Ako nakupovať bitcoiny v Singapure

Ak sa pokúšate kúpiť bitcoin v Singapure, môžete mať niekoľko otázok a je potrebné ich pred nákupom zvážiť. Začína sa to najlepším miestom na nákup bitcoinov v Singapure. Okrem toho budete chcieť dosiahnuť zníženie všetkých bitcoinových a kryptografických predpisov v Singapure, ako aj daňových dôsledkov vašej investície v Singapure..

To sú všetko oblasti, ktorým sa tu budeme venovať spolu s poskytnutím našich najlepších 5 miest na nákup bitcoinov v Singapure.

Čo treba zvážiť pred nákupom bitcoinu v Singapure

Od začiatku budete chcieť byť pripravení s najlepšími možnými informáciami o bitcoinoch v Singapure, aby ste sa dostali do najlepšej možnej pozície. Tu je niekoľko kľúčových úvah, ktoré musíte urobiť pred uskutočnením nákupu:

Miestne nariadenia: Toto platí na dvoch frontoch. Najskôr sa chcete ubezpečiť, že všetky miestne nariadenia v Singapure vám umožňujú obchodovať s bitcoinmi, a ak existujú nejaké obmedzenia, musíte si byť vedomí. Tiež sa chcete ubezpečiť, že vybraný sprostredkovateľ vyhovuje všetkým miestnym predpisom pre bitcoinových sprostredkovateľov v Singapure.

Poplatky za obchodovanie s maklérom: Môžu mať veľa podôb, takže je dôležité pozrieť sa ďalej ako na úvodnú stránku a uistiť sa, že získavate najlepšiu možnú hodnotu. U mnohých brokerov, ktorí ponúkajú obchodovanie bez provízie a za obchodovanie zadarmo, tu môžete skutočne ušetriť.

Obchodná platforma: Najmä ak ste nový obchodník s bitcoinmi, budete mať prospech z ľahko použiteľnej obchodnej platformy. Ak ste pokročilejší, možno by ste sa chceli zapojiť do inej úrovne obchodných alebo výskumných funkcií. Ponúkané obchodné platformy sa potom stanú podstatnou súčasťou vašich skúseností.

Najlepšie miesta na nákup bitcoinov (BTC) & Kryptomena v Singapure

Paybis

Paybis je mimoriadne dôveryhodným východiskovým bodom pre nákup bitcoinov a ďalších kryptomien v Singapure. Existujú už od roku 2014 a pomohli mnohým obchodníkom začať v kryptoobchodovaní s pohodlím, keď na nákup stačí iba vaša kreditná alebo debetná karta..

Pri nákupe cez Paybis budete potrebovať peňaženku tretej strany, pretože jednoducho uľahčujú vašu transakciu, ale celý proces registrácie môže byť podľa spoločnosti hotový za menej ako 15 minút. Patrí sem veľmi transparentný, ale pohodlný rozsah kontrol KYC, ktoré zodpovedajú predpisom a zaisťujú pre vás bezpečné obchodné skúsenosti.

Sú skutočne globálnou spoločnosťou ponúkajúcou služby nielen v Singapure, ale aj vo viac ako 100 ďalších krajinách po celom svete. Poplatky, s ktorými sa tu stretnete, majú dobrú hodnotu a sú konkurenčné s ostatnými v danom sektore v závislosti od použitého spôsobu platby. Najnižšie poplatky sa zistia, ak použijete SEPA vklad vo výške 1,5% z transakcie. Za vašu kreditnú alebo debetnú kartu poplatky začínajú na 6,99%.

Na Paybis nájdete aj širokú škálu vzdelávacieho obsahu o všetkých aspektoch obchodovania s kryptomenami, ktorý môže byť veľmi užitočný, ak ste začiatočníkom v tomto sektore.

V Paybis nájdete aj: Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) a Stellar Lumens (XLM), Tether (USDT), Binance (BNB), Neo (NEO), Tron (TRX).

Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii služby Paybis alebo priamo na stránke Paybis prihlásiť sa.

Kriptomat

Kriptomat je vzrušujúca služba výmeny a peňaženiek kryptomeny, ktorá existuje od roku 2018 a má sídlo v Estónsku, ktoré je obľúbeným miestom niektorých z najdôveryhodnejších priemyselných projektov. Spoločnosť sa rozrástla a teraz poskytuje obchodné a krypto úložné služby do viac ako 80 krajín sveta vrátane Singapuru.

