Cena OKB rastie každoročne vysoko, pretože používatelia si užívajú slávnostné odmeny

Mesačná správa o globálnom ekosystéme OKB – december 2020

OKB je globálny obslužný token vydaný nadáciou OK Blockchain Foundation a je základnou súčasťou infraštruktúry obchodnej platformy OKEx..

OKB skončila silná v roku 2020

Spoločnosť OKB urýchlila svoj rozvoj v roku 2020 – v roku, v ktorom projekt zaznamenal výrazné zvýšenie hodnoty tokenov, rastu používateľov, rozvoja ekosystémov a komunitných partnerstiev.

Cena OKB si udržala pozitívnu dynamiku aj počas roku 2020 a v decembri dosiahla ročné maximum 8,15 USDT. Dosiahla medziročnú návratnosť 200,3% – čo je známkou pozitívneho impulzu do roku 2021.

Tím OKB má za sebou štyri kolá Odkup OKB & Horieť program v roku 2020. Tento rok sa spálilo kumulatívne spolu 14 570 351,1 OKB.

Globálny ekosystém OKB prijal v roku 2020 41 nových partnerov. Títo partneri pochádzajú z rôznych sektorov – vrátane platieb, správy úverov, peňaženiek a sociálnych sietí.

Používatelia OKB medzitým využívali rôzne výhody – napríklad zľavy z poplatkov za transakcie a oprávnenie zúčastňovať sa na prideľovacích reláciách OKEx Jumpstart. Používatelia OKB sa rozprestierali po celom svete a veľa z nich pochádzalo z Európy, Ameriky a juhovýchodnej Ázie.

Spoločnosť OKEx navyše zorganizovala viac ako 80 komunitných akcií slúžiacich miliónom používateľov na celom svete. Medzi udalosti patrili živé komunitné vysielanie, relácie Ask-Me-Anything a marketingové kampane na Twitteri a Weibo.

Vylepšená bola aj webová stránka, ktorá poskytuje lepší používateľský dojem. Používatelia mohli navyše zapojiť OKB do počiatočnej razby OKT.

Čo všetko OKB chystala v decembri?

  • Cena OKB dosiahla ročné maximum 8,15 USDT. Uzavrel december o 7,56 USDT.
  • Webová stránka OKB bola vylepšená.
  • Spoločnosť OKB zapojila do svojho ekosystému troch nových partnerov.
  • Používatelia mohli zapojiť OKB do účasti na počiatočnej razbe OKT.
  • Spoločnosť OKB uviedla na trh a pre držiteľov OKB.

Noví partneri OKB

NOWPayments, NerveNetwork a Math Wallet boli najnovšími partnermi s ekosystémom OKB.

NOWPayments je služba neviazaná na kryptomeny, ktorá umožňuje podnikom prijímať okamžité online platby vo viac ako 50 kryptomenách. Toto partnerstvo tiež umožňuje používateľom uskutočňovať okamžité platby pomocou OKB. NOWPayments využijú OKEx ako svoje hlavné miesto na získanie likvidity.

Ako decentralizovaná sieť služieb digitálneho majetku NerveNetwork podporuje OKB pri krížovom viazaní. S nedávnym uvedením spoločnosti OKExChain na trh je spoločnosť NerveNetwork schopná získať prístup k aktívam viacerých reťazcov OKExChain a vytvoriť most medzi reťazcami pre digitálne aktíva verejného reťazca..

V partnerstvo of Math Wallet, OKB je k dispozícii vo vzájomných swapoch s inými digitálnymi tokenmi.

Počiatočná mäta spoločnosti OKT

Spoločnosť OKExChain oznámila svoje oficiálne uvedenie na trh v januári 2021. Natívny token platformy, OKT, hrá dôležitú úlohu v ekosystéme OKExChain – pretože sa používa na hlasovanie, vkladanie a platenie transakčných poplatkov v aplikáciách postavených na OKExChain..

Úvod do natívneho tokenu OKExChain, OKT.

Aby bola v OKExChain plynulejšia používateľská skúsenosť, bola spoločnosť OKT k dispozícii na počiatočnú razbu od 31. decembra 2020 od 16:00 UTC do 14. januára 2021 do 16:00 UTC. Počiatočné vydanie OKT bolo 10 miliónov a držitelia OKB sa mohli zúčastniť vkladom OKB na OKEx Jumpstart. Používatelia navyše mohli získať ďalšie OKB účasťou v a Kvíz na Twitteri.

Pochopenie vzťahu medzi OKExChain, OKExDEX, OKT a OKB

Slávnostné odmeny pre držiteľov OKB

Spoločnosť OKB v decembri spustila sériu odmeňovacích kampaní pre držiteľov OKB.

Napríklad v OKB sa konali vianočné darčeky a pre držiteľov OKB. Program odmien na Happy Friday bol predĺžený a používatelia sa mohli zapojiť do akcií so zľavami v celkovej výške 20 000 USDT.

Porozprávajte sa s nami

Za účelom udržania úzkej komunikácie s používateľmi a počúvania ich návrhov usporiadal tím OKB v decembri tiež množstvo dôležitých komunitných aktivít.

Používatelia môžu pridať asistenta spoločnosti OKB (WeChat ID: OKBNO1), aby získali viac informácií a výhod.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok k OKB sa obráťte na kontakt uvedený nižšie:

E-mail OKB: [email protected]

Postupujte podľa OKEx

Oficiálna komunita OKEx: http://t.me/OKExOfficial_English

Oficiálna webová stránka spoločnosti OKExChain: https://okex.me/OKExChain

Oficiálna webová stránka spoločnosti OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

Odkaz na získanie testovacích coinov: https://okex.me/drawdex

Dokumentácia OKExChain: https://OKExChain-docs.readthedocs.io/sk/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map