Mesačná správa o globálnom ekosystéme OKB – jún 2020

Obrázok správy OKB June

V júni dosiahla spoločnosť OKB niekoľko významných míľnikov. Jednak objem jednodňových obchodov OKB naďalej prekračoval 300 miliónov dolárov. Spoločnosť OKB Ecosystem tiež zapojila šesť nových globálnych partnerov, ktorí pokrývajú mnoho v súčasnosti populárnych oblastí aplikácií, ako sú peňaženky s digitálnymi menami a veľké dáta. Tím OKB ďalej postupne otvoril dva známe kanály týkajúce sa spotového obchodovania a nákupu kryptomeny.

Objem jednodňového obchodovania OKB dosahuje 301 miliónov dolárov

Kľúčové metriky prijatia OKB pre jún 2020. Zdroj: OKEx

Ekosystém OKB nepretržite poskytuje vysokokvalitné služby nasledovníkom zo 154 krajín a regiónov na svete. Spomedzi nich najaktívnejší držitelia tohto mesiaca pochádzali z Európy a juhovýchodnej Ázie. Minulý mesiac boli navyše obchodné páry OKB s najvyšším objemom obchodov s hlavnými kryptomenami, ako sú Bitcoin (BTC) a stablecoiny USD Coin (USDC) a Tether (USDT).

Trhy OKB v júni

Nižšie uvádzame prehľad cien spoločnosti OKB – vrátane vysokých, nízkych a ziskov – za mesiac jún.

Trhy OKB v júni 2020. Zdroj: OKEx

 

Komentáre trhu 

Podľa agregátora krypto dát Coincodex sa OKB umiestnila na prvom mieste medzi tromi hlavnými tokenmi, na ktoré by sa mal trh v júni zamerať. Coincodex uviedol, že hodnota OKB sa ešte zvýši realizáciou dôležitých ekologických stavieb, ako sú spätný výkup a spaľovanie.

Šesť nových partnerov sa pripája k ekosystému OKB

Neustále vytváranie hodnoty pre používateľov je jedným z najdôležitejších cieľov pri výstavbe systému OKB Ecosystem. Neustále vyberáme najcennejšie aplikačné scenáre a najpohodlnejšie obchodné kanály pre výhody majiteľov OKB.

V júni globálny ekosystém OKB privítal na palube celkovo šesť nových partnerov. Noví partneri pokrývajú mnoho základných oblastí, ako sú krypto peňaženky, blockchainové hry, veľké dáta a transakcie API.

Ekosystémové partnerstvá OKB v júni 2020

  •  3. júna spoločnosť OKB nadviazala partnerstvo s hlavnou krypto peňaženkou Coinomi, ktorá sa môže pochváliť miliónmi používateľov a 168 fiatovými obchodnými kanálmi, čo výrazne rozširuje možnosti ukladania a obchodovania s aktívami pre globálnych používateľov OKB..
  • 10. júna sa spoločnosť OKEx stala prvou burzou kryptomien, ktorá do svojej platformy integrovala FCAS (Fundamental Crypto Asset Score) spoločnosti Flipside Crypto. Metrika hodnotí celkové zdravie a výkonnosť kryptomien na základe aktivity používateľov, správania vývojárov a vyspelosti trhu. Umožní obchodníkom prijímať informovanejšie rozhodnutia priamo z platformy OKEx. Úžitkový token OKEx OKB bol tiež uvedený na zozname FCAS, čo poskytuje držiteľom tokenov úplnú transparentnosť.
  • 15. júna sa blockchainový herný gigant Enjin oficiálne pripojil k globálnemu ekosystému OKB. Používatelia OKB si teraz môžu vymieňať a ukladať podporované herné aktíva cez Enjin.
  • 20. júna spoločnosť OKB nadviazala strategický vzťah so spoločnosťou Guarda, známym európskym vývojárom kryptomeny. Prostredníctvom peňaženiek Guarda môžu používatelia OKB pohodlnejšie ukladať a obchodovať medzi aktívami.

Zatiaľ má OKB celkovo 65 globálnych partnerov a naďalej poskytuje prvotriedne služby miliónom používateľov po celom svete. Naše dôveryhodné partnerské služby pokrývajú desiatky priemyselných oblastí vrátane platieb, obchodovania, peňaženiek, pôžičiek a finančného riadenia, technickej bezpečnosti, cestovného ruchu, životných služieb, zábavy, sociálnych sietí, elektronických zmlúv a ďalších..

