Mesačná správa o ekosystéme OKB – marec 2020

Marca si pripomenuli druhé výročie OKB. Keď hodnotíme našu prácu za posledné dva roky, dostali sme od našich partnerov a nasledovníkov po celom svete veľa požehnania. Tím OKB úprimne oceňuje vašu nepretržitú podporu!

Okrem oslavy spoločnosť OKB v marci dokončila aj rozšírenie svojich štyroch hlavných ekologických spoluprác, pričom boli dokončené tri významné aktualizácie založené na platforme OKEx a traja noví podporní partneri pre obchodné kanály. Tím OKB ďalej uskutočnil desiatky kampaní pre milióny veriacich OKB, počas ktorých sme odpovedali na otázky položené komunitou a spoločne diskutovali o budúcnosti OKB.

K marcu 2020 má OKB 52 interných a externých aplikačných scenárov a výhod s 9 fiat bránami vrátane eura, kórejských wonov, vietnamských dongov atď. Obchodný pár OKB je kótovaný tiež na viac ako 50 bežných obchodných platformách. Tím OKB bude v budúcnosti pokračovať v poskytovaní vynikajúcich služieb miliónom veriacich OKB v 153 krajinách a regiónoch.

1. Celkový objem obchodovania OKB March dosiahol 8,7 miliárd USD, čím sa umiestnil na TOP 10 z hľadiska kryptotrhového stropu

V marci dosiahol mesačný objem obchodov OKB 8,722 miliárd USD a denný objem obchodov dosiahol 6. marca 2020 maximum 350 miliónov USD, čo je najvyšší v mesiaci.

Celková trhová kapitalizácia OKB si navyše v marci udržala prvenstvo v TOP10 a dosiahla 1,606 miliardy USD.

Objem obchodovania párov OKB v marci bol hlavne proti hlavným kryptovým aktívam, ako sú USDT, ETH, BTC a USDK. Medzi nimi obchodný pár OKB / USDT predstavoval 65,39% a OKB / USDK 2,17%..

Cena OKB sa začínala na 5,97 USDT (1. marca) a skončila na 4,35 USDT (31. marca), s celkovým poklesom cien na konci mesiaca o 27%. Okrem toho najnižšia cena OKB v mesiaci bola 2,0 USDT (13. marca) a jej nasledujúce maximum bolo 4,832 USDT (20. marca) s maximálnym mesačným ziskom 141,6%.

Trh a používatelia celkovo v marci dali ekologické stavebné práce spoločnosti OKB nadšenie a potvrdenie, čo nám tiež dáva novú príležitosť premýšľať o budúcom vývoji ekosystému OKB. V budúcnosti budeme naďalej tvrdo pracovať a budeme vás informovať o celkovom procese.

Zároveň úprimne dúfame, že všetci používatelia môžu úplne pochopiť riziká spojené s investíciami na trhu, nepodporujeme všetkých, aby špekulovali o OKB. Dúfame tiež, že používatelia, ktorí majú dlhodobé uznanie spoločnosti OKB, sa môžu s nami podieľať na ekologickej výstavbe spoločnosti OKB a spoločne sa deliť o dividendy, ktoré priniesol dlhodobý rozvoj spoločnosti OKB..

2. Kontrola údajov, budúce plánovanie & myšlienky

Tím OKB tento mesiac oslávil svoje 2. narodeniny s miliónmi veriacich OKB. Posúdili sme a zhrnuli prácu a čelili sme nedostatkom našej práce za posledné dva roky. V následnej výstavbe ekosystému sa budeme naďalej zlepšovať.

K marcu slúžila OKB 153 krajinám a regiónom a poskytovala kvalitné služby miliónom veriacich OKB, ktoré po absolvovaní siedmich kôl spätného odkúpenia spálili spolu 17 161 709,06 OKB. & horieť a ako bonus držiteľom OKB vyslali spolu 33 209,73 BTC.

Zvýšili sme interné aj externé scenáre aplikácií a odvodené privilégiá a urýchlili našu globálnu expanziu. Všetky tieto úspechy predstavujú dlhodobú podporu spoločnosti OKB od všetkých používateľov z celého sveta.

Posúdením posledných dvoch rokov získal tím OKB nové poznatky a pripravil lepšie plánovanie budúcej výstavby ekosystému OKB..

Chystáme sa urýchliť rozšírenie produktu a vytvoriť viac interných aplikačných scenárov a ďalších privilégií na základe obchodnej platformy OKEx. Pokiaľ ide o ekosystém OKB, zlepšíme a rozšírime viac scenárov externých aplikácií, aby sme obohatili hodnotu OKB. Dúfame, že postavíme OKB ako najrešpektujúcejší blockchainový token v priemysle a vynaložíme všetko úsilie na to, aby sa splnil.

3. Štyria noví partneri v ekosystéme, viac vnútorných privilégií

Jednou z kľúčových úloh OKB v marci zostáva neustále rozširovanie interných a externých aplikačných scenárov a odvodených privilégií okolo ekologickej výstavby. Tento mesiac pristáli v ekosystéme OKB 4 noví partneri v oblasti skladovania, nákupu a výberu. A pridali sme 3 nové interné odvodené práva OKB.

10. marca spoločnosť OKB uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Mercuryo, známou kryptografickou inštitúciou, ktorá ponúka peňaženky a platobné služby. Pomocou Mercuryo používatelia obchodujú OKB priamo s eurami, rubľmi a inými fiatmi cez Visa / MasterCard.

