Investície do Iovance Biotherapeutics (NASDAQ: IOVA)

Iovance Biotherapeutics (NASDAQ: IOVA) je biofarmaceutická spoločnosť, ktorá vyvíja lieky na liečbu rakoviny. Výskum spoločnosti smeruje k ich dlhodobému cieľu urobiť z imunoterapie založenej na T-bunkách možnosť liečby pre pacientov, ktorí majú nádory a iné typy rakoviny krvi. Ak budú klinické skúšky úspešné, tieto lieky by mohli pomôcť nespočetnému počtu pacientov tým, že by priniesli veľmi efektívnu a sľubnú možnosť liečby. Táto technika je stále do istej miery nová, ale výsledky skorých pokusov preukázali sľubnú mieru účinnosti.

Čo je Iovance Biotherapeutics (IOVA)?

Iovance Bioptherapeutics je počiatočná biofarmaceutická spoločnosť, ktorá vyvinula niekoľko liekov na liečbu rakoviny, ktoré v súčasnosti prechádzajú klinickými skúškami. Spoločnosť má ústredie v San Francisu a ďalšie výskumné pracoviská má aj v New Yorku a na Floride. Iovance Biotherapeutics bola založená v roku 2007 pod názvom Genesis Biopharma. Spoločnosť prešla v prvých rokoch fúziami a niekoľkými ďalšími štrukturálnymi zmenami. Spoločnosť sa nakoniec v roku 2017 zmenila na Iovance Biotherapeutics a v tom istom roku vykonala IPO. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva niečo cez 200 ľudí, z ktorých väčšinu tvoria výskumní pracovníci z medicínskeho prostredia. Spoločnosť vedie generálna riaditeľka a prezidentka Dr. Maria Fardis. Dr. Fardis má v počiatočných štádiách značné skúsenosti s poprednými bioterapeutickými spoločnosťami a do jej portfólia prác patrí popredná spoločnosť Acerta Pharma, spoločnosť zaoberajúca sa biofarmakou v klinickom štádiu, ktorú nakoniec získala spoločnosť AstraZeneca..

Prečo Iovance Biotherapeutics (IOVA) Hmota?

Iovance Biotherapeutics má v súčasnosti vo vývoji niekoľko liekov, ktoré sa javia ako veľmi sľubné možnosti liečby. Výskum sa zameriava na imunoterapie založené na T bunkách, ktoré pacientom berú vlastné lymfocyty infiltrujúce nádor (TIL) a priamo ich injikujú do nádoru. Zatiaľ čo telo produkuje TIL na začiatku pokusu bojovať s rakovinou, účinnosť prirodzenej reakcie tela je zvyčajne minimálna, pretože rakovinové bunky sa môžu rýchlo adaptovať, aby sa vyhli detekcii pomocou TIL a odpovedi na potlačenie. Aj keď bol TIL podrobený rozsiahlemu výskumu, spoločnosť rozšírila tento výskum o svoj vlastný patentovaný proces. Proces zahŕňa extrakciu TIL buniek z tela pacienta, po ktorej nasleduje ex vivo (mimo tela) rast TIL buniek o miliardy. Použitím vlastných T-buniek pacienta a drastickým zvýšením počtu buniek sa supresívna schopnosť rakovinových buniek výrazne znížila. Po infúzii sa T-bunky dostanú do nádorového tkaniva a priamo napadnú nádor. Výrobný proces spoločnosti Iovance pre bunky TIL, ktorý zahŕňa rôzne patentované kompozície a spôsoby liečby, získal spolu 20 patentov.

Iovance Biotherapeutics (IOVA) Vyhliadky

V súčasnosti prebiehajú celkovo štyri klinické štúdie, z ktorých každá využíva metodiku založenú na TIL vyvinutú spoločnosťou Iovance Biotherapeutics na stanovenie jej účinnosti proti štyrom rôznym typom rakoviny. Ak sa klinické skúšky ukážu ako skutočne úspešné, vyhliadky pre Iovance sú veľmi sľubné. Odhaduje sa, že veľkosť trhu s liekmi na rakovinu dosiahne 176 miliárd dolárov do roku 2025.

