Kinit App uvádza na trh ako skvelú blockchainovú mobilnú aplikáciu

Aplikácia Kinit bude uvedená do života po vydaní obrovskej úvodnej ponuky mincí vo výške 100 miliónov dolárov

Spoločnosť Kik práve spustila svoju aplikáciu súvisiacu s kryptomenami na trh známy ako Kinit. Odhalený produkt si kladie za cieľ stať sa jednou z najdôležitejších krypto aplikácií v ekosystéme. Kinit bol predstavený len niekoľko mesiacov po tom, čo spoločnosť zverejnila prvý prehľad produktu na strednej.

Spoločnosť, ktorá stojí za Kinitom, dokázala zhromaždiť viac ako 100 miliónov dolárov od ICO a 120 miliónov dolárov z rizikového financovania. Okrem toho má spoločnosť Kik mesačne 15 miliónov používateľov, ktorí budú využívať výhody najnovšej aplikácie.

Vízia spoločnosti má tri rôzne komponenty. Prvý z nich sa volá „Kin Ecosystem“ a zahŕňa partnerov ako Kik, Unity, Blackhawk Network a ďalších. Počas minulého týždňa bol tiež spustený program pre vývojárov. Za 6 mesiacov platia 25 vývojárom za to, aby sa zaoberali nezávislou „kin ekonomikou“. Budú musieť nastúpiť do 50 000 aktívnych peňaženiek mesačne, aby mohli získať celú sumu finančných prostriedkov ponúkaných v súťaži.

Druhá zložka spoločnosti súvisí s „Kin Blockchain.“ Platforma postavená na blockchaine je veľmi zaujímavá a skladá sa z dvoch rôznych reťazcov kombinovaných. Na začiatku bolo zámerom použiť štandard ERC-20, ale tím stojaci za Kikom veril, že sieť je príliš preťažená na to, aby podporovala užívateľskú základňu, ktorú má Kin.

To je dôvod, prečo tím presunuté do siete Stellar ktorý umožňuje rýchlejšie a lacnejšie transakcie. Ale aby sa vytvorila likvidita, tím sa rozhodol rozvetviť kódovú základňu Stellar a vytvoriť Kina, ktorý by bežal po boku Etherea.

Inými slovami, Kin by sa používal na interné transakcie, zatiaľ čo Ethereum by sa používal na spracovanie externých transakcií a poskytovanie likvidity sieti.

17. júla vysvetlil Rod McLeod, viceprezident pre komunikáciu:

„Kinit je prvá verejne dostupná aplikácia venovaná Kinovi. Naším cieľom v spoločnosti Kinit je dostať Kin do rúk viacerých spotrebiteľov. Je to významný krok k tomu, aby boli kryptomeny skutočne priateľské k zákazníkom prostredníctvom zábavných a pútavých zážitkov, a plánujeme sa učiť a iterovať na základe správania používateľov v reálnom svete. Sme nadšení, že môžeme ešte viac ľudí zarobiť a minúť Kin – a to všetko na Kin Blockchaine. “

Tí používatelia, ktorí si stiahnu aplikáciu Kinit, si budú môcť vytvoriť peňaženku iba v niekoľkých rýchlych krokoch. Potom budú môcť získať prístup k Kin Marketplace Beta, kde budú môcť utratiť Kin, ktoré zarobia na darčekových kartách.

V budúcnosti budú do siete implementované nové funkcie, ktoré používateľom umožnia zarobiť a minúť Kin tokeny.

Treťou najdôležitejšou časťou vízie spoločnosti je „Kin Standalone App.“ Hlavným zámerom bolo vytvoriť veľmi jednoduchú a ľahko použiteľnú aplikáciu, kde by používatelia mohli objavovať aplikácie podporované v Kin Ecosystem..

Používatelia budú musieť zadať svoje telefónne číslo, potvrdiť ho a potom budú mať aplikáciu na obrazovke. Zobrazí sa prieskum, v ktorom sa zobrazia otázky, napríklad prečo si používateľ aplikáciu stiahol, a akékoľvek očakávania do budúcnosti.

Darčekové karty na Kinit

Používatelia budú mať možnosť uplatniť tokeny Kin, ktoré zarobia na darčekové karty (v rozmedzí od 5 do 25 dolárov) od značiek a maloobchodníkov, ako sú Amazon, AMC Theatres a Google Play..

Podľa výsledkov zo súkromnej verzie beta dosiahli používatelia 10-dennú mieru uchovania viac ako 75%. Okrem toho aplikáciu používalo 66% používateľov dlhšie ako tri týždne.

Kikova stratégia

Spoločnosť tvrdí, že je na ceste so všetkými tromi hlavnými krokmi, ktoré navrhli: vybudovať škálovateľný blockchain, spustiť Kin v Kiku a rozšíriť Kin za Kik.

Ted Livingston, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Kik a Kin, komentoval k veci:

„S radosťou oznamujem, že sme na dobrej ceste všetkými tromi krokmi. V niektorých oblastiach sme už v predstihu pred plánom, konkrétne v našom úsilí vybudovať škálovateľný blockchain. “

V júni bola navyše spoločnosť schopná zaregistrovať 1,2 milióna transakcií za deň a teraz ponúka živé spotrebiteľské zážitky, ktoré bežia na Kin Blockchain.

Okrem toho spoločnosť Kin zdvojnásobuje svoju činnosť na blockchaine Kin a výrazne investuje do tímu interného vývoja a blockchainového riešenia.

Foto s láskavým dovolením Hackernoon

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map