Čo je to OKB? Pohľad späť na miesto, kde sme začali

15. februára 2020, dva roky po uvedení nášho výmenného tokenu OKB, cena nášho tokenu teraz dosahuje nové maximá. Uprostred všetkého humbuku a pozornosti, ktorej sa nám tento týždeň dostalo, by som rád využil túto príležitosť a zamyslel sa nad tým, ako sme sa sem dostali, a vysvetlil našu víziu tohto tokenu utility.

Bola to nepochybne dlhá a hrboľatá jazda. Za posledné dva roky sme mali ako všetky rýchlo rastúce spoločnosti svoje vzostupy aj pády. Rastúce bolesti s rastom zamestnancov, ktorý v priebehu niekoľkých rokov zasiahne viac ako 1 000 ľudí, dočasné vypnutie systému a dokonca nepodložené obvinenia z podvodu. Avšak vďaka podpore našich používateľov a komunity má OKB za sebou skvelý štart v roku 2020. Sme vďační každému používateľovi OKEx a investorom v OKB, že za nami stáli cez tieto nerovnosti počas posledných dvoch rokov. Verím, že tento silný začiatok roka je výsledkom našej nekonečnej snahy vytvárať hodnotu pre našich používateľov a som nadšený, že sa naše úsilie vypláca našim podporovateľom a používateľom.

Keď dosiahneme tento dôležitý míľnik spoločnosti OKEx, rád by som sa s vami podelil o cestu, na ktorú sa OKB vydala v priebehu posledných dvoch rokov.

OKB, most medzi spoločnosťou OKEx a jej používateľmi

Už od zrodu kryptomeny a úžitkových tokenov existujú rôzne názory a postoje k ich legitimite. Sú čisto humbuk a para? Môže výmenný token poskytnúť svojim používateľom skutočnú hodnotu a užitočnosť? Posledné dva roky boli pre nás nepretržitým skúmaním tvorby hodnoty prostredníctvom OKB. Prešli sme dlhou cestou a teraz si nesmierne veríme v našu schopnosť zvyšovať hodnotu prostredníctvom OKB pre našich používateľov a považovať ju za základný základ nášho obchodného ekosystému a most, ktorý spája OKEx s našimi oceňovanými používateľmi..

Vďaka neustálemu úsiliu nášho tímu budú môcť dlhodobí držitelia OKB rásť spolu s nami a zdieľať ovocie nášho rozvoja v budúcnosti.

Dajte naše peniaze tam, kde sú naše ústa: OKB spätný výkup a spálenie tokenov

Za posledných niekoľko dní som dostal nespočetné množstvo otázok, prečo a ako by sme mohli vykonať spätné odkúpenie a vypálenie tokenov tohto rozsahu. Nebolo to rozhodnutie, ktoré sme prijali na ľahkú váhu, a z krátkodobého hľadiska vidíme zrejmé dôvody, pre ktoré je možné tvrdiť, že by to pre spoločnosť znamenalo krátkodobé zisky. Pri najväčšom tokenovom popálení tohto druhu bolo spálených 700 miliónov nevydaných OKB, pričom všetky budúce štvrťročné popáleniny OKB pochádzajú úplne zo sekundárneho trhu. Okrem toho si samotný OKEx nezachová žiadne OKB, čo znamená, že všetky budúce OKB distribuované našim zamestnancom budú tiež odkúpené zo sekundárneho trhu. Len keď OKB dosiahne absolútnu defláciu, môžu majitelia OKB skutočne profitovať z vývoja platformy. Verím, že toto je spôsob, ako dať naše peniaze tam, kde sú naše ústa, a zaviazať sa k našej dlhodobej vízii vytvorenia skutočne obchodného ekosystému svetovej triedy na vysokej úrovni.

Prečo neponúkame zľavy z poplatkov za obchodovanie pre väčšie podiely OKB?

Pre majiteľov OKB na OKEx existuje iba jeden program na zľavy z poplatkov za obchodovanie, v rámci ktorého používateľom stačí, aby mali zľavy z poplatkov 500 500 OKB. Na získanie maximálnej zľavy stačí, aby používatelia držali maximálne 2 000 OKB. Zároveň ponúkame stupňovitú zľavovú schému, ktorá je založená na objeme obchodovania a ponúka najvyššie zľavy z poplatkov v odbore.

Na základe spätnej väzby, ktorú sme dostali, sa zhodujeme, že ide o oveľa spravodlivejší systém a harmonogram poplatkov ako dnes veľa iných tokenov výmeny. Nikdy nebudeme nútiť našich klientov, aby držali státisíce našich tokenov výmeny, aby sme si mohli vychutnať určitú zľavu z poplatku za obchodovanie. Profesionálni a inštitucionálni používatelia, ktorí obchodujú s veľkým objemom na OKEx, budú môcť využívať nižšie poplatky bez toho, aby sa museli kedykoľvek starať o cenu OKB a podstúpiť riziko cenových výkyvov.

Prosím, nešpekulujte s cenou OKB

Áno, môže to znieť bohato pochádzajúce od generálneho riaditeľa jednej z najväčších svetových búrz. Snažím sa tu poukázať na to, že všetky obchody prichádzajú s rizikom a je samozrejmé, že kryptomena sa nijako nelíši..

Princíp, ktorý odporúčam dodržiavať všetkým našim používateľom, je ten, že ak úplne neveríte v dlhodobý rast spoločnosti OKEx, potom s OKB neobchodujte. Ak rozumiete nášmu podnikaniu a ste optimistickí ohľadom nášho dlhodobého výhľadu, vítame vás, aby ste usporiadali niekoľko OKB a rástli spolu s nami. Úprimne dúfam, že všetci držitelia OKB môžu byť v každom obchode racionálni a nikdy nebudú obchodovať viac, ako si môžu dovoliť stratiť.

Budúci vývoj OKB

Vytváranie udržateľných hodnôt pre našich používateľov bolo vždy prioritou spoločnosti OKEx. Pretože sme relatívne nízko postavení v poprednej burze v tomto priemysle, domnievam sa, že nedávna pozornosť, ktorú sme dostali kvôli prudkému nárastu cien OKB, osvetľuje naše firemné hodnoty. Budeme vždy usilovne počúvať vašu spätnú väzbu a odrážať ju v našej ponuke produktov. Keď sa humbuk zmierni alebo my stretnúť medvedí trh, náš tím bude ticho stavať a zlepšovať sa na našej platforme. Tento rok bude rozvoj ekosystému OKB našou najvyššou prioritou. Držitelia OKB budú mať oveľa viac výhod

obchodovanie na OKEx a s vašou trvalou podporou a spätnou väzbou ešte viac zvýšte hodnotu.

Úprimne ďakujem všetkým za to, že spolu s nami prišli na túto cestu pri presadzovaní veľkej blockchainovej revolúcie.

Jay Hao

Generálny riaditeľ spoločnosti OKEx

16. februára 2020

Sledujte OKEx dňa:

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map