Kompletný sprievodca Oyster’s PRL Coin

Oyster Pearl – názov projektu mince PRL – je jedinečným typom inovácie v oblasti internetových reklám, ktorá transformuje funkcie, ktoré používame každý deň. Prakticky každý v súčasnosti prispieva na internet prostredníctvom používania sociálnych médií a možnosť speňažiť toto použitie je veľkým potenciálom, ktorý si minca PRL kladie za cieľ.

Oyster PRL – revolučná kryptomena na internete

Oyster PRL je revolučná kryptomena do sveta internetovej reklamy, ktorá preklenuje priepasť medzi tvorcami webového obsahu a používateľmi. Pre tvorcov webového obsahu je reklama na webe chlieb a maslo pre ich príjmy. Ale pre používateľov internetu sa internetová reklama stala rozptýlením a negatívom, keď je online. Reklamy môžu byť tiež rušivé, tangenciálne, zasahovať do súkromia a odvádzať pozornosť od čistoty webových stránok.

Blokovanie reklám a podobné aplikácie pomohli zastaviť tento problém pre používateľov internetu. Je to však nedokonalé a obmedzuje to zárobkový potenciál tvorcov obsahu, ktorí môžu z reklám vyťažiť. Problémy, ktoré vytvorili blokátory reklám medzi tvorcom webového obsahu a jeho používateľmi, sú však prekonané pomocou protokolu Oyster PRL.

Oyster PRL ponúka platformu a nástroj pre majiteľov webových stránok, úplne jedinečný model generujúci príjmy prostredníctvom a jediný skript kódu. Poskytuje tiež spoľahlivé decentralizované riešenie ukladania údajov typu peer-to-peer, ktoré pomáha zlepšeniu zabezpečenia vašich údajov a tiež zníženiu nákladov na cloudové riešenia úložiska..

Návštevníci webových stránok pridávajú malú časť svojej sily CPU a GPU, aby umožnili ukladanie súborov používateľov do decentralizovanej a anonymnej účtovnej knihy. Na oplátku dostanú majitelia webových stránok nepriamo platené používateľmi úložiska a návštevníci webových stránok si môžu vychutnať prehliadanie bez reklám.

IOTA Tangle, robustné a nadbytočné úložisko dát

Ďalším osobitným významom protokolu Oyster Protocol je spleť IOTA, rýchle kvantovo bezpečné úložisko, ktoré je postavené na exotickej technológii. Jedná sa o dátové úložisko, ktoré nevyžaduje žiadne používateľské mená, heslá ani súvisiace údaje. Žiadna druhá alebo tretia strana nebude mať osobné vedomosti o tom, čo ste v nej uložili. Z toho vyplýva, že k čomukoľvek, čo na úložisku uložíte, máte prístup iba vy, k tomu nemá nikto prístup. Toto z neho robí jedinečný prostriedok na ukladanie.

Oyster PRL Coin

18. septembra 2017 bol uvedený na trh whitepaper Oyster Pearl a ICO sa uskutočnilo v októbri. Účastníci ICO Oyster získali PRL (oficiálny token Oysteru). PRL, ktorý je tokenom protokolu Oyster, slúži mnohým funkciám pre kryptomenu, medzi ktoré patrí; Prispievatelia webového obsahu, ktorí dostávajú platby v PRL, token slúži ako prijateľná platba na ukladanie údajov na blockchainovej platforme Oyster, návštevníci stránok vytvorených s kódom Oyster venujú malú časť svojho výpočtového výkonu na napájanie úložiska dát, ktoré Oyster poskytuje.

Je to špičková inovácia v oblasti monetizácie webových stránok, ako aj sofistikovaná platforma na ukladanie údajov pre jeho používateľov. Vzrušujúce na tom je, že nemusíte vlastniť web, aby ste zarobili peniaze z Oyster.

Obchodovanie a zarábanie peňazí s mincami PRL

Niekto by si mohol myslieť, že na Oysteri môžu zarobiť iba vlastníci blogov alebo aké hodnoty obsahujú tokeny Oyster PRL? Mnoho obchodníkov a investorov z toho môže získať, rovnako ako token PRL možno obchodovať a speňažiť do iných kryptomien alebo fiat meny.

Ak sa majú používatelia Oyster PRL obísť, musia prejsť na ľubovoľnú burzu, na ktorej je uvedený token, pretože ju možno nájsť napríklad na renomovaných burzách, ako sú KuCoin, Cryptopia, CoinExchange, IDEX. Oyster PRL je potom možné vymeniť za iné kryptomeny ako BTC alebo ETH, ktoré sa dajú ľahko previesť na fiat.

Oyster PRL je token ERC20 založený na étere, ktorý má v súčasnosti trhovú cenu 0,078789 USD v čase písania tohto článku a trhovú kapitalizáciu 6 694 405 USD, pričom v súčasnosti je v obehu 84 966 676 tokenov. Oyster (PRL) je momentálne na CoinMarketCap # 491.

Bezpečné uloženie vašich mincí Oyster PRL

Ako token ERC20 môže byť Oyster (PRL) uložená v akejkoľvek peňaženke založenej na tokenoch Etherea, ako napríklad MyEtherWallet, MetaMask, Mist alebo Parity. Môžete sa tiež rozhodnúť uložiť svoje tokeny do bezpečnejších úložísk pomocou ktorejkoľvek z hardvérových peňaženiek, ktorá podporuje tokeny ERC20, ako sú peňaženky Trezor a Ledger..

Tím za projektom Oyster

Bruno Block je používaný názov mozgu za Oysterom a jeho mince PRL sú hlavným hnacím motorom spoločnosti Oyster, ktorá je tímom, ktorý zostal v anonymite, aj keď svojimi významnými úspechmi menia tvár internetu a reklamy..

S Oyster PRL môžete ako užívateľ webu a vlastník blogu zarobiť a tiež získať svoje dáta a informácie tým najlepším zabezpečením, aké je momentálne k dispozícii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map