Je v poriadku byť iný – krypto v Mexiku

Trh s kryptomenami a blockchainová technológia v Latinskej Amerike prudko stúpajú. Statista – jeden z popredných svetových štatistických portálov, odhalil, že Latinská Amerika je región s najväčším počtom používateľov kryptomien na svete. Podľa štúdie bolo do prvej desiatky najviac zapojených krajín Brazília, Kolumbia, Argentína, Mexiko a Čile.

Sme radi, že sme pozvali pána Coina (@mrcoinmx na Twitteri), aby s nami zdieľal viac informácií o kryptomene v Mexiku!

1. Môžete nám povedať o kryptokultúre vo vašej krajine?

V Mexiku sú inovácie a podnikanie stav mysle, s ktorým sa rodíme. Bohužiaľ v oblasti kryptomeny ešte nebola odpálená podľa očakávaní.

Vláda a univerzity sa každým dňom tešia väčšiemu záujmu o témy, ktoré súvisia s fintech a rozvojom. Vďaka vytvoreniu nových daňových zákonov Mexičania hľadajú nové možnosti, ako je nákup bitcoinu, aby sa zabezpečila investícia pred prichádzajúcou krízou.

Tu je príklad, na začiatku roka mala národná mena cenu 18 pesos za dolár, dnes je to takmer 24 pesos za dolár; mexické peso utrpelo devalváciu 6 pesos za 6 mesiacov, čo znamená, že stratilo 1/3 časti svojej hodnoty voči doláru.

Ako zakladateľ komunity Blockchain verím, že táto kríza (ekonomika, vládne zákony a Covid) nás povedie k vytvoreniu silného ekosystému BUIDL s novými technológiami, ktoré sú DeFi najzaujímavejšími témami, ktoré členovia komunity Mr.Coin vyhľadávajú a žiadajú..

2. Môžete s nami zdieľať niektoré úspešné krypto aplikácie vo vašej krajine?

Jeden z členov komunity Mr.Coin vybudoval úspešné podnikanie založené na Blockchaine s názvom Binde.io, čo je startup, ktorý ponúka služby B2B v oblasti automatizácie zmlúv a správy dôkazov. Vyvíjajú riešenia na podporu dôvery medzi obchodnými partnermi, od automatizácie zmlúv po správu dôkazov, ktoré umožňujú partnerom auditovať príslušné udalosti v ich transakciách pomocou BitcoinSV Blockchain.

3. Čo robia ľudia so svojimi kryptami, či robia HODL alebo či obchodujú?

Väčšina ľudí s tým obchoduje, ale s rozmachom DeFi začali využívať stohovacie a pôžičkové platformy, aby mali vyšší príjem.

4. Aké populárne je krypto vo vašej krajine?

Najobľúbenejšie sú bitcoiny, éter a tokeny, ktoré nájdete na miestnych burzách. Niekedy sa to stane hlavným prúdom, napríklad keď Bitcoin Moons 20% alebo keď klesne o viac ako 15%.

5. Aký je názor vašej krajiny na reguláciu kryptomien?

Bohužiaľ ľudia zodpovední za regulácie tomu nerozumejú na 100% vedia, že táto CryptoBlockchainRevolution zmení mnoho aspektov globálneho života, preto máme prvý fintechový zákon na svete, ale problém je, že to nepomáha ekosystému do BUIDL.

6. Spýtajte sa svojho priateľa alebo rodiny, ak sa v momente ponuky rozhodnú prijať 50 USD alebo 1 BTC, aká bude ich odpoveď?

Každý vie, že bitcoin má veľkú hodnotu, takže môžem povedať, že každý si vyberie 1 BTC, najmä ak sa ho spýtam mojich priateľov a rodiny.

7. Existujú bitcoinové bankomaty vo vašej krajine?

Áno, jeden je blízko, kde bývam.

8. Ako by ste na stupnici od 1 do 10 (10 je najjednoduchšia), ako by ste ohodnotili pohodlie a prístupnosť ľudí k nákupu bitcoinov s fiatom?

Závisí to veľa od toho, koľko informácií chcete poskytnúť (KYC) alebo od úrovne znalostí, ktoré potrebujete na zmenu fiat pre bitcoiny pomocou P2P, bankomatov, búrz, OTC platforiem atď. Preto sa zameriavame na mesačné stretnutia učiť čoraz viac ľudí možnostiam prístupu do tohto kryptosveta. V každom rohovom obchode, ako sú OXXO, môžete vložiť peniaze do svojej peňaženky na výmenu a kúpiť si bitcoin. Moja odpoveď by teda bola 10.

9. Aké sú výmeny zamerané na investorov / obchodníkov v Mexiku? a prečo?

V Méxicu máme najmenej päť krypto búrz, ale väčšina používateľov používa iba jednu z nich.

Je to trochu zábavné, pretože poplatky, ktoré často platíme na tejto burze, nie sú konkurencieschopné. Dôvera, ktorú si marketingové kampane získali, je pre používateľov dostatočná na to, aby ich mohli naďalej používať, ale keď používatelia zistia, že môžu získať lepšie služby a produkty na burzách, ako je OKEx, kde môžu vytvárať pomocné programy tak, že ušetria Cryptos čakajúce na obchod , platenie nižších poplatkov a adekvátne obchodné nástroje pre tých, ktorí hľadajú lepšie skúsenosti, prechádzajú na túto burzu častejšie.

11. Existuje nejaký akčný plán s univerzitami, vládou alebo komunitami na urýchlenie prijatia blockchainu?

Áno, dostali sme sa na niektoré miestne univerzity a blockchainové projekty z Ázie, aby sme pracovali bok po boku a priniesli vedomosti študentom, akonáhle skončí covid.

Na záver môžete poskytnúť jednu citáciu alebo zhrnutie pre našich čitateľov, ako si myslíte, aká bude budúcnosť kryptomeny vo vašej krajine?

"Blockchain je v prvých krokoch, rovnako ako veľký tresk, ktorý vidíme iba na začiatku úžasnej budúcnosti"

Postupujte Pán coin na Twitteri a získate viac informácií o kryptomene v Mexiku!

Ak máte akékoľvek otázky, sledujte OKEx Academy na Twitteri:

Zaregistrujte sa a vložte alebo obchodujte minimálne 10 USDT, aby ste získali odmenu nového používateľa 3 USDT!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map