Dve Vechain ICO, ktoré podporia prijatie v sieti

Držitelia VeChain majú čo odovzdávať. Ale v nasledujúcich mesiacoch budú dve ICO Vechain ako dva z projektov pútajúcich pozornosť – OceanEx a Cahrenheit – sľub pomôcť pri venovaní pozornosti sieti.

Čo je OceanEx?

OceanEx je platforma na správu aktív v kryptomene, ktorú spustila a používa BitOcean Global, postavený na vrchole blockchainu VeChainThor. OceanEx je platforma na výmenu, obchodovanie a správu aktív, ktorá využíva špičkové technológie umelej inteligencie (AI) na poskytovanie najpokročilejších investičných a obchodných nástrojov, a to všetko pri širokom spektre investičných politík a možností..

Medzi hlavné ciele platformy patrí: vývoj zabezpečenia platformy s likviditou tokenov pomocou technológie AI, založenie ekosystému VeChain ako média na obchodovanie s tokenmi pomocou párovania VET a poskytovanie výmenných služieb a komunity na riešenie súčasného stavu..

Použitá technológia AI nie je zodpovedná iba za vylepšenie transakčných postupov, ale aj za ochranu používateľov platformy pred zlými investíciami a dokonca pred možnými útokmi. Predmetná technológia využíva rôzne komponenty, ako napríklad OceanBrain, OceanQuant, OceanMarket a OceanLab.

Komponent OceanBrain je zodpovedný za technológiu AI, ktorá bude neustále analyzovať správanie používateľa pri obchodovaní a spáruje ho s ďalšími podrobnosťami s cieľom poskytnúť príslušné odporúčania.

Ako naznačuje jeho názov, komponent OceanQuant umožňuje kvantitatívne obchodovanie. Komponent OceanMarket je databáza pre sociálne obchodovanie (umožňuje používateľom alebo členom komunity zverejňovať rôzne stratégie na platforme), zatiaľ čo OceanLab je internetový tím, ktorý bude vykonávať rôzne druhy prieskumu trhu a priemyslu s cieľom inovovať produkt a dať mu konkurenčný charakter. náskok na trhu.

1 fuV0yyhG5grma1mH5F4ecA

Zdroj: Medium.com

OceanEx ICO

Spoločnosť OceanEx plánuje mať maximálny limit 10 miliárd tokenov, ktoré sa majú distribuovať v rôznych kolách predaja. Podľa Oficiálny blog spoločnosti OceanEx, nadchádzajúce ICO má dve fázy: súkromné ​​kolo a kolo komunity VeChain. Prostredníctvom týchto kôl burza vydá 30% z celkového počtu žetónov.

Prvá fáza už vypredala všetky tokeny, zatiaľ čo komunitné kolo VeChain sa má konať v septembri. Členom komunity, ktorí majú záujem, sa odporúča, aby postupovali podľa oficiálnych pokynov platformy Stránka na Twitteri pre budúce aktualizácie. Bohužiaľ obyvatelia USA, Číny a Číny

Japonsko bude vylúčené z takzvaného komunitného kola ICO.

Zatiaľ čo pri súkromnom predaji tokenu bola cena 1 VET = 800 OCE, v komunitnom kole VeChain bude 1 VET (pred rozdelením) = 730 OCE. Na účasť v ICO musia mať používatelia viac ako 50 OVP (rozdelených). Stručne povedané, každý člen komunity VeChain, ktorý má viac ako 50 ľudí

Odborné vzdelávanie a príprava môžu vstúpiť do kola spoločenstva. Cieľom ICO je vyzbierať 11 300 000 USD.


Príspevok na blogu tiež popisuje, ako bude token OCE cennou a rozhodujúcou súčasťou ekosystému spoločnosti OceanEx a budúceho vývoja. Token je možné použiť na zaplatenie transakčných poplatkov, poplatkov za výber a poplatkov za výpis, na prístup do centra prieskumu trhu v OceanLab, ako aj na hlasovanie v zozname výpisov projektov..

