Rekapitulácia AMA: DEAPcoin a OKEx Jumpstart – opätovná návšteva s generálnym riaditeľom DEA Naohito Yoshida

Aby sme pochopili viac informácií o digitálnom umení na blockchaine, potešilo nás, že sme minulý týždeň Naohita Yoshidu, generálneho riaditeľa spoločnosti Digital Entertainment Asset (DEA)! Jeho spoločné poznatky o priemysle a myšlienkach vývoja projektu s našou komunitou priniesli úspešné stretnutie Ask-Me-Anything (AMA).

PlayMining je nová platforma využívajúca technológiu blockchain spustenú spoločnosťou DEA. Platforma umožňuje používateľom zarábať DEAPcoin hraním hier a čítaním komiksov, čím viac herného obsahu používatelia hrajú, tým viac tokenov zarábajú. Nižšie si prečítajte úžasný príbeh, ktorý stojí za týmto projektom.

Táto AMA je rozdelená na dve časti, kde bola Naohito požiadaná, aby sa podelila o to, ako spustenie DEAPcoinu na OKEx Jumpstart prinesie projektu väčší úspech a prečo verí, že DEAPcoin priláka nových používateľov uprostred pandémie Covid-19, nasledovať bude živé Q&A v našej skupine.

Relácia 1

Q1: Na čo sa DEAPcoin používa? Aká je úloha DEAPcoinu v ekosystéme?

A1: Zábavná platforma "PlayMining" je ekonomická a ekologická platforma, na ktorej môžu používatelia nakupovať & obchodujte s rekvizitami (Digital Art: battle card for games), ktoré sa objavujú v hrách a komiksoch, pomocou DEAPcoinu. DEAPcoin je možné zarobiť hraním hier alebo sledovaním komiksov.

Otázka 2: Prečo ste sa rozhodli rozvíjať svoje podnikanie v blockchaine, pretože je to celkom nové odvetvie?

A2: Veríme, že vydanie nášho vlastného tokenu je najlepší spôsob, ako realizovať víziu projektu DEA. Naším cieľom je poskytnúť bezprecedentný koncept ekosystému a sveta, v ktorom môžu používatelia zarobiť peniaze (kryptomeny) výmenou za hranie hier a čítanie komiksov. Aby sme to dosiahli, potrebujeme úplne nový systém obehu liekov a zdrojov, ktoré sa majú distribuovať. Používanie existujúcich nekrytých a kryptomien a stabilných coinov znamená, že sa musíme uspokojiť s už existujúcimi ekonomickými mechanizmami na dosiahnutie našej vízie. Ale veríme, že pre náš ekonomický systém je mimoriadne ťažké koexistovať s týmito existujúcimi ekonomickými modelmi kvôli jedinečnosti a originalite našej vízie.

Otázka 3: Môžete nám povedať motiváciu a výhody pre investorov k dlhodobému držaniu DEAPcoinu? Máte nejaké plány z hľadiska zvyšovania dopytu a nedostatku tokenu?

Z mnohých platformových hier kombinovaných s blockchainom nemôže uspieť veľa, tak ako presvedčí DEAcoin investorov a používateľov, aby sa zapojili do projektu DEAPcoin?

A3: Ľahko pochopiteľným stimulom je, že cena pravdepodobne neklesne. Vzhľadom na charakter ERC-20 sa celkový počet vydaných DEAPcoinov nezvýši. Myslím tým, že na vydávanie bol strop. Pokiaľ teda stúpne trhová kapitalizácia našej jedinečnej ekonomickej zóny, teoreticky bude jednotková cena DEAPcoinu naďalej rásť. Trhová kapitalizácia ekonomickej zóny sa v zásade rovná súčtu hodnôt digitálnych aktív, ktoré tam existujú. Pokiaľ budú digitálne aktíva neustále nasadzované / predávané v ekonomickej zóne, hodnota DEAPcoinu v podstate stúpa.

Otázka 4: Aké je využitie vášho tokenu nástrojom? Aká je konkurenčná výhoda vášho webu hraním hier a čítaním komiksov? Existuje pre spoločnosť nejaká stávková odmena?

Prosím, povedzte mi dôvod, prečo by používatelia a investori mali z dlhodobého hľadiska investovať do DEAPcoinu. Aké výhody prináša DEAPcoin pre držiteľov?

