Predikcia ceny Tron (TRX) 2021 – upgrade siete, krátkodobá a dlhodobá cenová analýza

(Aktualizované 13. februára 2020) Už od spustenia mainnetu a akvizície BitTorrentu sa v minulom roku neustále objavuje pozitívny vývoj spoločnosti Tron, ktorý sľubuje pozitívny vplyv na cenu TRX v priebehu nasledujúcich mesiacov.

Cena TRX doposiaľ hýbala cenou tri veľké položky a bude ju ovplyvňovať aj v blízkej budúcnosti. Zahŕňajú: hroziaci hard fork siete Tron, integráciu s Coinpayments a odpočítavanie spustenia jej Virtual Machine (TVM)..

Kúpte si Tron na Binance ešte dnes!

V súčasnej podobe má TRX celkovú trhovú kapitalizáciu na 15. mieste s cenou mince takmer 0,015 USD.

Čo si myslia odborníci 

V poslednej dobe je Tron na vzostupe od doby, keď sa mu podarilo prejsť z Ethereum Blockchainu. Platforma sa zapojila do niekoľkých pozoruhodných spoluprác, nezabúdajúc na nákup BitTorrentu. Platforma tiež zažila masívny upgrade v oblasti ochrany súkromia a bezpečnosti.

Odborníci nazývajú Tron budúcnosťou zábavy a radia, že je správny čas investovať do projektu, pretože trh naďalej vykazuje známky pohybu nahor. Justin Sun nedávno označil platformu za „zabijaku éteru“, pretože TRON Dapps naďalej dominuje na trhu s kryptomenami.

CoinSwitch očakáva, že Tron v roku 2020 dosiahne 0,4 USD. Očakáva sa však, že cena bude v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi kolísať viac. Platforma preto očakáva, že TRX dosiahne najvyššiu cenu v júli, potom klesne na úroveň 0,3 USD a do konca roka nakoniec ešte viac poklesne na úroveň 0,24 USD..

Udi Wertheimer, vývojár bitcoinov, sa domnieva, že TRX má potenciál prekonať ETH v roku 2020. Na základe tohto predpokladu by sa potom cena TRX mala výrazne zvýšiť.

Kúpte si Tron na Binance ešte dnes!

Medzi ďalšie faktory, ktoré určujú cenu produktu Tron, patria;

Aktualizácia siete Tron

Očakáva sa, že cena Tron (TRX) porastie s blížiacou sa aktualizáciou siete za rohom. TRX je nastavený na hard fork 28. februára a podľa Justina Sun, zakladateľa platformy, bude fork obsahovať štyri hlavné upgrady.

V pípanie vyrobené 24. februára, nové funkcie budú obsahovať; správa viacerých účtov a účtov, ktorá je pripravená inštitúciou, dynamické prispôsobenie energie výkonu v reálnom čase, lepšia bezpečnosť virtuálneho stroja a server udalostí pre dApps a 50-percentný upgrade výkonu zo súčasnej úrovne.

Upgrade viacerých podpisov a správy účtov poskytne väčšiu bezpečnosť transakcií v blockchaine. V ďalšom tweete Justin Sun poznamenáva, že aktualizácia je to, čo je potrebné pre zapojenie inštitucionálnych investorov, a nedávne partnerstvo Tronu s BitGO pripraví platformovú inštitúciu.

Aktualizácia systému dynamického riadenia spotreby energie zlepší účinnosť blockchainu a zefektívni výkon sietí a správu energie.

Tretia aktualizácia by sa zamerala na výkon, aj keď neexistujú žiadne podrobnosti o tom, ako sa dosiahne 50-percentné zlepšenie.

Tronu sa však zatiaľ podarilo prekonať Ethereum, pokiaľ ide o rýchlosť transakcií.

Štvrtá aktualizácia uvidí niektoré vylepšenia zabezpečenia a vylepšenia na virtuálnom stroji Tron, ktorý je určený pre vývojárov dApp. Bude tiež spustený server udalostí.

