Rekapitulácia AMA: Revízia na kryptotrh uprostred vypuknutia COVID-19 s Crypto Jokerom

8. mája sme boli nadšení z diskusie Crypto Joker o diskusii Ask-Me-Anything (AMA) o zložitom vzťahu medzi kryptotrhom a prevládajúcim výskytom koronavírusu..

S viac ako 140 000 predplatiteľmi na youtube Crypto Joker kontroluje subjekty spojené s kryptomenami, od ICO / STO až po rozhovory s krypto spoločnosťami, aby ste sa mohli pozrieť na ich operácie. Crypto Joker je aktívny v krypto priestore od roku 2015 a súvisí s kontrolou viac ako 100 krypto projektov.

Táto AMA je rozdelená na dve časti, kde bol požiadaný Crypto Joker, aby sa podelil o svoj názor na súčasný kryptotrh, po ktorom nasledovala vášnivá live Q&A v našej skupine.

Sekcia 1:

Q1. [chránené e-mailom]: Začnime teraz otázkou súvisiacou s aktuálnou horúcou témou, ktorej sa mnohí obávajú. Čo si myslíte o pohybe kryptotrhu so svetovými akciovými trhmi v tomto období?

Krypto Joker: Pokiaľ ide teda o trh s kryptomenami, ktorý sleduje trh cenných papierov, tentokrát som zistil, že tradičná trieda aktív, ako napríklad S&P 500 a Dow Jones boli zasiahnutí COVID-19 oveľa vážnejšie v porovnaní s kryptotrhom. Ak držíte BTC v porovnaní s niekým, kto drží index, fondy alebo čokoľvek, čo sa týka akciového trhu, strata, ktorej by držiteľ akciového priestoru čelil, by bola oveľa väčšia. Je to trochu zábavné, pretože akcie sú považované za bezpečné proti BTC, ale keď príde pandémia COVID-19 a vy ste videli, že všetko je na sklade. V skutočnosti sa BTC chvíľu zaseklo, ale teraz dokonca stúpa v porovnaní s predchádzajúcou cenovou úrovňou pred COVID-19. Myslím si, že BTC je bezpečná investícia, keď všetko klesá.

Q2. [chránené e-mailom]: V poriadku, druhá otázka vybratá z Twitteru je: Vypuknutie epidémie COVID-19 nemalo škodlivý vplyv na kryptotrhy, vzhľadom na škody, ktoré spôsobila na svetových trhoch a krajinách. Čo si myslíš, že je to dôvod?

Krypto Joker: Áno presne. Ak si pamätáte späť do roku 2016 alebo pred rokom 2015, ľudia považujú BTC za aktívum bezpečného neba, čo znamená, keď ekonomika a všetko klesá a kryptomena je vaša bezpečná investícia. Potom sa nejako zmenila korelácia medzi krypto a ekonomikou a nemohli sme povedať, že keď bude ekonomika dole, bude kryptomena stúpať. Ale zistil som, že COVID-19, ktorý sa deje, skutočne pomáha kryptomene získať späť reputáciu a núti ľudí myslieť si, že kryptomena je bezpečným nebom ako zlato ako zaisťovacia investícia proti akciovému trhu a ekonomike. Ľudia si v súčasnosti myslia, že kryptomena je bezpečným prostriedkom na to, aby dokonca i ekonomika klesala, zatiaľ čo kryptomena stále stúpala alebo aby aspoň zostala na rovnakej úrovni, takže kryptový investor nezarobí veľa peňazí ani nepríde o peniaze v porovnaní s niektorými investormi, ktorí stratia celý život na akciovom trhu. Napríklad veľa veľkých spoločností, najmä niektoré z hodnoty leteckých spoločností, sa počas pandémie COVID-19 znížili asi o 70% a mnohé na tom investovali celú svoju úsporu.

Q3. [chránené e-mailom]: Áno. Nepochybne pandémia COVID-19, ktorá prináša reputáciu na kryptotrh, keď fiat tlačí zo vzduchu. Ako vieme, prerušovač burzových trhov bol v marci niekoľkokrát spustený ovplyvnený pandémiou COVID-19. Otázka 3 znie: V súčasnej situácii s koronavírusovými chorobami je globálna ekonomika veľmi volatilná, čo si teda myslíte o vyhliadkach trhu s kryptomenami v budúcnosti.?

