Mesačná správa o ekosystéme OKB – február 2020

Vo februári ekosystém OKB pokračoval v dosahovaní prielomov v rôznych aspektoch, napríklad vo vývoji nových aplikačných scenárov, zdokonalení deflačného modelu OKB, rozširovaní partnerov a obchodných kanálov a budovaní komunity OKB..

– Testnet spoločností OKChain a OKEx DEx bol oficiálne uvedený na trh a očakáva sa, že bude prínosom pre držiteľov OKB;

– Spoločnosť OKB dokončila 7. výkup a spaľovanie a bude spálených celkovo 700 miliónov nevydaných kusov OKB. Od tej doby vstúpila OKB do éry absolútnej deflácie a stala sa prvým tokenom platformy na svete s úplným obehom;

– Ďalej sa rozširujú scenáre interných a externých aplikácií OKB;

– Celkovo bolo pridaných 5 nových obchodných kanálov OKB pre spotové obchodovanie a dolovanie objednávok;

– Boli organizované desiatky interakcií online s komunitou pre milióny používateľov na celom svete.

K dnešnému dňu vyvinula nadácia OK Blockchain Foundation veľa prípadov použitia OKB s OKEx, vrátane výstavby až 13 aplikačných scenárov založených na platformách, ako sú zľavy z poplatkov za obchodovanie, OKEx Jumpstart, obchodný trh OKB atď., Spolu s 35 externými aplikačnými scenármi, zahŕňajú platby, údaje o trhu, peňaženku, pôžičky a správu majetku, kybernetickú bezpečnosť, cestovanie, životný štýl a zábavu, ktoré umožňujú držiteľom OKB nakupovať produkty alebo služby s tokenom OKB.

Okrem toho OKB tiež urýchlila svoju globalizáciu a je teraz k dispozícii na 8 hlavných fiat bránach vrátane amerického dolára, eura, juhokórejského wonu, vietnamského dongu, indonézskej rupie atď. A je uvedená na viac ako 50 obchodných platformách vrátane Bitfinexu a Bitmaxu..

Na druhej strane poskytuje prvotriedne služby miliónom používateľov v 141 krajinách a regiónoch vrátane USA, Británie, Nemecka, Južnej Kórey, Japonska, Ruska, Singapuru a Indonézie.

1. OKB bude migrovaný na OKChain

Ako popredná kryptoburza sme uzavreli partnerstvo s Nadáciou OK Blockchain Foundation, aby sme sa dostali do povedomia v decentralizovanom finančnom priestore, a to spustením komerčného verejného blockchainu OKChain testnet a prvou DeFi aplikáciou OKEx DEx 10. februára. OKChain je vysoko bezpečný, skutočne decentralizovaný a otvorený pre všetci môžu využívať výhody blockchainu a decentralizácie.

OKB bude čoskoro migrovaný zo siete Ethereum ERC-20 do hlavnej siete OKChain. Aby sa splnila požiadavka na konsenzus DPoS, bola OKT vydaná ako natívny token OKChain, z ktorého bude blok Genesis 100% namapovaný na držiteľov OKB. V budúcnosti budú spoločnosti OKT a OKB vzájomne prepojené, aby sa podporil ekologický rozvoj spoločnosti OKChain. Držitelia OKB sa budú môcť podieľať na správe OKChain a stať sa supernodom.

Po zavedení testnetu OKB tiež oznámila 5 ekosystémových cieľov pre svojich používateľov:

1. OKChain umožňuje používateľom vydávať svoju kryptomenu na verejnom reťazci;

2. Používatelia môžu budovať svoju decentralizovanú burzu a prispôsobovať, aké aktíva a obchodné páry chcú uviesť na zozname;

3. OKChain bude podporovať distribúciu aplikácií DeFi;

4. OKChain bude podporovať inteligentné zmluvy;

5. OKChain bude podporovať krížové reťazce BTC, ktoré budú slúžiť ako most na prepojenie BTC so svetom.

2. Spolu bolo spálených 17 161 709,06 OKB, OKB čoskoro vstúpi do absolútnej deflácie

Celkom sedem kôl výkupu OKB & Vypálenie bolo vykonané, celkovo je už spálených 17 161 709,06 OKB. Aktuálny náklad OKB je 282 838 290,94 OKB. Na základe súčasnej ceny OKB (5,5 USD) je celková hodnota odkúpeného a vypáleného OKB cca. 94,4 milióna USD.

Po zavedení testnetu OKChain bolo spálených celkovo 700 miliónov nevydaných OKB. Od tej doby vstúpila OKB do éry absolútnej deflácie a stala sa prvým tokenom platformy na svete s úplným obehom. Žiadny z OKB si vývojový tím nezachoval a všetky spálené OKB pochádzajú zo sekundárneho trhu zo schémy spätného výkupu a spaľovania. Zhorel 17 161 709,06 OKB predstavoval 5,7% z celkového počiatočného obehu 300 miliónov OKB a súčasná obežná suma je 282 838 290,94 OKB.

