13 IEO, ktoré sa uskutočnili prostredníctvom spúšťacieho panela Binance

(Aktualizované január 2020) Minulý rok sa ukázal ako rok počiatočných výmenných ponúk známejších ako IEO. Nová metóda získavania finančných prostriedkov zaútočila na krypto priemysel, pretože mnohým projektom sa týmto spôsobom podarilo získať milióny. Je zaujímavé, že prvý IEO sa uskutočnil už v roku 2017, aj keď na vrchole horúčky ICO zostal nízky – spôsob získavania finančných prostriedkov, ktorý sa teraz zdá byť rýchlym nahradením IEO..

Pokiaľ ide o IEO, spoločnosť Binance bola na čele a pozoruhodný úspech, ktorý sa doteraz burze podarilo dosiahnuť, zaznamenal, že ďalšie kryptoburzy sa ponáhľali ponúkať podobné produkty prostredníctvom vlastných launchpadov.

Ďalej sa pozrieme na všetkých 13 IEO, ktoré sa už na Binance uskutočnili prostredníctvom jeho štartovacej plochy.

1.     GIFTO

Gifto bol prvý token IEO, ktorý bol na Binance Launchpad ponúkaný späť v decembri 2017. Platforma je univerzálny darčekový protokol, ktorý je navrhnutý ako samosprávny a sebestačný ekosystém pre virtuálne dary, ktoré je možné kurátorovať, kupovať, odosielať, sledovať a vymieňať si ich na ľubovoľnej obsahovej platforme, ako sú Facebook, Instagram, Uplive, YouTube a mnoho ďalších.

Gifto bolo vytvorené spoločnosťou Uplive, ktorá je najrýchlejšie rastúcou príjmovou aplikáciou na svete a ktorá sa môže pochváliť viac ako 35 miliónmi používateľov po celom svete. Projektu sa podarilo v priebehu niekoľkých minút zvýšiť cieľovú hodnotu „hard cap“ na 30 miliónov dolárov a teraz sa pozornosť presunula na podporu hromadného prijatia.

V príprave sú významné integrácie a partnerstvá, pretože spoločnosť Gifto sleduje svoju väčšiu víziu urobiť z GTO token sociálnej zábavy číslo jeden. Token sa zatiaľ používa v hrách, živých streamoch, umení, charite a virtuálnych darčekoch.

2.     CHLIEB

Bread je rýchlo sa rozvíjajúca platforma decentralizovaných finančných služieb, ktorú vo viac ako 140 krajinách používa viac ako milión používateľov. Jeho token BRD bol druhým, ktorý sa v decembri 2017 ponúkol na ovládacom paneli Binance a podarilo sa mu vyzbierať 32 miliónov dolárov za necelých 90 minút.

Token umožňuje používateľom získať prístup k prémiovým službám a funkciám, ktoré ponúka jeho aplikácia. Používatelia tiež môžu získať odmeny prostredníctvom vernostného programu pre používateľov kryptomeny. Platforma pracuje na budovaní najväčšej decentralizovanej banky na svete. A v jadre ponúka Bread bezpečné možnosti peňaženky, ktoré sú vždy zadarmo. Preto umožňuje používateľom kedykoľvek prijímať, ukladať a posielať kryptomeny akejkoľvek inej osobe na celom svete.

Stručne povedané, platforma si kladie za cieľ predstavovať najlepší spôsob, ako môžu používatelia bezpečne ukladať a obchodovať so všetkými svojimi digitálnymi aktívami bez zapojenia tretích strán alebo akýchkoľvek centralizovaných služieb..

3.     BitTorrent

V minulom roku praskla bublina ICO a zvýšený tlak rôznych regulačných orgánov spôsobil, že mnohé projekty, ktoré zhromaždili svoje prostriedky prostredníctvom ICO, boli nútené vrátiť peniaze svojim investorom. Nepomohla ani existencia mnohých podvodných projektov a videli sme, že investori strácajú dôveru v ponuky tokenov.

V decembri minulého roku však Binance oznámila, že pomôžu rôznym projektom získať prostriedky prostredníctvom ich štartovacej plochy, čím oslovia mnohých investorov koncernu a obnovia dôveru.