Čo je Cahrenheit?

Spoločnosť VeChain nedávno oznámila aj prostredníctvom úradníka príspevok v blogu spustenie Cahrenheit, ekosystém založený na blockchaine, ktorého cieľom je revolúcia v automobilovom priemysle. Hlavným cieľom projektu je zmeniť väčšinu súčasných negatívnych problémov v automobilovom priemysle.

Okrem ukončenia všetkých hier s nulovým súčtom je projekt zameraný aj na elimináciu konceptu informačnej asymetrie. Týmto Cahrenheit dúfa, že pridá nové trhy, informačné kanály, používateľské skúsenosti a služby, ktoré projekt exponenciálne zvýšia na súčasný trh na 45 miliárd dolárov..

Medzi hlavné produkty a služby spoločnosti Cahrenheit patria CAHtrust, CAHmart, CAHnalytics, CAHmine a CAHnode.

CAHtrust je systém určený pre malé a stredné podniky a spotrebiteľov a prináša plne decentralizovaný systém vyhľadávania, zaradenia do zoznamu, hodnotenia a kontroly. V porovnaní s inými centralizovanými platformami systém ponúka nižšie náklady a minimálne poplatky za registráciu. CAHmart je špeciálne určený pre malé a stredné podniky a umožňuje dynamické stanovenie cien malými a strednými podnikmi tak, aby vysielali zľavy mimo špičkovú kapacitu. Komponent tiež umožňuje malým a stredným podnikom sprostredkovať podnikanie iným podobným MSP za rôzne odmeny (tokeny alebo budúce odporúčania).

CAHnalytics je centrum analýzy údajov, ktoré využíva zložité a presné súbory údajov a umožňuje zosúladený pôvod údajov priamo od spotrebiteľov a malých a stredných podnikov, ako aj monetizáciu údajov prostredníctvom EDU prostredníctvom tokenových platieb. Poskytuje tiež lepšie ceny rizika a príležitosti pre vývoj nových produktov a tiež umožňuje vysoko prispôsobené dátové a platobné riešenia pre EDU..

CAHnode je komunitný program vyvinutý s cieľom motivovať spotrebiteľov a malé a stredné podniky. Spotrebitelia alebo malé a stredné podniky sú povinní vlastniť vopred určené množstvo tokenu CAH, aby mali nárok na rôzne prémiové služby.

1 zPOD6pIhfHessudnLplXeQ @ 2x

Zdroj: http://luckycoin.online

Cahrenheit ICO

Platforma poháňaná blockchainom VeChainThor navyše prináša do partnerstva s ekosystémom VeChain viac ako 1 milión používateľov, 30 000 MSP a viac ako 30 partnerov poisťovacích spoločností, ako aj rôznych ďalších spotrebiteľov. Klover.

Klover je čínska poisťovacia technologická spoločnosť a tiež prvá spoločnosť, ktorá získala čínsku národnú sprostredkovateľskú licenciu pre poistenie. Spoločnosť má rozsiahle zastúpenie v Číne a pôsobí vo viac ako 30 mestách. Niektoré z jeho úspechov súvisia aj s mobilnou aplikáciou Youyidan.

Podľa príspevok v blogu, maximálna ponuka tokenov CAH bude 10 miliárd a proces získavania finančných prostriedkov bude rozdelený do troch fáz: súkromné ​​kolo, kolo nadácie VeChain (pre držiteľov X Node) a verejné kolo. Zatiaľ čo súkromné ​​kolo už bolo prihlásené, ďalšie dve fázy budú k dispozícii v nasledujúcich mesiacoch. Všetky tri kolá poskytnú 20% z celkovej ponuky tokenov v závislosti od dopytu. Presný pomer tokenov VET a CAH k distribúcii ešte bohužiaľ nemusí byť oficiálne oznámený.

Ďalšie informácie o tejto záležitosti môžu členovia komunity a budúci investori sledovať na Twitteri projektu, Telegram, a Stredná zdroje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map