Predikcia ceny mince Crypto.com (CRO)

CRO rastie ako jedna z najhorúcejších kryptomien v roku 2020 a poháňa ekosystém Crypto.com. V roku 2020, napriek súčasnej kríze koronavírusov, zažila CRO neuveriteľný býčí beh, ktorý posunul digitálne aktívum na takmer nové maximá všetkých čias. Táto príručka bude súvisieť so všetkým, čo potrebujete vedieť CRO Prognóza ceny

Za jediný rok dokázala spoločnosť CRO prekonať viac ako 760% v porovnaní s cenou z februára 2019 a pomôcť investorom tešiť sa z obrovských ziskov za rok, ktorý priniesol zmiešané výsledky. Digitálna mena sa stala jedným z najvýkonnejších aktív po nedávnom výpredaji v marci 2020 v dôsledku rozšírenia pandémie a jej vplyvu na ekonomiku. 

V tomto článku sa s vami podelíme o najdôležitejšie veci, ktoré je potrebné vziať do úvahy o CRO a o tom, čo by mohlo tejto mene pomôcť v blízkej budúcnosti posunúť sa k novým maximám. Budeme sa tiež snažiť porozumieť technickým aspektom ceny CRO a tomu, ako by sa táto kryptomena mohla v budúcnosti správať. 

Významné správy CRO & Plány na rok 2021

Crypto.com oznámil v máji, že značne rozšírili svoj ekosystém. Stalo sa tak aj počas krízy COVID-19, ktorá zasiahla celý svet. Polovica bitcoinov (BTC) mala tiež pozitívny vplyv na celý ekosystém, ktorý priťahoval do vesmíru nových investorov a používateľov.. 

V priebehu mája mohla stránka Crypto.com dosiahnuť niekoľko míľnikov, medzi ktoré patrí dodávka karty MCO VISA v Európe, zavedenie peňaženky Crypto.com a oslovenie 2 miliónov používateľov. Okrem toho došlo k mnohým novým partnerstvám, aktualizáciám a propagáciám, z ktorých sa tešila celá komunita. 

V roku 2020 sa Crypto.com snaží zapojiť nových používateľov a priniesť kryptomenu do každej peňaženky, ponúknuť jeden z najlepších programov pre jednotlivcov na ľahké investovanie do kryptomeny, ponúknuť úžasnú kreditnú kartu, ktorá vám umožní míňať kryptomeny a mnoho ďalších vecí, ktoré ešte len prídu. Crypto.com je určite jednou zo spoločností, ktoré sa najviac snažia na svete propagovať využitie digitálnych aktív a masívne prispievať k procesu adopcie kryptomien po celom svete. 

A dokonca nedávno CRO získala a twitter značkový hashtag, čím sa stal druhým po bitcoinoch (BTC) a získal ho.

Zaujímavejšie však je Špeciálne 4. výročie kde si používatelia môžu kúpiť BTC so zľavou 50%. Predaj sa začne 30. júna 2020 a skončí sa 1. júla 2020. Zúčastniť sa môže každý. Počet ľudí je však obmedzený, maximálne 25 000. Podiel v CRO môže zvýšiť vašu alokáciu o tom, koľko BTC s 50% zľavou môžete získať.

Karty MCO Visa Expansion, krypto peňaženka a ďalšie

The Karty Visa MCO sú teraz k dispozícii na 31 trhoch v Európe. Spoločnosť tiež teraz uviedla na trh nový bitcoin v hodnote 100 000 dolárov, ktorý by sa začal na Twitteri a bude sa uchovávať a pokračovať do 30. júna. 

Cieľom novej propagácie je rozšíriť počet používateľov, ktorí by platformu poznali a ako funguje. Všetky informácie si môžete pozrieť v nasledujúcom tweete:

Icy White France, Jade Green Finland, Ruby Steel Portugal… #MCOVisaCard sa teraz dodáva v Európe!

Rezervujte si teraz: https://t.co/CMnaThfGsn

Rozdávame 100 000 dolárov # BTC. Postupujte, lajkujte & RT o šancu vyhrať 200 dolárov. Komentár + snímka obrazovky s vašou kartou & krajina = vyššia šanca! pic.twitter.com/l9hKBBaRm7

– Crypto.com (@cryptocom) 19. mája 2020

Expanzia Visa bude pokračovať aj v nasledujúcich mesiacoch a bude to určite jeden z hlavných cieľov roku 2020. Bude to dôležité, aby sme prilákali nových používateľov a pomohli ekosystému Crypto.com expandovať a osloviť väčší počet jednotlivcov.. 