Po migrácii OKB na sieť OKChain sa jej inteligentná zmluva na Ethereum vymaže a Nadácia OK Blockchain Foundation v budúcnosti nevydá žiadne ďalšie OKB, pretože vstup do absolútnej deflácie môže z dlhodobého hľadiska lepšie profitovať z ceny OKB a jej držiteľov..

3. Zvýšené scenáre interných a externých aplikácií OKB na posilnenie práv používateľov

Na OKEx bolo implementovaných niekoľko ďalších aplikačných scenárov OKB a OKB tiež dosiahla strategické partnerstvá s 2 externými partnermi pre ekosystém..

20. februára spoločnosť OKEx spustila spotové maržové obchodovanie (3x) a sporiace služby pre OKB s úrokovou sadzbou úveru už od 0,01%.

25. februára spoločnosť OKEx usporiadala 10. ročník OKEx Jumpstart pre HDAO a zaznamenala 120% nárast svojej debutovej ceny. Ak si chcete predplatiť tokeny na OKEx Jumpstart, musia byť účastníci pred začiatkom predaja držiteľmi OKB a musia splniť minimálnu požiadavku na vstup. Aktuálni držitelia OKB sa môžu pripojiť prevodom OKB na ich Finančný účet vopred.

Pokiaľ ide o rozširovanie externých partnerov, 13. februára spoločnosť OKB dosiahla partnerstvo so spoločnosťou ZelCore, vysoko kvalitnou peňaženkou novej generácie, na podporu úložiska aktív OKB používateľov na ZelCore..

HiCats, blockchainová hra vyvinutá spoločnosťou Just Studio a vydaná spoločnosťou MixMarvel, sa 24. februára stala jedným z partnerov a podporovateľov ekosystému OKB..

28. februára sa spoločnosť InfinitoWallet pripojila k ekosystému OKB a do zoznamu pridala token OKB. InfinitoWallet je jednou z najznámejších peňaženiek vo vietnamskej krypto komunite. Má viac ako 500 000 registrovaných používateľov a 70 000 aktívnych používateľov mesačne..

4. OKB uvedená na 5 nových obchodných platformách

Objem obchodov OKB dosiahol vo februári rýchly rast, čo povzbudilo viac používateľov k obchodovaniu a globálnej účasti v ekosystéme OKB..

Na splnenie očakávaní a požiadaviek používateľov OKB tím vo februári pridal 5 obchodných platforiem na podporu vkladových, výberových a obchodných služieb spolu s ETF spotového obchodovania s maržami spoločnosti OKB..

13. a 17. februára spoločnosť OKB uzavrela partnerstvo s dvoma slávnymi kórejskými obchodnými platformami, Bitribe a BW, aby otvorila obchodné páry OKB / BTC a OKB / USDT. Tieto dve burzy ponúkajú predovšetkým obchodné brány OKB používateľom v Južnej Kórei, Singapure a ďalších krajinách.

20. februára bola spoločnosť OKB uvedená na maltskej obchodnej platforme BHEX, ktorá poskytuje služby vkladania, výberu a obchodovania OKB globálnym používateľom..

24. februára je OKB uvedená na BitSG, známej obchodnej platforme v Singapure, ktorá podporuje vklad a výber OKB a ETF OKB pre obchodovanie s okamžitou maržou na BitSG..

24. februára sa spoločnosti OKB a ViteX, decentralizovaná obchodná platforma, spojili v rukách, aby podporili očakávané služby ťažby objednávok spoločnosti OKB pre používateľov ViteX..

K dnešnému dňu je pre OKB k dispozícii 8 služieb fiat gateway vrátane amerického dolára, eura, kórejského wonu, vietnamského dongu, indonézskej rupie atď. OKB je tiež uvedená na viac ako 50 obchodných platformách pokrývajúcich 141 krajín a regiónov po celom svete.

5. Miliarda globálnych používateľov OKB vytvára konsenzus komunity

Spoločnosť OKB úzko spolupracovala s miliónmi používateľov v komunite prostredníctvom desiatok online aktivít a zhromažďovala od používateľov návrhy, ktoré sú prospešné pre zlepšenie ekosystému OKB..

Po zavedení spoločností OKChain a OKEx DEx 10. februára uskutočnil výkonný riaditeľ spoločnosti OKEx Jay Hao AMA v oficiálnej komunite OKEx v otázkach, ako je napríklad nasadenie budúceho práva držiteľov OKB, na ktorom sa používatelia starajú najviac..

Spoločnosť OKEx usporiadala AMA vo svojej oficiálnej komunite

17. februára usporiadala spoločnosť OKEx AMA vo svojej oficiálnej komunite pre globálnych používateľov OKB s cieľom vysvetliť a podať správu o problémoch týkajúcich sa budúceho vývoja ekosystému OKB.

Celkovo možno v posledných mesiacoch pozorovať postupný nárast počtu prípadov použitia OKB. Spoločným úsilím s vývojovým tímom a podporou držiteľov OKB sa predpokladá, že OKB bude v ďalších rokoch pokračovať v rozširovaní rozsahu aplikácií..

Ak máte nejaké návrhy týkajúce sa spoločnosti OKEx, zanechajte nám prosím komentár nižšie alebo nás kontaktujte na [chránené e-mailom].

Sledujte OKEx dňa:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map