Kampaň OKChain Hackathon a rozširovanie práv používateľov OKB

Neustále optimalizovanie a obohacovanie interných práv všetkých používateľov OKB bolo stále jednou z našich kľúčových úloh v júni. V súčasnosti sme podnikli niekoľko kľúčových krokov v oblasti práv používateľov, najmä v súvislosti s decentralizovaným blockchainom OKChain a platformou krypto fundraisingu OKEx Jumpstart. Držitelia OKB dostanú OKT – natívny token OKChain – ako výsadok. 

Kampaň OKChain Hackathon

Od aktualizácie testovacej siete OKChain na verziu 0.10 komunita dokončila test stability OKChain a pridala dve hlavné funkcie: schvaľovacie hlasy pre super uzly a nezávislé budovanie decentralizovanej ústredne. V kozme Hra zón v súťaži krížových reťazcov získala spoločnosť OKChain vynikajúce a uspokojivé výsledky.

Pre ďalšie zvýšenie ekologického postavenia a užívateľských práv spoločnosti OKChain sa komunita rozhodla uskutočniť kampaň Hackathon pre všetkých používateľov do 20. júla a oceniť vynikajúce tímy a vývojárov v hodnote OKB v hodnote až 5 000 dolárov.

Kampaň Hackathon zahŕňa okrem iného aj inovatívne aplikácie, ako sú vývojárske nástroje, zverené služby uzlov, zásuvné moduly pre trhové výpočty, SDK a vytyčovanie.

OKEx Jumpstart

Na ďalšie rozšírenie práv používateľov OKEx Jumpstart spoločnosť OKB spolupracovala so spoločnosťou WaykiChain na predaji svojho tokenu riadenia WGRT na platforme Jumpstart.

Až doteraz OKB vytvorila pre používateľov celkom 14 interných práv, vrátane zliav z transakčných poplatkov, obchodovania s využitím pákového efektu OKB, konverzie drobných aktív, úspor OKB, OKEx Jumpstart a ďalších. Našim cieľom je pokračovať v rozširovaní a vytváraní ďalších práv a výhod pre používateľov OKB.

Ďalšie promo kampane, ktoré prinášajú výhody

Kampane zamerané na komunitné výhody

Od 1. do 5. júna otvorila OKB exkluzívne aktivity na oslavu Medzinárodného dňa detí.

V rovnakom období OKB v spojení so známym blockchainovým projektom Metaverse vyslala používateľom OKB 1 milión architektúry Metaverse Dualchain Network Architecture (DNA). Účastníkom stačilo kúpiť 10 OKB na získanie 1 000 DNA. Noví používatelia by tiež mohli dostať ďalších 500 DNA vyslaných do vzduchu. 

Okrem toho spoločnosť OKB pokračovala v kampani "Kúpte si OKB a dostanete USDT" pre používateľov z celého sveta. Kvalifikovaní používatelia dostanú za nákup OKB v hodnote 100 USDT odmenu 10 USDT.

Interakcie s komunitou

Od 11. do 30. júna OKB spoločne zorganizovalo sedem živých vysielacích aktivít s mnohými známymi blockchainovými projektmi, organizáciami a skupinami vrátane BitTorent, Neo, TRON, Bitcoin Diamond, Bytom, Lambda a SatoshiClub, pričom oslovilo státisíce aktívnych používateľov blockchainu.

Kalendár sezónnych super odmien OKEx

26. júna usporiadala oficiálna telegramová komunita OKB živé vysielanie s názvom „Súčasnosť a budúcnosť OKB“, v ktorom informovala o výstavbe OKB a budúcom strategickom plánovaní a usporiadaní..

Teším sa na nový mesiac

Celkovo sme za posledných pár mesiacov zaznamenali postupný nárast počtu vyvíjaných aplikácií OKB. Spolu s naším vývojovým tímom a podporou držiteľov OKB očakávame, že OKB bude v ďalších mesiacoch a rokoch pokračovať v rozširovaní rozsahu svojich aplikácií..

V budúcnosti sa tím OKB bude usilovať ponúkať služby najvyššej kvality väčšiemu počtu používateľov a pomáhať pri dosahovaní konsenzu v ekosystéme OKB a priemysle blockchainov ako celku..

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky k tímom OKB alebo OKChain, obráťte sa na tieto kontakty:

E-mail OKB: [email protected]

E-mail OKChain: [email protected]

OK, reťaz https://t.me/okchaintech

Tím OKB

Júla 2020

Postupujte podľa OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map