Mesačná správa o ekosystéme OKB (november – december 2019)

S blížiacim sa koncom roku 2019 sme sa dostali do nového desaťročia s vylepšeným ekosystémom OKB.

V decembri 2019 sme spolupracovali s 5 partnermi na zavedení ďalších aplikácií pre OKB. Okrem toho sme mali tiež OKB kótovanú na Indodaxe, najväčšej indonézskej kryptoburze, ktorá otvára nový nákupný kanál OKB pre indonézsku rupiu (IDR). Na oslavu partnerstiev sme pre našich používateľov zorganizovali štyri propagačné akcie. OKB bola tiež odkúpená a vypálená po šiesty raz, čo ďalej vyvážilo jej infláciu a konsolidovalo jej hodnotu.

Ekosystém OKB neustále rozširuje svoje globálne pokrytie. Spoločnosť OKB od dnešného dňa uzavrela partnerstvo s 29 partnermi z rôznych krajín a oblastí po celom svete vrátane USA, Veľkej Británie, Nemecka, Kórey, Japonska, Ruska, Singapuru a Indonézie atď., Ktorá pokrýva viac aplikácií z platieb, obchodovania, online aplikácie, blockchain peňaženky, pôžičky a pôžičky, na zabezpečenie technológií, cestovanie, životný štýl, zábava, sociálne siete, digitálne zmluvy, O2O atď..

1. Predstavujeme päť nových ekosystémových partnerov

V decembri 2019 OKB vytvorila partnerstvá s piatimi podnikmi vo finančnom a aplikačnom priemysle, ktoré pokrývajú blockchainovú peňaženku, sociálnu platformu, platby, elektronické kontrakty, C2C atď..

3. decembra 2019 uzavrela spoločnosť OKB partnerstvo s firmou FirmaChain, platformou elektronického kontraktu založenou na blockchaine, ktorá zákazníkom umožňuje nakupovať služby na spoločnostiChain u spoločnosti OKB..

13. decembra 2019 uzavrela spoločnosť OKB partnerstvo so spoločnosťou Dapp Pocket, aby umožnila platenie služieb peňaženky v spoločnosti OKB.

Dňa 16. decembra 2019 uzavrela spoločnosť OKB partnerstvo s platformou blockchainových sociálnych médií BiYong, aby používatelia OKB mohli platiť za služby a posielať červené pakety v OKB..

18. decembra 2019 uzavrela spoločnosť OKB partnerstvo s Cercle, medzinárodnou obchodnou platformou C2C, ktorá umožňuje používateľom platiť za offline služby prostredníctvom spoločnosti OKB..

23. decembra 2019 uzavrela spoločnosť OKB partnerstvo so spoločnosťou Alchemy, popredným poskytovateľom technológií pre platenie kryptomenami v Singapure, aby umožnila používateľom OKB platiť prostredníctvom OKB globálne prostredníctvom ich hybridných fiatových a krypto platobných systémov.

S podporou rôznych komunít OKB uzavrela partnerstvo s 29 partnermi z rôznych krajín a oblastí po celom svete, vrátane USA, Veľkej Británie, Nemecka, Kórey, Japonska, Ruska, Singapuru, Indonézie atď., Ktorá pokrýva viac aplikácií od platby po obchodovanie, online aplikácie, blockchain peňaženky, pôžičky a pôžičky, technologické zabezpečenie, cestovanie, životný štýl, zábava, sociálne, digitálne zmluvy, C2C atď. Budeme pokračovať v rozširovaní ekosystému OKB, aby sme pre našich používateľov vyvinuli viac aplikácií OKB, a vylepšili hodnota OKB.

2. OKB je teraz uvedená na najväčšej indonézskej burze digitálnych aktív Indodax

Okrem kótovania na kórejských burzách Probit a Bitsonic je OKB teraz tiež kótovaná na Indodaxe, najväčšej indonézskej burze kryptomien 10. decembra 2019, čím pre OKB otvára nový fiat obchodný kanál indonézskej rupie (IDR)..

Za necelých 24 hodín sa objem obchodov OKB na Indodaxe naďalej zvyšoval, a to vďaka masívnej podpore indonézskej komunity. Zorganizovali sme preto reláciu zdieľania, ktorá zákazníkom pomôže odpovedať na ich pálčivé otázky, zhromažďovať návrhy a vymieňať si rôzne nápady.

Dnes je OKB uvedená na trhu OKEx C2C, Bitfinex, ALINIEX a Bvnex (dve z najväčších búrz vo Vietname), Probit a Bitsonic (dve z najväčších kórejských búrz) a Indodax, ktoré ponúkajú celkom 7 obchodných kanálov C2C, ktoré akceptujú USD , Vietnamský dong, kórejský won, indonézska rupia atď.

Rozšírenie jeho globálneho pokrytia bolo vždy najvyššou prioritou ekosystému OKB. Zameriame sa viac na medzinárodný rozvoj spoločnosti OKB, aby si používatelia na celom svete mohli užívať výhody, ktoré prináša.

3. Poskytuje viac ako 1 000 000 komunitných používateľov po celom svete

Keď rozširujeme ekosystém OKB, zdieľame radosť s komunitou.

11. decembra 2019 sme na oslavu vstupu OKB na indonézsky trh zorganizovali stretnutie a niekoľko promo akcií s Indodaxom, aby sme používateľom pomohli oboznámiť sa s OKB a obchodnou platformou OKEx, a rozdali sme komunite bonus 4 000 OKB.

17. decembra 2019 sme sa spojili s BiYong, aby sme s používateľmi diskutovali o vývoji ekosystému OKB a schéme výkupu a spaľovania OKB a dostali sme veľa skvelých nápadov a návrhov.

Tesne pred Vianocami sme požiadali komunitu, aby vytvorila zábavné videá o aplikáciách OKB a používateľoch z USA, Ruska, Kórey a Japonska atď., Aby sa podelili o svoje skúsenosti s OKB, vrátane používania peňaženky Ledger na ukladanie OKB, predplatenia služieb BitTorrent u OKB a nakupovanie na Cryptomall s OKB atď.

4. 6. spätný výkup OKB & Spálené: 5 945 273,91 OKB Spálené

Tento mesiac sme dokončili 6. schému výkupu a spaľovania OKB a 5 945 273,91 OKB bolo spálených. Od 4. mája 2019 schéma výkupu a spaľovania OKB už spálila celkovo 13 978 364,45 OKB, čo je 4,7% z celkového množstva v obehu (300 000 000 OKB).

Naďalej budeme pokračovať v zdokonaľovaní schémy spätného výkupu a vypaľovania pomocou návrhov používateľov OKB, aby si všetci priaznivci OKB mohli vychutnať výhody plynúce zo zníženia celkového obehu OKB na trhu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map