Pasívny krypto príjem: Tu je návod, ako zarobiť viac

Každý chce okrem vášho zamestnania vo veku 9–5 rokov nejaké ďalšie príjmy. Vieme iba to, že vloženie vašich ťažko zarobených peňazí do banky nie je atraktívny nápad. Keď však uvažujete o investovaní, nemusíte mať ani tušenie, kde začať, alebo nemáte čas na spoločnosť DYOR.

Pokiaľ ide o zárobok pasívny, možno nebudete vedieť, že kryptomena je ideálnou alternatívou. Pomáha vám zarobiť viac pohodlia a pohodlia.

Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? Čítajte ďalej, dozviete sa prečo a podrobný sprievodca zostavením plánu pasívneho príjmu s nízkym rizikom a vysokým výnosom.

Novou normou sú negatívne úrokové sadzby

„Negatívna úroková sadzba je globálnou novou normou. Blockchain a digitálne aktíva menia spôsob, akým získavame úroky, “uviedol Lennix Lai, riaditeľ finančných trhov spoločnosti OKEx na Blockchain Economy 2020, najväčšom summite blockchainu v MENA a Eurázii 21. februára 2020.

Lennix Lai, riaditeľ pre finančné trhy spoločnosti OKEx, predniesol hlavný príspevok k pasívnemu príjmu v kryptomene na Blockchain Economy 2020 @ Istanbul, Turecko (Zdroj: Blockchain Economy je Twitter)

Nemožno poprieť, že negatívna úroková sadzba vrhala tieň na globálnu ekonomiku. Európska centrálna banka (ECB) uplatňuje negatívnu úrokovú politiku od finančnej krízy v roku 2008. Banky v Európe a Japonsku, ktoré uplatňujú túto politiku, musia platiť za parkovanie prebytočných rezerv v ECB. V Nemecku začali niektoré banky prenášať negatívne úrokové zaťaženie na svojich klientov.

Pravdepodobne budú úrokové sadzby ešte klesať. Predstavte si jeden deň, keď nemôžeme prijímať úroky z našich sporiacich účtov a budeme musieť zaplatiť za vloženie peňazí do banky. Aké by to bolo smiešne?

Kryptomena ako ideálna alternatíva na získavanie úrokov

Lennix tiež poukázal na to, že v budúcnosti bude kryptomena založená na pôžičkách PoS, DPoS a DeFi odvodzovať rôzne nové produkty, ktoré poskytujú pravidelné záujmy. Miliardy používateľov tak môžu využívať výhody získania pasívneho príjmu.

V spoločnosti OKEx sa snažíme prinášať začlenenie kryptomien a neustále pracujeme na ekonomike bez trenia. Z tohto dôvodu sme navrhli produkty, ktoré používateľom pomôžu dosiahnuť pasívny príjem. Okrem mentality nákupu a nákupu si môžete zostaviť plán pasívneho príjmu a prepracovať sa k väčším úsporám.

1. Vkladanie

Vkladanie je priama investícia do digitálnych aktív s nízkym rizikom. Stačí kúpiť a vložiť svoje kryptomeny na určité obdobie do elektronickej peňaženky alebo vkladového fondu, môžete z nich pravidelne zarábať dividendy. Také jednoduché.

OKEx Pool poskytuje stakes službu so stabilnými a vyššími výnosmi. Podporujeme vklad 8 hlavných tokenov, vrátane EOS, XTZ, DAI, VSYS, ATOM a ďalších, s úrokovými sadzbami až 15% – oveľa viac, ako vám môžu banky ponúknuť.

Výnosy, ktoré dostanete, závisia od vkladovej periódy a výšky. Ak zamknete svoje prostriedky na dlhšie obdobie, môžete získať ďalšie výnosy. Pre lepšiu predstavu si môžete prečítať celú stávku sprievodca a na našej webovej stránke skontrolujte minimálnu požiadavku na vklad, NI, dobu blokovania a podrobnosti o uplatnení rôznych tokenov. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na 24-hodinovú zákaznícku podporu 1 na 1 a vysokú úroveň ochrany finančných prostriedkov.

2. Úspory

Úspory sú v spoločnosti OKEx službou s pridanou hodnotou digitálneho majetku.

Umožňuje vám vkladať a vyberať svoje digitálne aktíva na cestách a využívať denný príjem úrokov. Nie je potrebný minimálny vklad. Môžete tam bezpečne uložiť svoje aktíva pomocou nášho prepracovaného systému riadenia rizík.

Na rozdiel od vkladu sa aktíva sporenia používajú iba na maržové úverové služby spoločnosti OKEx, čo znamená, že potom môžete zúročiť zisk úrokov..

3. Požičiavanie

Ak držíte nejaké kryptomeny, ale nemáte v pláne predávať alebo obchodovať, požičiavanie kryptomien vám umožňuje získať pasívny príjem ich požičiavaním, všetko pomocou inteligentných zmlúv.

Pôžičky DeFi sú populárne medzi obchodníkmi s kryptami. Riziká, ktoré s tým súvisia, sú oveľa nižšie ako v prípade tradičných pôžičiek peer-to-peer. Práve teraz pracuje náš tím na zavedení úverových služieb na našej platforme. Čoskoro budete informovaní o ďalších vzrušujúcich správach.

V ére zápornej úrokovej sadzby kryptomena pretvára spôsob, akým získavame pasívny príjem. Vyskúšajte naše stávkové a sporiace služby – spomenuli sme, že naše najnovšie propagácia umožňuje zarobiť až 20% ročný výnos?

Šťastný pasívny príjem!

Postupujte podľa OKEx dňa:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Webové stránky: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map