Predikcia ceny ZCash na rok 2020 – Prečo si odborníci myslia, že by mala stúpať

(Aktualizované 5. mája 2020) ZCash (ZEC) je vrcholná minca ochrany súkromia a bezpečnosti. Cena ZEC sa zrútila zo svojich historických maximov blízko 900 dolárov na začiatku roka 2018 na cenu, ktorá je v súčasnosti na úrovni 64 dolárov. Keďže predpovede kryptomeny nie sú v tejto analýze zďaleka jednoduché, pokúsime sa preskúmať niekoľko faktorov, ktoré by mohli tlačiť cenu ZEC smerom nahor. Všetky digitálne meny sú volatilné a veľmi komplikované, pričom na ceny má vplyv množstvo životne dôležitých faktorov, konkrétne dopyt, ponuka, partnerstvá a dostupnosť. Na tomto pozadí sa pozrime na to, prečo si odborníci myslia, že Zcash stúpne.

Kúpte si ZEC na Binance ešte dnes!

Prečo si odborníci myslia, že Zcash stúpne

Podľa TradingBeasts sa očakáva, že Zcash začne rok okolo 31 dolárov. Maximálna očakávaná cena je približne 38 dolárov a minimálna cena je približne 26 dolárov. Očakáva sa, že minca sa skončí na konci januára okolo 30 dolárov. Očakáva sa však, že ZEC ukončí obchodovanie v roku 2020 za zhruba 46 dolárov a v roku 2021 by cena mohla stúpnuť na 68 dolárov.

Zooko Wilcox

Podľa Zooko Wilcox, výkonnej riaditeľky spoločnosti ECC (Electric Coin Company), ktorá stojí za digitálnou menou ZCash zameranou na súkromie, pridala táto spoločnosť mimo súkromia zásadné zmeny. Tieto zmeny robia súkromie oveľa prístupnejším a tiež otvárajú dvere pre mobilné aplikácie. V tomto vývoji sa v nasledujúcich rokoch zvýši dopyt po minciach, čo následne zvýši cenu.

Dan Morehead

Iné významní investori ako napríklad Dan Morehead z rizikového kapitálu pre bitcoiny Pantera Capital, vyjadril optimizmus voči vlastnostiam mince a uviedol, že má oproti bitcoinu viac výhod, pokiaľ ide o selektívnu transparentnosť, ťažbu GPY, aby sa zabránilo centralizácii, a potenciálne efektívnejšie riadenie.

Experti spoločnosti Deloitte na blockchain

Jeden z odborníkov na blockchain spoločnosti Deloitte, Davis, uviedol že keďže popularita láka kapitál, zcash porastie, pretože bol rýchlo za bránou a dokázal si vybudovať silnú pozíciu bez ohľadu na niektoré jeho slabosti. To znamená, že minca má svetlú budúcnosť a nadšenci by sa mali v budúcnosti tešiť na prudký nárast cien.

Kúpte si ZEC na Binance ešte dnes!

Ďalšie faktory, ktoré určujú cenu produktu ZCash v roku 2019

Cena v súčasnosti stúpa nielen s optimizmom, ale s jednou dôležitou a zásadnou výnimkou: zoznamom na Coinbase. Preskúmame, čo by to mohlo urobiť s cenou Zcash a kde by to mohlo pristáť do konca roka.

Prečítajte si naše úplné pokrytie záznamu ZCash na Coinbase Pro koncom roka 2018. Alebo ak máte záujem o získanie ZEC, môžete si prečítať, ako ho ťažiť, v našom sprievodcovi tu.

Postavené na vede

Najprv sa však príbeh ZEC začína pred rokmi technologmi, ktorí sa zaujímajú o vytvorenie mince, ktorá by mohla využívať dôkazy nulových znalostí; schopnosť, ktorá by skryla podrobnosti transakcie, ktoré iné mince vystavovali. Táto technológia bola vtedy považovaná za inovatívnu a v kryptosvete ju ocenili mnohí za jej schopnosť dokončiť privatizáciu transakcie. Toto dokáže len málo mincí a v tom čase to bola minca, ktorá nekopírovala iba bitcoin, ale inovovala myšlienku, ktorú Satoshi najskôr vyložil.

Ako hovorí jeho vlastná webová stránka, Zcash je postavené na vede. A to je dobré – je to projekt stále a úplne venovaný poslaniu, ktoré sa stanovila dosiahnuť. Opäť to nemôže povedať každý projekt.

Znamená to však tiež, že nejde o projekt, ktorý by sa príliš nezaoberal svojou vlastnou obchodnou cenou, ani vysokou úrovňou marketingu smerom k získaniu osvojenia alebo výmeny na burze. Má to teda nevýhodu, najmä pre prvých investorov.

Namiesto toho sa značka dôrazne zameriava na prvky a základy ochrany súkromia. Vidíte to na ňom blog—Ktorá je naplnená viac perspektívnymi kúskami ako marketingovými krmivami alebo kúskami vzťahov s investormi. A to je len spôsob, akým Zcash bude. Ako je uvedené v najnovších správach, projekt sa zameriava na svoj experiment „otriasť finančnými základmi a budovať budúcnosť, ktorá ctí všetkých ľudí po celú dobu.“

Nie každá minca bude TRON a každý deň bude Justin Sun tweetovať o nových aktualizáciách, aby prilákal nový pohľad na projekt.

