Predikcia ceny zvlnenia (XRP)

(Aktualizované 13. februára 2021) Tento rok sa pre XRP veľmi nezačal ako BITBOX, popredná kryptoburza so sídlom v Ázii, oznámil že sa chystajú vyradiť cezhraničný platobný token. Platforma neposkytla konkrétny dôvod, prečo podnikajú tieto kroky. Medzi dôvody, ktoré uviedli, prečo môžu vyradiť mince, patril výkon, spoľahlivosť a likvidita.

Nie je prekvapujúce, že tento krok nastal len pár hodín potom, čo XRP napumpoval 12% po mesiacoch krvácania v roku 2019. XRP zakončil rok -50%.

Avšak bez vyradenia a nedostatočnej výkonnosti je Ripple stále treťou najväčšou kryptomenou podľa trhového stropu a v roku 2020 sa dočká zvýšeného využívania prostredníctvom cezhraničné platby v juhovýchodnej Ázii, Afrike a Latinskej Amerike.

Aj s prieskumom, ktorý ukazuje, že investori strácajú vieru v XRP, ktorý sa na chvíľu držal okolo úrovne 0,20 USD, zjavne negatívny sentiment niekedy predchádza veľkým posunom trendu. Pravdepodobne bude klesať dôvera investorov v XRP.

Aspoň to je názor jedného populárneho kryptoanalytika, ktorý sa volá Mr.Anderson. cez a pípanie, nedávno vysvetlil, že aj keď cenová akcia spoločnosti XRP vyzerá dosť medvedie, rovnako ako mnoho altcoinov, aj spoločnosť XRP si bude môcť vytvoriť dlhodobé dno, keď investori „hodia uterák do ruky“.

XRP Predikcia ceny

V tomto článku sa pozrieme na niekoľko dôvodov, prečo veríme, že XRP bude v roku 2020 nastavený na lepšie dni.

Kúpte si XRP na Binance ešte dnes!

1. Zvýšené osvojenie si bankových inštitúcií 

Ripple poskytuje blockchainové riešenie, ktoré sa snaží vyriešiť problémy, ktoré finančnému odvetviu bránili v priebehu desaťročí: pomalé rýchlosti spracovania transakcií, vysoké transakčné náklady a nespoľahlivosť. Cieľom Ripple je tiež zefektívniť cezhraničné platby pre týchto veľkých poskytovateľov platieb.

Skorý úspech pri ukazovaní týchto riešení je dôvod, prečo veľké finančné inštitúcie rýchlo uzavreli partnerstvo s platformou Ripple.

Doteraz viac ako 100 finančných inštitúcií, ktoré sa pohybujú od poskytovateľov platieb až po banky, uzavrelo partnerstvo so spoločnosťou Ripple a v súčasnosti využívajú mnoho blockchainových riešení, ktoré platforma ponúka. Začiatkom tohto roka Ripple partnerský s BankDhofar – prvou bankou v Ománe, ktorá uzavrela také partnerstvo. Dr. Tariq Taha, šéf informácií banky v tlačovej správe, rýchlo poukázal na to, prečo bol tento krok pre banku taký významný.

„Vďaka tomu dokážeme zabezpečiť okamžité, bez trenia a bezpečné cezhraničné prevody peňazí v priebehu niekoľkých sekúnd s celkovým viditeľným priebehom platby.

Spoločnosť Ripple tiež uviedla, že sa chystá oznámenie, že bude spolupracovať s „mnohými bankami“ v Nemecku.

2. Ďalšie partnerstvá – najdôležitejšie správy o zvlnení

Spoločnosť Ripple sa umiestňuje ako preferovaná technológia distribuovanej účtovnej knihy pre cezhraničné finančné transakcie.

Z tohto hľadiska spoločnosť Ripple zaznamenala veľké adopcie zo strany finančných spoločností. Cena XRP sa bohužiaľ nezmenila úmerne s týmito partnerstvami.

Niektorí komentátori to navrhli preto, lebo niektoré z týchto firiem nepoužívajú pôvodnú mincu Ripple, XRP.

Kúpte si XRP na Binance ešte dnes!

Aj keď je to čiastočne pravda, nižšie sa pozrieme na tri dôvody, prečo cena XRP čoskoro dosiahne vrchol.

Partnerstvo Flutterwave

Flutterwave je firma zameraná na Afriku, ktorá sa snaží prekonať priepasť medzi Afrikou a globálnym hospodárstvom.

