Zarábajte krypto pasívne príjmy na OKEx: sporenie, stávkovanie alebo pôžička C2C

Zistiť, koľko peňazí musíte ušetriť a ako zveľaďovať svoje vlastné aktíva, môže byť náročné. Či už ste v blockchainovej technológii nováčikom, prechádzate od konvenčného bankovníctva alebo sa snažíte dostať z kryptofóbie uprostred globálneho šera, tu je stručný sprievodca, ktorý vám pomôže pochopiť, ako zvýšiť pasívny príjem na OKEx.

Spôsoby, ako zarobiť pasívny príjem na OKEx

Ukladá sa je najbežnejším spôsobom akumulácie bohatstva, či už v tradičnom bankovníctve alebo v krypto priestore. Tu v OKEx môžete jednoducho vložiť svoje náhradné kryptomeny do svojej Peňaženky a zarobiť si navyše aj bez obchodovania alebo v prípade, že trh klesne. S našou službou sporenia s pridanou hodnotou sa úroky budú hromadiť každý deň od druhého dňa vkladu, takže si môžete len tak sadnúť a čakať, kým zisky prídu do vášho vrecka. V súčasnosti podporujeme celkovo 32 aktív pre marginové obchodovanie v Savings, bez minimálnych požiadaviek na vklad a je veľmi flexibilný pre výbery.

Možno ste už počuli vytyčovanie ako v podstate najjednoduchšia a jedna z najbezpečnejších možností získania ďalších výnosov, pri ktorých sa používateľom odporúča, aby si mince ponechali v dlhodobom horizonte a dosiahli tak vyššiu výnosnosť po uplynutí doby vkladu. Ak chcete vsadiť do spoločnosti OKEx Pool, jednoducho zvoľte vkladové obdobie, pred prihlásením sa k odberu služby skontrolujte ich odhadovaný výnos a vložte mince do svojho ťažobného / vkladového účtu. Potom dostanete pravidelné výnosy denominované v zodpovedajúcich vložených aktívach. Alebo sa môžete prihlásiť na odber nových Termínovaný vklad služba vkladu mincí v rozmedzí od jedného mesiaca do troch mesiacov s rôznymi výnosmi v príslušných vložených aktívach. Vedeli ste, že účasťou na stávkovaní sa tiež zúčastňujete našich mechanizmov konsenzu supernode a budete odmenení za účasť na vašom účte pri poskytovaní konsenzu, hlasovaní o zmenách a overovaní transakcií na celom reťazci.?

Môžete tiež požičať svoje kryptomeny na OKEx, aby ste dosiahli pasívny príjem. Naše najnovšie C2C pôžička je otvorené trhovisko, na ktorom si dlžníci a investori môžu brať alebo poskytovať pôžičky s ideálnymi úrokovými sadzbami, dobou pôžičky a dostatočnou mierou transparentnosti a bezpečnosti. Momentálne prijímame bitcoiny (BTC) ako kolaterál a Tether (USDT) ako menu pôžičky (v budúcnosti bude podporovaných viac aktív). To znamená, že dlžníci môžu hodiť svoje BTC a prevziať USDT na podporu svojich obchodných stratégií a finančných potrieb, zatiaľ čo investori môžu využiť ich USDT na pasívny príjem za dobré úrokové sadzby.

Čo si teda mám vybrať?

Ak sa chcete rozhodnúť pre tradičnejší plán sporenia, choďte na Úspory – všetko, čo musíte urobiť, je vložiť svoje aktíva do Peňaženky a môžete si ich kedykoľvek vybrať. Výška úroku, ktorý získate, sa však bude evidentne líšiť podľa počtu mincí, ktoré máte.

Vytyčovanie je určite ďalšia bezpečná voľba na zvýšenie vášho pasívneho príjmu – čím dlhšie budete vkladať, tým viac zarobíte, že? Je to teoreticky spoľahlivý prostriedok na prijímanie pravidelných výplat bez toho, aby ste museli tráviť čas dobiehaním svojich vložených aktív na trhu, takže si môžete nechať voľný čas aj na ďalšie investície. Napriek tomu, že ponúkate vyšší výnos ako úspory, možno budete chcieť skontrolovať návratnosť investícií vloženého majetku predtým, ako sa rozhodnete, či sa vám to oplatí. Platí to najmä pre obchodníkov s hojdačkou, pretože vaše aktíva budú uzamknuté a nebudú môcť vyberať, kým nedôjde k ukončeniu vkladovej lehoty (ak ste sa rozhodli pre vklad na dobu určitú).

Pre C2C pôžička, dávate najavo svoju lásku sledovať obchodníkov s kryptami maximalizáciou využitia vašich krypto zdrojov na dosah ruky. Aby sa minimalizovalo riziko poklesu hodnoty kolaterálu (t. J. Cena BTC tu), naša pôžičková platforma C2C už nastavila úroveň výstrahy a úroveň likvidácie pre rozdielny pomer medzi pôžičkou a hodnotou, takže svoje rezervné mince si môžete bezstarostne požičať. Ak hodnota kolaterálu skutočne klesne pod úroveň likvidácie a dlžník stále nezvýši sumu kolaterálu, systém uzavrie pozíciu, aby vám splatil istinu, úroky a úroky z omeškania, čo znamená, že budete môcť inkasovať vaša istina bez ohľadu na pokles hodnoty zabezpečenia.

Záver

Bez ohľadu na to, aký spôsob úspory uprednostňujete, môžete si byť istí, že máme zavedený prepracovaný systém riadenia rizík, pomocou ktorého sú vaše ťažko zarobené aktíva v bezpečí. Zvýšte svoj pasívny príjem ešte dnes v spoločnosti OKEx!

Sledujte OKEx dňa:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map