Predikcia cien hviezdnych lúmenov (XLM) na rok 2021 – Experti berú a zväčšujú dlhodobé prognózy

(Aktualizované 13. februára 2021) Stellar je open-source blockchainová platforma, ktorá prepája platobné systémy, banky a ľudí. Je navrhnutý tak, aby peniaze posielal rýchlo, spoľahlivo a za skromné ​​poplatky. Využiteľnosť produktu Stellar, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014, spôsobila, že rapídne stúpala v krypto grafoch.

Stellar (XLM) za posledných pár dní nedosahoval až také dobré výsledky, avšak nedávna aktualizácia hviezdneho blockchainu hviezdne jadro v11.4.0., sľubuje, že prinesie tak potrebný rast XLM. Rok 2018 bol napriek tomu veľmi dobrým rokom, čo sa týka základov, pričom sieťové aktivity a partnerstvá rástli a hrali dôležitú úlohu pri rozvoji tohto digitálneho majetku.

Obchodníci, odborníci a dokonca aj naša technická analýza naznačujú, že máme dôvod zostať optimistickí ohľadom ceny XLM. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z dôvodov, ktoré by mohli posunúť cenu XLM a iných altcoinov vyššie, keď sa priblížime k poslednému štvrťroku. Spoločnosť XLM v súčasnosti obsadzuje 14. pozíciu na hitparádach mincí s trhovým stropom niečo vyše 1,5 miliardy dolárov.

Na konci roka 2019 Stellar Foundation znížila ponuku spoločnosti XLM o 50%, čím sa cena spoločnosti XLM posunula o 20% vyššie. Napriek tomu, že spoločnosť Stellar spálila polovicu svojej ponuky, získala si veľkú kritiku od ostatných analytikov, odborníkov a osobností na kryptotrhu..

Stellar Foundation spolupracuje aj s neziskovými organizáciami, ktoré poskytujú financovanie svojich projektov a propagujú používanie virtuálnych mien.

Kúpte si XLM na Binance ešte dnes!

Predpovede odborníkov XLM 2019, 2020, 2021, 2022

Pre všetkých držiteľov Stellar (XLM) boli dobré správy, pretože odborníci predpovedajú mincu svetlú budúcnosť. Ďalej uvádzame odborné posudky, prečo cena Stellar Lumens v krátkom čase vzrastie.

A skupina odborníkov zo sektoru kryptomien vrátane generálnych riaditeľov a slávny vývojár bitcoinov Jimmy Song predpovedal obrovské zisky za cenu Stellar Lumen. Panel uviedol, že XLM by mohol do konca roku 2019 vzrásť až o 260% zo súčasnej ceny. Všetci členovia panelu vyjadrili veľkú nádej v cenu mince v nasledujúcich mesiacoch.

WalletInvestor očakáva, že cena XLM vzrastie na 0,2 USD a do konca roka klesne na 0,01 USD. Očakáva sa však, že cena opäť vzrastie na 0,2 USD a v priebehu nasledujúcich dvoch rokov sa cena XLM bude pohybovať v rozmedzí 0,01 – 0,02 USD.

TradingBeasts predpovedá, že spoločnosť XLM si udrží cenu 0,06 USD do roku 2021. Do mája 2021 však začne stúpať a na konci roku 2022 dosiahne 0,11 USD.

Kúpte si XLM na Binance ešte dnes!

Medzi ďalšie faktory ovplyvňujúce cenu XLM patrí;

Vytvorenie medzihviezdnej

V ďalšom prípade, ktorý zdôrazňuje rastúcu použiteľnosť hviezdnej siete, bol reťazec blockchainovým spustením nedávno získal Lightyear, nezisková pobočka Stellar Development Foundation. Akvizícia viedla k vytvoreniu nového subjektu s názvom Interstellar.


Od svojho založenia v roku 2014 sa spoločnosti Chain podarilo vyzbierať viac ako 40 miliónov dolárov zo súkromného kapitálu. Spolupracovala tiež so spoločnosťami ako Visa, Nasdaq a Citigroup. Startup sa označuje ako kryptografický systém účtovných kníh, vďaka ktorému sú finančné služby inteligentnejšie, prepojenejšie a bezpečnejšie.

Na čele Interstellar bude Adam Ludwin, bývalý partner RRE Ventures a zakladateľ spoločnosti Chain. Bude pôsobiť ako výkonný riaditeľ nového projektu, zatiaľ čo Jed McCaleb, Stellar a Ripple Cofounder budú pôsobiť ako technický riaditeľ projektu.