Krypto Joker: Vidím, že vyhliadky na kryptomenu sú v blízkej budúcnosti veľmi jasné. Ak sa pozriete na to, kde sme teraz, celý svet smeruje k blockchainovej technológii. Verím, že je to len začiatok býčieho behu, pretože covid 19 skutočne ukázal, ako spoľahlivé je kryptomena v čase, keď sa ekonomika rozpadá. Verím, že zmes kryptomien, ktorá si získala reputáciu bezpečného prístavu, spolu s nami smerujúcim k blockchainovej technológii, ukazuje svetlú budúcnosť.

Q4. [chránené e-mailom]: Áno, technológiu blockchain v dnešnej dobe prijalo mnoho skvelých spoločností. Tu prichádza otázka 4: Pretože sa COVID 19 stáva globálnym problémom, niektorí investori, ktorí majú v úmysle investovať do projektov kryptomeny, už majú problémy so stretávaním sa s vlastníkmi projektu pre diskusie a plány jeden na jedného, ​​je videohovor dostatočný na vykonanie tohto triku? a ak nie, aké opatrenia možno prijať, aby sa zabezpečilo, že všetko pôjde podľa plánu a nebude ovplyvnené touto pandémiou?

Krypto Joker: Chlapi, povedal som to raz a ešte raz. Transparentnosť v tomto priestore je VŠETKO. ak vlastníci projektu neukazujú svoju tvár, ak nie sú ochotní zúčastniť sa videohovoru, NEINVESTUJTE. najdôležitejšou vecou, ​​ktorú môžete urobiť ako u investora, je náležitá opatrnosť. Skontrolujte fakty o všetkom, čo hovorí vlastník projektu, a vždy si urobte vlastný prieskum toho, čo vám hovorí. Aj v čase pandémie s dnešnou technológiou je veľmi ľahké byť priehľadným zoomom, hangoutmi Google atď. Skutočný generálny riaditeľ a zakladateľ bude vždy v kontakte so všetkými investormi na každom kroku, namiesto toho, aby získal vaše prostriedky a odišiel , toto platí aj pre môj priestor, priestor youtube. Pre tých z vás, ktorí sú oboznámení s krypto Youtubermi, sú najväčší kryptomeny v oblasti kryptomeny. Dôvodom je to, že ponúkajú úplnú transparentnosť. Vždy dennodenne ukazujú svoju tvár a sú v kontakte so svojimi fanúšikmi. (Odoslaný odkaz: https://www.youtube.com/channel/UC3d5XyOZR2-HQOL8O5uS7Hg ) Transparentnosť je VŠETKO.

Q5. [chránené e-mailom]: Áno. Je to dôležitá pripomienka od nášho hosťa, ktorou je DYOR = urobte si vlastný prieskum predtým, ako do niečoho investujete. Otázka č. 5 sa týka súčasných obáv kryptotrhu: Prepuknutie epidémie Covid-19 má výrazný vplyv na finančnú situáciu, myslíte si, že je to prekážka pre nový kapitál na kryptotrh??

Krypto Joker: Samozrejme. Dá sa na to pozerať oboma spôsobmi. na jednej strane bolo veľa ľudí prepustených kvôli prepuknutiu choroby. Na základe toho, v ktorej krajine žijete, môžete dostávať vládne kompenzácie, ale vo väčšine krajín nie ste. Takže v tejto ruke má veľa ľudí menej peňazí na investovanie. Ale na druhej strane namiesto toho, aby ste mali peniaze, ktoré už máte, sedte tam a nerobte nič pre vás. Svojej vlastnej situácii môžete pomôcť investovaním na kryptotrhu a získaním pasívneho príjmu, ktorý vám skutočne pomôže v čase núdze.

Q6. [chránené e-mailom]: Áno, veríme, že pasívny príjem je pre väčšinu dôležitý, keď sa miera nezamestnanosti zvyšuje v dôsledku pandémie COVID-19. Som si istý, že všetkých, najmä nováčikov v skupine, by zaujímala otázka č. 6: Ako slávny krypto Youtuber, aké skúsenosti a skúsenosti môžete zdieľať s nováčikmi na kryptotrhu??

