NEO Predikcia ceny 2021 – Experti berú, technická analýza a ďalšie faktory, ktoré určujú jej cenu

(Aktualizované 13. februára 2021) Vlani NEO zažilo zmiešané signály. Cena tejto mince sa mala do konca roku 2019 zvýšiť na 30 dolárov; to sa však nenaplnilo, pretože kryptotrh nedokázal dosiahnuť neskoré zhromaždenie. Neo začal rok obchodovať za zhruba 7 dolárov. Jeho cena by zaznamenala značné zisky v nasledujúcich mesiacoch, keď sa do júla podarilo dosiahnuť vrchol na hodnote 20 dolárov. To je však také dobré, ako to bolo v prípade mince.

Avšak s Čínou nastavenou na urýchlenie prijatia blockchainu ako základnej inovácie vyzerajú vyhliadky NEO v roku 2020 jasne. Platforma sa nedávno stala prvým blockchainovým projektom, ktorý sa pripojil k nadácii Microsoft-created.NET Foundation.

Platforma má integrovanú sadu nástrojov blockchain priamo do siete .NET. NEO plánuje využiť integráciu na zlepšenie skúseností s vývojom inteligentných zmlúv urýchlením vytvárania dApps na svojom blockchaine. Je to krok, v ktorý nadácia dúfa, že na platformu priláka viac vývojárov a celkovo urýchli prijatie technológie blockchain.

V tomto článku sa pozrieme na odborné posudky, technické analýzy a niekoľko dôvodov, prečo cena NEO v roku 2020 stúpne..

Kúpte si NEO na Binance ešte dnes!

Názor odborníkov na otázku, prečo NEO stúpne

 Podľa odborníkov na kryptomeny sa cena NEO v nasledujúcich rokoch zvýši z niekoľkých dôvodov. Pozrime sa na niektoré z týchto dôvodov. Mark Cagney, spoluzakladateľ spoločnosti Social Finance (SoFi), uviedol, že minca má potenciál nahradiť bitcoin vďaka svojmu inovatívnemu použitiu technológie blockchain. Predbehnutie bitcoinu znamená masívne prijatie, pri ktorom dôjde k rastu ceny mince. 

Brian Evans, slávny evanjelista blockchainu, a investor Angel tiež podporujú budúci rast spoločnosti NEO. Evans tvrdí, že „Veľkým krokom pre NEO je vytvorenie celej inteligentnej ekonomiky. Zahŕňala digitálne aktíva, inteligentné zmluvy a digitálnu identitu, ktorú je možné použiť pre aplikácie v reálnom svete a integrovať sa do reálnej ekonomiky. Čína by mohla byť kandidátom na túto prvú aplikáciu a integráciu v reálnom svete.„Keď bude viac spoločností pokračovať v prijímaní inteligentných zmlúv, viac obchodníkov uvidí potenciál mince, čo povedie k jej prudkému nárastu cien. 

Rakesh Upadhyay, autor pre a popredná krypto publikácia, je presvedčený, že nedávny pozitívny vývoj, ako napríklad nedávno ohlásený fond EcoBoost v hodnote 100 miliónov dolárov, zvýši cenu NEO vyššie. Spisovateľ má vzhľadom na tento vývoj optimistický pohľad na budúcu cenu mince. 

Napriek tomu regulácie v Číne ovplyvnili cenu NEO aj počas prvých mesiacov roku 2018. Hlavnou otázkou zostáva, čo sa stane v budúcnosti, ak tieto obmedzenia nebudú zrušené.

Kúpte si NEO na Binance ešte dnes!

Ďalšie faktory, ktoré určujú cenu NEO.

NEO 3.0: Pripravované inovácie sietí

Predikcia ceny NEO je založená na možnom prínose z nadchádzajúca aktualizácia siete ktorý sa dočká uvedenia NEO 3.0. Nový protokol pomôže platforme dostatočne sa rozšíriť a vybudovať plne integrovanú digitálnu ekonomiku. Podľa Da Hongfeiho a Erika Zhanga, ktorí sú zakladateľmi platformy NEO, dúfajú, že sa v roku 2020 stane z protokolu blockchain číslo jedna..

Aktualizácie pomôžu projektu vytvoriť decentralizovanú platformu, ktorá bude schopná podporovať veľké komerčné aplikácie. Dôraz sa bude klásť na spoľahlivosť, zvýšenie úložných schopností a zvýšenie objemu transakcií za sekundu.

Medzi nové funkcie, ktoré pribudnú v NEO 3.0, patria:

1.    Natívne zmluvy, ktoré budú novým typom inteligentných zmlúv, ktoré budú spúšťať kód priamo namiesto priameho používania virtuálneho stroja NEO. NEO aj Gas budú existovať ako natívne zmluvy v NEO 3.0.

2.    Prístup k internetovým zdrojom, ktorý používateľom umožní prístup k internetovým zdrojom pomocou inteligentných zmlúv.

