Mesačná správa o ekosystéme OKB (október – november 2019)

Od spustenia spoločnosti OKB sme za posledných 21 mesiacov vynaložili všetko úsilie na zdokonalenie ekosystému OKB. Prostredníctvom nášho spätného výkupu & schéma vypaľovania, model tokenovej ekonomiky, platformy a externé prípady použitia, neustále zvyšujeme hodnotu OKB ako globálneho obslužného tokenu.

V súčasnosti je celková obežná ponuka OKB 300 miliónov a podľa trhovej kapitalizácie sa radí medzi 20 najlepších svetových kryptomien. OKB bol široko používaný v denných aplikáciách a scenároch, rovnako ako množstvo služieb na OKEx. Bez vašej podpory by sme nedosiahli taký ohromujúci úspech! Mesačne budeme vydávať komplexnú správu o pokroku OKB, aby ste v budúcnosti mohli byť svedkami a podporovať rast OKB..

1. OKB ako token globálnej výmeny

 • OKB je teraz uvedená na trhu OKEx C2C a predstavuje zhruba Priemerný denný objem obchodovania od desiatok tisíc používateľov 110 miliónov USD;
 • OKB je kótovaná na ALINIEX a Bvnex, dvoch hlavných burzách C2C vo Vietname;
 • OKB je tiež kótovaná na burzách Bitsonic a Probit, dvoch hlavných burzách C2C v Južnej Kórei.

S cieľom zlepšiť skúsenosti používateľov s obchodom OKB pracujeme na zaradení spoločnosti OKB na ďalšie burzy C2C v hlavných krajinách a oblastiach. Nedávno sme zahájili obchodovanie s OKB na trhu OKEx C2C, kľúčovom míľniku v rozširovaní ekosystému OKB, a tu sa nezastavíme.

Za týmto účelom sme uskutočnili dve propagačné akcie, ktoré chceme vrátiť majiteľom OKB, vrátane bezplatného obchodovania OKB na trhu C2C a obchodného bonusu 5 000 OKB. Propagácie sa stali hitom a denný objem obchodov OKB dosiahol približne. 110 miliónov USD.

Ďalej sme uzavreli partnerstvo s hlavnými burzami C2C vo Vietname, ako sú ALINIEX a Bvnex, s cieľom podporiť obchodovanie s VNDB. Naši partneri, Bitsonic a Probit, z Južnej Kórey tiež zahájili obchodovanie s KRWB.

Pretože obchodovanie C2C je čoraz populárnejšie, budeme pokračovať v rozširovaní jeho funkcií tak, aby sme vytvorili OKB ako globálny nástrojový token.

2. Predstavujeme 36 nových prípadov použitia

 • Počet prípadov použitia s platformou OKB sa zvýšil na 11;
 • Spojili sme sa s 25 vynikajúcimi partnermi pri budovaní ekosystému OKB;
 • OKB je jediný token akceptovaný na predplatné v našom 9. predaji tokenov (ROAD) na OKEx Jumpstart.

Budovanie ekosystému OKB bolo jedným z našich kľúčových zameraní tento mesiac. Okrem vývoja prípadov použitia OKB na OKEx po niekoľkých testoch postupne rozširujeme jeho aplikáciu do ďalších priemyselných odvetví.

Aby sme používateľom poskytli jasnejší obraz o porozumení výhod budovania silného ekosystému OKB, rozdelili sme ho na dve časti: prípady použitia s platformou pre OKEx a prípady externého použitia.

V súčasnosti existuje na OKEx 11 prípadov použitia OKB. Bude to natívny token pre čoskoro vydané OKChain a OKDEx.

Pre OKEx Jumpstart sme už upravili pravidlá predplatného pred predajom 9. tokenu 14. novembra 2019. OKB je teraz jediným tokenom akceptovaným pre predplatné na platforme výpisov. Integrovali sme tiež OKB do OKNodes, obchodné trhy, zľavy z poplatkov za obchodovanie, zoznam výhod, hlasovanie, program OKEx Global Partners, hlavných investorov a určených obchodníkov..

Navonok sme dosiahli veľký pokrok vo vývoji spoločnosti OKB a prijali sme 25 kvalitných partnerov.