A4: DEAPcoin, ktorý je vydávaný projektom DEA, sa líši od mnohých ďalších kryptografických aktív a má charakteristiku "podpora hodnoty". Podporujú to dve veci: „Hodnota použitia“ digitálnych aktív. Digitálne diela založené na hrách a manga vyvinuté na tejto platforme majú majetkovú hodnotu, najmä pre ich obsah a fanúšikov a nadšencov tvorcov. Digitálne aktíva sa navyše vyznačujú vysokou opätovnou možnosťou predaja, čo umožňuje ľahké sekundárne transakcie v aukcii digitálneho umenia. Okrem toho má jej vlastníctvo tiež vysokú hodnotu použitia, vďaka ktorej je v hre „silná a zábavná“.

2) „Hodnota majetku“ digitálnych aktív. Začali sme kupovať a vlastniť umelecké diela svetových umelcov pomocou DEAPcoinu. V spolupráci so zberateľmi umenia a agentmi, ktorí majú hlbokú a širokú sieť, sme už vyhodnotili a zakúpili veľa umeleckých diel. Tieto sa tiež predajú a predajú ako digitálne aktíva v aukcii digitálneho umenia. Staré umelecké diela vlastnené spoločnosťou už boli ocenené pre svoju vysokú hodnotu majetku. DEAPcoin, ktorý je možné za tieto zameniť "hodný majetok", je teda dôkazom o hodnote aktív samotnej meny.

Od vydania štátnych mincí na začiatku 19. storočia po Nixonov šok na konci 20. storočia bola hodnota mnohých mien na svete určená podľa „zlatého štandardu“ (systém, ktorý zaručuje peňažnú hodnotu / výmennú hodnotu krajiny určité množstvo zlata). V rovnakom toku je DEAPcoin vydaný projektom DEA kryptomena, ktorej hodnota sa určuje na základe záruky výmeny s umením, aby ju bolo možné založiť na "systém umeleckých štandardov"

Skutočná cena DEAPcoinu nemusí nevyhnutne vychádzať z celkovej hodnoty podkladových aktív, pretože ju trh ocení po zaradení na burzu kryptomien. Veríme však, že skutočnosť, že 1) existuje cenová podpora a 2) že celkový objem naďalej rastie, je veľmi pozitívnou správou pre trh, ktorý oceňuje ceny DEAPcoin.

Otázka 5: Ako vieme, každý úspešný projekt má v zákulisí niekoľko príbehov. Aký je príbeh za úspechom DEAPcoinu? Aká bola táto vízia, keď sa prvýkrát objavila ako nápad? Existujú nejaké špeciálne prototypy alebo nadchádzajúce aktualizácie DEAPcoin, ktoré s nami chcete zobraziť / zdieľať?

A5: Sen v detstve:

Pamätáte si na tie časy, keď ste v detstve strávili hodiny hraním hry, kde ste porazili príšery kvôli peniazom, skúsenostiam alebo silnejším zbraniam? A prázdnota, ktorú pociťujete, keď ste po vypnutí nemali čo preukázať svoje úsilie po vypnutí vypínača hernej konzoly? Vy a mnohí ďalší ste si museli aspoň raz myslieť: „Keby som len mohol byť v reálnom živote taký bohatý, aký som v hre …“ Chcem sa pustiť do uskutočnenia „keby“ v realitu.

Otázka 6: Čo môže DEAPcoin teraz robiť v tomto kritickom okamihu, keď existuje celosvetový pandemický koronavírus?

A6: Mnoho ľudí zostáva doma a existujúca zábava ich postupne unavuje. Tiež majú obavy zo straty príjmu. Prichádza náš obchodný model PlayMining. Naše „Zarobiť si“ bude za týchto okolností určite rezonovať s mnohými ľuďmi. Dúfam, že naše podnikanie môže dať nádej ľuďom na celom svete.

Otázka 7: Čo je to „aukcia digitálneho umenia“ a ako funguje?

A7: Aukcia digitálneho umenia je služba, ktorá umožňuje používateľom nakupovať a predávať digitalizované umelecké diela („Digitálne umenie“) nakreslené populárnymi tvorcami z Japonska a z celého sveta. Tieto digitálne umenia sú jedinečné a exkluzívne prostredníctvom transakčného systému založeného na blockchaine spoločnosti DEA. Platforma ponúka majiteľom týchto digitálnych aktív príležitosti na vylepšenie zábavných efektov v hrách na zábavnej platforme DEA, príznačne nazvanej platforma PlayMining. Tieto dva aspekty spoločne zvyšujú vysokú hodnotu aktív digitálneho umenia aj DEAPcoinu a tiež exponenciálne rozširujú ekonomickú zónu „PlayMining“ spoločnosti DEA..