Komentár k akvizícii reťazca Stellar, Ludwin povedal:

„Všetci klienti, ktorých sme teraz dostali, sa efektívne posunuli od používania tradičného databázového modelu k používaniu modelu tokenov vydávajúcich aktíva v lokálnom prostredí. Vďaka partnerstvu so spoločnosťou Stellar môžete vyhodiť majetok z inej inštitúcie. “

Teraz sa zdá, že tlak spoločnosti Chain na prijatie podnikového blockchainu je dôvodom, prečo Stellar považoval za vhodné túto spoločnosť získať. Vo vyhlásení McCaleb uviedol:

„Tím Chainu viedol trh pre podnikové prijatie technológie blockchain. Je to rozhodujúca súčasť budovania budúcnosti, v ktorej sa peniaze a digitálne aktíva pohybujú cez otvorené protokoly. “

Spoločnosť IBM uviedla na trh systém Stellar Backed Blockchain World Wire Payments System

Dobrá správa stále prichádza hviezdnou cestou a nedávne prijatie siete spoločnosťou IBM sľubuje zvýšenie bohatstva spoločnosti XLM. V septembri spoločnosť International Business Machines Corp. oznámila spustenie Blockchain World Wire, platobného systému založeného na blockchaine, ktorý je podporený Stellarovým protokolom..

Platforma sľubuje revolúciu v cezhraničných platbách podľa IBM. Bude fungovať podobne ako systémy vyrovnania blockchainu spoločnosti Ripple, ktoré používajú XRP na prevod veľkého množstva peňazí cez hranice s malými až žiadnymi.

Keď platforma začne oficiálne fungovať, uľahčí okamžité zúčtovanie a vyrovnanie všetkých transakcií prostredníctvom blockchainovej siete Stellar.

IBM opisuje nový produkt ako:

„IBM Blockchain World Wire, nová finančná koľaj, ktorá dokáže súčasne zúčtovať a zúčtovať cezhraničné platby v takmer reálnom čase. Integráciou s vašimi existujúcimi platobnými systémami môžete nákladnú neprehľadnosť nahradiť dostupnou transparentnosťou – a to môže všetkým priniesť väčšie finančné príležitosti. “

Okrem práce s IBM sa tiež hovorí o tom, že Fidelity sa môže rozhodnúť pre blockchain XLM pri presune digitálnych aktív naprieč svojimi platformami. Aj keď to nie je potvrdené, treba povedať, že mnohé pohyby cien na finančných trhoch sú definované povesťami.

Ak by sa takýto krok uskutočnil, výrazne by to zvýšilo cenu XLM, potenciálne dokonca na úroveň 1 USD.

Dodatok na BitGo

Začiatkom októbra, BitGo, jeden z popredných krypto startupov, ktorý ponúka depozitné riešenia, oznámil, že na svoj zoznam kryptomien pridáva XLM a Dash. Od tohto mesiaca môžu zákazníci odteraz pre obe generovať peňaženky.

BitGo je jedným z najbezpečnejších poskytovateľov peňaženky na svete. Vďaka novým prírastkom je to vzrušujúce pre investorov oboch kryptomien.

Mike Belshe, generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti BitGo, povedal že dodatky boli spôsobené ich jedinečnými vlastnosťami, ktoré ponúkajú určitý pokrok, najmä v oblasti platieb.

Dodáva, že Stellar bol jasnou voľbou pre Startup, pretože sa úzko zameriava na poskytovanie globálnych platieb pre viac spotrebiteľov. Je to niečo, čo ho odlišuje od bitcoinu. Na rozdiel od BTC, ktoré fungujú ako uchovávateľ hodnoty, XLM sa zameriava na transakcie.

Okrem BitGO prišli pozitívne správy založené na burze výpis tokenu XLM na hongkongskej burze Coinsuper.

Kúpte si XLM na Binance ešte dnes!

Stellar Lumens (XLM) Price Forecast TradingView Analysis Aktualizované 13. februára 2021

XLMUSD 0,58 USD Ďalší DLHÝ cieľ od kyer na TradingView.com

Ako ukázal analytik, spoločnosť XLM dokázala dosiahnuť nové historické maximá na burze Binance. Teraz pracuje na úrovniach Fibonacciho, ktoré by mu umožnili pochopiť, kam by mohla cena majetku v budúcnosti smerovať. 

