Predikcia ceny ontológie na rok 2021 – pozitívny vývoj a býčí technický výhľad

(Aktualizované 14. februára 2021) Projekt Ontology pochádza z Číny a je blockchainovým projektom, ktorý pomáha podnikom využívať silu technológie distribuovanej účtovnej knihy. Projekt je decentralizovaný, vysoko výkonný verejný blockchain a distribuovaná platforma pre spoluprácu dôvery. Menou ONT je a mince druhej generácie, ktorý pomáha preklenúť priepasť medzi blockchainovou technológiou a obchodným sektorom. 

Nedávne dodatok na Crypto.com zvýšila cenu ontológie. V súčasnosti sa ONT obchoduje za cenu 0,9 USD s a trhový strop vo výške 578 miliónov dolárov.

Kúpte si ONT na Binance ešte dnes!

Názor odborníkov na to, prečo cena ontológie stúpne

Minulý rok nebol pre ONT vynikajúci, pretože jeho cena sa na konci roka pomaly znižovala a pohybovala sa okolo 0,5 USD. Rok 2020 však vyzerá pre túto mincu nádejne. Platforma má prispôsobené funkcie aplikácií a je užívateľsky príjemná, vďaka čomu je univerzálna v porovnaní so svojimi kolegami.

Jediným problémom ONT je, že ide o výklenkovú platformu. Ak sa platforme podarí rozšíriť svoje jedinečné ponuky, mala by mať minca svetlejšiu budúcnosť. Okrem toho má platforma kvalifikovaných vývojárov a partnerstvá s významnými spoločnosťami, ako je NEO, ktoré významne prispeli k úspechu tejto mince. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa očakáva, že cena ontológie v blízkej budúcnosti stúpne.

V súčasnosti je trhová cena ONT pre investorov dobrá doba na kúpu. Podľa cenových predpovedí sa očakáva, že cena mince na konci roku 2020 dosiahne 3,50 USD. Mince v minulosti dosiahla 10 USD. Analytici tiež tvrdia, že na základe minulých a súčasných trendov sa robustný ekosystém systému v krátkom čase pomaly priblíži k predpokladanej cene..

Kúpte si ONT na Binance ešte dnes!

Medzi ďalšie faktory ovplyvňujúce cenu ontológie patria;

Partnerstvá

Za menej ako mesiac spoločnosť Ontology uzavrela partnerstvo s dvoma spoločnosťami špecializujúcimi sa na zhodu s AML a KYC.

Jedným z nich je Shufti Pro, s ktorým spoločnosť Ontology podpísala Memorandum o porozumení (Memorandum of Understanding, MoU), v ktorom sa tieto dve firmy stretnú pri vývoji služieb digitálnej identity..

Pretože je ontológia verejným blockchainom, digitálna identita je základným kameňom úspechu blockchainového projektu založeného na dôvere..

Vďaka partnerstvu so Shufti Pro, vedúcou spoločnosťou poskytujúcou overovacie riešenia v globálnom meradle, je viac spoločností povinných dôverovať ontológii. Je to krok, ktorý povedie k väčšej adopcii.

Pri podpisovaní memoranda o porozumení Victor Fredung, generálny riaditeľ, Shufti Pro, povedal:

“Sledovali sme ich [Ontology] pokrok so záujmom už nejaký čas, a teraz je ten správny čas pohnúť sa vpred.” Ďalej veríme, že kombinované použitie novej a inovatívnej technológie blockchain s najmodernejším ID a overovaním identity je silnou kombináciou pre globálne obchodné operácie. “

Okrem toho sa zdá, že ontológia získava ťažisko aj nad rámec tohto. MIXMarvel, herná platforma a komunita obsahu, podpísala dohodu s Ontology o uvedení svojej hry „Hyperdragons“ do siete ONT. Táto správa sa dostala na trh pred 2 dňami. To prispieva k partnerstvu podpísaný s Evernym a nadáciou Sovrin založili konzorcium digitálnej identity východ – západ.

Partnerstvo so 4Stop

Spoločnosť Ontology tiež nadviazala spoluprácu so spoločnosťou 4Stop s cieľom poskytnúť na svojej platforme overenie „Know-Your-Customer“.