20. marca spoločnosť OKB uzavrela partnerstvo s MeconCash, poprednou kórejskou kryptomenickou inštitúciou, a umožnila viac ako 13 000 bankomatov podporovať výber OKB. Táto spolupráca znamenala, že aplikačné scenáre a hodnota spoločnosti OKB sú obsiahnuté v rastúcom počte priemyselných odvetví vrátane kórejskej lekárskej krásy, elektronického obchodu, stravovania a PC / MOB..

25. marca spoločnosť OKB uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Hyperpay, známou peňaženkou pre digitálne aktíva blockchainu, kde používatelia OKB využívajú rôzne formy služieb ukladania dát, vrátane centralizovaných a decentralizovaných peňaženiek.

26. marca spoločnosť OKB privítala európsku platformu fiat obchodovania Coinify, ktorá umožňuje 120 000 obchodníkom z viac ako 70 krajín používať OKB ako platobný prostriedok. Táto spolupráca poskytne technický základ pre realizáciu OKB ako prostriedku denných platieb pre zákazníkov na celom svete.

Okrem toho spoločnosť OKEx 26. marca pridala obchodný pár OKB / USDC, aby obohatila možnosti obchodovania pre používateľov OKB.

V marci otvorila spoločnosť OKB VIP partnerský program a všetkým účastníkom ponúkla štedré propagačné výhody a bonusy.

25. marca spoločnosť OKEx Jumpstart, jeden zo scenárov interných aplikácií OKB, oznámila, že zaháji predpredaj jedenásteho projektu DEP konkrétnym krajinám a regiónom. Exkluzívny predaj pre OKBelievers začal o 04:00 8. apríla (UTC) a pre OKTraders o 05:00 8. apríla (UTC).

K dnešnému dňu existuje 52 interných a externých aplikačných scenárov a 13 odvodených privilégií interných aplikačných scenárov vrátane zliav z transakčných poplatkov, delegovaných obchodníkov, programov otvoreného partnerstva atď. Existuje 39 scenárov externých aplikácií, ktoré zahŕňajú platby, obchodovanie, trhový softvér, peňaženku, pôžičky, technické zabezpečenie, cestovanie, životný štýl, zábavu, sociálne, elektronické zmluvy, O2O, hry atď…

V budúcnosti bude tím OKB pokračovať v práci na rozšírení odvodených privilégií a aplikačných scenárov s cieľom vytvoriť robustnejšiu podporu pre OKB..

4. Nové nekryté obchodné kanály pre ruský rubeľ

Aby sme uspokojili obchodné požiadavky používateľov OKB, pridali sme pre OKB fiatový obchodný kanál ruského rubľa. A OKB je uvedená na 3 ďalších popredných obchodných platformách.

10. marca bol do spoločnosti OKEx pridaný obchodný kanál OKB / RUB prostredníctvom spolupráce so spoločnosťou Mercuryo. Odvtedy môžu používatelia nakupovať OKB za eurá, kórejské wony a mnoho ďalších fiatov cez Mercuryo.

11. marca bola spoločnosť OKB uvedená na BitAsset, vedúcej obchodnej platforme, a bola pridaná na svoj spotový obchodný trh.

18. marca bola spoločnosť OKB uvedená na HitBTC, renomovanej obchodnej platforme v Čile, ktorá slúži používateľom v Latinskej Amerike, Rusku, Nemecku, Turecku a ďalších krajinách a regiónoch. Táto spolupráca významne podporila internacionalizáciu spoločnosti OKB.

Od dnešného dňa otvorila spoločnosť OKB 9 fiatových obchodných kanálov vrátane eura, rubľa, kórejského wonu, vietnamského dongu a indonézskej rupie. Viac ako 50 obchodných platforiem vrátane bitfinexu a bitmaxu pridalo obchodné páry OKB, ktoré pokrývajú 153 krajín a regiónov po celom svete.

5. Prvé dosiahnuté partnerstvo v ekologickom spoločenstve

Aby sme umožnili väčšiemu počtu používateľov podieľať sa na výstavbe ekosystému OKB, vybudovali sme 16. marca našu prvú ekologickú komunitu. V ten istý deň sme usporiadali prvé podujatie AMA v komunite pre širokú verejnosť.

V budúcnosti budeme pravidelne zdieľať súvisiace správy a informácie s komunitou a robiť aktivity AMA alebo výsadku.

Odkedy spoločnosť OKEx otvorila službu sporenia spoločnosti OKB, bolo v nej uložených viac ako 10 miliónov USD. Aby sme sa mohli nasledovníkom OKB vrátiť, spustili sme 10. marca kampaň na návratnosť úrokov v rámci OKB Saving 6. marca a od našich používateľov sme dostali veľa pozitívnych ohlasov.

25. marca, keď CEO OKEx Jay Hao navštívil komunitu FIND, urobil správu o druhom výročí OKB a zdieľal budúci plán ekosystému OKB s tisíckami používateľov OKB.

A čo viac, spustili sme niekoľko podujatí AMA s podporou INFINITO, ViteX a BitSG, aby sme sa zapojili do komunity a ponúkli štedré odmeny používateľom OKB.

Ako hovorí generálny riaditeľ JayHao, "Silná súdržnosť OKB je naším hrdým úspechom." OKB bude vždy napredovať v dosahovaní našich cieľov v ére blockchainu a všetkých vás pozývame, aby ste sa na tejto ceste k nám pripojili. Ak máte nejaké pripomienky alebo návrhy, pošlite e-mail na adresu [chránené e-mailom] a [chránené e-mailom]

Sledujte OKEx dňa:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map