Jeho partnerstvo so spoločnosťou Ripple umožňuje spoločnosti Flutterware využívať silu blockchainu spoločnosti Ripple na budovanie platobných infraštruktúr, ktoré budú slúžiť ich poslaniu.

Toto partnerstvo po prvýkrát otvorilo Afriku platforme Ripple, ktorá bola de facto blockchainom pre spracovanie platieb v iných častiach sveta..

Aby sa využil celý potenciál platformy, musel Flutterware podstúpiť nové konfigurácie, ktoré zahŕňali inštaláciu xCurrent. Toto pripojenie umožňuje všetkým platformám na RippleNet odosielať a prijímať platby v reálnom čase.

XCurrent spoločnosti Ripple bude prepojený s protokolom InterLedger navrhnutým spoločnosťou Fluttterware na prispôsobenie sa jednej mene.

Keď sa toto partnerstvo bude prehlbovať, pravdepodobne sa prirodzene vyskytne prípad použitia pre XRP, čo pozitívne ovplyvní jeho cenu..

Integrácia na Moneynetint

Je to ďalšia významná integrácia, ktorá v nasledujúcich mesiacoch spôsobí zvýšenie ceny XRP.

Moneynetint je firma zameraná na elektronické peniaze so sídlom vo Veľkej Británii. Firma sa špecializuje na cezhraničné zasielanie peňazí pre firemných klientov. Je to niečo, čo naznačuje, že množstvo odosielaných peňazí je pomerne obrovské.

Yishay Trif, generálny riaditeľ spoločnosti Moneynetint v a vyhlásenie hovorilo:

„Keď sme si uvedomili, aký profesionálny bol tím Ripple a tento proces podporuje, rozhodli sme sa zvoliť si ich. Očakávame, že spoločne dokážeme viesť výrazný vývoj a zjednodušiť procesy v oblasti cezhraničných prevodov peňazí. Procesy vzájomného prepojenia a schvaľovania medzi finančnými inštitúciami, ktoré predtým trvali mesiace alebo dokonca roky, sa v súčasnosti výrazne znižujú na niekoľko dní až týždňov. “

Tento pozitívny vývoj naznačuje, že Ripple pravdepodobne čoskoro vzrastie, pretože to je začiatok ich spolupráce.

Kúpte si XRP na Binance ešte dnes!

Používanie kreditných kariet na nákup XRP na burze Binance

Toto je možno druhá najdôležitejšia novinka roku 2019 pre Ripple. Gigant Binance dal používateľom možnosť nákupu kryptomeny pomocou platieb kreditnou kartou prostredníctvom spoločnosti Binance & Simplexné partnerstvo.

Toto všetko uľahčilo. Ak doteraz bol jediný spôsob nákupu XRP nákup najskôr BTC / ETH, ako je uvedené v našej príručke „Ako nakupovať XRP od spoločnosti Binance“, práve teraz to môžete urobiť iba niekoľkými kliknutiami. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať účet Binance, skontrolovať, či máte overenú úroveň 2, a kliknúť na „Fondy“. -> „Kúpiť kreditnou kartou“.

Ľahké, že? A poplatky sú tiež dosť nízke – 3,5% alebo 10 USD – podľa toho, čo je vyššie. Akceptujeme karty Visa a Mastercard, kým sa XRP dostane na váš účet, trvá 10 až 30 minút.

Existujú aj ďalšie významné partnerstvá, ktoré majú potenciál ovplyvniť cenu spoločnosti Ripple v nasledujúcich mesiacoch.

Napríklad nadácia Gates a Melinda partnerstvo ktorá pomohla prepojiť ľudí bez bankového styku s finančnými riešeniami prostredníctvom projektu Mojaloop. Tento projekt využíva silu interlinggerového protokolu Ripple.

Generálny riaditeľ spoločnosti Ripple uviedol že „desiatky“ finančných inštitúcií budú používať token XRP v roku 2019. Dá sa teda predpokladať, že cena Ripple (XRP) čoskoro zaznamená obrovské zisky.

Ripple je teraz na Coinbase Pro

Od 25. februára 2019 je obchodovanie XRP živé na Coinbase Pro s pármi XRP / USD, XRP / EUR a XRP / BTC. Iba používatelia z USA (obyvatelia New Yorku), Spojeného kráľovstva, členských krajín Európskej únie, Kanady, Singapuru a Austrálie nemôžu s XRP obchodovať na Coinbase Pro. The oznámenie tiež spomína, že k nim neskôr pribudnú ďalšie krajiny.

