Ako nakupovať bitcoiny v Kanade

Nákup bitcoinov v Kanade je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým vďaka dôveryhodnejším špecifickým možnostiam pre Kanadu a viacerým medzinárodným maklérom, ktorí ponúkajú možnosti pre obyvateľov Kanady.

V tomto článku sa podrobne zmienime o tom, ako môžete nakupovať bitcoiny (BTC) a ďalšie kryptomeny z ktorejkoľvek provincie v Kanade.

Čo je potrebné zvážiť pred nákupom bitcoinu v Kanade

Predtým, ako začnete, je potrebné zvážiť niekoľko vecí, keď plánujete nákup svojich bitcoinov v Kanade. Tieto sú dôležité, pretože vám pomôžu pri výbere správneho času a správnej služby pri nákupe bitcoinu.

Pozícia na trhu: To je samozrejme obrovský faktor, keď investujete do akéhokoľvek aktíva. Možno ešte viac v prípade, že kupujete bitcoin. Podlieha výraznejším cenovým pohybom ako napríklad investovanie do akcií. V takom prípade si chcete byť plne vedomí trhovej ceny v čase nákupu.

Poplatky alebo limity na obchodovanie: Môžu sa líšiť od extrémne konkurenčných po veľmi vysoké v závislosti od služby, ktorú si vyberiete pri kúpe svojich bitcoinov. Pred zakúpením si nezabudnite skontrolovať všetky poplatky a platby.

Reputácia služby: Aj keď sú všetky služby, ktoré sme si vybrali, jedny z najdôveryhodnejších v okolí, mali by ste si uvedomiť, že nie každá predajná platforma bitcoinov je rovnako renomovaná. Tu môžete znížiť riziko tým, že sa postaráte o náležitú starostlivosť.

Najlepšie miesta na nákup bitcoinov (BTC) & Krypto v Kanade

Coinberry

Coinberry uľahčuje prístup k bitcoinom v Kanade bez akýchkoľvek starostí a rýchlo kupuje alebo predáva aktíva prostredníctvom ich ľahko použiteľnej platformy. Existujú okolo roku 2017 a majú množstvo vysoko dôveryhodných partnerstiev, ktoré im zabezpečujú dobrú reputáciu kryptomeny. Sú tiež zaregistrovaní v spoločnosti FINTRAC ako Money Services Business, takže z tohto hľadiska sú veľmi dôveryhodní.

Svoj účet môžete mať otvorený a KYC si tu môžete overiť v čo najkratšom čase a Coinberry tiež zaisťuje najlepšie možné hodnotové prostredie pre nákup alebo obchodovanie s vašimi bitcoinmi a ďalšími podporovanými aktívami. Bez poplatkov za vklad alebo výber a 0,5% poplatku za obchodovanie prichádzajú ako jedna z najlacnejších služieb, kde si môžete kúpiť bitcoin v Kanade debetnou, kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo prevodom cez Interac. Mali by ste si však uvedomiť, že ako tvorca trhu budú na aktívum uplatňovať spread.

Celkovo poskytujú bezpečné, mimoriadne pohodlné a dôveryhodné služby s konkurenčne nízkymi nákladmi. Ako bonus a jedinečnú vlastnosť máte tiež možnosť skratovať bitcoiny Coinberry ak je to stratégia, ktorá vás zaujíma.

Ďalej ponúkajú: ethereum (ETH), litecoin (LTC), zvlnenie (XRP), bitcoinové peniaze v hotovosti (BCH) a hviezdne lúmeny (XLM).

Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete navštíviť Coinberry a začnite obchodovať práve teraz.

Bohatstvo jednoduché


Wealthsimple je kanadská spoločnosť zameraná na finančné technológie, ktorá ponúka tradičnejšie obchodné služby od roku 2014. Ponúkajú obchodovanie bez akcií bez provízie a automatické obchodovanie s robotickým poradcom a nedávno spustili svoju špecializovanú krypto službu.

To je v súčasnosti k dispozícii iba v Kanade a poskytuje vám príležitosť nakupovať a predávať bitcoiny alebo ethereum nepretržite prostredníctvom ich mimoriadne ľahko ovládateľnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Wealthsimple tiež zaisťuje, že proces registrácie je rýchly a trvá len pár minút, a že služba zostane prístupná pre všetkých bez nutnosti minimálnych účtov.

Podľa spoločnosti si za tieto služby neúčtujú žiadne provízie ani poplatky, a teda nezarábajú žiadne ďalšie príjmy z vašich aktivít obchodovania s kryptomenami okrem malého rozpätia, ktoré je začlenené od 1,50 USD za 100 USD za obchodované bitcoiny a tiež pomáha pokryť náklady spojené s ukladaním prostredníctvom svojho partnera tretej strany, spoločnosti Gemini. To poskytuje skvelú príležitosť potom sa zapojiť na začiatku vzrušujúcej, novej a hodnotnej ponuky pri nákupe bitcoinu v Kanade.

Ponúkajú tiež ethereum (ETH).

Môžete sa pozrieť na našu úplnú recenziu Wealthsimple alebo priamo na stránku Wealthsimple Crypto hneď začať.