BitTorrent sa stal prvým IEO roku 2019, ktorý bol ponúkaný koncom januára. Projektu sa podarilo získať viac ako 7,2 milióna dolárov. Predaj tokenov prebiehal v dvoch simultánnych reláciách, pričom jedna zahŕňala nákupy uskutočnené v BNB coin a druhá v TRX.

Relácia BNB trvala 13 minút a 25 sekúnd a videla sa predaných 23,76 miliárd BTT tokenov, zatiaľ čo relácia Tron trvala 14 minút a predalo sa 35,64 miliárd BTT tokenov.

4.     Fetch.AI

Fetch.AI bol druhým IEO v roku, ktorý bol ponúkaný na Binance Launchpad. Predaj tokenov sa uskutočnil vo februári, pričom sa projektu podarilo do 22 sekúnd získať viac ako 6 miliónov dolárov. Peniaze pôjdu na financovanie rozvoja ekosystému.

Fetch.AI je platforma na obchodovanie s údajmi a poskytovateľ digitálnej infraštruktúry, ktorý používa token FET ako prostriedok výmeny. Platforma umožňuje autonómnym digitálnym vstupom uskutočňovať vzájomné transakcie bez potreby ľudského zásahu. Vďaka tomu je platforma rýchlejšia ako akýkoľvek iný systém ovládaný človekom a je ideálna na rýchle mikroplatby a dátové prenosy.

Celkovo platforma spája strojové učenie, umelú inteligenciu, systémy viacerých agentov a blockchain a vytvára tak ekonomický internet. Ak máte ťažkosti s porozumením toho, čo to znamená, je to prostredie, v ktorom môžu digitálni zástupcovia pohyblivých častí ekonomiky, ako sú údaje, služby, hardvér, ľudia a infraštruktúra, získať užitočnú prácu prostredníctvom efektívnych úvodov a predpovedí.

Predstavte si týchto agentov ako digitálne entity alebo formy života, ktoré môžu robiť rozhodnutia vo svojom vlastnom mene, ako aj v mene svojich zainteresovaných strán, ako sú jednotlivci, vlády, súkromné ​​podniky atď..

5.     Celer Network

Nadväzuje na svoj prísľub podporovať prostredníctvom svojej platformy aspoň jeden dobrý projekt, Celer Network (CELR) sa stal tretím tokenom, ktorý sa v marci ponúkol na launchpade Binance. Celý predaj bol dokončený za necelých 17 minút a projekt úspešne zvýšil svoj pevný strop vo výške 4 milióny dolárov.

Predaj sa uskutočnil v jednej relácii a prilákal okolo 3 129 investorov. S čerstvou injekciou finančných prostriedkov chce projekt vyvinúť rýchle a škálovateľné riešenie, ktoré bude využívať inteligentné zmluvy na ponúkanie transakcií s nulovým poplatkom.

Celer Network je nová technologická a ekonomická architektúra, ktorej cieľom je priniesť škálovateľnosť internetu do existujúcich a budúcich blockchainov prostredníctvom off-chain škálovacích techník.

Zatiaľ táto platforma ponúka používateľom možnosť škálovať miliardy dôveryhodných, bezpečných a súkromných TPS mimo reťazca.

6. Matic Network

Matic Network je riešenie škálovania vrstvy 2, ktoré dosahuje škálovateľnosť využitím bočných reťazcov na výpočty mimo reťazca pri súčasnom využití decentralizácie a bezpečnosti hlavného reťazca Ethereum. Projekt vášnivo presadzuje prijatie mainstreamového blockchainu a neustále plní všetky svoje sľuby týkajúce sa jeho misie škálovať blockchainový ekosystém. Na Maticu už stavia viac ako 40 kvapiek.

Matic nedávno spolupracoval s WhiteBit, kryptoburzou, ktorá sa zameriava na bezpečnosť, likviditu a rýchlosť vykonávania s cieľom zabezpečiť, aby majitelia MATIC-u mali prístup k najlepším obchodným skúsenostiam na platforme.