Na toto nadšenci Ripple dlho čakali a tento krok zvýšil cenu XRP o takmer 3 centy za hodinu.

3. Teraz je to najrýchlejšia platforma na spracovanie transakcií

Visa bývala najrýchlejšou spoločnosťou, pokiaľ ide o globálne financie transakčné rýchlosti až do nedávnej doby. Vďaka niekoľkým aktualizáciám systému na platforme Ripple platforma predbehla najvyššiu pozíciu.

Pred aktualizáciou systému mohol Ripple spracovať iba 1 500 transakcií, ale teraz dokáže spracovať až 50 000 transakcií za sekundu. To je viac ako dvojnásobok počtu, ktoré dokáže Visa zvládnuť iba s 24 000. Vďaka tomu je Ripple najrýchlejšou platformou na spracovanie transakcií na svete.

Teraz sa môžu spoločnosti prihlásiť na odber balíka xRapid ponúkaného spoločnosťou Ripple a uskutočňovať rýchlejšie a bezpečnejšie transakcie. Balík tiež pomôže znížiť náklady na výmenu meny a globálne vyrovnanie, pretože mena XRP a fiat padli ako uliate a ako ruka.

To ušetrí spoločnostiam a ich zákazníkom každý rok milióny dolárov.

Pokiaľ ide o riešenie xRapid, spoločnosť Ripple sa ho snaží rozšíriť tak, aby oslovila väčší počet spoločností spracovávajúcich platby a prevody pomocou digitálneho majetku XRP. Existuje niekoľko firiem, ktoré analyzujú možnosť implementovať toto riešenie na zlepšenie svojej likvidity. 

Brad Garlinghouse, generálny riaditeľ spoločnosti Ripple, je presvedčený, že banky toto riešenie začnú využívať do konca tohto roka. 

Jednou z firiem, ktoré používajú xRapid, je Cuallix. Nachádza sa v Mexiku a poskytuje úverové a platobné riešenia prostredníctvom úverov, poistenia automobilov a ďalších. Po vstupe do siete RippleNet v roku 2017 sa spoločnosť rozhodla začať testovať riešenie xRapid ešte predtým, ako bude uvedená na trh v roku 2018. 

Spoločnosť Mercury FX, uznávaná spoločnosť zameraná na prevody peňazí, tiež používa XRP na odosielanie platieb do a z Mexika. V tejto chvíli spoločnosť vytvorila platobný kanál so spoločnosťou Philipines, ktorý umožňuje inštitúciám a zákazníkom, ktorí majú záujem, odosielať platby rýchlym a ľahkým spôsobom. 

Medzi ďalšie firmy využívajúce tieto služby patrí SendFriend, MoneyGram a Euro Exim Bank. Tieto firmy tiež používajú produkt xRapid, aby mohli zlepšovať svoje služby. 

S radosťou oznamujeme Cambridge Global Payments @ cambridge_fx používa XRP dolárov v #xRapid pilotne poskytovať svojim 13 000 globálnym zákazníkom rýchlejšie, lacnejšie a transparentnejšie cezhraničné platby. https://t.co/dEoL1jVAdh

– Zvlnenie (@Ripple) 1. marca 2018

Vďaka mnohým ďalším spoločnostiam testujúcim XRP, vrátane spoločností Cambridge FX, WesternUnion a ďalších, by sa digitálna mena mohla naďalej rozširovať. David Schwartz, CTO spoločnosti Ripple, uviedol, že čím vyššia je cena XRP, tým vyššia je väčšie na ktoré môže byť zvlnenie zamerané. 

„Väčšia hodnota takmer vždy znamená väčšiu likviditu a objem obchodu. XRP už má všetky ďalšie charakteristiky potrebné na to, aby boli dobrým sprostredkovateľským majetkom, ale bude spočiatku obmedzený dostupnou likviditou, “napísal pán Schwartz. 

Vyššia cena za #XRP by pomohlo @Vlnenie niekoľko spôsobov: pic.twitter.com/iSgRK6Mmn1

– David Schwartz (@JoelKatz) 5. septembra 2017

Riešenie xRapid umožňuje firmám nakupovať XRP pomocou miestnej meny od poskytovateľov likvidity (t. J. Burzy) a uskutočniť prevod pomocou XRP. Prijímajúci klient bude môcť predávať finančné prostriedky u miestnych poskytovateľov likvidity a dostávať miestnu menu, ktorú je možné previesť na bankový účet

Odborníci Predikcia ceny Ripple XRP na rok 2019 & 2020

Ripple sú dve veci: kryptomena (XRP) a otvorený platobný systém pre banky. Kryptomena je silným riešením likvidity pre nízkonákladové prevody v reálnom čase prostredníctvom fiatových a kryptotrhov, ako aj možnosťou solídnej investície.