Spomenul, že spoločnosť XLM strávila január a február v akumulačnej fáze medzi 0,277 a 0,30406 USDT za mincu. Okrem toho sa virtuálna mena posunula vyššie k vyšším maximám a v tomto okamihu prekonala úroveň 0,48 USDT. 

Ďalej sa domnieva, že je možné, aby XLM sledoval úrovne Fibonacciho, ako sa to už v minulosti stalo s touto virtuálnou menou.

XLM / USDT Silná vzostupná cena od FieryTrading na TradingView.com

Obchodný pár XLMUSDT ukazuje, že v posledných dňoch došlo k veľmi veľkému zvýšeniu hodnoty tejto virtuálnej meny. Akonáhle však spoločnosť XLM dokázala dosiahnuť 0,41 USDT za mincu, vrátila sa o 50%. V posledných dňoch sa namiesto toho spoločnosť XLM pokúsila posunúť nad 0,37 a potom klesla o 20%. 

V súčasnosti XLM zaznamenáva vyššie a vyššie minimá, čo ukazuje, že pre tento digitálny majetok by sa mohol medvedí trend ukončiť. Ďalej je možné zaznamenať rast objemu XLM v nasledujúcich dňoch. Môže byť potrebné sa pohnúť, aby bolo možné dosiahnuť dva hlavné ciele: 0,37 a 0,41 USD za mincu.

XLM / USDT pripravuje svoju raketu na úroveň 0,3947 &# x1f680;&# x1f680;&# x1f680; od CollegeofPips na TradingView.com

Digitálne aktívum XLM pokračuje v náprave silného rastu, ktorý zaznamenalo za posledné mesiace. Cena XLM zaznamenala, že predajcovia vytvorili jasný kanál pohybu cien. Ide tiež o pokus prelomiť nižší trend 24. decembra. 

Analýza ukazuje, že cena XLM v posledných dňoch pomaly klesá. Toto by mohol byť okamih na premýšľanie o novom rastovom trende pre nasledujúce dni. Silní kupujúci mohli zadať 0,12 USD a prvé ciele, ktoré analytik zdieľal, boli 0,146 USD a 0,16 USD. Niektorí investori z XRP by sa tiež mohli presunúť k digitálnemu majetku XLM.

Kryptomena XLM / USD (pripravuje sa ďalší mesiac)? od SonicDeejay na TradingView.com

Pokiaľ ide o obchodný pár XLMUSDT, vidíme, že analytik je na tomto páre býčí, pretože by ho v budúcnosti mohli prijať centrálne banky. Domnieva sa, že existuje tiež veľká možnosť, že sa v blízkej budúcnosti posunie na 0,21 a 0,23. Nevysvetlil však, čo a ako môžu centrálne banky prijať túto virtuálnu menu.

Ako vidíme, v čase písania tohto článku je obchodný pár XLMUSDT momentálne na úrovni 0,18579 XLM. To by mohlo posunúť digitálne aktívum o.24 a ešte ďalej, ako to ukazuje graf zdieľaný analytikom.

XLMUSDT 4 hodiny: // RSI dostáva príležitosť nadmerného rozšírenia od HustleGrindMomentum na TradingView.com

Spoločnosť XLM prežívala veľmi býčie obdobie. Teraz sa však zdá, že zažíva nápravu. Analytik navrhuje, že bude dôležité sledovať vývoj ethereum (ETH), bitcoin (BTC) a tiež zmeny trendu RSI. 

Okrem toho spomenul, že rovnako ako XRP, aj XLM závisí vo veľkej miere od technických ukazovateľov. Dobrou stratégiou môže byť zisk a opätovné nákupy pre hodlerov. Ak nie, najlepším riešením je získať zisky a prejsť na iné digitálne aktívum. 

Je tiež dôležité hľadať odraz na 200 SMMA na grafe 4 hodín. To by mohlo v blízkej budúcnosti posunúť virtuálnu menu na 0,27 a 0,28.

Kúpte si XLM na Binance ešte dnes!

Uč sa viac

Chcete sa dozvedieť viac o Stellar XLM? Prečítajte si nášho Sprievodcu XLM pre začiatočníkov spolu s históriou projektu a základmi toho, ako minca poskytuje hodnotu. Hľadanie Stellar na našom webe prinesie najnovšie články o XLM, ako je Weiss Ratings, ktoré dajú Stellar XLM hodnotenie „kúpiť“..

Ak máte záujem o kúpu Stellar, môžete sa naučiť nakupovať XLM na Binance, našej navrhovanej výmene pre nových investorov do kryptomeny..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map