6 projektov, vďaka ktorým sa cena NEO vráti na 100 dolárov

Predtým známa ako „AntShares“ a v súčasnosti sa označuje ako „čínske ethereum“ alebo „zabijak ethereum“. NEO je vzrušujúci čínsky projekt kryptomeny, ktorého cieľom je získať korunu z hlavy Etherea.

Presnejšie povedané, ide o decentralizovanú platformu otvoreného kryptomeny a blockchainu, ktorá má tiež schopnosť prevádzkovať dApps a inteligentné zmluvy, čo sú niektoré z hlavných funkcií, vďaka ktorým je Ethereum také špeciálne ako platforma.

Už od svojho uvedenia na trh v roku 2016 cena NEO neustále otáča hlavy a robí titulky. Medzi jeho najvýznamnejšie vlastnosti patrí veľmi flexibilné vývojové prostredie, delegovaný byzantský algoritmus odolnosti proti chybám, rýchle transakčné rýchlosti, podpora ICO a „nezraniteľnosť“ z kvantových počítačov..

NEO sa už osvedčilo vďaka veľkému množstvu úspechov a čo je ešte dôležitejšie, ukázalo svetu, že rovnako ako Ethereum je životaschopné a relevantné pre budúcnosť. To znamená, že ak chcete podporiť alebo investovať do najväčšieho konkurenta spoločnosti Ethereum, mohol by vás zaujímať 6 najsľubnejších projektov, ktoré boli vyvinuté na platforme NEO..

Ontológia

Ontológia je pravdepodobne projekt NEO s najväčším humbukom okolo, pretože vykazuje neuveriteľný potenciál pre budúci vývoj. Ontológia je sieť distribuovanej hlavnej knihy (alebo sieť založená na blockchaine), ktorá kombinuje overené identifikácie, výmenu údajov, spoluprácu údajov a rôzne ďalšie protokoly a moduly s cieľom dosiahnuť „dôveryhodný ekosystém“.

Tento ekosystém založený na dôvere je špeciálne navrhnutý tak, aby umožnil partnerom lepšie sa sústrediť a rozvíjať svoje vlastné obchodné operácie. Od svojho uvedenia na trh si ontológia získala nesmierne uznanie. Po tom, čo spoločnosť Ontology dokončila výsadok v marci 2018 a úspešne distribuovala 20 miliónov tokenov, cena jej oficiálneho tokenu prudko vzrástla..

Podľa jeho cestovná mapa, Ontológia má pôsobivé plány do budúcnosti a vzhľadom na to, aký silný tím projekt zhromaždil, ako aj podporu celej komunity NEO a všetkých jej partnerov, existuje veľká šanca, že sa projektom stane realitou.

Z pohľadu investora stojí za to vedieť, že Ontology je priamo spojený s NEO, pretože majú rovnakého zakladateľa, technologickú spoločnosť Onchain. Jun Ji, jeden zo spoluzakladateľov spoločnosti Onchain, je tiež jedným zo zakladateľov spoločnosti Ontology.

Keď vezmeme do úvahy všetko, čo už bolo povedané, Ontology určite stojí za to dávať v budúcnosti pozor. V nasledujúcich mesiacoch môžete sledovať aj ONT Price.

Screenshot 1

Zdroj: https://ont.io/

DeepBrain

DeepBrain je ďalší projekt NEO, ktorý stojí za to preskúmať budúce investície. DeepBrain je prvá výpočtová platforma AI na svete využívajúca blockchain. Cieľom projektu je poskytnúť produkty AI a nízkonákladovú, flexibilnú a bezpečnú platformu na ich spustenie.

Pretože výpočet AI vyžaduje veľa zdrojov, DeepBrain sa predáva ako riešenie, ktoré môže výrazne znížiť všetky súvisiace náklady. Robí tak vďaka svojej decentralizovanej neurónovej sieti, kde sú všetky výpočtové náklady a zdroje zdieľané uzlami v sieti. Všetky zúčastnené strany, ktoré poskytujú výpočtový výkon, budú odmenené pomocou natívneho tokenu DBC platformy. Dáta a výpočtové zdroje je možné bezpečne a bez námahy nakupovať a predávať na trhu.

videoposter2

Zdroj: https://www.deepbrainchain.org/ Thailanding.html

NEX

The Výmena NEO, Nex, je ďalší projekt NEO, ktorý je obklopený mnohými humbukmi, a to z dobrého dôvodu. Cieľom projektu je poskytnúť svojim používateľom niečo takmer neslýchané – dokonalú kombináciu medzi centralizovanou a decentralizovanou výmenou. Stručne povedané, ponúka rýchlosť a dostupnosť centralizovaných búrz s bezpečnosťou a transparentnosťou, ktoré môžu ponúknuť iba decentralizované burzy..

