NÁBOJ | Kľúčový kód spoločnosti OKEx: Globálny digitálny ekosystém založený na technológii

Kryptomena je špecializované odvetvie, ktoré sa rozvíjalo s neistotou a volatilitou. V roku 2019 sa navrhované spustenie spoločnosti Facebook so stabilným kryptomenom Váh stretlo s kritikou a nedôverou a stále bojuje; verejný reťazec prešiel brutálnym otrasom; Bitcoinové ETF boli neustále odmietané; a nariadenia vo viacerých jurisdikciách sa sprísnili. Tradičný finančný priemysel aj krypto svet trpí COVID-19. Ako môže OKEx prekonať volatilitu odvetvia, aby sa stal jednou z najlepších búrz? A aký je kľúčový kód pre platformu, ktorá sa má naďalej vyvíjať a inovovať?

Tretí Cointelegraph China HUB sa zameriava na úspechy spoločnosti OKEx v roku 2019, internacionalizáciu spoločnosti OKEx. Spolu s našim hostiteľom Vadimom Krekotinom a spoluhostiteľkou Kristinou Lucreziou Cornèr bude Jay Hao, generálny riaditeľ spoločnosti OKEx, hovoriť o jeho myšlienkach o derivátoch, ďalšom vývoji a plánoch OKB a OKChain, globálnych predpisoch atď..

Hlavné prvky

1. Samotný priemysel kryptomien prekypuje neistotami a je vrodenou misiou spoločnosti OKEx byť pripravení čeliť novým výzvam pri všetkých príležitostiach. Táto technológia je motorom kryptosveta postaveného na technológii blockchain. Viera v technológie spája ľudí OKEx. V roku 2019 spoločnosť OKEx vyleštila konštrukciu systému bez zastavenia a vykonala stovky významných upgradov, aby zabezpečila stabilný chod platformy aj za extrémnych trhových podmienok..

2. „Zákazník na prvom mieste“ bol vždy hlavnou hodnotou spoločnosti OKEx, ktorá tiež slúži ako základný kameň našej internacionalizácie. Internacionalizácia spoločnosti OKEx má tri body: (1) zákazníci ako prví; (2) uspokojovať globálne diferencované potreby a poskytovať lokalizované služby; (3) OKEx nevytvára výmenu, ale globálne slobodný, rovnocenný a zdravý šifrovací ekosystém.

3. Najväčším konkurentom je sám seba. Nepretržitá a zdravá konkurencia prinesie na trh novú vitalitu. Aj keď ponúka odvetviu pomoc pri dosahovaní pokroku, umožňuje používateľom tiež lepšiu referenčnú základňu pri výbere obchodnej platformy. Spoločnosť OKEx sa naučí kvalitné ponuky služieb od vynikajúcich konkurentov, pretože tím je presvedčený, že príjemcami zdravej konkurencie by mali byť vždy používatelia.

4. Technická bezpečnosť je stále jednou z najväčších výziev, ktorým obchodné platformy čelia. V budúcnosti bude spoločnosť OKEx pokračovať v zvyšovaní investícií do a zlepšovaní schopnosti platformy odolávať rizikám, ako aj v riešení transakčných špičiek a ochrane majetku používateľa..

5. Každý vie, že OKB bol prijatý ako token platformy OKEx. Slúži ako „most“ spájajúci OKEx a globálnych používateľov. Konštrukcia ekosystému OKB, ktorej jadrom sú globálni používatelia, implementuje globálnu stratégiu okolo ďalších práv pre používateľov postavených na obchodnej platforme OKEx, aplikačných scenárov vytvorených s podporou externých partnerov, obdobia deflácie OKB, rozširovania transakčných kanálov OKB atď. ekosystém OKB vždy vytvára hodnotu pre používateľov OKEx.

6. Pokiaľ ide o verejné blockchainy, spoločnosť OKChain sa sústredí na riešenia rozsiahleho pristátia aplikácií, ktoré sú podľa nášho tímu hlavnou prekážkou súčasného rozvoja verejného reťazca..

7. Ako popredná svetová platforma na obchodovanie s digitálnymi aktívami spoločnosť OKEx aktívne komunikovala s oddeleniami dodržiavania predpisov po celom svete. V rámci platformy boli zavedené systémy proti praniu špinavých peňazí a systémy spravodlivého obchodu s rovnako prísnymi normami ako tradičné finančné inštitúcie. Preto je pre každú krajinu a región na svete, ktorý dosiahol konsenzus s kryptosvete, spoločnosť OKEx pripravená kedykoľvek prijať miestnu reguláciu..

8. Digitálne aktíva nemôžu prežiť nezávisle bez podpory blockchainovej technológie alebo jej projektového ekosystému. V celom krypto priemysle hrajú digitálne aktíva iba ako nástroje na výmenu hodnoty. Ak teda chcete porozumieť alebo držať digitálne aktívum, mali by ste pochopiť logiku podpory hodnoty, ktorá za ním stojí.

9. Tím OKB oslavuje svoje druhé výročie ponúkaním 20% -nej aktivity OKB používateľom. Kliknite tu sa dozviete viac podrobností a zúčastníte sa na udalosti.

Toto je platená tlačová správa Spoločnosť Cointelegraph neschvaľuje a nezodpovedá za obsah, presnosť, kvalitu, reklamu, produkty alebo iné materiály na tejto stránke ani za ne nenesie zodpovednosť. Pred podniknutím akýchkoľvek krokov týkajúcich sa spoločnosti by si čitatelia mali urobiť vlastný prieskum. Spoločnosť Cointelegraph nezodpovedá, priamo ani nepriamo, za akékoľvek škody alebo straty spôsobené alebo údajne spôsobené v súvislosti s použitím alebo spoliehaním sa na akýkoľvek obsah, tovar alebo služby uvedené v tlačovej správe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map