Predikcia ceny Monero XMR na rok 2021 – Odborníci berú a zvyšujú technický výhľad

(Aktualizované 14. februára 2021) —Vytvorené v apríli 2014, Monero je mince na ochranu osobných údajov, ktorá umožňuje súkromné, nevystopovateľné transakcie, ktoré sú nezrušiteľné a odolné voči analýze. Cena, ktorá sa momentálne obchoduje za 55 dolárov, stratila viac ako 84% svojej hodnoty z historického maxima stanoveného v decembri 2017.

Spoločnosť Monero (XMR) sa začala v roku 2019 obchodovať za zhruba 46 dolárov. Jeho cena bude neustále stúpať a do polovice júna by sa jej podarilo dosiahnuť vrchol okolo 120 dolárov. To však bolo pre kryptomenu zameranú na súkromie také dobré, ako to bolo.

V druhej polovici roka došlo k pomalému poklesu, keď XMR končil rok zhruba na začiatku. Avšak menej ako dva týždne do roku 2020 je cena XMR opäť v pohybe, tentokrát smerom nahor. Je to až 26%, a očakáva sa, že táto hybnosť bude pokračovať s pribúdajúcim rokom, keď sa používatelia snažia udržať svoje transakcie v anonymite.

V tomto článku sa pozrieme na niekoľko dôvodov, pre ktoré cena XMR pravdepodobne stúpne od odborných názorov k najnovšiemu vývoju a technickej analýze grafov. Poďme na odborný názor na cenu XMR.

Kúpte si XMR na Binance ešte dnes!

Názor odborníkov na otázku, prečo cena XMR stúpne

Komunita kryptomien už roky chváli spoločnosť Monero za preukázanie legitímnej práce na vývoji a inovatívnych funkcií ochrany súkromia pre svojich používateľov. Rast hodnoty mince sa ako taký vždy očakával. Cena XMR sa v súčasnosti nachádza na desiatom mieste v krypto grafoch s trhovým stropom nad 1 miliardu dolárov. Poďme sa pozrieť na to, prečo si expert myslí, že cena Monera je viazaná na vyššie výšky.

Mince dostali a hlavná podpora od Petera Todda, renomovaného vývojára bitcoinových jadier, ktorý uviedol, že uprednostňuje Monero pred inými digitálnymi menami, pretože ide o skutočnú kryptomenu. Ďalej uviedol, že minca ponúka lepšie súkromie, je postavená na skutočných vývojových prácach. Poskytuje lepšie riešenia zabezpečenia a ochrany osobných údajov.

John McAfee taktiež poskytol pozitívnu predpoveď ohľadom Monera. Aj keď neposkytol presnú predikciu ceny Monera, uviedol, že platforma má potenciál spochybniť bitcoin ako poprednú digitálnu menu. Bol veľmi vokálny podpora spoločnosti Monero na niekoľkých pohovoroch a prostredníctvom niekoľkých tweetov.

Riccardo Spagni, hlavný vývojár kryptomeny, navyše uviedol, že digitálna mena bola vyvinutá na ochranu súkromia používateľov. Preto táto funkcia viedla k rozsiahle použitie zločinnými hackermi. Toto rozsiahle použitie môže v budúcnosti viesť k zvýšeniu ceny mince.

Kúpte si XMR na Binance ešte dnes!

Medzi ďalšie faktory ovplyvňujúce cenu XMR patrí;

Silná komunita spoločnosti Monero sa zvyšuje

Aj napriek tomu, že je komunita kryptomien každým dňom renomovanejšia, stále ju sužujú zlí herci, malware a podvodníci. Na hlbšej úrovni niektoré tradičné inštitúcie majú vyjadril znepokojenie kryptomena používaná na nezákonné prostriedky, ako je pranie špinavých peňazí a financovanie nezákonných operácií.

Na základe týchto obáv sa členovia komunity z poprednej mince na ochranu súkromia Monero (XMR) snažia zahájiť iniciatívu na boj proti bežným krypto podvodom.

Iniciatíva oznámil na oficiálnej stránke Monera Justina Ehrenhofera pochádza z komunity s veľkým záujmom o zmenu vnímania určitých mincí verejnosťou. Rovnaké dôvody, ktoré Monero priťahovalo veľké množstvo obhajcov, vyvolávajú obavy aj zo strany ostatných.

Vďaka svojej súkromnej nevystopovateľnej povahe sa Monero stalo obľúbeným pre podvodníkov. Nedávna správa ukázali, že zhruba 175 miliónov dolárov v Monere bolo vyťažených programami „cryptojacking“. Toto číslo je oveľa viac ako ktorákoľvek iná minca a predstavuje viac ako 5 percent z celkovej cirkulujúcej ponuky XMR. To by určite mohlo mať vplyv na cenu XMR.

V Ehrenhoferovom oznámení uviedol, že prístupnosť ťažobného algoritmu Monera bola pozitívna vec, ale bohužiaľ sa otvorila zlým aktérom.

Zatiaľ čo drvivá väčšina používateľov tieto funkcie využíva navždy, niektorí útočníci používajú Monero na zarábanie peňazí zo strojov bez súhlasu používateľov. Môžu prevádzkovať ťažiarov na webových stránkach, ktoré sa aktivujú bez súhlasu používateľa. Môžu infikovať stroje alebo ich skryť v iných balíkoch a spustiť ťažobný softvér. Môžu infikovať stroje, šifrovať miestne súbory a požadovať výkupné v Moneru. Komunita Monero odsudzuje toto škodlivé, nesúhlasné používanie zariadenia na ťažbu. “

Komunitná iniciatíva zameraná na boj proti škodlivému softvéru má formu vzdelávacích webových stránok s radami, ktoré poskytuje komunitná skupina s názvom Monero Malware Response Workgroup. Táto stránka bude poskytovať diagnostiky a akčné plány pre nežiaducu ťažbu v prehliadači, ťažbu nežiaduceho systému a ransomvér..

