3 dôvody, prečo by cena OMG mohla čoskoro stúpať

OmiseGo (OMG) je blockchainový projekt, ktorý sa snaží decentralizovať platobné siete a vytvoriť otvorený verejný finančný systém. Jediným cieľom platformy je ponúknuť riešenie základného problému s koordináciou, ktorý leží medzi spracovateľmi platieb, finančnými inštitúciami a bránami.

Od svojho uvedenia v roku 2013 sa spoločnosť Omise etablovala ako líder v oblasti ázijských finančných technológií. Môže sa pochváliť jedným z najväčších riešení prijateľných pre online platby v Thajsku a juhovýchodnej Ázii. Platforma používa OMG ako svoju pôvodnú menu – token ERC-20.

V minulom roku sa OMG stal prvým tokenom na báze Etherea, ktorý prekročil hranicu 1 miliardy dolárov v trhovej kapitalizácii, ale cena OMG sa odvtedy potopila so zvyškom kryptotrhu. V súčasnosti sa obchoduje za 3,37 USD s trhový strop vo výške 472 miliónov dolárov.

Vývoj cien OMG

V okolí projektu však došlo k pozitívnemu vývoju, ktorý sľubuje obnovenie jeho pôvodnej slávy. Ďalej sa pozrieme na tri posledné udalosti, ktoré zvýšia cenu OMG.

Okamžitá implementácia plazmy

OmiseGo je nastavený ako prvá kryptomena, ktorá implementuje Plasma na ethereum blockchain. Je to niečo, čo mnohých ľudí nadchlo. Nedávno projekt vydal aktualizáciu pokroku vo vývoji plazmy a zdá sa, že nie sú ďaleko od úplnej implementácie.

Plazma je riešenie škálovania blockchainu. Toto je duchovným dieťaťom Vitalika Buterina a spolutvorcu bleskovej siete Josepha Poona.

Plazma umožňuje, aby sa blockchainy stavali na blockchainoch. Napríklad blockchain, ktorý sa stavia na vrchole blockchainu Ethereum, sa nazýva detský reťazec. Tieto detské reťaze môžu mať aj svoje detské reťaze atď.

Jednoducho povedané, plazma je veľa blockchainov odbočujúcich z materského reťazca, ktoré sú všetky spojené s jedným hlavným blockchainom. V prípade OmiseGO sa tieto blockchainové vetvy použijú na vykonávanie zložitých operácií, čo odnesie záťaž z hlavného reťazca.

Výsledkom bude vyššia rýchlosť a nižšie transakčné poplatky, pretože hlavný reťazec nemusí tieto akcie replikovať.

Spoločnosť OmiseGO začala s vývojom a testovaním plazmy Tesuji v 1. štvrťroku tohto roku. Takže keď vstúpime do Q4, pokrok bol stabilný s najnovšou aktualizáciou zahŕňajúcou Watcher API nasadenú na internom testovacom serveri OmiseGo.

Globálna investícia do mozgu

Podľa tlačová správa zverejnená nedávno, japonská spoločnosť rizikového kapitálu Global Brain investovala nezverejnenú sumu do spoločnosti Omise Holdings. Cieľom tejto investície je financovanie expanzie spoločnosti Omise v Japonsku.

Global Brain tiež podporí iniciatívu OmiseGo zameranú na rozvoj finančnej infraštruktúry, ktorá bude hostiť platobný systém a služby poukazovania platieb typu PayPal, ako aj decentralizovanú burzu riadenú ethereum.

Cieľom spoločnosti Omise bolo vždy pokúsiť sa vylepšiť tradičnú finančnú infraštruktúru pomocou inovatívnych nástrojov, pretože sa snaží rozšíriť svoje služby na nové územia. V tlačovej správe spoločnosť uvádza:

„Globálna expanzia je kľúčovým hnacím motorom rastu pre podniky po celom svete, avšak finančné transakcie sa spracúvajú prostredníctvom starších platforiem postavených na infraštruktúrach, ktoré nie sú zamerané na podporu globálnych obchodných potrieb. S rastúcim globálnym obchodom a pohybom obyvateľstva je schopnosť uskutočňovať platby kedykoľvek a kdekoľvek nevyhnutnosťou. “

Vysvetľuje to, prečo je platforma zažívaná v čoraz väčšej miere. Keď bude spoločnosť Omise pokračovať v úsilí o prijatie podniku v Ázii, môžeme očakávať, že cena OMG začne stúpať.

McDonald’s Implementácia OmiseGo blockchainového ekosystému

V septembri 2017 uzavrela spoločnosť McDonalds Thailand partnerstvo so spoločnosťou Omise s cieľom pomôcť zjednodušiť online platobný systém.

Prevádzka na webe aj v mobilnej aplikácii exponenciálne stúpala a je potrebné ich okamžite vyriešiť.

Rýchlo vpred do júla tohto roku a zdá sa, že McDonald’s úspešne implementoval blockchainový ekosystém OmiseGo.

V rozhovor, zverejnený 18. júla pán Hester Chew, generálny riaditeľ spoločnosti McDonald’s Thailand, vyjadril potešenie nad výsledkami partnerstva jeho spoločnosti so spoločnosťou Omise.

On povedal:

„Optimalizácia toku platieb na webe a mobilnej aplikácii McThai bola pre nás veľkým zameraním.“

Tu sa Omise osvedčil.

Pán Chew chváli spoločnosť Omise za zníženie počtu krokov potrebných na uskutočnenie platieb a tiež počtu odchodov z pokladne. Zmeny, ktoré označuje za významné.

Úspešnosť takého prominentného partnerstva je pre spoločnosť OmiseGo obrovská a bude mať pozitívny dopad na cenu OMG, pretože sa vytvárajú a začínajú podobné partnerstvá..

Chcete sa dozvedieť viac?

Máte záujem o ďalší výskum o budúcnosti ceny OMG? Náš sprievodca po OMG si môžete prečítať tu.

 

Basil má tri roky externých skúseností s písaním o rušivých technológiách. Zameriava sa na najnovšie správy a vzdelávacie kúsky; pomáha šíriť evanjelium o Blockchaine. Dúfa, že jedného dňa bude mať vlastnú blockchainovú spoločnosť; pomáha svetu prostredníctvom jeho inovatívnej technológie účtovných kníh.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map