Platforma na tento účel používa mimoreťazcový mechanizmus zhody, ktorý umožňuje podpisovanie a odosielanie objednávok z rôznych adries používateľov, ich spárovanie a následné podpisovanie mimo reťazca a neskoršie spätné potvrdenie účtov prostredníctvom blockchainu.

Najpôsobivejšie na projekte sú veľké mená, ktoré sa za ním skrývajú. NEX má veľmi silný a schopný tím pracujúci na jeho vývoji. Niektorí z najreprezentatívnejších členov sú Fabio Canesi, zakladateľ spoločnosti Mesto Sion (CoZ), ďalší spoluzakladateľ CoZ Ethan Fast a Fabian Wahle, tiež spoluzakladateľ CoZ.

Pretože NEO pokračuje vo svojom vzostupe, určite stojí za to dávať pozor na NEX, pretože burza má všetky správne nástroje na to, aby bola platforma NEO ešte silnejšia, ako už je.

kyc grafika

Zdroj: https://neonexchange.org

Qlink

Qlink je veľmi zaujímavý projekt NEO, ktorého cieľom je byť prvou decentralizovanou mobilnou sieťou na svete. Stručne povedané, platforma poskytuje svojim používateľom efektívny spôsob „prenájmu“ nevyužitej šírky pásma ďalším účastníkom siete, ktorí to vyžadujú. Výmenou za ich služby sú používatelia, ktorí predávajú extra šírku pásma, odmenení tokenmi QLC.

Platforma ponúka svojim používateľom tri hlavné služby: zdieľanie Wi-Fi, mobilný prístup k dátam a distribúciu obsahu a podnikovo orientovanú službu SMS. Všetky tieto služby sú prístupné prostredníctvom oficiálnych mobilných a stolných aplikácií spoločnosti Qlink.

Spoločnosť Qlink rieši väčšinu problémov tradičných centralizovaných telekomunikačných systémov vrátane nepresnej distribúcie a fakturácie obsahu, bezpečnostných obáv a vysokých poplatkov za používanie..

Zeepin

The Zeepin projekt predstavuje ešte jednu svetovú novinku pre platformu NEO. Je to vôbec prvýkrát, čo svet videl decentralizovanú platformu zameranú na ochranu kreatívnych diel prostredníctvom blockchainu. S pomocou Zeepinu budú umelci, spisovatelia a dizajnéri všetkých druhov schopní chrániť svoje diela za veľmi nízke náklady..

Používatelia budú môcť ukladať svoje umelecké diela do blockchainu. Systém poskytuje takzvané „výhody týkajúce sa autorských práv“, ktoré používateľom umožnia ľahkú distribúciu ich diel bez obáv z použitia neschváleným spôsobom..

Red Pulse

Red Pulse je inovatívna služba zhromažďovania a analyzovania spravodajských informácií postavená na vrchole blockchainu NEO. Zameriava sa predovšetkým na čínske finančné a kapitálové trhy, z ktorých zhromažďuje údaje, aby poskytla jasný prehľad o príliš zložitom čínskom trhu..

Cieľom platformy je spojiť niektoré z najlepších možných pohľadov na trh od odborníkov z oblasti priemyslu a odborníkov s cieľom vytvoriť pre používateľov nový ekosystém zdieľania výskumu. Pretože väčšina finančných analytikov súhlasí s tým, že Čína je povinná ešte viac rozšíriť svoju ekonomiku a skutočnosť, že technológia blockchain sa v krátkom čase ešte viac prejaví v našom každodennom živote, určite stojí za to sledovať Red Pulse a možno dokonca investovať do platformy..

Dúfame, že náš zoznam šiestich najzaujímavejších NEO projektov bol užitočný. Prajeme vám veľa šťastia v ďalších investíciách!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map