Prečo investovať do bitcoinu?

Existuje toľko dôvodov, prečo investovať do bitcoinu. Tento jedinečný finančný nástroj navždy zmenil svet a zahájil digitalizáciu ekonomiky. Bitcoin nie je len protokol. Predstavuje zásadný posun v globálnej menovej politike. Po prvýkrát sú vláda a menová politika samostatné.

Nikto presne nevie, prečo anonymný tvorca bitcoinu Satoshi Nakamoto vytvoril bitcoin. O jeho dôvodoch však existujú určité indície. Napríklad tajná správa je vložená do bloku Genesis spoločnosti Bitcoin. Správa znie: „The Times 03 / Jan / 2009 kancléř na pokraji druhého záchranného programu pre banky“ nájdete.

Prečo investovať do bitcoinu (BTC)?

Väčšina analytikov súhlasí s tým, že získanie kontroly nad finančnou budúcnosťou je správa, ktorá najlepšie vyjadruje inšpiráciu bitcoinom. Jeho vývoj mal poskytnúť zdravú formu peňazí bez manipulácie s vonkajšími faktormi. Na rozdiel od fiat mien neexistuje žiadny spôsob, ako by vláda mohla tlačiť viac bitcoinov. Ponuka je obmedzená a je zabudovaná priamo do základného protokolu siete.

Údaje o bitcoinoch cez CoinMarketCap

Údaje o bitcoinoch cez CoinMarketCap

Najlepší spôsob, ako založiť svoje portfólio kryptomien

Krypto sektor je teraz väčší ako kedykoľvek predtým. Existujú tisíce rôznych platforiem. Každý z týchto blockchainov prináša na trh jedinečnú vlastnosť. Aj keď mnohé z týchto platforiem uspejú, mnohé nie. Bitcoin je najstarší, najväčší a najbezpečnejší blockchain na svete. V dôsledku toho je to jeho jediný projekt, ktorý bude určite existovať tak dlho, kým si kryptomena udrží hodnotu.

Obmedzená ponuka (21 000 000 bitcoinov)

Vytvorených bude iba 21 000 000 bitcoinov. Tieto bitcoiny vychádzajú ako odmena za ťažbu, aby stimulovali sieťové uzly. Nové odmeny za bitcoiny sa distribuujú zhruba každých desať minút. Týmto spôsobom bitcoin poskytuje svetu prvú spoľahlivú globálnu prediktívnu menu.

Na trhu sú zrejmé známky zmeny. Tento mesiac prebehla firma zameraná na investičné metriky MicroStrategy presunuli svoje firemné rezervy z fiatu na bitcoiny. Rozhodnutie o zmene majetku prišlo po tom, čo americká vláda vydala na trh bilióny dolárov v stimulačných balíčkoch ako súčasť pandemického stimulačného balíka.

Pri diskusii o tomto rozhodnutí predstavitelia spoločnosti uviedli, že kvôli zvýšenej ponuke fiat meny na trhu a celkovej neistote okolo koronavírusu predstavuje bitcoin lepšiu možnosť. Vysvetlili, že bitcoin má veľa protiinflačných opatrení, ktoré z neho robia lepšiu dlhodobú investíciu.

Tento nedostatok naďalej zvyšuje ceny bitcoinu na novú úroveň. Je to iba 11 rokov, čo táto kryptomena vstúpila na trh, a za toto krátke časové obdobie prudko vzrástli ceny bitcoinu. Konkrétne sa bitcoiny pohybovali od 0,50 USD za mincu až po viac ako 20 000 USD za mincu. Trh od tých najvyšších v roku 2017 korigoval, ale hodnota bitcoinu zostáva nad 10 000 dolárov. To je impozantná návratnosť investícií, ktorá z prvých investorov urobila miliardárov.

Obchodovanie s bitcoinmi - analýza prostredníctvom CoinMarketCap

Obchodovanie s bitcoinmi – analýza cez CoinMarketCapBitcoin obchodovanie – analýza cez CoinMarketCap

Z 21 miliónov bitcoinov je v súčasnosti v obehu viac ako 18 miliónov coinov. Nakamoto navyše vyťažil 1 milión mincí predtým, ako bez stopy zmizol. Tieto bitcoiny sa od týchto prvých dní nikdy nepohybovali. Taktiež došlo k strate veľkého množstva bitcoinu v dôsledku ľudskej chyby.

Ak pošlete bitcoin na nesprávnu adresu peňaženky, je navždy stratený. Štúdie ukazujú, že kvôli týmto chybám sa navždy stratia asi 4 milióny BTC. Všetky tieto faktory spoločne znamenajú, že z 18 miliónov vyťažených bitcoinov stále existuje iba 13 miliónov.

