Mesačná správa o ekosystéme OKB v máji 2020

V máji spoločnosť OKB uskutočnila ôsmy spätný výkup a spaľovanie, v rámci ktorého bolo na adresu čiernej diery zaslaných a spálených 3 509 874,52 OKB v hodnote 19 miliónov amerických dolárov..

Okrem toho v ekosystéme OKB pristáli 2 noví partneri a bola zahájená séria kampaní zameraných na ďalšie zvýšenie práv držiteľov OKB vrátane nákupu OKB a získania ďalších USDT a BTC bonusov.

Ako jeden z najvýznamnejších aplikačných scenárov spoločnosť OKChain a jej testnet dosiahli určitý počet zmysluplných upgradov vrátane nastavenia pravidiel pre hlasovanie a kandidátov na supernode, ako aj zahájenia prvej kampane OKChain Hachathon..

1. Najvyšší nárast v máji je 17.4% a jednodňový objem obchodovania prekročil 310 miliónov amerických dolárov.

Trhy OKB v máji:

Cena OKB začiatkom mája: 5,09 USDT

Cena OKB na konci mája: 5,26 USDT

Najvyššia cena OKB v máji: 5,67 USDT

Najvyšší nárast v máji: 17,4%

Objem obchodov za 24 hodín prekročil 29. mája 310 miliónov dolárov, čo predstavuje maximum v máji. Hlavnými obchodnými pármi proti OKB sú USDT, ETH, BTC a USDK, v ktorých objem obchodovania obchodného páru OKB / USDT dosiahol 56,60%.

2. Spoločnosť OKB uskutočnila ôsmy spätný výkup a spálenie v hodnote 19 miliónov amerických dolárov.

V máji sa uskutočnil ôsmy spätný odkup a spálenie spoločnosti OKB, ktorého príslušné obdobie je od 1. marca 2020 do 31. mája 2020. Počet odkúpených a spálených spoločností OKB je tentoraz 3 509 874,52, čo zodpovedá 19 miliónom Americké doláre založené na vtedajšej trhovej cene, čo je o 9,3% viac ako v siedmom kole.

Pôvodná emisia OKB je 300 miliónov a po dokončení ôsmeho kola spätného odkúpenia a spálenia je akumulovaná spätne odkúpená a spálená OKB 20 671 583,58, čo predstavuje 7% pôvodnej emisie. Aktuálna ponuka na sekundárnom trhu je 279 328 416,42 OKB.

Budúci odkúpenie a spálenie spoločnosti OKB bude smerovať iba na sekundárny trh. Za predpokladu, že v budúcnosti nebude dochádzať k ďalšiemu vydávaniu spoločnosti OKB, všetky ostatné spoločnosti OKB migrujú na sieť OKChain a jej inteligentná zmluva o vydávaní bude odstránená..

Veríme, že z plného srdca a úprimnej praxe tímu OKB vedie deflačný model OKB na trhu a svojim kvalitným výkonom vráti všetkým priaznivcom..

3. Významné vylepšenia OKChain Testnet

Ako jeden z najvýznamnejších aplikačných scenárov spoločnosti OKB spoločnosť OKChain dokončila vydanie testnet 0.10. OKT je exkluzívny natívny token do ekosystému OKChain a v budúcnosti bude 100% blokov genézy OKT mapovaných na držiteľov OKB.

4. júna bola spustená prvá kampaň OKChain Hackathon pre všetkých vývojárov a účastníci môžu vyhrať odmeny OKB až do hodnoty 5 000 amerických dolárov

4. Aplikačné scenáre OKB sa naďalej rozširujú

20. mája spoločnosť OKB uzavrela partnerstvo s platobnou platformou Linka, s podporou ktorej môžu držitelia OKB používať OKB na nákup vecí dennej potreby v Kórei.

28. mája spoločnosť OKB dosiahla strategické partnerstvo s Changelly, jednou z najslávnejších platforiem na výmenu kryptomien. Odvtedy môžu používatelia na nákup OKB používať Visa, MasterCard, Apple Pay a ďalšie platobné služby.

10. mája, jedného z významných interných práv pre držiteľov OKB, bol úspešne ukončený predpredaj 13. ročníka OKEx Jumpstart – NDN Link. Exkluzívne kolo predplatného pre OKBelievers dosiahlo 8 482 996 335 NDN a pre OKTraders to bolo 6 523 456 534. Spoločnosť NDN zaznamenala pri svojom debutovom obchodovaní 200% zvýšenie ceny v porovnaní s cenou predobjednávky.

Počet scenárov pristátia s podporou globálnych partnerov OKB doteraz dosiahol 45, pričom pokrýva viac ako 10 dôležitých oblastí vrátane platieb, transakcií, trhového softvéru, peňaženiek, pôžičiek a pôžičiek, technologickej bezpečnosti, cestovania, životných služieb, zábavy, sociálnych sietí , elektrická zmluva a O2O.

Držitelia OKB zároveň využívajú aj 14 interných privilégií vrátane zľavy z poplatkov za obchodovanie, úspory OKB, obchodovanie s pákovým efektom OKB, konverzie malých zostatkov, predplatného OKEx Jumpstart, spätného odkúpenia OKB & upaľovanie, delegovaní obchodníci a ďalšie privilégiá.

5. Kampane výsadku boli spustené pre sledovateľov OKB

V máji sme zahájili výsadkovú kampaň pre všetkých používateľov OKEx: používatelia, ktorí si kúpia OKB v hodnote 100 amerických dolárov, získajú výsadok 10 amerických dolárov v USDT. Tiež, ak pozvete svojho priateľa, aby sa prihlásil na OKEx a kúpil si OKB v hodnote 100 amerických dolárov, vy aj váš priateľ získate výsadok 10 amerických dolárov v bitcoinoch.

14. mája sme usporiadali AMA pre našich globálnych fanúšikov so skupinou CoinCryptoProfit a nahlásili sme súčasné ekosystémové stavby OKB.

Okrem toho sme tiež usporiadali AMA v skupine SatoshiClub, aby sme odpovedali na otázky týkajúce sa OKB, ktoré skupina vzniesla.

V budúcnosti sa tím OKB bude usilovať ponúkať najkvalitnejšie služby väčšiemu počtu používateľov a pomáhať budovať konsenzus smerom k blockchainovému priemyslu a OKB.

Ak máte akékoľvek otázky alebo rady, kontaktujte nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

E-mail OKB: [email protected]

E-mail OKChain: [email protected]

OK, reťaz https://t.me/okchaintech

Tím OKB

Júna 2020

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map