Očakáva sa, že tieto upgrady budú mať pozitívny vplyv na cenu spoločnosti Tron v priebehu nasledujúcich mesiacov, čo by malo byť vzrušujúce pre všetkých kryptoinvestorov. Niektoré fámy o novom partnerstve medzi Baidu a Tron skutočne umožnili virtuálnej mene posunúť sa vyššie.

CoinPayments pridáva Tron a otvára ho až 2 miliónom obchodov

Ďalej Tron bol pridané na platformu CoinPayments; umožňuje držiteľom TRX používať menu u viac ako 2 miliónov obchodníkov na medzinárodnej úrovni. CoinPayments bol prvotriedny platobný procesor, ktorý držiteľom altcoinov umožnil komerčne využívať ich podiely, a pridanie TRX je oživením tejto mince, ako aj platformy CoinPayments. Celý zoznam obchodníkov s CoinPayments nájdete na svojej webovej stránke, ako aj ďalšie mince, ktoré podporuje.

Toto je iba ďalší krok k použiteľnosti pre token TRX; čím viac z nich vytvára vyšší dopyt pre investorov, kupujúcich a používateľov internetu, aby ho udržali. V máji, aj keď v tom čase išlo o odlišný kryptotrh, spoločnosť Verge zaznamenala výrazný nárast v zozname Coinpayments, čo sa pre Tron môže stať neskôr..

Ak Tron dokáže naďalej zarábať také partnerstvá, ako sú tie, ktoré sa zameriavajú na prijatie TRX v skutočnom svete, začne získavať viac náskoku pred konkurenčnými top 20 mincami. To z neho robí hlavného kandidáta na nové brány výmeny fiat, čo je výhoda popísaná ďalej v tomto článku.

Spustenie virtuálneho stroja Tron 

A nakoniec, držitelia Tronu sa s radosťou pozerajú dopredu, keďže sme len týždeň pred spustenie virtuálneho stroja Tron (TVM) – skutočné východiskové miesto ekosystému Tron. Vďaka tomu budú môcť stavitelia vytvárať aplikácie v TVM, spúšťať aplikácie založené na ETH a nadácia Tron bude pracovať na rozšírení svojich transakcií za sekundu (TPS), aby predviedla rýchlosť spoločnosti Tron proti konkurencii. Bude a priamy prenos a oslava pri spustení TVM, medzník pre mincu.

TVM je chlieb s maslom spoločnosti Tron. Je to motor, na ktorom bude Tron bežať a v ktorom bude použitý TRX. Predstavte si to ako ekvivalent obchodu App Store alebo Google Play pre Tron (iné články ho nazývajú „McGyver“ kryptomeny). Práve tam môžu tvorcovia pomocou tejto technológie vytvárať budúcnosť. Oči budú zamerané na toto uvedenie na trh a na to, čo sa na TVM vrhne v prvých týždňoch. Úspešné spustenie je nevyhnutné; a bude hrať na investorov pri pohľade na TRX.

Z dlhodobého hľadiska, ak Tron dokáže pomocou svojho TVM dokázať, že jeho technologické možnosti sú na rovnakej úrovni Ethereum, Ukáže investorom, že hodnota dvoch coinov si zaslúži byť bližšie pri sebe (Ethereum bude samozrejme obsahovať inteligentné kontrakty, ale Tron ich môže hosťovať prostredníctvom TVM). Ethereum je podľa trhového stropu 20-krát cennejšie ako Tron, čo je vzdialenosť, ktorú je možné vyrovnať pozitívnymi projektmi umiestnenými vo virtuálnom stroji..

Kúpte si Tron na Binance ešte dnes!

Je potrebné brať do úvahy dlhodobé cenové faktory TRX

Dlhodobá analýza sa zameriava na niekoľko rôznych faktorov. Začnime pohybom cien. TRX ICO’d za približne 0,0019 USD, čo je dlhá cesta od dnešného dňa, aj keď oveľa dlhšia cesta dole od historického maxima mince, ktoré je takmer 30 centov.

