

Máte otázky o pripravovanom zozname RavenCoin? Usporiadame AMA s ich hlavným vývojárom spoločnosti Ravencoin, spoločnosťou Tron Black, dňa 18. februára, 10.00 (UTC). Získajte šancu vyhrať 5 USDT summitom svojich otázok tu:

Partnerstvo OKEx X Gunbot: Využite 50% zľavu

Už vás nebaví manipulovať s kryptoobchodom úplne sami? Vyskúšajte automatizované obchodovanie s našim najnovším partnerom Gunbot, ktorý v súčasnosti ponúka 50% zľavu pre nových používateľov Gunbot z OKEx.

Detaily: Oficiálna webová stránka Gunbot a fórum komunity Gunthy

OKEx Jumpstart: Kvíz HyperDAO $ HDAO

Inovovali sme pravidlá Jumpstart! Vyplňte kvíz http://bit.ly/2SlsYNc aby ste boli pripravení na predaj a mali šancu vyhrať 5 USD!

Detaily:

OKEx HyperDAO kvíz po AMA

Máte otázky týkajúce sa nášho 10. predaja tokenov, HyperDAO? Usporiadame niekoľko kôl AMA s ich spoluzakladateľom a vedúcim stratégie Jaydenom Weim, & Spolupredseda a vedúci operácií, Ryan Ang, v našom úradníkovi & partnerstvo skupín telegramov čoskoro! Nenechajte si ujsť príležitosť zapojiť sa do kvízu po AMA a vyhrajte 5 USD!

Odkaz na kvíz:

http://bit.ly/2w7OInb

OKEx Valentínske darčeky

Rozdávajte trochu lásky a prejavte uznanie svojim blízkym! S kým trávite Valentína? Pochváľte sa svojím dátumom a svojim jedinečným príbehom lásky v odkaze predtým a vyhrajte 10 USD!

Pripojte sa tu:

Minulá udalosť:

Voice – premiéra udalosti EOS (13. februára)

Vedúca spoločnosti OKEx Pool, Alina Yao, bola hostiteľom debutovej udalosti Voice 2020 EOS Debut Event. Ďakujeme, že ste sa k nám pripojili spolu s mnohými lídrami v odbore EOS!

Stav ťažby bitcoinov & Hranie na blesku (11. februára)

Všetci sme sa včera skvelo stretli, keď sme sa Quentin Issele podelili o našu novú sadu produktov v rámci sieťovej udalosti Coinscrum. Zostaňte naladení a uvidíte, na ktorej udalosti sa náš finančný tím zúčastní najbližšie!

Diania:

Blockchain Economy (21. – 22. februára)

Finančný tím OKEx sa teší na stretnutie s vami v tureckom Istanbule. Poďte sa zoznámiť s Lennixom Lai, Philom Gloverom & Quentin Issele budúci týždeň v blockchainovej ekonomike!

Potvrdiť účasť tu:

https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN/index.html?utm_source=twitter.com&utm_medium = sociálne&utm_campaign = event-okex-financial-team-is-excited-to

Výmeny konferencie (5. – 6. marca)

Zúčastníme sa výmenného podujatia konferencie. Poďte sa 5. marca v Amsterdame stretnúť s Philom Gloverom – AVP, finančným trhom!

Potvrdiť účasť tu: Konferenčná konferencia o krypto výmene v Amsterdame – konferenčné burzy

Sledujte OKEx dňa:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map