3.    Dôjde k zlepšeniu mechanizmu konsenzu dBFT.

4.    Bude existovať systém manifestov a povolení, kde sa budú inteligentné zmluvy klasifikovať, aby sa uľahčila efektívna komunikácia medzi nimi.

5.    Vývoj NeoFS, návrh, ktorý sa snaží vybudovať distribuovanú úložnú sieť, ktorá bude kompletná s vlastnými ekonomickými stimulmi.

Plány globálneho prijatia a vplyvu na predpoklady predpovedí cien NEO

Aj napriek tomu, že spoločnosť NEO už má pevné základy v rozvíjajúcej sa decentralizovanej ekonomike Číny, zdá sa, že platforma čoskoro neplánuje odpočívať. Projekt napreduje v plánoch globálnej expanzie. Snaží sa o vlády a jednotlivcov na celom svete s predstavou svojej inteligentnej ekonomiky.

V rámci projektu sa už organizujú hackatóny, konferencie, prezentácie a stretnutia. Cieľom týchto vývojových snáh je eskalovať globálnu expanziu blockchainu.

V apríli absolvoval tím NEO druhýkrát v tomto roku turné po Európe. Skupina prešla cez Lisabon, Madrid, Paríž, Zürich, Amsterdam a Viedeň. Taktiež sa zastavili v Bruseli, kde bol Da Hongfei, zakladateľ NEO adresovaný o výhodách technológie blockchain.

V rámci snahy o globálnu nadvládu absolvoval tím turné aj v Južnej Amerike. V máji skupina navštívil Brazíliu pravdepodobne zameraná na zapustenie koreňov v tom, čo sľubuje, že bude ďalšou hranicou pre technológiu blockchain.

Ekosystém NEO rastie

Nedávno tím NEO pre globálny rozvoj (NGD) oznámil že mala nové aktualizácie pre platformu NEO. Tieto dve aktualizácie majú tvar dvoch nových tokenov; CNEO a CGAS. C znamená zmluvu. Znamená to, že tokeny budú špeciálne použité pre inteligentné zmluvy. 20 dolárov v našej predikcii ceny NEO zohľadňuje činnosť týchto mincí.

Hodnota týchto dvoch nových tokenov je viazaná na hodnotu NEO a GAS a je možné ich vymeniť za ich trhové kurzy. Podľa príspevku na blogu prišli doplnky z nevyhnutnosti. Zvyšujúci sa počet dApps na platforme NEO viedol k potrebe rozmanitejšej skupiny typov aktív.

„V reakcii na požiadavky komunity vyvinula spoločnosť NGD CNEO a CGAS, dve zmluvné aktíva, ktoré zodpovedajúcim spôsobom mapujú NEO a GAS, dve globálne aktíva, na ekvivalentné inteligentné kontrakty NEP-5.“

V súčasnom stave nemožno NEO a GAS ľahko využiť pomocou inteligentných zmlúv. To je dôvod, ktorý viedol k potrebe previesť ich na ekvivalenty NEP-5.

Vlastné tokeny zvyčajne nezískajú uznanie širšej komunity kryptomien. Môže to viesť k tomu, že potom nebudete uvedení na burzách a je to hlavný dôvod prečo sa tím sústredil na obe existujúce digitálne aktíva.

„Kedykoľvek ktorýkoľvek projekt vydá token NEP-5 pre túto zmluvu, komunita nemusí rozpoznať jeho token alebo výmeny nie sú ochotné ho uviesť do obehu. Z tohto dôvodu je to pre projekt nákladné. Komunita potom odporučila tímu NGD vydať aktívum NEP-5 viazané na NEO / GAS. “

Chcete sa dozvedieť viac? Naše pokrytie z najlepších NEO projektov si môžete pozrieť tu.

Okrem toho NEO počas tejto pandémie pravidelne pracuje na boji proti koronavírusom. Na platforme NEO existuje veľa iniciatív, ktoré pomáhajú spoločnostiam a firmám po celom svete.

Ako vidíme vyššie, využiteľnosť NEO blockchainu stúpa. Môžeme očakávať, že veľmi skoro zvýšime cenu NEO. NEO skutočne dokázala dosiahnuť 20 dolárov za mincu a cena digitálnej meny by sa mohla v nasledujúcich týždňoch naďalej zvyšovať. Vyvíja sa niekoľko projektov, ktoré by určite mohli cenu NEO umiestniť nad 100 dolárov.

NEO tiež zažíva rast v oblasti aplikácií DeFi a spoločností pracujúcich na jeho ekosystéme. Flamingo je jednou z týchto firiem, ktorá sa snaží ponúkať riešenia DeFi na vrchole siete NEO.

Kúpte si NEO na Binance ešte dnes!

Predikcia cien NEO – TradingView technická analýza, aktualizovaná 13. februára 2021

NEOUSDT – analýza EW – vlna C nadol od cyklovlna na TradingView.com

Podľa analytika NEO mohla virtuálna mena dokončiť tretiu stúpajúcu vlnu a začať korekciu prostredníctvom 4. vlny. Táto analýza Elliott Waves ukazuje, že NEO by sa teraz mohlo pohybovať smerom nadol na 34 USDT alebo 32 USDT a zahájiť piatu vlnu smerom k cene nad 45 USDT za mincu. 