Crypto.com tiež spustil nový program bielych štítkov debetných kariet, ktorý požaduje výmeny a peňaženky, ktoré chcú uviesť na trh svoje vlastné karty so svojou značkou. Crypto.com poskytuje infraštruktúru a značky si môžu vychutnať zásielky v Spojených štátoch, Európe a Ázii.

Posledný Peňaženka Crypto.com spustená je neväzobná peňaženka, ktorá umožňuje používateľom získať kontrolu nad ich kryptomenami. Používatelia sa môžu jednoducho pripojiť prostredníctvom svojej aplikácie Crypto.com a začať si užívať vyššie bezpečnostné štandardy tým, že budú mať súkromné ​​kľúče od svojich virtuálnych mien, ktoré majú v držbe. 

Spoločnosť ďalej pokračuje v zlepšovaní služieb odmeňovania, ktoré ponúkajú používateľom umiestňujúcim svoje prostriedky na platformu. Jednotlivci môžu začať zarábať 5% p.a. na litecoin (LTC), 4,5% p.a. na XRP a 14% p.a. na ICX. 

Crypto.com tiež zabezpečil politiku vo výške 100 miliónov dolárov, ktorú v súčasnosti vedie Arch Underwriting na Lloyd’s Syndicate 2012. Týmto spôsobom bola Crypto.com schopná predĺžiť jeho poistné krytie na 360 miliónov dolárov. V súčasnosti existuje len málo krypto spoločností s poistným krytím a na celom trhu chýba jasná poistná stratégia. 

Kris Marszalek, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Crypto.com, k tomu uviedol:

„Kryptotrh je žalostne nedostatočne poistený, čo vystavujúcim firmám aj používateľom vystavuje riziku krádeže alebo straty ich aktív a predstavuje prekážku pre tradičné prijímanie kryptomien. Hlboko sme sa zaviazali k bezpečnosti našej platformy, čo je hlavná obava, ktorú zdieľajú skorí používatelia aj tí, ktorí sú v oblasti kryptomeny nová. “

Okrem toho majú noví používatelia burzy Crypto.com, ktorí sa zaregistrovali a dokončili „pokročilú“ úroveň KYC, bonus 2% na krypto vklady uskutočnené na burze. Toto je dobrý spôsob, ako môžu používatelia a obchodníci získať ďalšie prostriedky a začať ich používať na obchodovanie s digitálnymi aktívami na trhu a pomocou platformy Crypto.com.. 

Nakoniec s tým spolupracuje aj Crypto.com Coinzilla aby klienti mohli umiestňovať reklamy na Coinzilla a získať až 10% cashback pomocou Crypto.com Pay. Je to skvelý spôsob, ako získať späť peniaze, keď investujete do rozširovania svojich produktov, služieb alebo spoločnosti.

Crypto.com Coin (CRO) 2019 – 2020 Cenová analýza

Ako vidíte na obrázku vyššie, pretože CRO dosiahla 0,10 USD, spustil sa medvedí trh, ktorý mal tri býčie časy. 

Prvý z nich bol v polovici 19. roku a trval veľmi krátke časové obdobie, čo umožnilo CRO opäť prekonať 0,10 USD. Druhý bol na začiatku roka 2020, keďže celý kryptotrh bol v býčích podmienkach. CRO tentoraz nedokázala prekonať 0,075 USD. A konečne, posledný býk je beh, v ktorom sme teraz s tým, že CRO tretíkrát prekoná 0,10 USD, so ziskom 66% za posledný mesiac. 

Z hľadiska BTC vidíme, že trh s medveďmi je zreteľne viditeľný od roku 2019 a práve teraz sa začíname opäť posúvať vyššie. 

Crypto.com sa naďalej rozširuje a láka nových používateľov platformou a službami, na ktorých momentálne pracuje. Ako sme videli v predchádzajúcej časti, existujú rôzne projekty, na ktorých tím Crypto.com momentálne pracuje, a ktoré by novým klientom a používateľom umožnili začať využívať širokú škálu služieb.