Podľa Messariho Ryana Selkisa, výkonného riaditeľa spoločnosti Messari Ryan, spoločnosti Ripple Company, je samostatný softvér „skutočne dobrý“ a ich informácie sú dosť transparentné. Okrem toho ďalšie spoločnosti naďalej používajú protokol na prevod peňazí do rôznych častí sveta. Toto je kľúčový faktor, ktorý spôsobí nárast ceny mince.

Brad Garlinghouse, generálny riaditeľ spoločnosti Ripple, navyše nedávno uviedol, že rastúca hodnota mince je oprávnená. Tento rast pripísal rastu spoločnosti, ako aj veľkosti devízových trhov, ktoré chce minca osloviť.

Podľa hlavného kryptografa Ripple Davida Schwartza, dnešné platby systémy sú tie, kde bol e-mail začiatkom 80. rokov. Každý poskytovateľ vytvoril svoje systémy pre svojich zákazníkov, a ak sa zákazníci rozhodli použiť iný, nemohli by navzájom ľahko komunikovať. Tu prichádza Ripple; platforma umožní spojenie medzi rôznymi platobnými systémami. Nasledovať bude intenzívnejšie prijatie, ktoré zvýši cenu mince.

Novinky Ripple Coin, druhá najväčšia spravodajská sieť Ripple na webe podľa prenosov tvrdí, že vďaka rozšíreniu nových partnerstiev, technológií a silnému výkonu cena mince tento rok dosiahne 7 dolárov.

Ďalej generálny riaditeľ spoločnosti Ripple, Brad Garlinghouse, vyjadril optimizmus keď uviedol, že k ekosystému Ripple sa pripojí oveľa viac platobných spoločností, finančných inštitúcií a bánk, čím sa zvyšuje hodnota XRP.

Peter Brandt je jedným z ľudí, ktorých by ste mali nasledovať. Je majstrom v oblasti grafov & obchodovanie. Keď sa ho používateľ spýtal na informácie o zvlnení, odpovedal pekným grafom.

definitívne navíjanie pic.twitter.com/ixY4b6ysqx

– Peter Brandt (@PeterLBrandt) 21. januára 2019

Investičné útočisko – známa webová stránka pre investorov a nadšencov – urobila dlhú analýzu ceny Ripple. Podľa ich analýzy vidia potenciálnu cenu Ripple’s XRP za 20 dolárov na konci roka 2019. A Predikcia zvlnenia ceny 20 dolárov na konci roku 2019 je dosť optimistický, na základe skutočnosti, že teraz je to iba 0,29 dolára.

Aj v júni sú na Ripple stále býčí a tvrdia, že ich cenová predpoveď by sa mohla splniť v roku 2019 alebo 2020 – všetko bude závisieť od kryptotrhu & ako sa to bude vyvíjať.

Phillip Nuun, generálny riaditeľ spoločnosti Wealth Chain Capital & Skupina Blackmore Group neuviedla svoj názor na cenu zvlnenia ani neurčila predpoveď ceny zvlnenia – tvrdí však, že Ripple bude jednou z najdôležitejších kryptomien na svete. Aby ukázal, aký je nadšenec Ripple – porovnal ich s Microsoftom.

Nikdy som nebol zástancom #vlnenie $ xrp

Ale chlapče, robia nejaké vážne kroky. A skutočnosť, že mám problémy s ich ponukou, sa zatiaľ odkladajú, pretože sú pri lietaní také dôležité # krypto #blockchain vlajka

Budú Microsoftom # krypto

– Phillip (@PhillipNunnUK) 2. októbra 2018

LongForecast – web, ktorý si hovorí „The Economy Forecast Agency“, príliš neverí v XRP spoločnosti Ripple. Ich predpoveď ceny Ripple na rok 2019 & Rok 2020 je aj v súčasnosti vysoko nad priemerom. Veria, že cena zvlnenia sa bude pohybovať od 0,1 do 0,2 USD do júla 2021, kedy sa spustí ďalší býčí trh pre spoločnosť Ripple. Iba v roku 2023 marec zaznamenajú cenu 0,49 USD za zvlnenie.