Krypto Joker: Tento druh sa vracia k vlastnému výskumu. Bol som v tomto priestore veľmi dlho a videl som prichádzať a odchádzať tisíce projektov. Všimol som si, že mnoho nováčikov sa ponáhľa dostať sa na krypto trh namiesto toho, aby to brali pomaly, spoznávali koncept technológie BTC a blockchainu a robili svoj vlastný výskum vyhodnotenie transparentnosti a následné investovanie. Pamätajte, že investovanie chlapcov by malo byť vaším posledným krokom, nie prvým.

Q7. [chránené e-mailom]: V poriadku, v otázke č. 7 sa používateľ opýtal „Pre obchodníkov ako $ OKex, ako som ja, z akých dôvodov si myslíte, že by som mal obchodovať na $ OKEx namiesto iných búrz, ktoré budú tiež zoznamom všetkých spúšťacích tokenov“

Krypto Joker: Keď už hovorím za seba, v priebehu času som využil veľa výmen a OKEX je určite môj obľúbený. Po prvé, veľkosť spoločnosti OKEx, skutočnosť, že sú jednou z najväčších búrz, ukazuje, aká skvelá je ich reputácia a spoľahlivosť. Žiadna výmena sa nemôže dostať na túto stranu bez toho, aby boli najlepší v tom, čo robia. Majú celú škálu produktov podporujúcich spotové a derivátové obchodovanie, na reťazové peňaženky atď. Majú tiež jednu z najlepších bezpečnostných technológií, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá..

Q8. [chránené e-mailom]: Sme radi, že to od vás počujeme. Nasledujúca otázka je otázka smerom k úžasnému krypto influencerovi, ako ste vy. Otázka č. 8: "Aké sú vaše plány na vzdelávanie a zvyšovanie povedomia medzi krypto komunitou, aby viac ľudí pochopilo používanie platformy kryptomeny, jej technológie a adopcie?"

Krypto Joker: pokračujte vo vytváraní videí. V súčasnosti robím iba recenzie videí o rôznych projektoch a snažím sa takýmto spôsobom vzdelávať svojich predplatiteľov, ale v blízkej budúcnosti plánujem absolvovať úplné vzdelávacie kurzy na youtube o rôznych témach v kryptomene, nielen ich prepojiť s projektom. Buďte na to pripravení !! :)

Q9. [chránené e-mailom]: Wow! to je od vás skvelá správa! Tešíme sa, že sa o nej čoskoro dozvieme viac. Potom otázka č. 9- "Ako prichádza trh kryptomeny, keď prichádza pandémia?"

Krypto Joker: Je to úžasné! samozrejme niečo z toho má čo do činenia s rozpolením BTC na polovicu, ale zvyšok to má do činenia s bezpečným prístavom. Ak porovnáte trh s kryptomenami práve teraz s AKÝKOĽVEK iným trhom (s nehnuteľnosťami, akciami atď.), Darilo sa mu počas pandémie najlepšie. To ukazuje, aký silný a spoľahlivý BTC je a nemôže sa dočkať, až vyjde na Mesiac!!!

Q10. [chránené e-mailom]: Áno, kryptotrhu sa darí v porovnaní s väčšinou typov aktív. A na záver posledná otázka od používateľa Twitteru. "Áno Mnoho ľudí sa obáva súčasnej situácie, keď pandémia mnohých ľudí COVID-19 stratí prácu kvôli hromadnému prepúšťaniu vládou. Niektorí ľudia sa rozhodnú investovať dlhodobo do sveta kryptomien, pretože si myslia, že v tejto situácii dôjde k drastickému poklesu na všetkých trhoch a minciach. Začnite šetriť do budúcnosti nákupom kryptomeny za nízke ceny, keď nastane súčasná situácia. Ako si myslíte, že je dosť na poskytnutie riešenia? Čo tak ceny kryptomeny v budúcnosti? Pretože len nevieme, kedy je koniec Pandemic COVID-19. Je investovanie Long do kryptomeny dostatočne efektívne a stojí za to pre nízku spoločnosť a ľudí, ktorí majú viac aktív, stavia a investujú akcie do krypto?"

Krypto Joker: 10 000%. Najmä pre ľudí v nízkej spoločnosti. Táto pandémia ukázala, že investovanie do kryptomeny je bezpečné, takže vám dáva ešte väčší dôvod. Krátkodobé výkyvy samozrejme budú, takže ak ste niekto, kto krátkodobo potrebuje peniaze, nemali by ste do toho vkladať celý svoj život .. pretože ak potrebujete peniaze v krátkodobom horizonte, neviete, aká je cena btc bude, takže ak ste v tejto kategórii, investujte iba to, o čo si môžete dovoliť prísť. Aj keď, ak ste viac dlhodobým investorom, je ideálny čas na nákup a sledovanie rastu vašich aktív

Relácia 2:

Otázka č. 1: Som nový investor v kryptosvete, čo mám robiť?