Keďže ste európski, môžete sa spoľahnúť, že Kriptomat poskytne vysoko transparentné služby, ktoré sú v súlade so všetkými miestnymi a medzinárodnými predpismi. Využívajú tiež chladiarenské skladovacie priestory až pre 98% podielov na zaistení bezpečnosti vašich finančných prostriedkov.

Nákup na Kriptomate môžete uskutočniť veľmi ľahko pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty s poplatkami, ktoré zostávajú veľmi konkurenčné popri iných službách. Pri transakcii kartou bude pridaný poplatok 3,65%, pričom existuje aj množstvo metód elektronickej peňaženky, ktoré môžete použiť na nákup za mierne vyššie sadzby poplatkov..

Kriptomat celkovo poskytuje veľmi bezpečnú, prístupnú a mnohostrannú službu, ktorá vám umožňuje kupovať, predávať alebo ukladať vaše kryptomeny, či už ste so sídlom v Singapure alebo z mnohých ďalších krajín po celom svete..

Na Kriptomate tiež nájdete: Viac ako 30 ďalších kryptomien dostupných na obchodovanie.

Neváhajte a navštívte našu stránku Kriptomat Review alebo navštívte stránku Kriptomat priamo na začiatok.

Binance

Binance je jedným z popredných mien na svete, pokiaľ ide o burzy kryptomien. Majú na Malte mimoriadnu dôveru a sú regulované podľa maltského zákona o virtuálnych finančných aktívach, ktorý poskytuje obchodníkom ďalšiu ochranu nad rámec ich vynikajúcej povesti..

Teraz môžete nakupovať bitcoiny a mnoho ďalších kryptomien ponúkaných spoločnosťou Binance priamo a okamžite pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty popri množstve ďalších pohodlných metód, ako je priamy bankový prevod. Tieto poplatky sú o niečo vyššie ako pri výmene, ale stále sú veľmi konkurenčné na úrovni 1% – 3,5% v závislosti od metódy. Pri obchodovaní s burzou zažijete jeden z najnižších paušálnych poplatkov v odbore, od 0,1%.

Ak tu chcete začať obchodovať, zistíte, že proces overenia je tiež veľmi rýchly a pohodlný. Kompletným overením môžete byť v priebehu niekoľkých minút elektronickým načítaním niekoľkých základných dokumentov. Binance tiež predstavuje jednu z najširších ponúk kryptomeny, ktorá je v tomto sektore k dispozícii. Nájdete tu viac ako 100 najpopulárnejších kryptomien, ktoré sú tu k dispozícii, spolu s mnohými altcoinmi a ich vlastné natívne mince Binance Coin (BNB).

Poskytujú tiež ľahko použiteľnú obchodnú platformu s niekoľkými rôznymi obchodnými pohľadmi, ktoré si môžete prispôsobiť svojej úrovni skúseností.

V spoločnosti Binance tiež nájdete: Stovky ďalších kryptomien na obchodovanie zahŕňajú všetky hlavné mince a obrovskú škálu altcoinov.

Pozrite sa na našu recenziu Binance alebo choďte na Binance výmena na prihlásenie. Použite zľavový kód: EE59L0QP nárokovať si a 10% cashback o poplatkoch za obchodovanie.

Kraken

Kraken je jednou z najdlhšie trvajúcich kryptomien v priemysle. Fungujú už viac ako desať rokov a vďaka tomu si v priemysle u obchodníkov získali široký rešpekt. Ponúkajú obchodovanie po celom svete s bitcoinmi a mnohými ďalšími kryptomenami, a to aj v rámci Singapuru.

Vďaka ich nízkym poplatkom je Kraken pre obchodníkov veľmi atraktívnou voľbou. Ak si chcete kúpiť kryptomenu okamžite pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty, pritiahne sa za vašu transakciu poplatok 3,75% + 0,25 EUR. Môžete však obchodovať pomocou výmeny za poplatky, ktoré začínajú od 0% tvorcu a 0,10% príjemcu.

Dve z nesmierne populárnych a jedinečných funkcií obchodovania, ktoré v Krakene nájdete, sú schopnosť obchodovať s krypto futures a šanca zapojiť sa do obchodovania s krypto maržou s rozsiahlou pákou až 50: 1. To je skvelé pre pokročilejších obchodníkov a dá sa to dosiahnuť aj prostredníctvom inovatívnych obchodných platforiem Kraken.