Tron mal jednu z ďalších mega-ICO; privádzanie 70 miliónov USD. Od mája, stále bolo viac ako milión adries peňaženky holding TRX, dôkaz, že mnohí sa držali od začiatku a pribudli noví držitelia.

prilepený obrázok 0

Ďalším miestom, ktoré treba hľadať, je objem. Objem TRX je silný a stabilný. Vidí objem okolo 200 miliónov dolárov každý deň, ktorý dá alebo vezme, a je rozdelený do dvoch hlavných obchodných kanálov: obchodovanie USDT a obchodovanie BTC. Zmiešané je obchodovanie ETH, ale najvyššia z nich (v tento konkrétny deň) je iba 5 miliónov dolárov z 200 miliónov dolárov (2,5%) a obchodovanie s fiatom, z ktorých najvyššia je párovaná s KRW (nie je prekvapením, Kórejčania sú zvyčajne obchodníci s fiat). Ale aj to je iba 6,5 ​​milióna dolárov. Veľmi malá porcia.

Fiatové obchodovanie je tu teda stále mimoriadne nezastúpené. To znamená, že TRX má obrovskú príležitosť preniknúť do predaja fiat; či už je to viac KRW alebo TKY, alebo čo je dôležitejšie, fiat transakcie z Číny, USA a Európy. Akonáhle sa to stane (či už je to Coinbase možno pre obchodovanie s USD), mali by sme vidieť prudký nárast objemu (samozrejme nie všetky nákupy), ktorý pravdepodobne zdvihne cenu TRX.

Čínske hlboké vrecká a Tron

Čína je skvelým odomknutím s Tron. Jednoducho povedané, momentálne nie sú v hre (Čínsky jüan sa odhaduje na 1% z celkového obchodovania BTC). Nevidíme párovanie CNY s TRON alebo inými mincami a nevidíme, že by čínske firmy skutočne začali investovať do mince.

Tron je súčasťou veľkej čínskej trojky, na ktorú sa treba pozrieť; spolu s NEO a VET. Ak a kedy (a malo by to byť „kedy“) sa Čína začne zahrievať kryptomenou, bude sa snažiť podporiť svoje národné projekty pred medzinárodnými. Môžete to vidieť na stránkach OVP oznámenie o spolupráci s čínskou vládou. Tron mohol vidieť rovnaké výhody.

Čínska scéna rizikového kapitálu explodovala ako nikdy predtým. Môžete vidieť grafy a zápis tu, ale chýba to, že spoločnosti VC a veľké čínske technologické spoločnosti pumpujú peniaze do startupov. Zapnutie čínskeho prepínača by mohlo Tron zmeniť cez noc. Dokonca aj náznak, že Čína nechá peniaze (osobných investorov a inštitucionálne) vrátiť do krypty, môže cez noc zdvojnásobiť cenu spoločnosti Tron.

Analýza predikcie cien TRON (TRX) TradingView Aktualizovaná 13. februára 2020

TRXUSDT / 1D od SadeQ_Qiassi na TradingView.com

Tento dlhodobý obchodník sa domnieva, že je to veľká chvíľa pre obchodný pár TRX / USDT. Aj keď je voči celému trhu neutrálny, verí, že cena sa v súčasnosti nachádza v zóne odporu. Virtuálna mena by z tejto oblasti mohla nakoniec uniknúť a cena by sa určite mohla posunúť vyššie. 

Analytik uviedol, že ak je cena schopná preraziť všetky úrovne odporu, potom by bolo veľmi ťažké zabrániť jej pohybu vyššie. Konsolidačná oblasť zobrazená obchodníkom sa nachádza medzi 0,047 a 0,054 USDT na TRX. Historické maximum TRX je momentálne na 0,40 za coinu.

TRX-USDT od waqarzaka86 na TradingView.com

Obchodný pár TRX / USDT by sa podľa analytika mohol v budúcnosti stať vzostupným. Vidíme, že s mincou sa v súčasnosti obchoduje okolo 0,028 USDT. 

Existuje zreteľný odpor vo výške 0,03273 USDT za mincu, ktorý nemohol umožniť, aby sa cena digitálnej meny naďalej pohybovala vyššie. Môže však chvíľu trvať, kým digitálna mena dosiahne túto cenovú hladinu. 