Digitálne umenie nebude dostupné iba pre jednu hru, ale aj pre viac hier na platforme PlayMining, vďaka čomu bude známka cenná pre celý rad používateľov hier, ako aj pre tých, ktorí hry nehrajú vôbec..

Otázka 8: Prečo sa DEAPcoin rozhodol spustiť na OKEx Jumpstart?

A8: Pretože OKEx chápe našu víziu a to, čo chceme dosiahnuť. Spustenie na OKJumpstart je dlhý proces. Viete, že náš obchodný model je zložitý. A aby sme udržali hodnotu DEAPcoinu, potrebujeme neustálu a neustálu spoluprácu. Chceli sme spolupracovať s partnerom, ktorý najlepšie pochopí našu vášeň. To bolo v poriadku.

Q9: Aká je vízia a poslanie DEAPcoin?

A9: Vďaka sile zábavy a technológií, novej kultúre a budúcej ekonomike. Sme zábavná spoločnosť novej generácie, ktorá vytvorí novú ekonomiku a kultúru so zábavou a prostriedkami v digitálnom veku na základe technológie blockchain. Nová kultúra a trh vytvorený na základe „zábavy“. Zmeníme / vzoprieme sa konvenčnému spôsobu doby, keď si za peniaze, ktoré zarobíme prácou, kupujeme „zábavu“. S ľuďmi z celého sveta vytvoríme novú éru zábavnej ekonomiky, kde budeme môcť slobodne žiť.

Q10: Môžete nám povedať výhody tohto projektu? A prečo by si mali používatelia kupovať DEAPcoin?

A10: Veríme, že koncepcia tohto projektu, "PlayMining", bude veľmi efektívne fungovať ako metóda získavania používateľov. Charakteristiku, ktorá "Ťažba" (DEAPcoin) je možné dosiahnuť "Hranie sa" (hra / manga) a má rovnaký formát ako bodová kampaň (tzv. Baramaki promotion) vyvinutá spoločnosťami Alibaba Group, LINE Pay a PayPay. Jeho deštruktívne propagačné účinky boli preukázané už z minulosti.

Z hľadiska UI / UX je to herná časť "PlayMining" má rovnakú kapacitu a škálovateľnosť ako bežné aplikačné hry a webové hry, na rozdiel od tzv "blockchain hra".(Jednoducho povedané, herná časť je a "normálna hra HTML5")

V tejto súvislosti je „Job Tribes“ a "hra spojená s blockchainom", nie a "blockchain hra". S konceptom využívania blockchainu pre celú platformu "Zahrajte si ťažbu" vrátane Digital Art Auction, dúfame, že si myslíte, že sa líši od konvenčného blockchainu. Pre toto obdobie sme si stanovili cieľ "3 roky" kým nezískame 100 miliónov ľudí.

Relácia 2

Otázka 1: Aké problémy chce DEAPcoin vyriešiť?

Čo ľudí núti veriť v dlhodobý DEAPcoin?

A1: Týmto projektom chcem vyriešiť dva problémy.

1) Ochrana práv tvorcu

Tvorcovia a ilustrátori boli nejakým spôsobom využívaní. Aj keď vytvorili dobré umelecké diela, môžu získať kompiláciu iba raz..

Podľa nášho modelu sa transakcia digitálneho umenia uskutoční vždy, časť poplatku sa vráti tvorcom znova a znova. Inteligentná zmluva je dobrý systém na ochranu práv tvorcov.

2) Zhodnoťte svoje investície (utrácanie peňazí za hry)

Mnoho ľudí trávi veľa peňazí v spoločenských hrách a zaobstaráva si predmety. Ale keď ich hra omrzí, všetky tieto položky stratia hodnotu. To sú iba nezmyselné údaje. Podľa nášho modelu môže spoločnosť ppl tieto digitálne aktíva dražiť a obchodovať s nimi. Môžete dostať svoje peniaze späť. alebo možno získate vyššiu návratnosť ako investíciu. Takže si myslím, že naše podnikanie môže chrániť práva tvorcov a zvýšiť produktivitu a zmysluplnosť vašich herných zážitkov.!

Otázka 2: Aké sú vaše priority v tomto roku?

