Čo je to bitcoinová IRA?

Budeme skúmať, čo je to bitcoinová IRA, aké výhody poskytuje investorom a kde sa zaregistrovať.

Čo je to bitcoin?

Bitcoin (BTC) je jednou z najvzrušujúcejších noviniek, ktoré vstúpili do finančného priemyslu za posledných 100 rokov. Prvá virtuálna mena na svete, ktorá nie je vo vlastníctve žiadnej osoby, vlády alebo subjektu. Bitcoin kontrolujú ľudia prostredníctvom ťažobnej siete známej ako Proof of Work.

Dôkaz o práci umožňuje komukoľvek na svete využiť svoj počítačový výkon na zabezpečenie bitcoinovej siete a byť odmenený platbami v bitcoinoch. Od svojho založenia v roku 2009 sa bitcoin stal vo finančnom priemysle pojmom.

Kto investuje do bitcoinu?

Zatiaľ čo rok 2020 priniesol spoločnostiam Fortune 500, ako je Microstrategy, nákup bitcoinu za ich pokladničné rezervy spoločnosti, novinky v roku 2021 boli ešte väčšie. Vo februári 2021 spoločnosť Tesla oznámila, že vložila viac ako 10% svojej pokladnice, čo predstavuje viac ako 1,5 miliardy dolárov do bitcoinu.

Okrem veľkých globálnych korporácií preukázali niektorí z najväčších svetových investorov, že uprednostňujú bitcoin ako súčasť svojho portfólia. Paul Tudor Jones v roku 2020 oznámil, že je presvedčený, že digitálne aktíva sú neuveriteľne podhodnotené, a porovnal ich so zlatom. Alternatívne aktíva a alternatívne investície budú pravdepodobne aj naďalej hlavným príbehom počas celých rokov 2020.

Ako si môžete kúpiť bitcoin?

Bitcoin je k dispozícii na mnohých burzách po celom svete, medzi ktoré patrí Binance, Kraken, Paybis, iTrustCapital a ďalšie. Hlavný rozdiel oproti digitálnym aktívam v porovnaní s akciami a dlhopismi je ten, že trhy sa obchodujú nepretržite a nikdy sa nezatvoria. To znamená, že investori môžu nakupovať alebo predávať kedykoľvek, bez obáv o dennú dobu. Táto okamžitá likvidita spôsobila, že sa bitcoin a ďalšie digitálne meny stali obľúbenými medzi investormi aj obchodníkmi.

Vkladanie bitcoinu do vašej IRA / 401k.

Zatiaľ čo americkí investori mali historicky prístup iba k akciám a dlhopisom na svojich dôchodkových účtoch, vznikol nový priemysel pod menom Bitcoin IRA alebo Crypto IRA. Jedná sa o samoúčelné platformy IRA, ktoré umožňujú klientom investovať do bitcoinu, etherea a ďalších digitálnych aktív pri zachovaní daňových výhod a flexibility ich dôchodkových účtov. Tieto platformy umožňujú účty Traditional IRA aj Roth IRA, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dlhodobé investície.

Ako hodnotiť spoločnosť Bitcoin IRA / Crypto IRA.

Pri zvažovaní investovania časti vášho dôchodkového účtu do bitcoinovej IRA je dôležité vyhodnotiť týchto päť faktorov.

Poplatky


Crypto IRA priemysel bol sužovaný spoločnosťami, ktoré si účtujú neuveriteľne vysoké poplatky kvôli povereným obchodným zástupcom a množstvu manuálnych papierovačiek. Aj keď v Crypto IRA môže dôjsť k investovaniu bez dane, je stále dôležité zvážiť poplatky. Našťastie technologické spoločnosti budúcej generácie majú rady iTrustCapital dorazili a ponúkajú neuveriteľne nízke poplatky.

24/7 obchodovanie

Ako už bolo spomenuté, s bitcoinmi a digitálnymi aktívami sa dá obchodovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni v reálnom čase. Je dôležité nielen zabezpečiť, aby spoločnosť Crypto IRA, ktorú si vyberiete, mala obchodovanie 24/7, ale aby sa ich obchody vyrovnali aj rýchlo. Spoločnosti ako Bitcoin IRA majú obchodné časy, ktoré sa vyrovnajú približne za 2 až 4 pracovné dni iTrustCapital vyrovná obchody v priebehu niekoľkých minút.

Inštitucionálne ukladanie, bezpečnosť a poistenie

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú treba mať na pamäti pri investovaní do bitcoinu a ďalších digitálnych aktív, je bezpečnosť a poistenie, ktoré spoločnosti ponúkajú. Aj keď bolo ukladanie bitcoinov neuveriteľne ťažké, existuje veľa rozsiahlych inštitucionálnych správcov určených na zabezpečenie majetku. Spoločnosti ako Curv ponúkajú skladovanie na vojenskej úrovni a na zabezpečenie svojich skladov dokonca poistnú zmluvu v hodnote 50 miliónov dolárov.

Tím

Kedykoľvek do niečoho investujete, je dôležité vykonať hĺbkovú kontrolu na vedení spoločnosti. Toto sú ľudia, ktorí pravdepodobne vytvorili systémy, monitorujú bezpečnosť a zabezpečujú, aby sa s vašimi majetkami nemohlo obchodovať iba nepretržite, ale aj aby boli zabezpečené aj správne. Dobrým pravidlom je, že ak na ich webových stránkach nenájdete tím spoločnosti, je to obrovská červená vlajka.

Kto sú najlepšie spoločnosti zaoberajúce sa bitcoinovými IRA / Crypto IRA?

  1. iTrustCapital – Ponúkajú nielen najnižšie poplatky v tomto odbore, ale majú tiež robustné úložisko na vojenskej úrovni a najlepšiu obchodnú platformu nepretržite. Okrem toho má ich tím desaťročia skúseností v odvetviach finančných služieb a technológií.
  2. BitIRA – je jednou z najlepších možností, ak hľadáte bezpečné miesto na uloženie svojej bitcoinovej IRA. Je to spôsobené tým, že spoločnosť poskytuje aj zabezpečené služby chladiarenského skladu, aby zabezpečila, že vaša investícia zostane úplne bezpečná až do odchodu do dôchodku.
  3. Bitcoin IRA ponúka jednu z najprívetivejších služieb a komplexných riešení, ak si chcete otvoriť vysoko bezpečnú bitcoinovú IRA alebo jednu z radu ďalších významných kryptomien. Nájdete mimoriadne transparentného poskytovateľa samostatne riadených IRA s podporou BitGO Trust pre úplne bezpečné obchodovanie s digitálnymi aktívami na celom reťazci, ktoré je pre úplnú pohodu poistené až do výšky 100 miliónov dolárov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map