Rekapitulácia AMA: Nakupujte krypto prostredníctvom brány Fiat Koinal na OKEx

Cieľom spoločnosti Koinal je zjednodušiť nákup kryptomeny prostredníctvom vlastnej výmennej technológie, v ktorej na ochranu platieb používajú najsofistikovanejšie sledovanie podvodov a pokročilú šifrovaciu technológiu. Medzi podporované kryptomeny patria Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash a Ripple. Zákazníci môžu nakupovať na základe preferovaných spôsobov platby pomocou debetných a kreditných kariet, bankovým prevodom a iných alternatívnych spôsobov platby.

Táto AMA je rozdelená na dve časti, kde bol Anil požiadaný, aby sa s nami podelil o svoje názory a partnerstvo, po ktorom nasledovala živá Q&A v našej skupine.

Sekcia 1

1. Koľko krajín a koľko kryptomien podporuje spoločnosť Koinal?

Bankové karty vydané v nasledujúcich krajinách & Koinal nepodporuje regióny: Vietnam, Bolívia, Ekvádor, Alžírsko, Bangladéš, Indonézia, Jordánsko, Kirgizsko, Maroko, Nepál, Irán, Pakistan, Taiwan, Kambodža, Kuba, Macedónsko, Nepál, Nigéria, Thajsko, Líbya, Sudán, Jemen , Zimbabwe, Sýria, Panama, Ghana, Mongolsko, Botswana, Trinidad a Tobago, Severná Kórea, Egypt, Tunisko, Keňa, Mjanmarsko, Libanon. Pracujeme na odstránení niektorých krajín zo zoznamu. Podporujeme 5 coinov: BTC, ETH, XRP, LTC, BACH. Nové mince budú k dispozícii čoskoro.

2. Koinal uzavrel partnerstvo s inými burzami okrem spoločnosti OKEx?

Áno, máme širokú škálu partnerstiev a neustále sa rozširujeme.

Ale OkEx veľmi milujeme!

3. Ako fungujú také populárne spoločnosti ako Koinal s podvodmi a zaisťujú bezpečnosť svojich používateľov? Máte nejaké špeciálne funkcie? Povedzte mi, prosím, že vaša spoločnosť spolupracuje iba so spoločnosťami alebo podporuje bežných používateľov? A ako dlho trvá proces KYC? Koinal podporuje mince ako Bitcoin, Ethereum, Ripple atď. Vydá vaša spoločnosť v budúcnosti svoju vlastnú kryptomenu?

Podvody sú jedným z najvážnejších problémov, ktoré riešime. Koinal má veľmi skúsený tím pre boj proti podvodom a rizikám so sídlom v EÚ. Spolupracujeme s najlepšími poskytovateľmi KYC a každý deň máme jeden z najlepších rizikových tímov v EÚ. SG Veteris je vlastníkom značky Koinal a má tiež korporátnych klientov. SG Veteris poskytuje služby B2C a B2B: www.sgveteris.com. Čas spracovania KYC závisí od podrobností aplikácie. Výsledok by ste mali dostať medzi 1-15 minútami. Vydanie vlastnej kryptomeny zatiaľ nie je v našich plánoch. Iste, vždy je vzrušujúcou témou hovoriť o tom na interných stretnutiach.

4. Epidémia Covid-19 výrazne zasiahla trh. Aké účinky priniesol Covid-19 lieku Koinal? Aké sú Koinálne lieky?

Môžem povedať, že Covid-19 nás zatiaľ neovplyvnil, pretože 90% členov nášho tímu pracuje na diaľku z rôznych krajín. Financie ako všetky oblasti boli ovplyvnené hlboko. Museli sme sa teda ubezpečiť, že ľudia môžu stále využívať naše služby na uskutočňovanie ich finančných rozhodnutí. Taktiež sme predĺžili našu propagáciu BEZ POPLATKOV do 6. apríla, aby sme mohli urobiť aspoň svoju časť, aby sme pomohli.

5. Môžete s nami zdieľať plány týkajúce sa marketingu a nedávnych aktivít?

Budeme pokračovať v úspešných propagačných akciách! V sociálnych sieťach sme čoraz aktívnejší. Nedávno sme však rozšírili náš marketingový tím, ktorý našim používateľom prinesie veľa radosti a veľmi dobrých ponúk. Zostaňte naladení! Môžete nás sledovať na Twitteri, Instagrame, Facebooku a LinkedIn.

6. Aké sú požiadavky na úspešné vklady a výbery prostredníctvom koinalu? Aká je sila bezpečnosti / súkromia v spoločnosti koinal?

Vykonávame kontroly KYC týkajúce sa dokladov totožnosti a adresy. Pre prvé registrácie máme tiež e-mailové potvrdenie. Za určitých okolností navyše vyžadujeme kontroly selfie. Samozrejmosťou je rozsiahly zoznam bezpečnostných kontrol a kontrol, ale podrobne sa zaoberať by nebolo veľmi bezpečné.

7. Aké výhody poskytuje Koinal zákazníkom oproti iným konkurentom? Bude sa od mňa vyžadovať, aby som prešiel online nákupom kryptomeny cez KYC, alebo obmedzuješ akúkoľvek sumu?