A2: Prvou prioritou je, že sa chceme obrátiť na existujúcich držiteľov kryptomeny a upozorniť ich na existenciu nášho projektu. Aj keď vyvíjame zábavnú platformu, prvými používateľmi / prvými používateľmi budú skôr držitelia kryptomien ako bežní používatelia hier. Naše poslanie Teraz môžeme poslať správu, že si DEAPcoin stojí za to kúpiť, krypto komunite. V druhom kroku sa chceme obrátiť na bežných používateľov hier. Konečným cieľom je, aby používatelia zažili obchodovanie / aukciu digitálneho umenia. Pretože digitál Art Auction je miesto, kde monetizujeme naše podnikanie. Konečným cieľom je, aby používateľ držal peňaženku a užíval si Digital Art Auction..

Otázka 3: Koľko hier sa momentálne zobrazuje na vašej platforme? Máte nejaké plány na pridanie ďalších nových, aby ste prilákali viac ľudí k DEAPcoinu?

A3: Chlapi viete? "SVETOVÉ VLAJKY"?Štátne vlajky sú personifikované a vyrábajú sa z nich znaky."SVETOVÉ VLAJKY" je naša IP adresa a plánujeme / vyvíjame príležitostnú hru založenú na WORLD FLAGS. Videli ste to? Môžete nájsť vlajku svojho národa zosobnenú ako postava Samurai!

Otázka č. 4: Povedzte nám, prosím, jedinečnosť vášho projektu ako v prípade iných podobných projektov, ako sú platformy digitálnej zábavy.

A4:

1) Do tohto projektu sa zapojili najlepší tvorcovia manga

Digitálne umenie vytvára mnoho slávnych japonských komiksových umelcov a príbeh hry Job Tribes píše Shin Kibayashi, jeden z 6 najlepších japonských tvorcov vybraných spoločnosťou Netflix

2) Aukcia digitálneho umenia

Svoje digitálne umenie môžete nielen používať v hrách, ale aj ich predávať. Povedzme, že ak sa vaša karta stane v hre veľmi populárnou, cena vašej karty stúpne. Môžete ho vydražiť / predať v aukcii digitálneho umenia a získať nejaké výnosy.

3) Digitálne umenie má hodnoty viacerých hier.

Svoje digitálne umenie môžete použiť nielen v Job Tribes, ale aj v niektorých ďalších hrách, ktoré v budúcnosti pribudnú. To sú hlavné rozdiely!

Otázka 5: Mohli by ste nám vysvetliť, čo "Art Standard System" je a ako pomôže pri transakciách?

A5: Ekonomický systém DEAP je na rozdiel od zlatého štandardu označovaný ako „umelecký štandard“. Hodnota meny (DEAPcoin) je daná autentickosťou umenia vrátane (ale nielen) fyzického a digitálneho umenia. Zvyšuje sa tým aj hodnota umenia zodpovedajúcim spôsobom zvyšuje hodnotu meny (DEAPcoin).

Otázka č. 6: Ako investor a prvotný užívateľ si len ťažko nájdem alebo hodnotím projekt z krátkodobého hľadiska a na jeho úplné pochopenie, rozpoznanie a ocenenie je potrebné dlhšie časové obdobie. Ak chcete pomôcť publiku pochopiť, môžete nám povedať, aké plány sa dajú do pohybu s cieľom pridať hodnotu DEAPcoinu?

A6: Jednoducho zvýšime počet digitálnych umení, ktoré sa budú predávať v aukcii DIgital Art Auction. Čím viac hodnotných digitálnych umení pribudne, tým viac ľudí príde. Viac ppl používa DEAPcoin a hodnota stúpa. Musíme starostlivo vytvárať hodnotné digitálne umenia, ktoré si chcú ppl kúpiť. Toto je naša aktuálna úloha a poslanie. Kontaktujeme / oslovujeme mnohých populárnych tvorcov, ktorí sa neobmedzujú iba na Japonsko. V poriadku prilákať čo najviac používateľov. Digitálne umenie môžu vytvárať nielen tvorcovia komiksov, ale aj. Podľa hovoriacich osobností speváci, módni návrhári, takže možnosť je nekonečná. Budeme pokračovať v zavádzaní atraktívneho digitálneho umenia, aby sme prilákali používateľov a zvýšili hodnotu DEAPcoin. Náš obchodný model je komplikovaný, ale dúfam, že každý pochopil jeho hlavnú časť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map