Vďaka dostupným obchodným platformám, ktoré vyhovujú rôznym úrovniam obchodných skúseností, zistíte, že Kraken vám vychádza v ústrety bez ohľadu na to, na ktorej úrovni obchodujete. Je tu postarané o všetkých od úplných začiatočníkov až po ostrieľaných veteránov.

V Krakene nájdete tiež: Široká škála viac ako 40 ďalších kryptomien vrátane ethereum (ETH), litecoin (LTC), zvlnenie (XRP) a ďalšie.

Ak chcete získať viac informácií, môžete si kedykoľvek pozrieť našu úplnú recenziu spoločnosti Kraken alebo prejsť priamo na stránku Kraken viac informácií.

Bittrex

Bittrex je ďalšia burza, ktorá vám v súčasnosti umožňuje nakupovať a obchodovať s rôznymi kryptomenami vrátane bitcoinu. V priemysle sú známi tým, že sú jednou z mála búrz, ktoré si za rôzne projekty neúčtujú poplatky za zaradenie do zoznamu, a majú reputáciu integrity..

Je dôležité poznamenať z pohľadu celkovej dôvery, Bittrex má niekoľko bodov v jeho prospech. Sú jednou z najznámejších búrz v odbore s podporou veľmi renomovaného tímu, ktorý má viac ako 40 rokov skúseností v oblasti IT a bezpečnosti v celom odbore. Tiež nikdy nezažili žiadne významné porušenia a dodržiavajú najprísnejšie postupy KYC a AML, pričom stále zabezpečujú pohodlnú registráciu. Byť v USA tiež zaručuje, že fungujú vysoko transparentným spôsobom.

Z užívateľského a obchodného hľadiska štandardne využívajú dvojfaktorovú autentizáciu, pokročilú „elastickú viacstupňovú stratégiu peňaženky“, ktorá zaisťuje držanie bezpečnosti v horúcich aj studených peňaženkách na rôznych miestach. Na mieste sú aj IP a zoznamy povolených peňaženiek na zaistenie bezpečnosti transakcií, zatiaľ čo ako posledná jedinečná bezpečnostná funkcia poskytuje burza službu obnovy pre akýkoľvek krypto vklad v hodnote vyššej ako 5 000 dolárov. Kryje vás to, ak do peňaženky nesprávneho typu pošlete mincu

V súčasnosti prijímajú obyvateľov zo Singapuru.

Prečítajte si našu recenziu Bittrex alebo navštívte stránku Bittrex.

Singapurské nariadenie o bitcoinoch

Kľúčová otázka, ktorú si tu môžete položiť ako prvá, sa sústreďuje na zákonnosť bitcoinu v Singapure a je bitcoinová legálna v Singapure?

Bitcoin je v Singapure úplne legálny, rovnako ako obchodovanie s mnohými ďalšími kryptomenami a prevádzka kryptomien a služieb. V skutočnosti Singapur a jeho regulátor trhu MAS pristupujú k kryptomene otvorenejšie ako na mnohých iných miestach.

V priebehu minulého roka sa regulácia a prístup k bitcoinom a iným kryptomenám v Singapure vyvinuli implementáciou zákona o platobných službách. To v zásade poskytuje operačný rámec, v rámci ktorého sú spoločnosti prevádzkujúce a poskytujúce bitcoinové a krypto služby regulované a licencované podľa MAS.

Zákon tiež slúži na podporu vývoja a používania rôznych procesov KYC a AML. Celkovo sa dá povedať, že Singapur zaujíma veľmi vyrovnaný a priateľský prístup k bitcoinom a kryptomene všeobecne a zároveň zaisťuje bezpečné a zabezpečené obchodné prostredie pre vašu účasť na.

Singapurské zdaňovanie kryptomien

Pokiaľ ide o daň z kryptomeny a daň z bitcoinu v Singapure, vaše zisky z kryptomeny v Singapure nie sú zdaňované. Je to tak kvôli skutočnosti, že v Singapure neexistuje daň z kapitálových výnosov.

Z toho vyplýva, že ak platíte alebo prijímate bitcoiny alebo iné kryptomeny ako platbu, budete musieť zaplatiť daň z tovarov a služieb, singapurská verzia DPH, ktorá je v súčasnosti 7%, a daň z príjmu, ktorá má v súčasnosti najvyššiu hranicu 22%.

Nie sme daňoví poradcovia. Daňové predpisy sa neustále vyvíjajú. Je dôležité, aby ste si vykonali náležitú starostlivosť a o záležitostiach týkajúcich sa daní hovorili s kvalifikovaným daňovým poradcom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map