Napriek tomu si musíme počkať na štvrtú korekčnú vlnu pred začiatkom piatej. Analytik sa domnieva, že korekcia by mohla nakoniec dosiahnuť 33 USDT, ale nie nižšie. To by mohol byť dobrý okamih na vstup na trh a čakanie na formovanie 5. vlny.

&# x1f525; NEO / USDT klesá na podporu od FieryTrading na TradingView.com

Podľa tohto analytika TradingView, NEO / USDT stráca paru, čo by pre túto virtuálnu menu nemohlo byť dobré. Napriek pozitívnemu roku po rozšírení COVID-19 by sa virtuálna mena mohla čoskoro posunúť na úroveň podpory, ktorú nachádzame na úrovni 18,70 USD za mincu. 

Analytik sa domnieva, že je možné držať skrat a dosiahnuť fialovú podporu zobrazenú v grafe. Cena NEO sa posunula z marcových 3,99 USD na pár pred niekoľkými týždňami na 28,72. To ukazuje, že rok 2020 bol pre virtuálnu menu veľmi dobrým rokom. Je len otázkou času, aby ste pochopili, ako sa bude táto minca vyvíjať.

NEO / USDT Bullish Retrace / Reentry idea 4HR od kryptodonovan na TradingView.com

NEO USDT sa naďalej pohybuje vyššie prostredníctvom rastúceho klinu, ktorý sa časom rozširuje. Mohli by sme sa priblížiť k úrovni odporu, ktorú by bolo ťažké prekonať. Podľa analytika NEO nevyzerá ako uhlíková kópia éteru. 

Spomenul, že na štvorhodinovom grafe spozoroval potenciálnu inverznú hlavu a ramená, ktoré by mohli byť lemované úrovňou retrakcie.5 Fibonacci. Napriek tomu sa domnieva, že by to mohlo byť trochu predčasné a vzostupný trend by mohol pokračovať aj v nasledujúcich týždňoch a prípadne mesiacoch. Je len otázkou času, aby ste pochopili, čo sa s tým stane.

Neo vyzerá býčie aj bankomat od NystockCryptoman2020 na TradingView.com

Podľa analytika môže byť obchodný pár NEO / USDT momentálne veľmi býčí. Analytik navyše vidí, že v posledných dňoch došlo k dvojitému dnu, ktoré by mohlo v nasledujúcich týždňoch posunúť kryptomenu vyššie. 

Okrem toho sa domnieva, že úroveň 15 dolárov by mala byť v nasledujúcich dňoch dôsledne sledovaná. Ak sa bitcoin bude aj naďalej pohybovať vyššie, môže to byť dobrá príležitosť pre túto virtuálnu menu na rozšírenie a zlepšenie jej výkonnosti v krypto priemysle. Napriek tomu by sa bitcoin mohol nakoniec vrátiť a priniesť so sebou všetky ostatné digitálne aktíva. Momentálne sa NEO obchoduje blízko 14,37 USD.

NEOUSDT testuje týždenný odpor vo vnútri vlajky býka &# x1f990; od plancton0618 na TradingView.com

NEOUSDT v súčasnosti testuje týždenný odpor vo vnútri vlajky býka. Analytik sa domnieva, že ak je úroveň podpory na 18,23 USDT schopná udržať cenu NEO, mohli by sme vidieť rýchly pohyb na 20 USDT za mincu. 

To samozrejme tiež určite súvisí s bitcoinom a celým trhom s kryptomenami. Čím väčšia bude cenová expanzia bitcoinu, tým najľahšie sa bude NEO pohybovať vyššie. Analytik verí, že je možné, že by sa NEO v budúcnosti mohlo posunúť vyššie, ak sa trh rozšíri. Digitálne aktívum však ani zďaleka nedosahuje historické maximum.

Kúpte si NEO na Binance ešte dnes!

Záver

Vysoký výkon tokenu NEO zabezpečil, že si projekt udržal pozíciu 20 najlepších kryptomien. Platforma tiež pracuje na riešení niektorých svojich najnaliehavejších problémov s prebiehajúcimi aktualizáciami NEO 3.0, ktoré budú vynikajúce za cenu jej tokenu.

Na základe toho, čo sme doteraz videli, by bolo rozumné, keby každý investor pridal do svojho portfólia nejaké NEO, ktoré im zaistí, aby nepremeškali zisky, ktoré sa majú realizovať, akonáhle sa minca začne znovu zhromažďovať.

Ak vás to samozrejme zaujíma pri kúpe NEO alebo pri jeho obchodovaní, môžete použiť Binance a zistiť, ako to urobiť, pomocou nášho úplného Sprievodcu nákupom NEO v Binance..

Môžete tiež obchodovať za NEO na Bittrexu a použiť nášho sprievodcu tu.

S naším sprievodcom sa môžete dozvedieť viac informácií o možnostiach pasívneho príjmu spoločnosti NEO prostredníctvom výroby plynu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map