Liečba, ktorá v súčasnosti prechádza klinickými skúškami, je zameraná na metastatický melanóm, karcinóm hlavy a krku a rakovinu krčka maternice. Spoločnosť tiež dúfa, že ak technológia TIL prejde testami, použiteľnosť by mohla viesť k použitiu aj pre iné typy nádorov, vrátane vaječníkov, prsníkov, močového mechúra a kolorektálneho karcinómu. Okrem ďalších aplikácií sa spoločnosť pozerá aj do budúcnosti a investuje do technológie novej generácie, ktorá umožní, aby boli liečby účinnejšie, nižšie náklady, ľahšie sa vyrábali a vyžadovali menej TIL. S touto efektívnosťou,

Ak budú klinické skúšky úspešné, Iovance Biotherapeutics by bola prvou spoločnosťou, ktorá získala súhlas s terapiou T-bunkami zameranou na solídne nádory. V očakávaní pozitívnych výsledkov spoločnosť rozšírila svoje výrobné kapacity vybudovaním prvého výrobného závodu v meste Philadelphia v roku 2019. Dokončenie zariadenia sa očakáva v roku 2021 a odhaduje sa, že komerčná výroba sa začne v roku 2022.

Ako už bolo spomenuté, generálna riaditeľka a prezidentka Dr. Maria Fardis má v bioterapeutickom priestore desiatky rokov skúseností a bohaté znalosti a prepojenia. S týmto vedením je možné, že spoločnosť je schopná zabezpečiť si partnera alebo ju získať väčšia spoločnosť, ak sa produkty Iovance Biotherapeutics priblížia k trhu. Odhaduje sa, že každá nová droga potrebuje Financovanie vo výške 2,6 miliárd dolárov pred konečným oslovením spotrebiteľov a je pravdepodobné, že Iovance Biotherapeutics bude potrebovať pomoc pri ďalšom postupe. Za posledné desaťročie medzi rokmi 2010 a 2020 sa na fúzie a akvizície v biofarmaceutickom priestore vynaložilo celkovo 1,6 bilióna dolárov. Stále častejšie sa vyskytujú takzvané „skrutkové“ akvizície, ktoré zahŕňajú malú spoločnosť, ktorá uskutočnila výskum vysoko sľubných liekov s klinickými aplikáciami získanými veľkou spoločnosťou, ktorá prináša schopnosť realizovať obchodné príležitosti..

Kde kúpiť Iovance Biotherapeutics (IOVA)

Sprostredkovateľ, ktorého odporúčame, je Prvý stupeň.

Firstrade je popredná online sprostredkovateľská firma, ktorá ponúka kompletný rad investičných produktov a nástrojov určených na pomoc investorom ako vy, aby prevzali kontrolu nad vašou finančnou budúcnosťou. Od svojho založenia v roku 1985 sa spoločnosť Firstrade zaviazala poskytovať služby vysokej hodnoty a kvality.

Vďaka kombinácii vlastnej obchodnej technológie, vysoko intuitívneho používateľského rozhrania, vynikajúcich služieb zákazníkom a mobilných aplikácií ponúka Firstrade komplexné riešenie pre všetky vaše investičné potreby..  Prvý stupeň je členom FINRA / SIPC.

Investície do Iovance Biotherapeutics (NASDAQ: IOVA) Investície do Iovance Biotherapeutics (NASDAQ: IOVA) Investície do Iovance Biotherapeutics (NASDAQ: IOVA)
★★★★★ ★★★★★ Prvá recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ M1 Finančné hodnotenie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Public.com Recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

100 dolárov

Minimum účtu

Žiadne

Propagačné akcie

Zásoby zadarmo *

* Podrobnosti nájdete na webových stránkach.

Propagačné akcie

Žiadne

Propagácia

Žiadne

Zhrnutie

Napriek tomu, že je mladá spoločnosť, Iovance Biotherapeutics je už v štádiu, keď má vo vývoji niekoľko veľmi sľubných liekov. Ak sa preukáže, že ich klinické skúšky budú úspešné v nasledujúcich rokoch, spoločnosť má dobrú pozíciu na to, aby určila cestu vpred v uvádzaní ich liekov, ktoré menia ich život, na trh. Vďaka silnému vedúcemu postaveniu na čele bude mať spoločnosť schopnosť udržiavať všetky svoje možnosti otvorené, ako bude pokračovať v raste. Či už bude cesta vpred zahŕňať akvizíciu, partnerstvo alebo pokračovanie sami, pravá metodika TIL vyvinutá spoločnosťou Iovance Biotherapeutics sa pravdepodobne stane dôležitou súčasťou budúcnosti onkológie a výskumu rakoviny..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map