Mesačná správa o ekosystéme OKB – apríl 2020

V apríli sme dosiahli veľký pokrok vo všetkých aspektoch ekologickej výstavby OKB – bol zahájený prevod malých váh na OKB, 4 noví partneri sa spojili s OKB a OKB bola uvedená na známej globálnej obchodnej platforme s spotovými obchodnými pármi, obchodovanie s maržami a pôžičkové služby.

S cieľom vrátiť OKBelievers sme zahájili dvojročnú výročnú kampaň s cieľom ponúknuť OKB v hodnote ekvivalentnej 2 miliónom USD na predaj so zľavou 20%.

Zároveň sa OKChain stal na Github-e open-source. Na základe pokrokovej technológie viacerých reťazcov umožňuje OKChain v budúcnosti bezproblémovú integráciu s rôznymi bežnými verejnými reťazcami, ako sú Cosmos, BTC a ETH atď. Nielen, že zaisťuje nezávislosť každého reťazca, je teraz možná ekológia viacerých reťazcov a autonómia zúčastnených uzlov, transakcie a prenos informácií medzi reťazcami, bez toho, aby bolo potrebné spustiť DeFi akýmkoľvek uzlom OKChain, nie sú potrebné žiadne hodnotenia.

1. OKB zaznamenala v apríli 40,5% nárast, naďalej obsadzovala Top 10 v trhovej hodnote

Výkonnosť OKB v apríli

  • Cena OKB 1. apríla: 4,15 USDT
  • Cena OKB 30. apríla: 5,57 USD
  • Najvyššia cena v apríli: 5,83 USDT
  • Mama nárast v apríli: 40,5%

Trhový strop OKB naďalej obsadzoval top 10 v rebríčku, z čoho trhová hodnota 2. apríla dosiahla 1,296 miliardy USD, čo je najvyšší rekord v apríli. Okrem toho bol jeho 24. hodinový objem obchodovania 4. apríla 291 miliónov USD, čo je ďalší najvyšší mesiac.

Objem obchodov párov OKB v apríli bol hlavne proti hlavným kryptám, ako sú BTC, ETH, USDT a USDK, z ktorých obchodné páry USDT predstavovali 65,39% a USDK tvorili 2,17%.

V apríli dosiahol počet adries OKB stabilný rast.

2. Pridaní štyria noví partneri v ekosystéme a jedno interné privilégium

V apríli pristáli 4 noví ekosystémoví partneri na ekosystéme OKB a rozšírili spoluprácu a aplikácie v peňaženkách, transakciách, platbách, hrách atď. K dnešnému dňu ekosystémoví partneri OKB dosiahli celkový počet 43 firiem..

2. apríla spoločnosť OKB uzavrela partnerstvo so známym poskytovateľom základného protokolu pre blockchainové hry – BetProtocol, ktorý podporí používateľov pri používaní OKB pri tipovaní elektronických športov. & športové hry, ako aj ďalšie súvisiace služby na hernej platforme vyvinutej spoločnosťou BetProtocol.

3. apríla sa spoločnosť WhaleEx, jedna z najväčších decentralizovaných obchodných platforiem na svete, stala globálnym ekologickým partnerom OKB a oficiálne zahájila obchodný pár OKB / USDT. Spustí obchodovanie s maržami, pôžičky, finančné riadenie a ďalšie obchodné služby pre obchodníkov OKB.

V apríli spoločnosti OKB a Dappbirds dosiahli ekologické partnerstvo s cieľom poskytovať používateľom OKB viac služieb, vrátane vývoja verejných reťazcov, služieb peňaženiek, opätovného vydania reťazca Dapp, Defi, DEX atď. Na platforme Dappbirds súčasne viac ako 4 000+ Dapps. bude podporovať používanie OKB.

Ellipal, kryptová hardvérová peňaženka novej generácie zameraná na poskytovanie komplexných a bezpečných riešení hardvérovej peňaženky pre používateľov mobilných telefónov, a Dimension, rozšírenie prehliadača, ktoré umožňuje všetkým používateľom internetu vytvárať šifrované príspevky na stránkach sociálnych sietí vrátane Facebooku a Twitteru , sa v apríli stali globálnymi ekologickými partnermi OKB.