Pokiaľ ide o finančné regulačné orgány, ktoré sa obávajú prania špinavých peňazí a financovania terorizmu, predstavuje špičkové riešenie ochrany týchto zlozvykov značnú úľavu nielen pre regulačné orgány, ale aj pre tých, ktorí sa zameriavajú na platformu ontológie..

Zvýšená dôvera v platformu povedie k väčšej adopcii. Je to niečo, čo zdvihne cenu ONT ešte vyššie.

V komentári k partnerstvu hovorí Ingo Ernst, výkonný riaditeľ spoločnosti 4Stop povedal:

 „S neustále sa vyvíjajúcim přijetím blockchainovej technológie sme veľmi nadšení, že môžeme byť súčasťou inovatívneho blockchainového projektu Ontology tým, že im poskytujeme ďalšie služby KYC na overenie a autentizáciu osobných údajov po celom svete. Vytvorenie bežnej, štandardizovanej a ľahko prístupnej vyhovujúcej a dôveryhodnej infraštruktúry je niečo, pre čo sme obaja vášniví, a tešíme sa na ďalší vývoj. “ 

Väzby s Čínou

Andy Ji, vedúci stratégie pre ontológiu, predtým zastával najvyššie pozície v čínskej vláde. Bol kedysi generálnym tajomníkom ministerstva priemyslu a informačných technológií v Číne.

Jej zakladateľ, Jun Li, spolupracoval aj s Financial Futures Exchange v Číne a Infosys.

Pri takomto spojení sa dá len predpokladať, že platforma Ontology bude v Číne vnímaná priaznivo.

Aj keď Čína jasne vyjadrila svoj názor na kryptomeny, pri adopcii blockchainu sa ujala vedenia.

S pribúdajúcimi prípadmi použitia pre blockchain z ontológie nie je ťažké vidieť, ako si platforma v Číne získala masové prijatie. Je teda pravdepodobné, že to zvýši cenu ONT.

Záverom možno povedať, že do jedného roka existencia spoločnosti Ontology (ONT) nepochybne prejavila svoju silu ako platforma. Partnerstvá tiež pomohli zvýšiť jeho cenu. Akonáhle budú riešenia AML a KYC plne implementované, počítajte s tým, že s pribúdajúcimi firmami bude jeho cena ešte stúpať.

Kúpte si ONT na Binance ešte dnes!

Technický výhľad na cenu ontológie (ONT) TradingView (aktualizácia 14. februára 2021)

&# x1f48e; ONT – JASNE prejdete na inú GALAXU&# x1f680; od reggiogeorge na TradingView.com

Podľa tohto analytika je ontológia jednou z výziev, ktoré treba nasledovať posledných pár týždňov. Ako môžete vidieť v grafe, pre ONT to bol veľmi pozitívny týždeň. V blízkej budúcnosti (ďalšie mesiace) by sa mohlo stať, že sa virtuálna mena bude pohybovať smerom k 3,6085 USDT za mincu. 

V skutočnosti môžu tieto digitálne meny dosiahnuť rôzne úrovne. Tieto úrovne zahŕňajú 1,668, 2,07, 2,62 a poslednú úroveň 3,6085. Grafická ukážka analytika ukazuje, že na to, aby sa ONT posunul vyššie, by bolo potrebné prelomiť vrchol trendovej čiary, ktorá začala pred mnohými rokmi.

ONT dokončuje akumulačné obdobie od kvck na TradingView.com

Tento analytik TradingView tvrdí, že ONT je v dvoch rokoch akumulačnej fázy. To by mohol byť koniec, ako zdieľal. Videli sme, že existovala úroveň podpory blízka cenovej úrovni 0,4226 USDT, ktorá bola v posledných rokoch pre digitálne aktívum ONT veľmi užitočná.. 

Okrem toho vidíme, že jeho cena tiež spochybnila niekoľko úrovní odolnosti na úrovni 1,0314 a 1,7294 USDT. Ak je digitálna mena schopná prelomiť sa zo zostupného trojuholníka, je možné, že sa začne pohybovať na 1,0314 a potom na ďalšiu úroveň odporu 1,7294. Napriek tomu by mal byť únik potvrdený.

