Mesačná správa o globálnom ekosystéme OKB – júl 2020

V priebehu mesiaca júl pristálo v globálnom ekosystéme OKB 11 nových partnerov v snahe poskytovať vysoko kvalitné služby týkajúce sa decentralizovaného financovania, online platieb, bezpečnosti a obchodovania s legálnymi menami všetkým držiteľom OKB.

Okrem toho spoločnosť OKEx spustila pôžičkovú službu OKB C2C a prvá kampaň OKChain Hackathon bola úspešná..

Nasledujúca správa demonštruje pokrok a úspechy ekosystému OKB v priebehu júla 2020.

Podrobnosti o trhu OKB za júl

Najvyššia mesačná návratnosť investícií OKB bola 27%

Spoločnosť CoinGecko uviedla, že webový prenos OKEx zaznamenal najvyšší nárast v porovnaní s inými burzami počas druhého štvrťroka 2020 – dosiahol zisk 239%.

Zároveň mala natívna mena platformy OKEx, OKB, najvyššiu ROI medzi piatimi najlepšími tokenmi platformy mainstream – dosiahla 90%. 

Do ekosystému OKB sa zapojilo 11 globálnych partnerov

Aby sa zlepšila hodnota, podpora a servisné skúsenosti spoločnosti OKB, pridal ekosystém v júli celkovo 11 partnerov na celom svete. Prírastky pokrývajú mnoho dôležitých oblastí – vrátane služieb DeFi, online platieb, diskontných prirážok, bezpečnostných služieb a bežného obchodovania.

2. júla spoločnosť OKB upevnila strategickú spoluprácu so spoločnosťou Saturn Network, známym poskytovateľom služieb DeFi. Používatelia môžu vykonávať deriváty OKB DEX pri obchodovaní na platforme Saturn Network.

OKB tiež postupne nadviazala strategickú spoluprácu so spoločnosťami Aeron a MyWish v oblasti platieb. Vďaka spoločnosti Aeron môžu používatelia nakupovať letecké výrobky poskytované spoločnosťou Aeron u spoločnosti OKB. Používatelia môžu zároveň pomocou OKB uskutočňovať platby a využívať inteligentnú zmluvnú službu poskytovanú spoločnosťou MyWish.

OKB ďalej podporila uvedenie známych strategických platforiem API Haasonline, Cryptohopper a Mudrex. Všetci používatelia OKB môžu využívať zľavy z poplatkov za obchodovanie robotov na vyššie uvedených platformách.

Pokiaľ ide o rozšírenie legálnych kanálov obchodovania s tokenmi, OKB uviedla na trh Kamoney, poprednú a legálnu juhoamerickú platformu na obchodovanie s menami, ako aj Cointopay, známu obchodnú platformu – ďalší rozvoj globálneho ekosystému.

Pokiaľ ide o peňaženky, OKB postupne dosiahla dohodu so známymi indickými peňaženkami BuyUCoin a najväčšou krypto peňaženkou v Rusku – t. J. Správcom. Používatelia môžu ťažiť zo všetkého potenciálu úspor a obchodovania spoločnosti OKB prostredníctvom vyššie uvedených peňaženiek.

Vďaka neustálemu úsiliu má OKB v súčasnosti 76 globálnych partnerov a bude naďalej poskytovať prvotriedne služby miliónom používateľov a fanúšikov po celom svete..

Spoločnosť OKEx spustila pôžičku OKB C2C

17. júla spoločnosť OKEx oficiálne uviedla pôžičku OKB C2C.

V súčasnosti môžu všetci dlžníci využívať najnižšiu úrokovú sadzbu v tomto odbore – 0,01%

S cieľom zlepšiť užívateľskú skúsenosť je teraz možné zvoliť si dĺžku pôžičky medzi sedemdňovým a 90-denným obdobím. Limit pre jednu pôžičku je od minimálne 200 USD do maximálne 1 milióna USD.

Prvá kampaň Hackathon spoločnosti OKChain bola úspešne ukončená

Prvá kampaň Hackathon spoločnosti OKChain sa úspešne skončila 31. júla. Výsledky súťaže budú zverejnené koncom augusta.

Od jej spustenia 4. júna sa do súťaže prihlásilo celkovo 22 tímov a jednotlivcov – vrátane Beijing ChainsGuard, Bitsong, DappBirds a ďalších známych organizácií z rôznych oblastí. Príspevky súťažiacich sa vzťahovali na DEX, peňaženky na digitálne aktíva, API, virtuálne stroje, blockchainové prehliadače, blockchain poistenie, staking, vývojárske nástroje, SDK, cross-chain riešenia a mnoho ďalších inovatívnych aplikácií.

Pôvodným zámerom kampane Hackathon bolo umožniť ďalším inštitúciám a jednotlivcom rozvíjať sa a napredovať s OKChain. S cieľom povzbudiť nadšenie súťažiacich bude OKChain podľa príspevkov inštitúcií a jednotlivcov rozdávať odmeny v hodnote až 5 000 dolárov od OKB.

Teším sa na nový mesiac

Okrem toho v záujme udržania úzkej komunikácie s používateľmi a počúvania ich návrhov usporiadala OKB v júli aj množstvo dôležitých komunitných aktivít. Používatelia môžu pridať asistenta spoločnosti OKB (WeChat ID: OKBNO1), aby získali informácie a výhody.

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky k tímom OKB alebo OKChain, obráťte sa na tieto kontakty:

E-mail OKB: [chránené e-mailom]

OKReťazcový e-mail: [chránené e-mailom]

Telegram spoločnosti OKChain: https://t.me/okchaintech

Tím OKB

Augusta 2020

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map