Tether pridáva OMG, kryptofirmy zháňajú fondy a prudko stúpajú ceny YFI

Tether pridáva sieť OMG uprostred dopravnej zápchy Etherea

Vydávateľ stabilnýchcoinov Tether prijal sieť OMG pre tokeny USDT, pretože dopyt po popredných stabilnýchcoinoch stále rastie – spolu s záujmom o čoraz viac preťažený blockchain Ethereum.

Podľa oficiálne oznámenie, presunutie percentuálneho podielu zväzkov na sieť OMG Network, riešenie vrstvy 2 pre ethereum, ktoré využíva dávkovanie transakcií, povedie k rýchlejším časom potvrdenia a zníženým poplatkom – ale nebude ohrozené zabezpečenie reťazca.

Cena tokenu OMG sa za posledných sedem dní zvýšila o 261,7%, podľa údajov získaných od spoločnosti CoinGecko k tlačovému času.

Kľúčové jedlá:

  • Stabilný dopyt po stablecoinoch a prudký rast decentralizovaného financovania sa spojili, aby výrazne upchali sieť Etherea a následne zvýšili transakčné poplatky. Riešenia vrstvy 2, ako napríklad OMG Network, majú v krátkodobom až strednodobom horizonte zaznamenať zvýšený dopyt.
  • Samotná DeFi sa môže začať obzerať po blockchainoch iných ako Ethereum, ako sú konkurenti alebo bitcoiny (BTC).

Cenový graf OMGCena siete OMG (OMG) za posledných sedem dní vzrástla. Zdroj: CoinGecko

BlockFi získava 50 miliónov dolárov, Pantera 165 miliónov dolárov

BlockFi, platforma na požičiavanie kryptomien, skončila zbierka série C v hodnote 50 miliónov dolárov – ktorá nasleduje po februárovej zbierke Series B vo výške 30 miliónov dolárov. Posledné kolo viedol najmä Morgan Creek Digital a zúčastnili sa ho Winklevoss Capital, hráč NBA Matthew Dellavedova, dve univerzity a ďalšie.

Úspešná finančná zbierka BlockFi nadväzuje aj na krypto-investičnú spoločnosť Pantera Capital, ktorá nedávno vyzbieral zhruba 165 miliónov dolárov v súkromnom financovaní.

Kľúčové jedlá:

  • Úspešná zbierka BlockFi je na dobrej ceste k tomu, aby sa z dlhodobého hľadiska stala všeobjímajúcou firmou v oblasti finančných služieb – a začala krátkodobo vydávať kreditné karty BTC.
  • Finančná zbierka tiež pomôže spoločnosti BlockFi v jej úsilí udržať si náskok na čoraz konkurenčnejšom trhu s pôžičkami na kryptomeny, pričom do boja vstupuje Coinbase a ďalšie..
  • Ďalšie úspešné finančné zbierky, napríklad od spoločnosti Pantera Capital, ilustrujú potenciálny rast a dozrievanie krypto priemyslu.

Očakáva sa, že hlavný víťaz pro-bitcoinu vstúpi do amerického Senátu

Bývalá americká rep. Cynthia Lummis zvíťazila vo svojich základných pretekoch vo Wyomingu po tom, čo porazila ďalších deväť republikánskych kandidátov..

The poznamenal zástanca bitcoinu teraz nastúpi proti demokratovi Meravovi Ben-Davidovi, ktorého má podľa predpokladov poraziť na základe stavu štátu súčasné politické sklony.

Spoločnosť Lummis prvýkrát kúpila BTC v roku 2013 a hlavnú kryptomenu považuje za uchovávateľ hodnoty.

Kľúčové jedlo so sebou:

  • Politicky skúsená Lummisová by sa so všetkou pravdepodobnosťou stala jedným z najpríjemnejších zákonodarcov vlády USA, ak by vyhrala vo všeobecných voľbách.

Ťažké dažde bránia ťažbe bitcoinov v čínskej provincii

Silné dažde v čínskej provincii S’-čchuan spôsobili zmätok v ťažbe bitcoinov v tejto oblasti a začiatkom tohto týždňa spôsobili denné poklesy o 10% až 20%, v závislosti od ťažobného fondu.

Dažďové búrky boli zodpovedné za výpadky elektriny, záplavy a telekomunikačné problémy v regióne, čo je ich príčinou 9,66% hash rate BTC v krajine, ktorá predstavuje 65,08% ťažobnej sily bitcoinu.

Kľúčové jedlá:

  • Povodeň bude nakoniec krátkodobým neúspechom v ťažbe bitcoinov v S’-čchuane, pretože obdobie dažďov môže za bežných podmienok skutočne prospievať prevádzkam na vodnú energiu..
  • Napriek zachovaniu svojej dominancie ako epicentra ťažby bitcoinov operácie v Číne boli v roku 2020 tvrdo zasiahnutý – do značnej miery kvôli oneskoreniu dodávok z dôvodu komplikácií COVID-19, vnútorným sporom – napríklad Bitmain a Canaan – a zmenám politiky v S’-čchuane.

Graf bitcoinovej hash sadzbyHašovacia rýchlosť bitcoinu (BTC) sa v posledných dňoch znižuje. Zdroj: blockchain.com

Token YFI spoločnosti Yearn.finance tento týždeň explodoval o 173%

Token riadenia pre yearn.finance (YFI) vzrástol za posledný týždeň o 173,2% a v súčasnosti sa obchoduje na úrovni 14 558,20 USD, podľa údajov získaných od spoločnosti CoinGecko k tlačovému času.

Spoločnosť YFI začala pred štyrmi týždňami a začala obchodovať za 32 dolárov. Za posledných 30 dní sa zvýšila o 1 541,2%.

Prudký rast tokenu riadenia sa dá do veľkej miery pripísať uvoľneniu jeho tokenizovanej poistnej platformy, ako aj celkovému vzrušeniu okolo decentralizovaného financovania.

Kľúčové jedlo so sebou:

  • YFI je ďalším príkladom tokenov súvisiacich s DeFi, ktoré v krátkom časovom rozpätí prudko stúpnu na hodnote – čo poskytuje niektorým investorom významné zisky. Niektorí v širšom priemysle kryptomien však naďalej nie sú presvedčení o legitimite DeFi a obávajú sa, že sa nafúkne bublina..

cenový graf rok.financie (YFI)Cena tokenu správy YFI spoločnosti yearn.finance prudko vzrástla. Zdroj: CoinGecko

OKEx Insights predstavuje analýzy trhu, podrobné funkcie, originálny výskum & vybrané správy od krypto profesionálov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map