Po získaní investície do Seed Round od Coinbase Ventures uskutočnil Matic v apríli 2019 svoj tokenný predaj prostredníctvom Binance Launchpad. Počas IEO usporiadal Binance lotériu so šťastnými výhercami, ktorí dostali šancu kúpiť si pridelený osobný podiel z 1,9 miliardy MATIC žetónov, ktoré boli v ponuke, pomocou BNB. IEO bol obrovský úspech a dosiahol svoj maximálny limit 5 miliónov dolárov do 24 hodín. Dodnes zostáva Matic’s IEO najúspešnejším IEO v histórii z hľadiska výkonu tokenov – nielen tých, ktoré sa konajú prostredníctvom Binance Launchpad, ale aj celého odvetvia..

7. Harmónia

Harmónia je rýchly a bezpečný blockchain, ktorý sa môže pochváliť kľúčovými inováciami v oblasti zdieľania stavu a sietí typu peer to peer. Platforma má vysoko škálovateľný konsenzus BTF využívajúci BLS multi-podpis. Disponuje tiež bezpečným distribuovaným protokolom generovania náhodnosti pomocou overiteľnej funkcie oneskorenia (VDF). A adaptívny mechanizmus rozdelenia založený na PoS, ktorý zaručuje zabezpečenie siete.

Platforma usporiadal svoje IEO v máji 2019, kedy sa predalo spolu 1,58 miliárd JEDNÝCH žetónov účastníkom, ktorí si počas podujatia vyžrebovali a vyzdvihli výherné žrebovacie lístky. Každý token vyšiel na 0,003175 USD alebo 0,000092 BNB.

8. Elrond

Elrond je verejný blockchain s vysokou priepustnosťou zameraný na ponúkanie škálovateľnosti a interoperability efektívnosti zabezpečenia využitím dvoch kľúčových prvkov; nový bezpečný dôkaz mechanizmu konsenzu o podiele a adaptívneho rozdelenia stavu.

Medzi kľúčové vlastnosti platformy patrí; konsenzus v dvoch komunikačných kolách s upravenými multi-podpismi BLS, vysokou odolnosťou proti škodlivým útokom v dôsledku výmeny uzlov medzi a medzi útržkami a inteligentnými kontraktmi na architektúre zdieľanej štátom s vyváženým zaťažením na úlomkoch.

Elrond držal jeho IEO v júli 2019, kedy bolo prostredníctvom lotériového formátu predaných 5 000 000 000 tokenov ERD na 10833 výherných tiketov.

9. VÍK

VINKA je herná platforma, ktorá umožňuje používateľom hrať, socializovať sa a zúčastňovať sa na viacerých blockchainových ekosystémoch, ktoré využívajú token WIN, natívny token platformy. WINku sa podarilo vybudovať vysokokvalitný decentralizovaný herný zážitok prostredníctvom behaviorálnej ťažby, inovatívneho dizajnu tokenovej ekonomiky a použitia ďalších stimulačných mechanizmov. Platforma tiež umožňuje vývojárom vytvárať dApps, ktoré vedú k skutočnému prijatiu, a tiež zapája používateľov, aby sa zúčastňovali a prispievali ako aktívne zainteresované strany na platformu..

Niektoré z jeho funkcií zahŕňajú vývojárske nástroje a API, ktoré umožňujú tímom bezproblémovú integráciu ich projektov alebo vytváranie jedinečných herných dApps od nuly, Fiat onramps stablecoiny a ďalšie integrácie Defi a živé spoločenské funkcie vedúce v danom odbore, živé operácie a udalosti..

Platforma tvrdí, že je dApp číslo jedna, pokiaľ ide o používateľov a objem. Držalo sa to jeho IEO na konci júla 2019, kde bolo prostredníctvom lotérie predaných 49 950 000 000 žetónov WIN na 200 000 výherných tiketov.

10. Perlin

Perlin je bezkonkurenčným dôkazom platformy inteligentných kontraktov kůlu, ktorá nevyužíva výbory ani delegovanie, čím zaisťuje bezpečnostné vlastnosti bitcoinu a tiež rýchlosti, ktoré možno porovnať s rýchlosťami súkromných reťazcov. Platforma dosahuje priepustnosť viac ako 31 000 TPS. Tvrdí, že do konca je trvalo 0 až 4 sekundy, čo všetko umožňuje pravdepodobnostný konsenzusný mechanizmus založený na Wavelet-a-DAG..