To všetko by mohlo mať pozitívny vplyv na cenu kryptomeny, ktorá v posledných dňoch rastie vďaka nedávnemu vývoju. Tím, ktorý stojí za CRO, pravidelne rozbieha nové iniciatívy a projekty pre celú komunitu, aby bola neustále zapojená a spokojná s vývojom v sieti.. 

Napríklad Crypto.com spustil pred niekoľkými týždňami svoju vlastnú službu Crypto Swap nad sieťou Ethereum (ETH). Očakáva sa, že to priláka veľké množstvo používateľov z trhu DeFi.

Predikcia ceny mincí Crypto.com (CRO) – analýza TradingView – aktualizovaná 14. februára 2021

VÝHĽAD CRO 2021 od Librs na TradingView.com

Pokiaľ ide o obchodný pár CRO / USDT, analytik tvrdí, že je pre túto virtuálnu menu optimistický, pretože sa nerozdeľujeme z akumulačnej zóny zobrazenej v grafe. Zastávka je momentálne stanovená na 0,05 USD za mincu. 

Horná nákupná zóna platí aj počas prestávky a opakovaného testu 50-dňového EMA. Virtuálna mena by sa nakoniec mohla odraziť a pokračovať v stúpajúcom trende. Ak sa to však pokazí, išlo by o predaj signálu. 

V súčasnosti sa analytik domnieva, že by sme teraz mohli byť na úrovni zisku (zatiaľ prvá úroveň zisku).

CRYPTO.COM #CRO LIFE od MyIndianTechie na TradingView.com

Pokiaľ ide o obchodný pár CRO / USDT, vidíme, že trh „stále zanedbáva CRO“. Analytik tvrdí, že o tejto digitálnej mene v súčasnosti neexistuje žiadny hovor. Navyše tieto sviečky, ktoré sú momentálne zobrazené červenou farbou, ukazujú, že dopyt nie je v prospech CRO. 

Okrem toho existuje veľký rozdiel medzi CRO a inými virtuálnymi menami, ktoré boli vytvorené rôznymi burzami. Je napríklad vidno, že Binance Coin (BNB) si v porovnaní s týmto naďalej vedie dobre. Napriek tomu, že bitcoin sa stal vzostupným, v posledných mesiacoch sa zdá, že CRO nemôže opustiť súčasný trend medveďov. Možno bude potrebné, aby digitálna mena ukončila svoj medvedí trh ešte nejaký čas.

CRO / USDT od Moein_Haddadian na TradingView.com

CRO sa odkláňa od trendu poklesu, ktorý sa začal v polovici roku 2020, keď virtuálna mena dosiahla maximum 0,18 USDT za mincu. Teraz vidíme, že CRO by sa mohla pohybovať na úroveň 0,0875 USDT a pokračovať v pohybe vyššie aj v ďalšej časti roku 2021. 

Napríklad CRO by mohla dosiahnuť 0,107 a nakoniec 0,1235. To ukazuje, že nové maximá všetkých čias nemohli v blízkej budúcnosti prísť. Na to si možno budeme musieť ešte nejaký čas počkať. Okrem toho bude mať vývoj ceny bitcoinu vplyv aj na obchodný pár CRO / USDT.

CROUSDT 1dy: // pokožka hlavy, kým sa neobjaví (1 ďalší pop 2 noci / deň?) od HustleGrindMomentum na TradingView.com

Podľa analytika môže mať CRO v najbližších hodinách ešte jeden pop. V nasledujúcich dňoch alebo týždňoch bude pravdepodobne možné prevrátiť odpor a začať sa pohybovať vyššie. Celý kryptotrh sa v posledných mesiacoch posúva vyššie, ale CRO počas celého roku 2020 opravuje masívne rýchlu cenovú expanziu. 

Podľa analytika sa domnieva, že projekt musí dokázať a zvládnuť veľa, aby sa mohol posunúť do ďalšej úrovne. Aj keď majú prísť nový projekt, hovorí, že by to mohlo byť „trochu pochybné“. Analytik je presvedčený, že by to mohol byť tiež dobrý projekt, ktorý treba vždy preskúmať.