Používatelia majú prístup k obsahu skupiny na adrese https://mrw.getmonero.org/

Ďalšie pozitívne správy spoločnosti Monero pochádzajú od spoločnosti ViaBTC, ktorá spustila ťažobný fond Monero, ktorý prináša 50% zníženie poplatkov za ťažbu počas prvých troch mesiacov predplatného.

Cena XMR

Kúpte si XMR na Binance ešte dnes!

Monero (XMR) Predikcia cien TradingView Analýza Aktualizované 14. februára 2021

XMR – 6 hodín. Predajcovia sa pripravujú na test 120 – 125 dolárov od P_S_trade na TradingView.com

Tento analytik spoločnosti Monero ukazuje, že 10. januára nastal na trhu XMR prudký boj v rozmedzí 168 a 172 USDT. Objemy obchodov sú naďalej veľmi vysoké a v posledných mesiacoch umožnili mincu pohybovať sa vyššie. 

Graf zdieľaný analytikom ukazuje, že Monero sa mohol posunúť nadol. To sa však v posledných dňoch nestalo. Za zmienku stojí, že Monero v priebehu niekoľkých týždňov takmer zdvojnásobilo svoju cenu a cena by teraz mohla byť v okamihu opravy. Cena ukazuje, že XMR dosiahol 254 dolárov za mincu a teraz sa s ňou obchoduje takmer 230 dolárov.

XMRUSDT – dlhý – potenciál 10,63% od CryptoNicho na TradingView.com

Pre obchodné páry Monero (XMR) a XMR / USDT sa analytik domnieva, že by mohol existovať vstupný bod na úrovni okolo 128,19 USDT. Ďalej, aby bolo možné obchodovať s rizikom, stop loss by sa mal otvoriť na 121,55 USDT. 

Medzi hlavné ciele patrí 132,54 USDT a 141,73 USDT. Okrem toho existuje niekoľko dôležitých poznámok, ktoré analytik zdieľal. Uviedol, že bitcoin je momentálne v neskorej konsolidácii a volatilita bude pravdepodobne pokračovať. 

Ďalej sa domnieva, že dlhý potenciál pre XMR je v súčasnosti na úrovni 10,63%. Napriek tomu to zostáva ďaleko od historického maxima zaznamenaného Monerom.

XMRUSDT od kryptoanalyzátor na TradingView.com

Ako ukazuje analytik, Monero (XMR) je skvelý altcoin, ktorý by používateľom mohol priniesť zisky, ale to nie v krátkodobom horizonte. Uviedol, že používatelia môžu profitovať v dlhších časových rámcoch. Podľa analytika musí XMR zasiahnuť retrakčnú oblasť, čo by mohlo stlačiť cenu XRM na 144 USDT za mincu. 

Môže to však byť iba začiatok a digitálna mena môže pokračovať v raste smerom k 200 USDT a ešte vyššie. Na to však možno budeme musieť počkať ešte niekoľko týždňov. 

Teraz sa s Monerom obchoduje blízko 152 USDT. Cenová hladina 144 USDT by sa mala udržať. Ak nie, ďalším krokom je 130 USDT.

MONERO (XMR) dokončuje 55% potenciálny presun zisku od mesiac333 na TradingView.com

Pokiaľ ide o kryptomenu XMR, vidíme, že by bolo možné, že by sa posunula smerom k oblasti 100 dolárov. V posledných dňoch virtuálna mena klesá kvôli FUD okolo niektorých vyradení z USA. Podľa analytika sa po rozbití hodnoty 100 MA vzor potvrdí. 100 MA však ešte nebolo porušených. 

Okrem toho sa domnieva, že projekčná alebo predajná zóna Fibonacci bude na úrovni 127 dolárov za mincu. Môže to chvíľu trvať, kým sa dostaneme na túto úroveň, pretože mince môžu v blízkej budúcnosti naďalej klesať. Potenciálna reverzná alebo nákupná zóna je medzi 114 a 100 a Fibonacciho projekčná alebo predajná zóna je na 127 a 156. 

XMRUSDT dokončuje spoločnosť Gartley | Dobrá dlhá príležitosť od mesiac333 na TradingView.com

V prípade hodinového grafu vidí obchodník rôzne situácie pre digitálne aktívum XMR. Domnieva sa, že virtuálna mena XMR dokončuje svoju poslednú časť Gartley a mohla by vstúpiť do novej reverznej zóny. Podľa toho, čo vidíme v grafoch, sa virtuálna mena definitívne obrátila z 159 USDT a pred pár hodinami dosiahla 152,5 USDT. 

Teraz existuje veľmi dôležitá úroveň odporu, ktorá predtým fungovala ako podpora. Hovoríme o zóne, ktorá sa momentálne nachádza blízko 155 USDT. Obchodná zóna určená predajnou zónou sa pohybovala medzi 155,32 až 156,73 USD.

Záver

Za posledné dva roky ukazujú fundamentálne aktívne a pokračujúce postupné upgrady, ktoré pomohli znížiť transakčné náklady, vylepšené riešenia úschovy, efektívnosť transakcií a prerezávanie blockchainu.

Všetky tieto vylepšenia spolu s vyššie uvedenými býčími znaleckými posudkami a technickou analýzou predpovedajú svetlú budúcnosť ceny XMR. Pri súčasnom resetovaní, keď sa trh pripravuje na ďalšie zhromaždenie, by bolo rozumné, keby sa každému investorovi dostalo do rúk nejaké XMR. Postupujte podľa nášho podrobného sprievodcu tu a dozviete sa, ako kúpiť XMR na Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map