Paybis

Paybis prevádzkujte veľmi dôveryhodnú platformu na nákup bitcoinov a kryptomien, kde si môžete kúpiť bitcoin a celý rad ďalších kryptomien iba pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty. Existujú od roku 2014 a pomohli státisícom ľudí pri nákupoch bitcoinov.

Táto služba sa používa veľmi ľahko a pri prvom prihlásení do používania trvá len asi 15 minút. Patria sem úplné kontroly KYC týkajúce sa vašej bezpečnosti a nastavenie peňaženky tretej strany, ktoré je potrebné, pretože Paybis transakciu iba uľahčuje..

Môžete sa rýchlo zaregistrovať v službe Paybis a nakupovať bitcoiny z Kanady a ďalších viac ako 100 krajín s poplatkami, ktoré sú konkurencieschopné v závislosti od použitých platobných metód. Poskytujú tiež vynikajúci systém podpory a podrobné podrobné pokyny, ako dokončiť vaše transakcie. Vďaka tomuto pohodliu a miere dôvery sa stali jednou z najlepších možností v Kanade a na celom svete.

Ponúkajú tiež: Ponúkajú tiež: ethereum (ETH), litecoin (LTC), zvlnenie (XRP), bitcoinové peniaze v hotovosti (BCH) a hviezdne lúmeny (XLM), tether (USDT), Binance (BNB), Neo (NEO) , Tron (TRX).

Pozrite sa na našu úplnú recenziu Paybis alebo choďte priamo na Paybis kúpiť bitcoin.

Binance

Binance je jednou z najväčších a najznámejších búrz kryptomien na svete. Ako kanadský obchodník môžete na nákup bitcoinov použiť aj Binance. Existujú drobné rozdiely, pokiaľ ide o používanie búrz ako Binance namiesto priameho nákupu vašich bitcoinov, ako môžete prostredníctvom ďalších spomenutých služieb..

Hlavné kľúčové rozdiely sú v tom, že pri nákupe od Binance môžete prostredníctvom burzy nakupovať aj od iných obchodníkov na trhu. To pre vás môže znamenať veľkú hodnotu z hľadiska ceny a nákladov. Binance účtuje medzi 1% a 3,5% za priame nákupy bitcoinu pomocou vašej kreditnej, debetnej karty alebo bankového prevodu, hoci ak chcete kúpiť bitcoin pomocou iného kryptomeny, poplatok môže byť od iných obchodníkov na burze až 0,1%..

Rovnako pohodlný je aj proces začiatku. Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa v Binance a dokončiť kontroly KYC, ktoré majú zavedené. Pri priamych nákupoch bitcoinov spolupracujú so spoločnosťou Simplex ako poskytovateľom platieb, ktorý tiež zaisťuje, že vaše transakcie zostanú v bezpečí. Dokončenie nákupu bitcoinu pomocou služby Binance by nemalo trvať dlhšie ako pár minút.

Ponúkajú tiež viac ako 100 najobľúbenejších kryptomien, ak si chcete kúpiť altcoiny vrátane Binance (BNB), je to skvelá voľba.

Viac podrobností nájdete v našom prehľade Binance Review alebo priamo na webe Binance burza na prihlásenie a začatie obchodovania. Použite zľavový kód: EE59L0QP nárokovať si a 10% cashback o poplatkoch za obchodovanie.

Kraken

Kraken je jednou z najdlhšie trvajúcich kryptomien v priemysle. Fungujú už viac ako desať rokov a vďaka tomu si v priemysle u obchodníkov získali široký rešpekt. Ponúkajú obchodovanie po celom svete s bitcoinmi a mnohými ďalšími kryptomenami, a to aj v rámci Kanady.

Ich nízke poplatky pomáhajú robiť Kraken pre obchodníkov veľmi atraktívna voľba. Ak si chcete kúpiť kryptomenu okamžite pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty, pritiahne sa za vašu transakciu poplatok 3,75% + 0,25 EUR. Môžete však obchodovať pomocou výmeny za poplatky, ktoré začínajú od 0% tvorcu a 0,10% príjemcu.

Dve z nesmierne populárnych a jedinečných funkcií obchodovania, ktoré v Krakene nájdete, sú schopnosť obchodovať s krypto futures a šanca zapojiť sa do obchodovania s krypto maržou s rozsiahlou pákou až 50: 1. To je skvelé pre pokročilejších obchodníkov a dá sa to dosiahnuť aj prostredníctvom inovatívnych obchodných platforiem Kraken.

Vďaka dostupným obchodným platformám, ktoré vyhovujú rôznym úrovniam obchodných skúseností, zistíte, že Kraken vám vychádza v ústrety bez ohľadu na to, na ktorej úrovni obchodujete. Je tu postarané o všetkých od úplných začiatočníkov až po ostrieľaných veteránov.

V Krakene nájdete tiež: Široká škála viac ako 40 ďalších kryptomien vrátane ethereum (ETH), litecoin (LTC), zvlnenie (XRP) a ďalšie.

Ak chcete získať viac informácií, môžete si kedykoľvek pozrieť našu úplnú recenziu spoločnosti Kraken alebo prejsť priamo na stránku Kraken viac informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map