Na druhej strane, OracleTimes mal rovnakú víziu ako my – 5 dolárov do konca roku 2019. A zatiaľ sa zdá, že novinky sú v prospech spoločnosti Ripple – aj keď cena nie je. Zvlnenie pokleslo od začiatku roku 2019 o 10%. Ak však vezmeme do úvahy, že teraz si takmer každý môže kúpiť Ripple pomocou kreditnej karty na Binance alebo od Coinbase Pro – bude si ju môcť kúpiť viac ľudí, čo povedie k väčšej adopcii. Od začiatku predaja až po dnešok sledujeme cenu bitcoinu a vidíme, že prijatie je jedným z najdôležitejších faktorov.

Predpoveď ceny Ripple (XRP) – Technická analýza TradingView, Aktualizované 13. februára 2021

XRPUSD krátky od BullmarketFX na TradingView.com

Pre tohto analytika je možné získať dobrú skratovú príležitosť. Domnieva sa, že v dennom časovom rámci existovala formácia W, ktorá sa mohla dokončiť vo výstrihu blízko 0,475 za mincu. Okrem toho došlo k silnej úrovni odporu okolo 0,61 USDT, čo ukazuje, že XRP môže mať ťažkosti s prekonávaním tejto úrovne po dlhú dobu. 

Za zmienku stojí, že analytik čaká, kým sa na týchto úrovniach nedostanú do kratšej pozície nižšie časové rámce. Nejde však o investičné poradenstvo z našej strany. Čakáme na ďalší krok spoločnosti XRP v blízkej budúcnosti.

XRP / USDT – späť v hre – DLHÉ od OrianaGH na TradingView.com

Analytik ukazuje, že virtuálna mena mohla dosiahnuť dno, keď dosiahla 0,244 USD za mincu. Teraz vidíme, že XRP sa posúva vyššie a mohlo by testovať úroveň odporu 0,30 USDT. 

Okrem toho analytik tvrdí, že čaká na stiahnutie dlhej položky na 0,29 USDT za XRP. Ďalej uviedol, že XRP prelomila hlavnú medvediu trendovú čiaru. 

Ak prekoná 0,30 USDT, potom by mohol v budúcnosti dosiahnuť oveľa vyššie úrovne. Je však veľmi dôležité riadiť sa základmi, ktoré stoja za týmto digitálnym aktívom po probléme, ktorý zažil s Americkou komisiou pre cenné papiere a burzy (SEC)..

XRPUSDT dlhý od Trader_OMS na TradingView.com

Pre XRP vidíme, že analytik ukazuje, že s virtuálnou menou sa dá obchodovať medzi dvoma úrovňami odporu. Tieto úrovne zahŕňajú 0,23845 USDT a 0,27011. Sú veľmi dôležité na udržanie ceny XRP v krátkodobom horizonte. 

Aj keď XRP mohla klesnúť na zhruba 0,23845 USDT za mincu, mohla by sa potom začať pohybovať vyššie smerom k 0,43759 USDT. To by predstavovalo zvýšenie cien o 83% v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch. Analytik napriek tomu varuje obchodníkov, že ide o osobný trhový úsudok na základe zverejnených informácií a historických údajov o TradingView. To by sa teda mohlo v nasledujúcich týždňoch určite zmeniť.

XRPUSDT 01 JAN 2020 (opatrne skratka) od dee718 na TradingView.com

XRP boli počas minulého týždňa ovplyvnené veľmi zlými správami. Americká komisia pre cenné papiere (SEC) žalovala spoločnosť Ripple a dvoch vedúcich pracovníkov spoločnosti. Domnieva sa, že to pomohlo mnohým investorom a ľuďom, aby sa z digitálneho aktíva otriasli. 

Okrem toho sa domnieva, že situácia zostáva otvorená a že virtuálna mena by sa v blízkej budúcnosti mohla zotaviť na úroveň okolo 0,38 USD. To však môže byť nejako komplikované, keď minulý týždeň klesla na krátke obdobie pod 0,18 USD. Objem bol v posledných dňoch tiež veľmi vysoký, keďže si predávajúci a kupujúci vymieňajú XRP.