ONT Čerpanie čoskoro od omidalizadeh317 na TradingView.com

Analytik pre ONT ukazuje, že virtuálna mena by sa mohla nakoniec vymaniť z viacročných trendov medveďa. Obchodný pár ONT / USDT stále nie je jasný, pokiaľ ide o smerovanie tejto virtuálnej meny. Rok 2021 bude napriek tomu rokom definícií. 

To je zrejmé z grafu zdieľaného analytikom. Virtuálna mena sa nachádzala v rôznych obchodných kanáloch a v symetrickom trojuholníku, ktorý sa začal začiatkom roku 2020 krízou COVID-19. Veci sa môžu v budúcnosti meniť podľa vývoja trhu. Napriek tomu zostáva ONT ďaleko od svojho historického maxima zaznamenaného v roku 2018.

ONT / USDT dlho od Trader_OMS na TradingView.com

Obchodný pár ONT / USDT sa v súčasnosti obchoduje vo veľmi úzkom cenovom rozpätí od 0,466 do 0,4624 USD. Za posledných pár dní sa ONT obchodoval v týchto cenových hladinách. Analytik sa domnieva, že rok 2021 by mohol byť pre túto virtuálnu menu veľmi pozitívny, ktorý by nakoniec mohol dosiahnuť cenu za mincu 0,8389 USD. 

To by tlačilo ONT na úroveň odporu, ktorá by mohla byť veľmi dôležitá pre to, aby dosiahol nové maximá všetkých čias. Je len otázkou času, aby ste pochopili, či je ONT schopný alebo nie tento pohyb zažiť v najbližších dňoch alebo týždňoch.

ONTUSDT od Avery_Upton na TradingView.com

Napriek pádu na 50. pozíciu na trhu je Ontology pre obchodníkov skvelou kryptomenou. Podľa grafu zdieľaného analytikom sme sa stretli s podporou v regióne blízko 0,4793. Môžeme to vidieť ako úroveň podpory, ktorá zohľadňuje objemový profil a tiež miesta, kde v minulosti ONT zažil odpor a podporu. 

Digitálna mena sa teraz posúva vyššie a obchoduje sa s ňou blízko hodnoty 0,5568. Ak však chce prekonať miestne maximum zaznamenané v novembri tohto roku, keď dosiahlo 0,74 USD za mincu, musí naďalej rásť..

Fundamentálna analýza

Mainnet bol vydaný nedávno a začal budovať platformu NFT, vylepšenia peňaženky. Vidieť silný ťah na nové partnerstvá.

Tokenové hospodárstvo a podiely – Dodávka 1 000 mil. ONT a ONG, takmer 63% súčasný obeh ONT. Nedávno došlo k spätnému odkúpeniu z otvoreného trhu. Neexistujú žiadne horiace udalosti, pevné napájanie.

Vkladom vygenerujete ONG obslužný token, ktorý je obchodovateľný a použitý za poplatok za plyn.

Celkovo podľa názoru analytika ONTBTC porušil kľúčovú úroveň; je veľmi pravdepodobné, že opätovné testovanie potvrdí otočenie S / R – čo umožní návrat.

Záver

Jeden rok po tom, čo spoločnosť Ontology spustila svoju mainnet prostredníctvom neustáleho vývoja technológií, sa projektu podarilo vytvoriť základnú platformu pre spoluprácu dôveryhodných používateľov. Doteraz sa spoločnosti Ontology podarilo dosiahnuť prvý krok svojej vízie, ktorá má byť pripravená pre všetky podniky, čo je dobré pre cenu ONT vpred.

Obchodovanie tesne pod 1 dolárom predstavuje Ontology lukratívnu príležitosť pre každého investora, ktorý sa rozhodne využiť svoju nízku cenu a do svojho portfólia pridá niečo ONT. Na základe vyššie uvedených vzostupných grafov je zrejmé, že cena mince v nasledujúcich mesiacoch stúpne. Kliknutím na nasledujúci odkaz si môžete kúpiť nejaké ONT na Binance.

Kúpte si ONT na Binance ešte dnes!

Chcete sa dozvedieť viac o ontológii? Môžete si prečítať túto príručku, ktorá vysvetľuje všetko o projekte. Táto ďalšia príručka vám poradí, aké najlepšie peňaženky na ukladanie Ontology.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map