Analytik sa domnieva, že je možné, aby TRX spustila býčí trend v priebehu roku 2021. To by mohlo pomôcť virtuálnej mene posunúť sa smerom k 0,03273 USD, 0,03662 USD alebo 0,03905 USD. Všetko samozrejme bude závisieť od smerovania celého kryptotrhu.

TRX / USDT sa posunie nahor od T_V_TreeTrader na TradingView.com

Virtuálna mena TRX by sa v súčasnosti mohla obchodovať vo vzostupnom trojuholníku, kde vidíme, že virtuálna mena vytvorila ABCDE číslo, ktoré by sa mohlo skončiť novým dotykom spodnej hranice trojuholníka a posunúť sa vyššie. 

Analytik sa domnieva, že je určite možné, aby sa TRX prelomil nad 0,03 USDT a pokračoval v pohybe vyššie k 0,035. Môže to trvať niekoľko dní alebo to môže byť výbušný krok. Ak teda vidíme, že TRX prelomí múr na 0,03 USDT, mohli by sme v nasledujúcich týždňoch alebo mesiacoch nakoniec zaznamenať posun smerom k vyšším cenám.

CENOVÁ PREDIKCIA TRX NA JAR 2021 od allulaine1 na TradingView.com

Podľa analytika je možné, že sa TRX v nasledujúcich mesiacoch posunie vyššie. Zdieľal analýzu, v ktorej ukázal, že TRX sa odrazil od 0,02581 USD a počas roku 2021 by sa mohol naďalej pohybovať vyššie. 

Aj keď to môže byť veľmi pozitívne, graf, ktorý ukázal analytik, by mohol posunúť TRX na 0,08 USD USDT za mincu. Okrem toho by sa TRX mohla v krátkodobom horizonte naďalej pohybovať na 0,10 USD. Všetko bude závisieť od toho, ako sa budú v budúcnosti správať bitcoiny (BTC) a ďalšie kryptomeny. V ďalších mesiacoch by býčí trh mohol pokračovať a tlačiť cenu tejto virtuálnej meny vyššie.

Tron (TRX) – 19. decembra od readCrypto na TradingView.com

Pre obchodný pár TRX / USDT obchodník vidí, že existuje veľká možnosť prelomiť sa nad 0,032 sledovaním bodu objemového profilu. Ak dostaneme podporu v bode 0,032, preruší to aktuálnu čiaru zostupného trendu a dotkne sa bodu 0,037, ktorý momentálne vidíme v grafe. 

Potom by mohla TRX tiež klesnúť a zmeniť trend. Ak poklesne na súčasných úrovniach 0,03963 USDT, mali by sme použiť príkaz stop loss, aby sme znížili naše riziko a opustili pozíciu. Ak sa namiesto toho posunieme smerom k 0,02669 USD za TRX alebo na zostupnej čiare, musíme použiť Stop Loss, aby sme chránili váš zisk alebo stratu.

Kúpte si Tron na Binance ešte dnes!

Záver

Pozitívny vývoj, ktorý sa v okolí spoločnosti Tron odohrával za posledný rok, a predovšetkým vzostupné grafy, poukazujú predovšetkým na pozitívnu budúcnosť ceny TRX. Bolo by rozumné, aby všetci investori do svojho krypto portfólia pridali časť TRX, keď sa trh pripravuje na koniec roka.

V prípade záujmu môžete kliknúť na odkaz nižšie a dozviete sa, ako kúpiť TRX na Binance.

[Kliknutím na tento odkaz sa dozviete, ako kúpiť produkt TRON TRX v službe Binance]

Chcete sa dozvedieť viac o TRONe? Prečítajte si o tom, ako transakcie spoločnosti Tron prešli ďalšími významnými mincami, v našom podrobnom článku. Môžete si tiež prečítať o tom, ako sa cena spoločnosti Tron zvýšila začiatkom tohto roka vďaka povesti o veľkom partnerstve.

Najlepšie miesto na kúpu alebo obchodovanie s TRX je na Binance. Potom môžete využiť vynikajúce vlastnosti TronWallet na uchytenie vášho TRX. Exodus zároveň rozšíril podporu pre Tron, čo znamená, že používatelia môžu teraz držať svoje TRX bezpečne a bez väčších problémov. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map