Krypto Joker: Skôr ako urobíte čokoľvek, skutočne sa poučte o BTC a základnej technológii, ktorá stojí za blockchainom. Akonáhle to urobíte a uvidíte v tom ÚČEL, namiesto toho, aby ste sa len chceli dostať do zisku, potom v tom okamihu uvidíte, v čom bojujete v kryptomene, vaše záujmy sú najťažšie a môžete investovať. Môj kanál môžete použiť na získanie informácií o rôznych projektoch (odoslaný odkaz: https://www.youtube.com/channel/UCKQHUlMFSAyeAItF5auC04w )

Otázka č. 2: Povedzme, že COVID-19 pretrváva o rok dlhšie, vidíte to ako hrozbu pre kryptomenu?

Krypto Joker: Myslím, že to bude dobré pre krypto. Ak covid 19 vydrží o rok dlhšie, ostatné triedy aktív sa úplne zničia, vďaka čomu investori vytiahnu svoje peniaze z týchto tried aktív a namiesto nich budú investovať do kryptomeny. Stačí sa pozrieť na to, ako si BTC v tomto mesiaci počínalo a spýtať sa samého seba, či si istý, že to chceš skončiť;)

Otázka č. 3: Prečo používate centralizovaný YouTube, prečo neprísť k steemu založenému na blockchaine?

Krypto Joker: Na youtube je oveľa viac obsahu, na každú tému, na ktorú si spomeniete, je 1000 videí. V priebehu času, keď si Steem získava väčšiu popularitu, môže to byť potenciálne možnosť, pretože máte pravdu, že je založená na blockchaine.

Otázka č. 4: Možno je situácia pre Covid 19 pre tím veľmi ťažká. Neexistujú však ďalšie vplyvy, ktoré majú priamy vplyv na vývoj projektu, najmä na udržanie dobrého fungovania transakčných služieb. Existujú nejaké adaptačné kroky, ktoré musia spoločnosti podniknúť, aby to vyzeralo, že BTC fungujú rovnako?

Krypto Joker: Covid 19 ovplyvňuje fyzické podniky najťažšie, letecký priemysel, reštauračný priemysel, hotelierstvo. Pretože veľa z týchto krypto projektov je online a na základe základnej technológie sa ich toľko netýka

Otázka č. 5: Mnoho búrz bolo hacknutých, aj keď majú vysokú úroveň zabezpečenia. to je všetko, čo ma trápi kvôli pandémii Covid-19.

Krypto Joker: Mnoho projektov tvrdí, že majú vysokú úroveň zabezpečenia .. aj keď to tak nie je. Musíte urobiť náležitú starostlivosť a zistiť, aký typ zabezpečenia používajú. Nevidel som, že došlo k hacknutiu výmeny tak veľkej a bezpečnej ako je OKEX

Otázka č. 6: Po zrušení kryptomeny sa India javí ako potenciálny trh s viac ako 1 miliardou obyvateľov. Tento kúsok koláča je odmietavý a sladký. Ako sa spoločnosť OKEx zameria na rozšírenie svojho podnikania na tomto trhu, zatiaľ čo spoločnosti WazirX a Binance práve spustili fond „Blockchain for Covid – 19“ v hodnote 50 miliónov dolárov?

Krypto Joker: Toto je určite otázka spoločnosti OKEX, pretože je jednou z najaktívnejších búrz pri zavádzaní nových nápadov a produktov. Som si istý, že ich čaká veľká expanzia.

Otázka č. 7: V zlej situácii epidémie Covid-19 bol každý projekt kryptomeny výrazne zasiahnutý. Čo si myslíte, ktorá iniciatíva bude skvelým riešením?

Krypto Joker: Aj keď boli všetky ťažko postihnuté, mnohé z nich boli postihnuté viac ako iné. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je rozdeliť rôzne krypto projekty podľa sektorov a zamerať sa na tie, ktoré sa príliš neuskutočnili, ale cena sa výrazne znížila. To ukazuje obrovskú príležitosť na nákup, pretože sa prejaví nad reakciou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map