Poskytujeme dobré, bezpečné a rýchle služby za veľmi konkurenčné ceny. Na porovnanie rozdielu by som navrhol preskúmať všetky alternatívy, ktoré poskytujú túto službu kreditnými / bankovými kartami. Dôrazne by som vám ale odporúčal prejsť celým procesom nákupu, nielen skontrolovať cenu na webe.

8. Existuje nejaký limit na nákup?

Niekedy dostanem zrušenie po zakúpení coinov.

Ako súčasť nášho bezpečnostného opatrenia máme obmedzenia. Limity nájdete na webových stránkach OKEx a na našom helpdesku.

9. Čítal som recenzie zákazníkov pri používaní aplikácie Koinal, má spoločnosť Koinal nejaké plány na jej lepšie vylepšenie?

Máme tím pracovníkov zákazníckej podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je pripravený pomôcť vám s problémami, s ktorými sa zákazníci môžu stretnúť. Našu platformu neustále zdokonaľujeme, aby sme poskytovali kvalitné služby. Dostávame skvelé komentáre a samozrejme ako každá spoločnosť, aj sťažnosti. Niektoré z nich nie sú skutočne spôsobené našou službou, ale povahou kreditných / bankových kariet alebo samotnou bankou. Dostávame však vynikajúce zlepšovacie návrhy a každú spätnú väzbu berieme vážne, pretože sme presvedčení, že je zdrojom skutočného úspechu.

Oddiel 2

1 : Prečo sa volá Koinal, čo to znamená pre tím?

Koin Al znamená kúpiť mince v turečtine. Som Turek, ktorý žije v Londýne, a uvedomil som si, že každý ho v Londýne vie správne vysloviť.

2 what Aké sú vaše ďalšie najdôležitejšie priority pri postupe v pláne? Má tím Koinal dostatok základných prostriedkov (fondy, komunita atď.) Na dosiahnutie týchto míľnikov?

Pracujeme na zlepšovaní našich služieb a znižovaní cien. V blízkej budúcnosti plánujeme uvoľniť naše služby bankového prevodu pre nákup a tiež pre predaj.

3 : Bezpečnosť finančných prostriedkov je hlavnou prioritou mnohých obchodníkov / investorov, pokiaľ ide o výber burzy. Sme zvedaví, aby sme vedeli viac o bezpečnosti spoločnosti Koinal..

SG Veteris (vlastník služieb Koinal) je agentom spoločnosti EMD vo Veľkej Británii. Musíme byť v bezpečí! Pre našu entitu to nie je možnosť, pretože sme agentom EMD regulovaným FCA.

4 : Aký veľký je ekosystém Koinal? Aké zvláštne je Koinal konkurovať iným konkurentom?

Naše služby nájdete na www.sgveteris.com. Koinal je naša služba spracovania kariet. Myslím si, že SG Veteris je jedným z najväčších v EÚ v našom ekosystéme.

5 : Aké sú strategické partnerstvá medzi spoločnosťami OKEx a Koinal? Aké finančné príležitosti budú v budúcnosti?

Posilňujeme náš vzťah so skupinou OKEx Group v oblasti spracovania kariet. Áno, môžete použiť virtuálnu kartu, náš systém by vás však stále nútil prechádzať 3D.

6 : NAŽIVO na medveďovom kryptotrhe je naozaj ťažké, veľa projektov je ďaleko od svojho cieľa, tak aký je Koinalov vzorec na prežitie na dlhej ceste?

Nie sme malý start-up. Ako skupina FinTech sme tu takmer 7 rokov. Dlhodobo pôsobíme v oblasti bankovníctva a služieb spracovania kariet. SG Veteris (Koinal) prežije a bude rásť.

7 all Všetci vieme, že spolupráca v tomto priemysle je veľmi dôležitá z hľadiska dlhodobého prežitia a dominancie. Aký druh spolupráce / spolupráce uskutočnil Koinal ?

Máme partnerstvá s najväčšími hráčmi z celého sveta na trhu s kryptomenami. Ak nás chcete vidieť, sledujte nás na sociálnych sieťach.

8 : Plánuje Koinal vytvorenie vlastného Blockchainu ?

Nie, neplánujeme. Zamerali sme sa na finančné služby.

9 : Plánujete pridať nákup kryptomeny pomocou alipay a wechat?

Plánujeme pridať alternatívne možnosti platby. Ak s nimi môžeme súhlasiť, radi pridáme Alipay a Wechat. Nevyžadujeme KYC <Pri objednávkach 2 500 dolárov však vždy vykonávame kontroly pozadia na backende.

10 : Aký druh technológie používa spoločnosť Koinal na ochranu údajov & súkromia?

Je to veľmi dôležitý faktor, ktorý treba vedieť.

Sídlime v Londýne a SG Veteris je agentom EMD. Musíme zabezpečiť súlad s GDPR v našej organizácii.

11 market Trh s kryptomenami je veľmi volatilný. Ako je Koinal poistený pre prípad, že kryptomena prudko poklesne?

Po vytvorení objednávky na chvíľu pozastavíme naše ceny, aby sme sa uistili, že naši používatelia nie sú ovplyvnení volatilitou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map