Bitcoinová sieť sa zväčšuje

Sieť bitcoinu je väčšia ako kedykoľvek predtým. Užívateľom je k dispozícii viac peňaženiek, búrz a platforiem. Navyše viac predajcov akceptuje bitcoiny. Existujú dokonca aj bitcoinové debetné a kreditné karty, ktoré umožňujú používateľom utrácať svoje bitcoiny kdekoľvek, kde prijímajú karty Visa.

Tieto inovácie spolu s rastúcim sektorom Dapp znamenajú, že sa bitcoin v blízkej budúcnosti chystá expandovať. Verejnosti sú navyše k dispozícii rôzne finančné produkty novej generácie založené na bitcoinoch, napríklad EFT. Každý z týchto produktov pomáha vniesť tradičný trh do krypto sektoru.

Inštitucionálni investori to berú na vedomie

Kedykoľvek nový produkt založený na bitcoinoch vstúpi do tradičného sektoru, posúva prijatie bitcoinu na novú úroveň. Tieto inovatívne finančné nástroje umožňujú používateľom zúčastňovať sa na bitcoinovom trhu bez priameho vlastníctva bitcoinu. Táto stratégia umožňuje investorom vyhnúť sa prísnym reguláciám alebo daniam v oblasti kryptomeny.

Nedávno vyšlo najavo, že niektoré vlády na celom svete začali hromadiť Bitcoin. Tieto krajiny uznávajú vynikajúci uchovávač hodnoty, ktorú bitcoin predstavuje, a rozhodli sa zaistiť svoje stávky. Mnoho z týchto bitcoinov boli konfiškácie, ktoré priniesli vládnym agentúram obrovské výnosy.

Napríklad bulharskí úradníci zaistili počas bodnutia organizovaného zločinu viac ako 200 000 bitcoinov. Švédsko, USA a Severná Kórea majú tiež značné podiely v bitcoinoch. Od týchto konfiškácií boli niektoré mince vydražené za účelom masívneho vrátenia. V jednom prípade služba US Marshals vydražený viac ako 144 000 BTC pre verejnosť za 48 miliónov dolárov.

Bitcoin pridáva nové funkcie

Ako prvý projekt na trhu zaznamenáva Bitcoin naďalej inovatívny vývoj. Lightning Network je jedna aktualizácia, ktorá poskytuje bitcoinom množstvo nových funkcií. Lightning Network je mimoreťazcové riešenie, ktoré využíva súkromné ​​platobné kanály na elimináciu preťaženia v reťazci.

Tento revolučný protokol druhej vrstvy tiež umožňuje bitcoinu využívať nové technológie na trhu. Napríklad Lightning Network zavádza použitie Oracle do siete Bitcoinu. Veštičky sú senzory mimo reťazca, ktoré môžu spúšťať činnosti reťaze. Oracle je jednou z najvzrušujúcejších technológií na trhu. Rozširujú použiteľnosť kryptomien na nové výšky.

Investícia do bitcoinu je investícia do seba

Okrem technológie blockchain poháňa sieť bitcoinu aj niečo iné. Existuje viera v to, že si ľudia na svete zaslúžia niečo lepšie. Všetko okolo bitcoinu ide proti srsti. Skutočne distribuuje novú úroveň finančného zmocnenia a ukazuje, ako sa môže spoločnosť vyvíjať za súčasnými finančnými ťažkosťami.

Čo ponúka budúcnosť

So stopercentnou istotou vám nikto nemôže povedať, že bitcoin dosiahne výšky predpovedané toľkými z finančného sektora. Všetky náznaky však smerujú k mnohým ďalším rokom rekordného prijatia. Bitcoin je viac ako kryptomena. Je to hlas pre kontrolu nad vašou finančnou budúcnosťou.

Nakúpte bitcoiny (BTC)

Odporúčame nasledujúce výmeny:

Prečo investovať do bitcoinu? Prečo investovať do bitcoinu? Prečo investovať do bitcoinu?
★★★★★ ★★★★★ Binance Review

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec pre hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Kraken recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec pre hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Poloniex recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec pre hodnotenie maklérov digitálnych aktív (kryptomena) zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane poplatkov a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Najlepšie pre

Pokročilí obchodníci

Najlepšie pre

Obchodníci z USA

Najlepšie pre

Jednoduchosť použitia

Poplatky za obchodovanie

0,10%

Poplatky za obchodovanie

0,16%

Poplatky za obchodovanie

0,125%

Propagácie

10% Cashback

Zľavový kód: EE59L0QP

Propagácie

Žiadne

Propagácie

Žiadne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map