XRPUSDT vytvára vzostupnú vlajku &# x1f990; od plancton0618 na TradingView.com

XRPUSDT je ​​momentálne v okamihu, keď sa v 4-hodinovom grafe vytvára vzostupná vlajka. Podľa analytika by mohlo ísť o veľmi býčie hnutie pre XRP, čo by mohlo pomôcť digitálnej mene posunúť sa na 0,70 USD za mincu. 

Analytik sa domnieva, že ak cena otestuje podporu 4 hodiny a má únik, môže to byť dobrý okamih na stanovenie pokynu na posunutie vyššie. V súčasnosti sa XRP obchoduje na úrovni odporu 0,59 USD za coinu a snaží sa túto úroveň prelomiť, aby mohol pokračovať v pohybe smerom hore k vyššie uvedeným cenovým hladinám..

Často kladené otázky (FAQ)

Kto vytvoril Ripple?

Spoločnosť Ripple bola vytvorená americkou technologickou spoločnosťou Ripple Labs Inc. Túto myšlienku vytvoril Jed McCaleb a spočiatku ju tvorili pomocou Arthura Britta a Davida Schwartza.

Kedy bolo spustené Ripple?

Ripple bol vydaný v 2o12 a uvedený na trh v roku 2013.

Je zvlnenie decentralizované?

Zvlnenie je centralizované, aj keď jeho riadiaci pracovníci tvrdia, že je decentralizované. Podľa Matt McKibbin, experta na blockchain, „Ripple je centralizovaný. Je to v podstate spôsob, ako môžu banky a veľké finančné inštitúcie obchodovať na distribuovanej hlavnej knihe. “

Je zvlnenie dôkazom podielu? 

Spoločnosť Ripple nepoužíva doklad o vklade alebo doklad o pracovnej zhode, ale protokol o konsenze, ktorý pomáha overiť zostatky účtov a transakcie v systéme..

Je Ripple dobrá investícia?

Pre investorov, ktorí hľadajú vynikajúce investície do 1 dolára, je XRP skvelou voľbou. Táto mena nie je vašou typickou digitálnou menou, pretože Ripple pracuje na revolučných spôsoboch prevodu peňazí.

Will Ripple pôjde hore? 

Rastie záujem medzi finančnými inštitúciami, ktoré najviac vyťažia zo spolupráce s Ripple. Väčšej pozornosti sa venuje cene domácej meny XRP a môžeme očakávať, že z dlhodobého hľadiska dôjde k jej zvýšeniu. 

Kde kúpiť Ripple?

Pred zakúpením XRP sa uistite, že máte bezpečné miesto na uloženie mincí. To znamená získať vynikajúcu hardvérovú peňaženku, napr. Ledger Nano X, Edge, Trezor atď. Ďalším krokom je nájdenie burzy XRP, kde si môžete kúpiť XRP s fiatom, vymeniť BTC za XRP alebo kúpiť prostredníctvom fondu.

XRP môžete kúpiť pomocou kreditnej / debetnej karty na eToro, Coinmama, CEX.io, Binance a Coinbase. Nakúpte XRP bankovým prevodom na eToro, CEX.io a Coinbase.

Nakúpte XRP pomocou SEPA prevodu na Coinmama a CEX.io.

Na eToro môžete XRP kúpiť aj nepriamo prostredníctvom obchodného fondu. Môžete si tiež kúpiť BTC a zameniť za XRP na platformách ako Binance, Kraken a Bitstamp.

Je Ripple Dead?

Na rozdiel od mnohých mincí, ktoré prišli a odišli z dôvodu nedostatku prípadov skutočného použitia, XRP tu zostane. Súdiac podľa záujmu bánk a iných finančných inštitúcií, neveríme, že Ripple čoskoro niekam smeruje. 

 Je zvlnenie lepšie ako bitcoin? 

Nie, ale porovnávať tieto dve platformy nie je spravodlivé, pretože sa obe používajú na rôzne účely. Bitcoin bol vyvinutý za účelom platby za služby a tovar, avšak Ripple bol vytvorený pre banky a platobné siete, aby slúžili ako zmenáreň, platobný systém alebo systém prevodu peňazí. 

 Zvlnenie zlyhá? 

Z krátkodobého hľadiska jeho vysoko nepravdepodobné zvlnenie zlyhá.

 

Eric je autor a editor kryptomeny. Píše o rozvíjajúcich sa technológiách viac ako sedem rokov a nazbieral viac ako 2 milióny zobrazení stránok. Vedie aj platené Minca Agora komunita. V súčasnosti pracuje na svojom prvom románe, ktorý spočíva v rozbehu kryptomeny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map