7. apríla spoločnosť OKEx oficiálne oznámila spustenie služby Prevod malých váh na spoločnosť OKB na podporu výmeny malého množstva aktív (menej ako 0,001 BTC) do svojich účtov OKB a rýchlo si získala širokú podporu používateľov..

8. apríla bola predplatená jedna z interných aplikácií OKB, 11. projekt OKEx Jumpstart DEP. Jeho debutová cena sa krátko po začiatku predaja zdvojnásobila.

Obrázok

3. OKChain je otvorený zdroj, ekosystémoví partneri pokrývajú 5 hlavných oblastí

V apríli bola spoločnosť OKChain v pozícii vybudovať nový ekosystém blockchainových aplikácií a dosiahla 100% open-source. Na základe pokrokových technológií viacerých reťazcov bude spoločnosť OKChain používať platformu "súprava nástrojov s viacerými reťazcami" a ďalšie protokoly v budúcnosti na dosiahnutie bezproblémovej integrácie so všetkými bežnými ekosystémami verejného reťazca, ako sú BTC, ETH a Cosmos.

OKChain je otvorený a decentralizovaný, čo dáva všetkým zúčastneným uzlom rovnaké postavenie a práva. Každý zúčastnený jedinec môže naplno hrať svoje schopnosti, publikovať a prevádzkovať rôzne decentralizované aplikácie bez akýchkoľvek prekážok. Na rozdiel od „návrhového systému“ tradičných verejných reťazcov, v ktorom každá činnosť uzlov vyžaduje predloženie návrhu guvernérovi, OKChain porušuje toto pravidlo prijatím konceptu „OpenDEX“. Keď chcú bežci uzlov budovať decentralizované aplikácie, DEX alebo zoznam obchodných párov na OKChain, nie je potrebný žiadny návrh. Všetky DEX založené na OKChain bežia na sieti peer-to-peer blockchainu, čo z neho robí skutočný ekosystém bez povolení.

Spoločnosť OKChain, ktorá je založená na dizajne technológie s viacerými reťazcami, sa zameriava na podporu ekologickej implementácie doplnkových aplikácií a je priekopníkom koncepcie obchodnej aliancie. Bude sa presadzovať rozsiahle uplatnenie technológie blockchain. V súčasnosti je dokončená prvá fáza výstavby ekologického partnera, ktorá zahŕňa 5 hlavných smerov ekologickej spolupráce vrátane verejného reťazca, peňaženky, prieskumníka, banského bazéna a ďalších..

4. OKB oslavuje 2-ročné výročie 20% zľavou z predaja

Tento mesiac sme oslávili 2. výročie spoločnosti OKB propagáciou predobjednávky so zľavou 20% pre našich globálnych používateľov. Na trhu sme ponúkli ekvivalent OKB v hodnote 2 miliónov amerických dolárov, aby sme sa poďakovali používateľom za ich nepretržitú podporu spoločnosti OKB za posledné dva roky..

Týždenná aktualizácia OKEx: 11. apríla - 17. apríla | Aktualizácie spoločnosti OKEx ...

Podľa 24-hodinovej priemernej trhovej ceny bola OKB diskontovaná na 3,52 USDT, čo je o 1,31 USDT menej ako najvyššia cena OKB v mesiaci (4,83 USDT).

5. Desať komunitných udalostí pre milióny používateľov na celom svete

Okrem 20% zľavového predaja spoločnosti OKB sme pre našich globálnych používateľov OKB usporiadali aj 10 úžasných udalostí. S generálnym riaditeľom OKEx Jayom Haom pohovoril CoinTelegraph a ďalšie známe médiá a komunity.

Celkovo možno v posledných mesiacoch pozorovať postupný nárast počtu prípadov použitia OKB. Spoločným úsilím s vývojovým tímom a podporou držiteľov OKB sa predpokladá, že OKB bude v ďalších rokoch pokračovať v rozširovaní rozsahu aplikácií..

Ak máte nejaké návrhy týkajúce sa spoločnosti OKEx, zanechajte nám prosím komentár nižšie alebo nás kontaktujte na [chránené e-mailom] alebo [chránené e-mailom].

Sledujte OKEx dňa:

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map