Ak však môže spoločnosť Zcash uspieť vo svojej vízii a poskytnúť mince, ktoré sa vymieňajú touto chválenou technológiou, výmeny, ktoré sa nedajú sledovať, potom má cena ZEC veľkú hodnotu, ktorá ju podporuje.

Vplyv Coinbase Listing na cenu ZCash

A to je jednoznačne to, čo spoločnosť Coinbase videla, keď v júli oznámila, že sa pozerá na ZEC, ktorý bude zaradený medzi ďalšie štyri mince, ktoré má zaradiť na svoju platformu. Neuviedlo to žiadny časový harmonogram, ale iba správa, že najväčšia burza v USA uvažovala o pridaní nájazdu ZEC-fiat, zaznamenala pokles ceny o 40%.

A práve teraz vidíme Coinbase efekt v plnom prúde. Jedna z ďalších mincí uvedených v tejto skupine piatich bola 0x (ZRX), ktorá bola dnes pridaná do Coinbase Pro. Mince zaznamenali 20% nárast hodnoty USD a viac podielu BTC, keď klesli ďalšie mince. To isté sa pravdepodobne stane, keď bude spoločnosť Zcash uvedená na portáli Coinbase a cena ZEC zaznamená nárast nového záujmu spotrebiteľov.

Keďže Zcash sa zameriava na zvýšenie svojho technického experimentu a partnerstvo s vedeckými tímami, ktoré môžu pracovať s jeho technológiou zk-SNARKs, cena Zcash sa bude spoliehať na Coinbase.

Kúpte si ZEC na Binance ešte dnes!

ZCASH (ZEC) Cenová predikcia TradingView analýza aktualizovaná 5. mája 2020

ZEC / BTC DENNE KRÁTKE ÚPRAVY od Marcelvv na TradingView.com

Analytik tvrdí, že ZEC si drží svoje sily. Mince sa pohybuje vo vnútri kanála s dobrou reakciou podpory kanála a vstrekovania veľkého množstva po BTC pumpe, čo je dobré znamenie a vyzerá to, že pôjde vyššie. Na grafe nájdete niekoľko krátkodobých cieľov, ale nezabudnite, že BTC ovplyvňuje všetky altcoiny.

Nepremeškajte skvelú príležitosť na nákup v ZECBTC od ForecastCity na TradingView.com

Analytik ponúka nasledujúci návrh na obchodovanie; existuje možnosť dočasného stiahnutia k navrhovanej podpornej linke (0,0057). ak je to tak, môžu obchodníci nastaviť pokyny na základe cenovej akcie, pri ktorej sa očakáva dosiahnutie krátkodobých cieľov.

Technická analýza:

. ZECBTC je v rozsahu rozsahu a očakáva sa začiatok uptrendu.

.Cena je vyššia ako 21-dňový program WEMA, ktorý slúži ako dynamická podpora.

. RSI je na 68.

Zisk:

TP1 = @ 0,00736

TP2 = @ 0,00987

TP3 = @ 0,01258

SL = Break under S2

Moje súčasné zobrazenie pre Zcash (mapované na mape) od alanmasters na TradingView.com

Analytik tvrdí, že máme vzostupné ukazovatele a ceny, ktoré bránia odporu.

Okamžitý odpor je teraz EMA200 (0,005663). ZECBTC bude teda naďalej tlačiť nahor, kým sa táto úroveň nezruší.

Ak sa nepodarí získať dostatok času, ceny sa vrátia pred ďalším pokusom.

Naďalej zostávame býčí, aj keď ceny klesnú pod podporu.

Ak dôjde k takémuto scenáru, očakávame silný odraz (modrá šípka).

Záver

Nedávno Nadácia Zcash vydala protokol o správe, ktorý pomôže decentralizácii blockchainu platformy. Jedným z rozhodujúcich faktorov zahrnutých v dokumente o správe je produkcia konkrétnych plánov / politík, ktoré budú napredovať v cieľoch komunity. Je to krok, ktorý pomôže spoločnosti Zcash posilniť kontrolu nad altcoinovým trhom a bude tiež pozitívny z hľadiska ceny ZEC.

Celý trh zatiaľ vykazoval býčie sentimenty, ktoré nás viedli k presvedčeniu, že sa nachádzame na býčím trhu. Je ideálny čas pre investorov na pridanie časti ZEC do svojho portfólia po miernom stiahnutí, ktoré sme zaznamenali za posledné dva týždne, keď sa trh pripravuje na opätovné uzdravenie.

Kúpte si ZEC na Binance ešte dnes!

Chcete si prečítať viac? Prečítajte si naše pokrytie záznamu ZCash na Coinbase Pro koncom roka 2018. Alebo ak máte záujem o získanie ZEC, môžete si prečítať, ako ho ťažiť, v našom sprievodcovi tu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map