Niektoré z jeho funkcií zahŕňajú minimálne hardvérové ​​uzly; je efektívny a škálovateľný a môže sa pochváliť angažovanou globálnou vývojárskou komunitou.

Plošina sa držala jeho IEO v auguste 2019, kde bolo prostredníctvom lotérie predaných 86 530 500 žetónov PERL na 13 400 výherných tiketov.

11. PÁSMA

Kapela Protocol je bezpečný a škálovateľný decentralizovaný Oracle, ktorý slúži ako protokol vrstvy 2 na verejných blockchainoch. Umožňuje dApps využívať existujúce údaje na internete bez toho, aby dôveryhodní sprostredkovatelia premostili prípady použitia medzi Web 2.0 a 3.0. Unikátny model s viacerými tokenmi a mechanizmus vkladania zaisťuje, že s dátami nebude manipulácia.

Niektoré z jeho funkcií zahŕňajú; sprístupnenie a okamžité sprístupnenie údajov na dopytovanie prostredníctvom reťazca pomocou delegovaného dôkazu o záujme, aby sa zabezpečila integrita údajov, ktorá ponúka veľa výhod, je lacnejšia ako väčšina decentralizovaných alternatív s viac ako 50% a poskytuje decentralizovaný ekonomický stimul.

Plošina sa držala jeho IEO v septembri 2019, kedy bolo prostredníctvom lotérie predaných 12 368 200 BAND žetónov na 19 500 výherných tiketov.

12. KAVA

Kava je platforma DeFi naprieč reťazcami, ktorá ponúka kolateralizované pôžičky a stabecoiny používateľom hlavných kryptoaktív ako BTC, BNB, XRP a mnohých ďalších. Platformu podporuje viac ako 100 spoločností z celého sveta, vrátane popredných fondov kryptomeny a veľkých projektov ako Cosmos a Ripple. Kava má dva žetóny; KAVA, riadiaci a vkladový token zodpovedný za zabezpečenie siete a hlasovanie o rozhodujúcich parametroch, a USDX, algoritmicky udržiavaný stablecoin podporený kryptoaktívnym kolaterálom.

Niektoré z jeho funkcií zahŕňajú; multi-kolaterálne dlhové pozície, žiadne pôžičky protistrany a algoritmicky udržiavané stablecoiny.

KAVA konala jeho IEO v októbri 2019, kde bolo prostredníctvom lotérie predaných 6 521 739 žetónov KAVA na 15 000 výherných tiketov.

13. TROY

TROY je popredný sprostredkovateľ špecializovaný na obchodovanie s kryptomenami a správu aktív. Platforma poskytuje používateľom agregované obchodovanie prostredníctvom úplného prístupu k agregovanej likvidite skupiny kryptomien.

Platforma tiež podporuje rozhodnutia zákazníkov prostredníctvom dátovej analýzy, ktorá ponúka informácie o blockchainových dátach, trhových dátach, sociálnych dátach, obchodných dátach a mediálnych dátach, ktoré sú optimalizované pomocou AI a kvantitatívnych modelov. TROY tiež ponúka používateľom riešenia správy aktív s úplným zásobníkom, pretože je poháňané službou spoločného umiestnenia a prístupom s nízkou latenciou na zlepšenie výkonu vysokofrekvenčného obchodného algoritmu.

Platforma usporiadal svoje IEO v decembri 2019, kedy bolo prostredníctvom lotérie predaných 800 000 000 TROY žetónov na 20 000 výherných tiketov.

UseTheBitcoin robil výskum už viac ako dva roky, zaoberal sa novinkami a pomáhal čitateľom nájsť najlepšie blockchainové projekty. Jedna vec, ku ktorej sa stále vraciame, je Binance.

Binance sa stala najlepšou obchodnou platformou pre začiatočníkov a skúsených obchodníkov a ponúka vám stovky mincí, do ktorých treba investovať. Začnite obchodovať ešte dnes Binance!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map