Crypto.com Coin (CRO) – 19. decembra od readCrypto na TradingView.com

Podľa analytika by sa digitálna mena mohla v najbližších dňoch pohybovať medzi 0,054223 USDT a 0,073434 USDT. Ak digitálne aktívum CRO klesne pod hranicu 0,054223 bodu, potom by cena mohla naďalej klesať. To je dôvod, prečo, ak obchodujete, hovorí, že by bol vhodný okamih na preskúmanie tejto pozície. Tento región by mohol fungovať aj ako podporná úroveň. 

Ak sa cena bude aj naďalej pohybovať vyššie (na 0,073434), mohli by sme v tomto okamihu čeliť určitému odporu. Dobré veci sa však môžu stať, ak sa posunú nad túto úroveň. Preto je dôležité vždy kontrolovať tieto úrovne.

Crypto.com Coin (CRO) – často kladené otázky (FAQ)

V tejto časti sa s vami podelíme o niektoré často kladené otázky (FAQ), ktoré má komunita ohľadom tejto kryptomeny..

Kedy bol spustený server Crypto.com?

Crypto.com bol spustený v roku 2017 prostredníctvom ICO, kde dostali 26 700 000 dolárov. Spoločnosť sa v tom čase volala Monako, odkiaľ pochádza aj názov ich ďalšej kryptomeny (MCO). MCO je kryptomena, ktorá sa používa na rezervovanie kariet, vkladanie MCO a získanie výhod z vkladu MCO (cashback, netflix & spotify rabaty atď.), zatiaľ čo CRO sa používa väčšinou na internete Exchange Crypto.com, ktorá je teraz v beta verzii. 

Čo je CRO Utility?

Crypto.com Coin (CRO) je kryptomena používaná na získanie zľavnených poplatkov na burze Crypto.com, na získanie 20% bonusu v CRO ročne, na získanie cashbacku pri nákupe darčekových kariet a na mnoho ďalších výhod, ktoré môžete vidieť tu alebo na obrázku dole 

Je CRO dobrá investícia?

To bude závisieť v okamihu, kde investujete do CRO tokenov a kedy predáte menu. Ak ste získali mincu hneď pri jej uvedení na trh alebo počas medvedích trhov, môžete mať možnosť predávať za vyššie ceny a získať návratnosť svojej investície a zisk. ROI mince je za posledný mesiac 66%, ale odporúčame každému, aby si pred investíciou do kryptomeny vykonal správny prieskum alebo pravdepodobne konzultoval s CPA. 

Čo je to Crypto.com?

Ako sme už spomínali, Crypto.com je spoločnosť, ktorá sa zameriava na ponúkanie riešení na trhu kryptomien, aby ľudia mohli začať používať digitálne aktíva a blockchain technológiu. Spoločnosť uskutočnila predaj tokenov MCO v júni 2017 a na financovanie svojich operácií dokázala zhromaždiť 26,7 milióna. 

Čo je cieľom Crypto.com?

Ich hlavným mottom je „Kryptomena v každej peňaženke“. Takže v zásade rozšírenie používania digitálnych aktív ako platobných prostriedkov a výmeny. Samozrejme to môže chvíľu trvať, kým sa dostane k väčšiemu publiku, ale môžeme si byť istí, že spoločnosť robí všetko pre to, aby zvýšila adopciu kryptomeny. 

Pôjde CRO hore?

Nevieme, čo sa môže stať s digitálnou menou. Bude tiež záležať na tom, v ktorom cenovom bode nameriame potenciál zvýšenia meny. Čím nižšia je cena, tým vyššie sú možnosti tohto digitálneho majetku pohybovať sa vyššie. V posledných dňoch sa CRO zúčastňovala býčieho trhu a zaregistrovala veľkú sériu, ktorá je blízko prekonaniu svojho doterajšieho maxima. 

Aj keď trh môže naďalej rásť, volatilita a neistota vo vesmíre sťažuje predvídanie toho, ktorá bude budúcnosťou meny CRO. 

Kde kúpiť CRO?

Existujú rôzne burzy, kde môžete získať kryptomenu CRO. Niektoré z týchto platforiem zahŕňajú OKEx, Huobi Global, Bittrex, ZB.com a HitBTC.

Odporúčame však Burza Crypto.com keďže objem je dostatočný na to, aby ste si kúpili veľké množstvo CRO a mohli by ste ho tiež vsadiť na 180 dní a získať 20% p.a.. Okrem toho môžete pomocou CRO zaplatiť poplatky za výmenu a získať dobrú zľavu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map