 • Zabezpečenie siete: Nadviazali sme partnerstvá s poprednými svetovými bezpečnostnými firmami, ako sú Slowmist, Beosin a Certik, aby sme mohli pomocou OKB nakupovať riešenia kybernetickej bezpečnosti.
 • Finančné služby: Postupne sme nadviazali partnerstvo so 14 platformami, medzi ktoré patria LinkEye, Molecular Future, BitKan, Bitpie, QLC Chain, Q-Wallet, Ledger Vault, Constant, Machi X, BITHD, Kcash a Cobo. Vďaka OKB môžu používatelia na týchto platformách pristupovať ku kryptovým vkladom, hypotekárnym úverom, správe úverov a záložným službám.
 • Životný štýl: Spojili sme ruky s Tripio, LITEX, TrueChain, BitTorrent, FishChain, Show, Lucia, Energy Kingdom a Cryptomall, aby sme umožnili rezervácie hotelov, offline platby, dobíjanie mobilných a palivových kariet, nakupovanie, nákup hudby atď. s OKB.

Napríklad:

 • Držitelia OKB si môžu rezervovať pobyt vo viac ako 450 000 hoteloch po celom svete s OKB v Tripio, prvom decentralizovanom trhu s cestovnými rezerváciami na svete založenom na blockchaine.
 • Môžu nakupovať u OKB na Cryptomall, najväčšom virtuálnom trhu na svete, ktorý akceptuje kryptomeny. Cryptomall ponúka zákazníkom viac ako 1 milión druhov tovaru v hodnote viac ako 27 miliárd USD.
 • Môžu si tiež predplatiť členstvo na BitTorrente.

Urýchlili sme masové prijatie spoločnosti OKB do čo najväčšieho počtu aspektov každodenného života, vrátane zabezpečenia sietí, finančných služieb a životného štýlu. Ale nezostaneme len pri tom, v ďalších rokoch budeme naďalej rozširovať rozsah nášho úžitkového tokenu.

3. OKChain Testnet bude uvedený čoskoro

 • OKChain testnet bude čoskoro uvedený do očakávania konečných výsledkov vývoja.
 • OKDEx bude vyvíjaný na OKChain.
 • Ako natívny token vidíme v OKB veľké potenciály.

Vieme, že všetci očakávajú spustenie programov OKChain a OKDEx. Môžeme potvrdiť, že OKChain je momentálne v konečnej fáze vývoja a jeho testnet bude čoskoro uvedený na trh.

Ako líder v krypto priemysle sa neustále usilujeme o to najlepšie a vymýšľame spôsoby, ako ponúknuť vynikajúce služby a produkty pre našich používateľov. Pokiaľ ide o obchodovanie, chápeme, že používatelia hľadajú nielen úžasné obchodné produkty, ale tiež sa obávajú o bezpečnosť aktív. Preto pracujeme na vývoji našej vlastnej decentralizovanej ústredne OKDEx, ktorá bude skôr ako doplnok ako náhrada k našim existujúcim produktom, aby si používatelia mohli u nás vychutnať ešte vyššiu bezpečnosť a dôveryhodné služby.

OKChain je komerčný blockchain vyvinutý na základe Cosmos sdk, je dôležitým základom v ekosystéme OKEx, ktorého cieľom je vybudovať bezpečný a efektívny Defi s našimi dlhoročnými skúsenosťami v odbore, optimalizujúc blockchainové riešenia pre rôzne finančné aplikácie.

Ako základ OKB budú základnou funkciou OKChain platobné služby. V budúcnosti tiež umiestnime stablecoin USDK, ktoré spoločne ponúkajú OKLink a PrimeTrust na mainnet OKChain.

Naša prvá Defi aplikácia OKDEx bude do tej doby k dispozícii aj na OKChain, umožňuje používateľom prístup k zdieľanej knihe objednávok a systému párovania objednávok on-chain. Skúmame aj ďalšie aplikácie Defi, ako napríklad vývoj krížového reťazca BTC, produkty decentralizovaného poskytovania pôžičiek a ďalšie služby obchodovania s derivátmi atď. Prečítajte si ďalšie informácie o našich budúcich mesačných správach..

Vždy sme sa zaviazali ponúkať našim používateľom OKB produkty a služby špičkovej kvality. Ďakujeme vám za vašu nepretržitú podporu a budeme naďalej napomáhať ekologickému rozvoju spoločnosti OKEx a riadiť pokrok v oblasti blockchainu a priemyslu digitálnych aktív..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map